Team Fortress 2

poruka: 1.801
|
čitano: 429.466
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Malo glupo pitanje ali hoce li na moju konfu moci TF2? Zelim biti siguran jer cu kupit orginal.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Team Fortress 2

Hoće, pa hej!: Kod moga bratića vrti na AMD Athlon 1,5 GHz, 512 MB DDR Ram-a, ATI 9250...

Čak je sve na Medium:D

http://spaceforum.forumsmotion.com Gmail: ivan.stoposto@gmail.com MSN: ivan_babic_95@hotmail.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2009 12:05 (4ucker).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Super, kupujem narancastu kutiju.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Evo link o klasama, mapama i oružjima. Sve sam ja napisao :D Znam da ima na HCL-u nešto slično, ali bolje dva, nego samo jedan članakSmijeh

Normal's overrated!
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2009 12:35 (Horagio).
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Jako si lijepo to napravio, zasad mi zanimljivo zvuce pyro, soldier, medic i spy. Ali probat cu sve kad dobijem TF2.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
Living.Dead kaže...

Jako si lijepo to napravio, zasad mi zanimljivo zvuce pyro, soldier, medic i spy. Ali probat cu sve kad dobijem TF2.

Najlakše je početi s Pyrom ili Medicom. Medica svi dobro igraju, a ekipa na serveru te više cijeni, ako liječiš sve, a ne samo Heavya. Pyro-a dosta profesinalaca ne igra, zato jer ih čak n00bovi sa drugim klasama mogu ubiti. Pyro je jako moćan, ako znaš odbijati rakete od Soldiera i Sentry guna i iskoristiti compression blast da ga zatučeš sjekirom(Axtinguisher).

Normal's overrated!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
Horagio kaže...
Living.Dead kaže...

Jako si lijepo to napravio, zasad mi zanimljivo zvuce pyro, soldier, medic i spy. Ali probat cu sve kad dobijem TF2.

Najlakše je početi s Pyrom ili Medicom. Medica svi dobro igraju, a ekipa na serveru te više cijeni, ako liječiš sve, a ne samo Heavya. Pyro-a dosta profesinalaca ne igra, zato jer ih čak n00bovi sa drugim klasama mogu ubiti. Pyro je jako moćan, ako znaš odbijati rakete od Soldiera i Sentry guna i iskoristiti compression blast da ga zatučeš sjekirom(Axtinguisher).

  U svakoj ratnoj igri sam volio igrati s nekim lijecnikom nadam se da ce mi ic dobro, moram jednu odigrat s tobom da vidim kakav si.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
16 godina
offline
RE: Team Fortress 2
Horagio kaže...
Living.Dead kaže...

Jako si lijepo to napravio, zasad mi zanimljivo zvuce pyro, soldier, medic i spy. Ali probat cu sve kad dobijem TF2.

Najlakše je početi s Pyrom ili Medicom. Medica svi dobro igraju, a ekipa na serveru te više cijeni, ako liječiš sve, a ne samo Heavya. Pyro-a dosta profesinalaca ne igra, zato jer ih čak n00bovi sa drugim klasama mogu ubiti. Pyro je jako moćan, ako znaš odbijati rakete od Soldiera i Sentry guna i iskoristiti compression blast da ga zatučeš sjekirom(Axtinguisher).

Da slažem se da je pyro najbolji za početnike. počel sam igrat prije tjedan dva i jedino s njim sam u početku mogal naštancat par killova. Jedino kaj mi malo smeta je kaj sve iteme koje sam dobil, nakon nekog  vremena dobil sam ih opet pa sad imam 10-ak itema a od toga 5 duplići.

FOR THE HORDE
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Kakvi su to sesiri i ti itemi o kojima ste govorili?

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Team Fortress 2

A dobivaš (random kolko znam) nova oružija i takve stvari (recimo sniper dosta brzo dobi luk i strijelu), a kape su još rijeđe(nemam još nijednu),isto random.

FOR THE HORDE
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
Living.Dead kaže...

Kakvi su to sesiri i ti itemi o kojima ste govorili?

Itemi su ti oružja i šeširi. Šeširi su jako rijetki, uglavnom, koriste samo da ti lik lijepše izgleda. Evo, citirat ću sam sebe, već sam pisao o tome:

Horagio kaže...

Da vas obavjestim(osnovno), oružja se također dobivaju random, ali može se i preko achievementa(milestone), znači da trebate ispuniti neki zadatak(npr. kod snipera ubiti heavy s jednom strijelom i sl.) i onda osvajate achievement. Nakon određenog broja osvojenih achievementa, dobivate Milestone achievement. Milestonea ima 3. Za svaki Milestone dobivate oružje za klasu s kojom ste ispunjavali achievemente. Svaka klasa može ispunjavati samo achievemente koji su predodređeni za nju. Milestone-e zasada možete ispunjavati s ovim klasama: Scout, Pyro, Heavy, Medic, Sniper i Spy(znači, samo za ove klase postoje dodatna oružja). Kape/kacige se mogu dobivati samo random, znači igranjem. Valve najavljuje dodatna oružja i za ostale klase koji će doći s kasnijim updateovima. Ti updateovi uključuju i dodatne official mape.

 

Ovo ste vjerojatno znali, ali ima lakši način kako do achievementa. Preko achievement mapa. Na njima ima capture pointove, "intelligence" i vodu pa se zadaci lako ispunjavaju. Najbolji je achievement_pyro (to mu nije puno ime, ali dovoljno je to upisati da vam ga nađe u server browseru) jer se na njemu instantno respawnaju botovi koji samo stoje na mjestu(mislim da sve klase) pa vrlo lagano dobivate željene killove, odnosno achivemente. Iako je predodređen za pyra, achivemente možete dobivati kao bilo koja klasa. Postoji čak i zid na kojem pišu svi zadaci za pyra. Naravno, postoji intelligence(aktovka u ctf mapama) i capture pointovi). Možete ubijati i "žive" protivnike u drugom teamu. Postoji 2 mjesta gdje punite zdravlje i municiju(kao na respawn pointu na običnim mapama).

 

Ako želite dobiti kape, one se dobivaju random pa ih ne možete osvojiti na gore navedenom serveru. Za to postoje tzv. idle serveri (u server browser upišite achievement_idle). Na mnogim serverima vas kickaju jer ste AFK, ali ovdje vas neće. To su često serveri s visokim pingom gdje su igrači spojeni na server, ali su AFK. Stalno gubite zdravlje pa se vaš "in-game" važi kao igranje čak i kada ste AFK. Možete otići na sladoled i ostaviti igru spojenu na taj server. Ovako ćete dobivati kape. Naravno, dobivate i oružja, nitko vam ne garantira da će te dobiti "duplić". Navodno će Valve pustiti update u kojem se mogu mijenjati itemi. Addajte mene, nick mi je horagio, imam hrpu duplića(dosta je zasluženo :D) pa vam mogu dati kad taj update izađe! Nadam se da sam pomogao.

 

P.S. Ako volite Valveove igre, evo jedan free ponuda!

Jedan koristan program:

Horagio kaže...

Program SteamStats

 

Ovaj program možete koristiti samo kada vam je Steam uključen, a Team Fortress 2 nije uključen. Kada imate ovaj program aktivan, spoji vas na "fake idle server". Idle server vam dozvoljava da budete AFK, a ovaj vas spaja na fake idle server, tako da ne morate uključiti igru. Program se brže pali, brže se gasi, što je učinkovitije od pravog idle servera. Gasi se pritiskom na bilo koju tipku na tipkovnici. U TF2 su uvedeni šeširi i random item drop kod Sniper/Spy updatea. Oružja ste mogli osvajati ispunjavanjem zadataka, ali mogli ste ih dobiti - samo igranjem igre, naravno, niste mogli birate kada ćete ga dobiti, gdje ćete ga dobiti, niti što ćete dobiti. Šeširi se mogu dobiti samo tim "random item dropom". Ovim programom, imate teoretski uključen TF2 i važi se kao da igrate, a za to vrijeme možete pisati poruke na ovom forumu kao ja sada :D Dosta igrača ima ovaj program uključen jer želi dobiti šešire. Šeširi su jako rijetki, a veća je vjerojatnost da ga dobijete, ako češće igrate.

 

DOBRO: Brže se pali i gasi od TF2-a. Igra je teoretski uključena, tako da možete igrati neku drugu igru, a svejedno osvajate šešire.

 

LOŠE: Ponekad ne može pronaći server. To je još uvijek je random drop, ja program imam uključen dosta dugo, a još nisam dobio nitijedan šešir(istina, dobio sam hrpu oružja, ali to su duplići, više pomaže nekome tko nema oružja, tj. početniku). Sučelje je stvarno za drek, iako ga samo treba uključiti, mogli su ga bar malo urediti. Notepad izgleda bolje.

 

DOJAM: Dobar program, ništa vas ne priječi da ga uključite, brže ćete dobiti iteme.

 

OCJENA: 7/10

 

Download link

 

Normal's overrated!
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Oce li se meni automatski updejtat igra? PS. Danas sam zauzet pa cu sutra cim prije kupit TF2.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Team Fortress 2

Oće svi updat-ovi se obavljaju preko Steam-a automatski.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
BajserSmajser kaže...

Oće svi updat-ovi se obavljaju preko Steam-a automatski.

Osim ako ne isključiš automatske updateove :D

Normal's overrated!
14 godina
offline
RE: Team Fortress 2

Yep i samo da velim nakon prve instalacije potrajat ce ti updejtanje ima toga puno...

15 godina
offline
Team Fortress 2

Ha Ha Ha, meni igra proradila i sa f*alšom...:D

 

Igra rulaaa... Meni najbolji Scout, brz, okretan, spretan...

http://spaceforum.forumsmotion.com Gmail: ivan.stoposto@gmail.com MSN: ivan_babic_95@hotmail.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2009 17:07 (4ucker).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
4ucker kaže...

Ha Ha Ha, meni igra proradila i sa f*alšom...:D

 

Igra rulaaa... Meni najbolji Scout, brz, okretan, spretan...

Ja vježbam njega u zadnje vrijeme, dosad sam ga slabo igrao. Zabavna klasa, pogotovo kad ideš nekog Heavya palicom tuči, a on te ne skuži :D

Normal's overrated!
16 godina
offline
Team Fortress 2

Ja igram sa Scoutom 80% vremena u zadnjih par mjeseci.  (ne igram baš puno ali ipak Cool)

 

Jednostavno obožavam okretnost i brzinu, mogućnost dosezanja dalekih otvora i prolaza...    kad igram sa scoutom imam osjećaj kretanja kao da igram quake arenu ili UT Osmijeh, još kad se dobro nauči double jump u kombinaciji sa force-a-nature-om.....

 

 

PRIMJER:

We Are Yourself, You'll Never Be Alone Again! ........... P.L.U.R. ////// 4.9. Matt M. Maddox @Boogaloo(OTV) Zagreb, 5.9. INVAZIA outdoor @Savski Nasip DJ Ivee JEEEEEEEEJ
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Team Fortress 2

Tako je, a kada igram sa Medicom, svi me "vole" ono to bravo, ti si najbolji, tako mi sve govore:S a nezz zasto...

Uglavnom, Scout mi je najbolji, a heavy mi nije bas nesto, Sniper mi se cini dobar, ali je po meni laka meta scouta(mene;))..:D

http://spaceforum.forumsmotion.com Gmail: ivan.stoposto@gmail.com MSN: ivan_babic_95@hotmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
4ucker kaže...

Tako je, a kada igram sa Medicom, svi me "vole" ono to bravo, ti si najbolji, tako mi sve govore:S a nezz zasto...

Uglavnom, Scout mi je najbolji, a heavy mi nije bas nesto, Sniper mi se cini dobar, ali je po meni laka meta scouta(mene;))..:D

Heavy je super :D Najbolji je na payload/payload race mapama, tamo ima "infinite ammo" kod vagona.

Normal's overrated!
14 godina
offline
Team Fortress 2

Naravno sve ke horagio govori vrijedi samo za pub igru ;-D

Obično na klanskim warovima su vam heavy i pyro neupotrebljivi i praktički se uopće ne koriste jer su preslabi...

Izuzev snipera koji zna biti koristan i recimo spy za startnu rundu...

Postava na war-u vam je medic,demo,2xsoldier i 2 x scout...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Je**n ti bio sam danas u algoritma i nemaju orange box, vjerovatno cu narucit online na njihovoj stranici.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Team Fortress 2

Provjeri u TechnoMaxu,ja sam tamo vidio da ima...

Mislim da je 120 kn!Apsolutni best buy!

16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

guru Chux FTW! Smijeh On vam je najbolji scout?

Normal's overrated!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Da, guru team je hrvatski najbolji TF2 klan.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Team Fortress 2

Hmmm  nisam još probao TF2 war... 

 

 

Kad popravim instalacije i uhvatim vremena igrat ću malo češće pa se možda joinam i u neki klan. Namigiva

We Are Yourself, You'll Never Be Alone Again! ........... P.L.U.R. ////// 4.9. Matt M. Maddox @Boogaloo(OTV) Zagreb, 5.9. INVAZIA outdoor @Savski Nasip DJ Ivee JEEEEEEEEJ
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Pisem zaslonkom tipkovnicom. Ova mi se pokvarila.

Normal's overrated!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Spy rocks ;-)

Vecinom biram klasu koja nedostaje timu jer se ne volim 'specijalizirati' i brusiti talent samo za jednu klasu, a i definitivno mi je zabavnije stalno mijenjati. Takodjer, istina da je spy bas grieverska klasa...

Ali, uuuuh... kad ti lijepo uleti serija, pa poskidas prvo snipere, pa se zaletis do LITL KART, skines healere, pa pyroe, pa heavye, pa eventualno kojeg soldiera ili demoa, sve u jednom tiru... ma di ces bolje... doslovce da mogu cuti kako protivnicki tim jede sesir od zivaca.

Ili prekrasan feeling kad uhvatis inzenjera da nema dupe uza zid, pa prvo skines njega, sakrijes se, pa mu sappas mukotrpni rad...

 

gaaaaaah... ne mogu docekat kraj radnog vremena :-D

"Fans are clinging complaining dipshits who will never ever be happy for any concession you make. The sooner you shut up their shrilled tremolous voices, the happier are you going to be for it.&q
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
Deus ex machina kaže...

Spy rocks ;-)

Vecinom biram klasu koja nedostaje timu jer se ne volim 'specijalizirati' i brusiti talent samo za jednu klasu, a i definitivno mi je zabavnije stalno mijenjati. Takodjer, istina da je spy bas grieverska klasa...

Ali, uuuuh... kad ti lijepo uleti serija, pa poskidas prvo snipere, pa se zaletis do LITL KART, skines healere, pa pyroe, pa heavye, pa eventualno kojeg soldiera ili demoa, sve u jednom tiru... ma di ces bolje... doslovce da mogu cuti kako protivnicki tim jede sesir od zivaca.

Ili prekrasan feeling kad uhvatis inzenjera da nema dupe uza zid, pa prvo skines njega, sakrijes se, pa mu sappas mukotrpni rad...

 

gaaaaaah... ne mogu docekat kraj radnog vremena :-D

Ma, nije tesko skinuti engija, jedino ako udara po lv3 sentryu, onda je veća vjerojatnost da umreš, ako nemaš skillaSmijeh

Normal's overrated!
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Raar zasto se ne mogu registrirat na algoritam??? Uprem posalji prijavu i nista se ne događa, a prijava mi nije dosla.

EDIT: Nema veze, sve je ok i narucio sam Orange box. Koliko bi otprilike trebala dostava(u postu)?

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2009 13:10 (Living.Dead).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice