Starcraft HD - remastered

poruka: 11
|
čitano: 1.986
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Starcraft HD - remastered

Jučer je službeno izišao Starcraft remastered - originalni SC + Broodwar s HD grafikom.Najbitnija stvar - nije mijenjano ništa vezano uz igrivost.

 

PS: Starcraft i Broodwar postali su besplatni, plus što su prilagođeni za nove OS-ove.

 

Čak se dosta ekipe skupilo u HRV kanalu, da ne spominjem EU.LEGEND is still alive.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.8.2017 17:46 (Hrvoje001).
 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Starcraft HD - remastered

Ne znam uopce koji je smisao te igre, ako zelis igrat stari sc igrat cu stari sc bez da dajem 15 eura, grafika je svejedno očajna, igrao sam taj stari starcraft od 1998 do 2010 i više se ne vracam na staro. Starcraft 2 je naprosto fenomenalan,ne znam uopce tko ce to igrat i zašto.

Moj PC  
2 4 hvala 0
12 godina
offline
Starcraft HD - remastered

Odlicna vijest, koliko znam i warcraft 3 ce biti remastered?

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Starcraft HD - remastered
njuskac kaže...

Ne znam uopce koji je smisao te igre, ako zelis igrat stari sc igrat cu stari sc bez da dajem 15 eura, grafika je svejedno očajna, igrao sam taj stari starcraft od 1998 do 2010 i više se ne vracam na staro. Starcraft 2 je naprosto fenomenalan,ne znam uopce tko ce to igrat i zašto.

 vidi se da nemas pojima sta pricas.

16 godina
offline
Re: Starcraft HD - remastered
Pa dobro je lik rekao. Igru je pregazilo vrijeme i graficki i gameplayom. 15 eura ne vrijedi nikak.
7 godina
protjeran
offline
Re: Starcraft HD - remastered
Ne znam zasto se zove remaster, kad je to samo HD patch. Mogli su ga dati besplatno svima koji su kupili original. Nema sanse da platim dva puta istu igru.

Ps - svi nesluzbeni HD modovi i patchevi su nestali s neta, nekim cudom. Ima tko linkove za download HD patcha? Imao sam ga na Visti al ne mogu naci nigdje vise download.
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Starcraft HD - remastered

koliko vidim rezolucija nema opciju za promijenu

 

jedino F% za novi/stari mod.... no ovo je katastrofa...... bez min Full HD

Alienware m17x R4
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Starcraft HD - remastered
HAL kaže...
Pa dobro je lik rekao. Igru je pregazilo vrijeme i graficki i gameplayom. 15 eura ne vrijedi nikak.

 jest ju pregazilo vrijeme, al neke igre su kult, i neka ih odigraju i drugi......

 

naprimjer za mog sina koji tek pocinje igrat igre za pc.... je to ok...

 

kad nauci i savlada.... onda moze igrat i kompliciranije naslove

Alienware m17x R4
16 godina
offline
Re: Starcraft HD - remastered
Ma gle SC je klasik, meni mozda broj 1 igra svih vremena.

Nikada necu zaboravit kada sam iz Sesveta javnim prijevozom potegao do Jaruna samo da bi kupio kopiju od nekog pirata i to sam si sparao cijeli tjedan od gableca za skolu.

Ali bas ju je jako zgazilo vrijeme, znam da svi volimo nostalgicno pricati kako su prije igre bile bolje nekad, ali po meni je SC 2 puno bolja ako pogledam realno i prilagodjena je danasnjem dobu 8 graficki i mehanikom.
10 godina
offline
Starcraft HD - remastered

Nikad nisam igrao prvi SC i ovo mi je prilika da ga napokon prođem i vidim. Kupio sam igru i moram reći da sam pomalo razočaran. Ne toliko igrom koliko izvdbom. Igra je zbilja SAMO HD patch. Po meni trebali su ipak neke stvari popraviti i poboljšati. Npr igra bi bila puno bolja da su je napravili u SC2 enginu. Animacije su iste ko i 1998. ma molim vas. A pathfinding je blaga katastrofa.

 

Zbilja Blizzard s toliko love ne računu niste mogli bolje?

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Starcraft HD - remastered

Nisam igrao HD verziju ali smo u lanu igrali kao mulci sc1,

igra je mrtva... nevjerujem da ima player database kao i war3, a pogotovo sc2.

 

Nadam se da ce war3 biti fullHD remaster. A ne blentavi patch... Jos uvijek znam dotu 1 sa frendom zaigrat.

 

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice