Team Fortress 2

poruka: 1.801
|
čitano: 429.483
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
Living.Dead kaže...

Da, guru team je hrvatski najbolji TF2 klan.

Ma, to su ti sve same njubare XD

Normal's overrated!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
Living.Dead kaže...

Da, guru team je hrvatski najbolji TF2 klan.

lol odakle ti to? poolg je najbolji hrvatski tf2 klan...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
ytbapa kaže...
Living.Dead kaže...

Da, guru team je hrvatski najbolji TF2 klan.

lol odakle ti to? poolg je najbolji hrvatski tf2 klan...

Koji je tebi nick na Steamu?

Normal's overrated!
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Johnny 3 Tears

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
ytbapa kaže...

Johnny 3 Tears

Igrao sam s tobom :D Stavio sam te i u friends listu, ali ti ne želiš acceptat :(

Normal's overrated!
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

mda?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Dobio sam e mail od algoritma, je li netko zna kako do to potvrdim? Evo slika

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Igram TF2 vec kojih mjesec dana, na službenim serverima. Orange box rulez.  I trazim ozbiljne gejmere za fajt. Nick mi je raptor328us.  Najčešće igram pyroa i to prokleto agresivno ;-))))

Spy mi nikak ne leži , dajte savjete. Na kojim serverima igrate dečki? ja povremeno pitam jel ima tkoga iz HR, ali ništa...

Uz TF2 jos (slabo u zadnje vrijeme) povremeno igram Americas Army 3.

 

Najbolje mape su mi sawmill koth i 2forth.

 

Kontaktirajte me prek steama ili istoimenog yahoo maila.

 

HOOAH!!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

http://steamcommunity.com/gid/103582791430179490 steam grupa s 70 clanova di mozes vidjeti ko gde igra

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
raptor328us kaže...

Igram TF2 vec kojih mjesec dana, na službenim serverima. Orange box rulez.  I trazim ozbiljne gejmere za fajt. Nick mi je raptor328us.  Najčešće igram pyroa i to prokleto agresivno ;-))))

Spy mi nikak ne leži , dajte savjete. Na kojim serverima igrate dečki? ja povremeno pitam jel ima tkoga iz HR, ali ništa...

Uz TF2 jos (slabo u zadnje vrijeme) povremeno igram Americas Army 3.

 

Najbolje mape su mi sawmill koth i 2forth.

 

Kontaktirajte me prek steama ili istoimenog yahoo maila.

 

HOOAH!!

 

Sry, ne mogu te pronaći, add-aj ti mene "horagio". Nije 2forth nego 2fort :D Ma, meni je mapa dobra kad se idem zezati, korisna je za vježbanje scouta(bar meni). Problem je u tome što se igra pretvara u deathmatch jer engineeri naprave glupe baze koje zapravo i nije teško probiti, ali teamwork ne valja jer su igrači većinom sebični. Slažem se u vezi sawmilla-a. Igram još i ctf verziju, svejedno mi je koja jer samo trčim okolo i pucam po svemu što vidim. Sa scoutom je tako najzabavnije. Igram još koth_viaduct i koth_nucleus. Od starih mapa malo više igram cp_orange i ctf_turbine u zadnje vrijeme. Nekako mi najviše paše tamo igrati sa scoutom. Meni je pyro isto bio najdraži na početku. Joinaj se Bug grupi(gore desno Join group). Puno Hrvata igra, joinaj se u grupu i addaj mene(ponavljam, nick je horagio) i ubrzo ćeš naći ekipu.

 

U vezi spya, pogledaj na Youtubeu vide-e, upiši "how to play the spy tf2", nešto u tom stilu i naći će ti. Meni je jako pomoglo, vježbaj na cp_gravelpit-u, po mogućnosti saigns-ov server(ima puno botova, super za početak, ja sad njihove servere izbjegavam zbog toga, premier acc-ova i ubrzanog kretanja). Nemoj uvijek misliti na štićenje checkpointa. Hodaj okolo i stabbaj botove. Tamo ćeš naučiti pravilno stabbati i kako riješiti sentry gunove jer su botovi uglavnom engineeri. Ne znam za druge Spyeve, ali ja koristim Cloak&Dagger sat i Ambassadora. C&D je najbolji po meni jer se puni kad stojiš na mjestu, po tome je bolji od starog sata. Dead Ringer ne valja (bar po meni) jer cloak traje samo 8 sekundi, to je premalo. Uostalom, on se isto mora puniti. Meni ne odgovara, možda treba razviti novi stil igranja, ne znam. Ja sam naučio igrati sa Spyem prije nego su izašli novi satovi, pa sam se lako prebacio na C&D. Ambassador je dobar zbog critical hita, prije ubiješ protivnika. Ja pištolj izvlačim samo kad nema nikog u blizini, a trebam ubiti nekoga sa 20 healtha. Čak ga ne koristim niti pri bijegu. Nadam se da sam pomogao.

Normal's overrated!
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Je li mi moze netko pomoci? Kako da potvrdim ono na slici, da ih nazovem ili posaljem   mail?

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2

Pridruzil sam se bug grupi a i tebe sam stavil pod prijatelje. Moram reći da ti je slika  avatara grozna, NHF

Spy mi nikako jos nije sjel, treba ga jednostavno naučiti ali nemam strpljenja. Youtube video tutorijale sam vec puno puta vidio, ali stvarnost je drugacija...

Pyro mi jednostavno leži iako igram sa njime preagresivno (kamikaza napadi), ali to je prirodni talenat. Jednostavno volim paliti ljude ;-))))

 

 

Jel tko probal PROP HUNT, UK mod server, u biti igra skrivača, totalno ludilo....

 

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
raptor328us kaže...

Pridruzil sam se bug grupi a i tebe sam stavil pod prijatelje. Moram reći da ti je slika  avatara grozna, NHF

Spy mi nikako jos nije sjel, treba ga jednostavno naučiti ali nemam strpljenja. Youtube video tutorijale sam vec puno puta vidio, ali stvarnost je drugacija...

Pyro mi jednostavno leži iako igram sa njime preagresivno (kamikaza napadi), ali to je prirodni talenat. Jednostavno volim paliti ljude ;-))))

 

 

Jel tko probal PROP HUNT, UK mod server, u biti igra skrivača, totalno ludilo....

 

 

 

Onda moram novog avatara nabaviti/izraditi. Za Spya treba dobar timing. Jako lako te iznerviraju, ako umreš par puta zaredom, bez ikakvog osvojenog boda. Ali da vidiš, kako ti njih nerviraš. Spy je klasa za iritirati druge, ali samo ako znaš igrati. Ja, npr. igram samo na nekim mapama s njim(više ne igram, vježbam scouta), npr. Dustbowl izbjegavam, dobre mape su Granary, Gravel Pit, Fastlane,... Mapa treba biti velika, ako su prostori sitni, heavyev minigun, pyrov flamethrower, splash damage rakete i granate te lako otkriju i mrtav si.

Normal's overrated!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
Horagio kaže...

Onda moram novog avatara nabaviti/izraditi. Za Spya treba dobar timing. Jako lako te iznerviraju, ako umreš par puta zaredom, bez ikakvog osvojenog boda.

 

Aaah.... taj predivan osjecaj accomplishmenta kad te pocnu vrijedjati na chatu i vristati na voiceu od zivaca. :-D :-D

Pa se cijeli protivnicki tim usmjeri na to da te nadje (ie. vise od pola ih uzme pyroa), pa onda budes pametan, preselis se na heavya, i u pravom duhu poetske pravde, pokosis ih opet :-D :-D :-D

"Fans are clinging complaining dipshits who will never ever be happy for any concession you make. The sooner you shut up their shrilled tremolous voices, the happier are you going to be for it.&q
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
Deus ex machina kaže...
Horagio kaže...

Onda moram novog avatara nabaviti/izraditi. Za Spya treba dobar timing. Jako lako te iznerviraju, ako umreš par puta zaredom, bez ikakvog osvojenog boda.

 

Aaah.... taj predivan osjecaj accomplishmenta kad te pocnu vrijedjati na chatu i vristati na voiceu od zivaca. :-D :-D

Pa se cijeli protivnicki tim usmjeri na to da te nadje (ie. vise od pola ih uzme pyroa), pa onda budes pametan, preselis se na heavya, i u pravom duhu poetske pravde, pokosis ih opet :-D :-D :-D

Aha. Sjećam se da sam se jednom maskirao u Medica(prije ozbiljnog treniranja), neki klinac počne vikati "The Spy is a Medic!". Hrpa budala počinje istu rečenicu vikati za njim, a ja se maskiram u nekog drugog XD

Normal's overrated!
14 godina
offline
Team Fortress 2

Poolga nema već odavno,raspali su se.A oni su i tak bili većinom pub igrači.

Dečki da vam odma velim pub je ok za zajebanciju al nema tu skila prije bezglavo jurcanje po mapi svaki na svoju stranu :-D.Pyro lako skuri 7 igrača i netreba ti skill za pyra.

Pyro je mouse 1 klasa :-D stisneš držiš i kuriš dok te netko ne skine jednostavno je preslab isto kak i heavy.

Iole iskusan igrač ga skine s scoutom bez problema...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

pub igraci koji su razvaljivali mrcine i guru ko beba zvecku :P

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Organizirajte war, pa ćemo vidjeti :D Netko neka iz spectator moda snima.

Normal's overrated!
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2009 19:01 (Horagio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Team Fortress 2

Ja igram u klanu pa malo drugačije razmišljam...Jako malo sam po public serverima jerbo nema dobrih igrača i onak vlada kaos.

Od 16 igrača na serveru koji bi trebali čuvati point svi zbrišu naprijed neznam po koga vraga i uleti recimo protivnički scout i capa point...Yebeš ti to.

I ke da ti velim u 90 % slučajeva završavam kao prvi na listi po bodovima,a i bome to ti doqurči :-D

Nego ne velim da pub nije loš počel sam i ja tam igrati prije 2 godine al jednostavno počeo sam i ja tražiti više od igre a ne samo bezvezno napucavanje s njubarama...Kuiš

 

P.S.Ak ti se sviđa igra i ak budeš duže igral shvatit ćeš o čemu govorim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Team Fortress 2

LOL

To su bile bolje skripte u pitanju :-D

16 godina
offline
Team Fortress 2

Jel bi tko mogao reći koliko TF2 ima updateova u gigabajtima, jer sam istalirao TF2 s dvd-a, nemam flat nego 10 GB trenutno sam potrošio 8,5 pa se bojim da ne prjeđem granicu, pa ako tko zna koliko je to GB?

That was awesome// Xfire: unimarker
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
BajserSmajser kaže...

Ja igram u klanu pa malo drugačije razmišljam...Jako malo sam po public serverima jerbo nema dobrih igrača i onak vlada kaos.

Od 16 igrača na serveru koji bi trebali čuvati point svi zbrišu naprijed neznam po koga vraga i uleti recimo protivnički scout i capa point...Yebeš ti to.

I ke da ti velim u 90 % slučajeva završavam kao prvi na listi po bodovima,a i bome to ti doqurči :-D

Nego ne velim da pub nije loš počel sam i ja tam igrati prije 2 godine al jednostavno počeo sam i ja tražiti više od igre a ne samo bezvezno napucavanje s njubarama...Kuiš

 

P.S.Ak ti se sviđa igra i ak budeš duže igral shvatit ćeš o čemu govorim.

Poljda i Spacepig igraju po public serverima :D Spacepig igra samo na onom killing joke-u, danas sam otišao i ja misleći da je tamo ekipa zahtjevna, ali sam se razočarao. Ljudi su na tom serveru isti kao i svugdje, barem onda kad sam ja igrao(bio sam među prva 3 na cp_gravelpitu, igrao sam cijelo vrijeme scouta, a kad smo trebali transport do C točke sam uzeo engija).

Normal's overrated!
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2009 19:06 (Horagio).
14 godina
offline
RE: Team Fortress 2
Dodinho kaže...

Jel bi tko mogao reći koliko TF2 ima updateova u gigabajtima, jer sam istalirao TF2 s dvd-a, nemam flat nego 10 GB trenutno sam potrošio 8,5 pa se bojim da ne prjeđem granicu, pa ako tko zna koliko je to GB?

Mislim da nije vise od 500 MB al nemoj me 100% uzeti za riječ

 

Zaribal sam se i to gadno,vidim po stranim forumima i neki čak spominju čak 1.62 gb update size :-\

Ja imam flat pa na to nikad nisam obraćal pažnju.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2009 19:20 (BajserSmajser).
16 godina
offline
Team Fortress 2

E puno hvala evo slike kako to izgleda, to valjda znači da se samo updateovi trebaju skinut?

 

P.S. oni koji žele mogu me dodati na Steam: dorjan_cro

That was awesome// Xfire: unimarker
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2009 19:17 (Dodinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Team Fortress 2

Bumo riješili fajt čim si sredimo server :-D

PUB vs GURU :-D

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
BajserSmajser kaže...

Bumo riješili fajt čim si sredimo server :-D

PUB vs GURU :-D

Ja ću biti sudac, u spectator modu :D Ako ništa drugo, da bar vidim kako izgleda war u TF2.

Normal's overrated!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team Fortress 2
BajserSmajser kaže...

Bumo riješili fajt čim si sredimo server :-D

PUB vs GURU :-D

Možete igrati na HCL-u :D Vaš Spacepig je admin na njemu, ako se ne varam. Uostalom, poolgovi tantrum i Johnny 3 Tears su isto admini, tak da mogu bannati, ako dođu neželjeni posjetitelji.

M_dipl. kaže...
BajserSmajser kaže...

Dečki da vam odma velim pub je ok za zajebanciju al nema tu skila

Mislim, lol, k'o da se radi i znanosti, nema tu skilla, pa što treba biti skilla, radi se o igri, i to o shooteru, i to o online shooteru, koji igra pun k.. ljudi, kad igram TF2 mozak mi je na paši, ako hoću razmišljati, ima dobrih i shootera i (još više) rpg-ova.

Ima skilla. Ali čak i pyro može biti uberklasa koju ne koriste samo n00bovi. Ja ne znam igrati tako, ali sam gledao na ubercharged.net-u i youtubeu. Pyro sa skillom zna napraviti rocket jump i odbiti rakete sentry-a natrag u njega. Evo, npr. kako ubiti heavya. Zapališ ga kad ne gleda, compression-om ga baciš u kut(treba koristiti obični plamenobacač), tj. u zrak. Za to vrijeme minigun se počeo vrtjeti. Brzo izvlačiš Axtinguisher(ima critical hit na zapaljene, samo s njim ovo radi) i udariš ga. Za ostale klase bi ovo bilo dovoljno, ali za Heavya treba 2 udarca. Treba kružiti oko njega kao kod Sentry guna i opaliti ga drugi put. Ne znam da li vama to zvuči jednostavno, ali je dosta teško, treba vježbati odbijanje raketa i ovaj trik sa compression blastom. Za one koji ne znaju, compression blast(cp), se aktivira desnim klikom kod lv1 flamethrowera, troši 25 ammo-a, može odbacivati protivnika, rakete, stickye, granate, Backburner(lv10 flamethrower) ga ne posjeduje. Isto tako, svaka klasa ima svoj trikove.

Normal's overrated!
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2009 20:04 (Horagio).
16 godina
offline
RE: Team Fortress 2
Horagio kaže...
BajserSmajser kaže...

Bumo riješili fajt čim si sredimo server :-D

PUB vs GURU :-D

Ja ću biti sudac, u spectator modu :D Ako ništa drugo, da bar vidim kako izgleda war u TF2.

Oću i ja gledat taj war (ako budem doma u to vrijeme).

 

Fakat nisam nikad sudjelovo u TF2 war-u a kamoli ga gledao....

We Are Yourself, You'll Never Be Alone Again! ........... P.L.U.R. ////// 4.9. Matt M. Maddox @Boogaloo(OTV) Zagreb, 5.9. INVAZIA outdoor @Savski Nasip DJ Ivee JEEEEEEEEJ
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2
Μολὼν λαβέ! "Daj mi dim da ugasim svijetlo dana, daj mi jedan dim."
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Koristio sam idle program... Ali nisam dobio nitijedan šešir, a oružja sam izbrisao jer su bila duplići. Nadam se da ništa dragocjeno neće otići, imam 2 šešira, ali njih sam zaradio.

Normal's overrated!
Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice