Team Fortress 2

poruka: 1.801
|
čitano: 429.399
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

pozzz kako da napravim Team Fotress 2 yellow edition bilo bi dobro ako bi mi neko pomogao :DD

xD
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Team Fortress 2
mrfloyd kaže...
Kako onda da je neoptimizirano smeće ako je sve bilo ok prijem mjesec dana? Prije je da ti se nešto dogodilo sa PCm.

 

Sa pcom mi je sve u redu. Pretvorili su tf2 u tpicnu f2p, nacickali su retard šešire, cipelice itd... Samo zagušavaju igru i njen prastari engine. Znači moram igru vrtit na direct x 8, na med settingsima sa ovakvom konfom da mi igra normalo ide. Logic.....
AKO SAM TI POMOGAO KLIKNI HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!
13 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2
Ponavljam drugi put s kompom mi je sve u redu, nikakav pad performanse u ostalim steam/vavle igrama.
AKO SAM TI POMOGAO KLIKNI HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!
Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Team Fortress 2

ako je neko zinteresiran za trejdanje dajem tf 2 iteme za dota iteme ili kljuceve stvarno jako jeftino

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Team Fortress 2

To ti je do RAM-a. Ja kad sam imao 2GB isto sam imao vrlo slabe perfomanse. Kad sam nadogradio na duplo više radi mi sve na max sa 8xAA 40+ FPS.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Zašto je onda dobro radilo prije cca pola godine.....?? Btw prolazim na službenim specovima pod recomended, a recomended optionsi u game-u su mi sve na high..

 

Nema veze, odustao sam od igre, šteta što su uradili nekoć dobroj igri, šeširi, premium serveri,......

AKO SAM TI POMOGAO KLIKNI HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Ma šeširi još ajde, nikad me nisu ni zanimali, a oružja sam uvijek sam sklapao, osjećaj je bio ljepši :)

 

Ali da, premium{#}Što napraviti kad dođeš na server gdje ti npr. soldieri stvaraju kišu od raketa (i još veće šanse za critical hit) jer uopće ne moraju reloadat??? I to nije bilo varanje, to su bili premium useri!

 

R.I.P. TF2, pamtit ću te onakvog kakav si bio u zlatnim danima{#}

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Moželi mi nego pomoci uvezi Team Fotress 2 Yellow Edition  jeli moram nesto skinuti ili update da imam yellow edition

xD
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2012 14:32 (MahircaNNo).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Team Fortress 2
AA-d00d kaže...

Ma šeširi još ajde, nikad me nisu ni zanimali, a oružja sam uvijek sam sklapao, osjećaj je bio ljepši :)

 

Ali da, premium{#}Što napraviti kad dođeš na server gdje ti npr. soldieri stvaraju kišu od raketa (i još veće šanse za critical hit) jer uopće ne moraju reloadat??? I to nije bilo varanje, to su bili premium useri!

 

R.I.P. TF2, pamtit ću te onakvog kakav si bio u zlatnim danima{#}

Da to mi je najače. Soldier premium OP , unlimited bazooka ammo, 2 fort. Skočiš s jedne strane na drugu, dodjes ispred spawna, i pucas bez prestanka i nitko ti nemre nis, žalosno je što je takvih servera 60% u igri. Jaooo.. Stvarno su us*ali igru, i to žešće.

AKO SAM TI POMOGAO KLIKNI HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2012 14:45 (Bera).
15 godina
offline
Team Fortress 2
Već je tolko vremena prošlo da sam zaboravio da postoje te donate ili premium pizz... Imam par u favoritima par normalnih di navratim,a i ne jašim više po toj igri kao prije. Ali da, donate serveri su tolko bedasti da neznam zašto ih ne ukinu na neki način.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2012 12:23 (mrfloyd).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Team Fortress 2

Nitko nikoga ne prisiljava na ništa. Pa ni nema razloga da se nešto makne jer svi igraju ono što im paše.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Team Fortress 2
ZC_Someone kaže...

Nitko nikoga ne prisiljava na ništa. Pa ni nema razloga da se nešto makne jer svi igraju ono što im paše.

Ili više ne igraju.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
16 godina
offline
Re: Team Fortress 2
M_dipl. kaže...

Kaže on i utipka "premium" u chat. :D

Nikad ;)

 

AA-d00d kaže...

Ili više ne igraju.

Eh, to je već njihov problem. Moj DM_Store server je još uvijek živ i premium free :)

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Daj IP, možda svratim {#}

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Team Fortress 2

Multiplay (UK) :: Public :: TF2 (15) (dm_store 24/7)

85.236.101.186:27615

 

Moj pod navodnicima. Moj omiljeni. I moja TF2 verzija Seriuos Sama. Mozak na pašu i deri :)

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

DE LJUDI STO SAMO 1 TEMU 10 DANA PRICATE,POMAGAJTE LJUDIMA npr:MENI :DD treba mi pomoc uvezi team fortress 2 yellow edition kako to da napravim

xD
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2012 14:41 (MahircaNNo).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Team Fortress 2
MahircaNNo kaže...

DE LJUDI STO SAMO 1 TEMU 10 DANA PRICATE,POMAGAJTE LJUDIMA npr:MENI :DD treba mi pomoc uvezi team fortress 2 yellow edition kako to da napravim

 

Prvi put čujem za yellow edit. Da nije Orange box?
16 godina
neaktivan
offline
Re: Team Fortress 2

nikad čuo za to

11 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

pa kako koji god video pogledam na yt o tf2 svi imaju  tu verziju nezz da je to verzija ali su izmjenjena slova i brojevi i game menu :DD ako ne razumijete oke nema veze

xD
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Daj link jednog takvog videa.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

ej hvala ne treba nasao sam evo ko hoce da skine sebi isto ovako evo link http://www.sdx-gaming.eu/?page_id=4097 :DDD ovo je YELLOW EDITION

 

xD
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Team Fortress 2
MahircaNNo kaže...

ej hvala ne treba nasao sam evo ko hoce da skine sebi isto ovako evo link http://www.sdx-gaming.eu/?page_id=4097 :DDD ovo je YELLOW EDITION

 

Ja bi to prije nazvao costume HUD modom a ne nekakvom posebnom edicijom igre :P

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

whats so yellow about it ?! Najobičniji custom HUD, takvih stvari ima na bacanje, baci oko samo na ETF2L forum u customization dio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Team Fortress 2

Postoji li BUG server? Ako ima, molim vas IP :D

 

BTW, kada igrate Mann Vs Machine, da li vam dode zabiti nekom balavcu headset u usta dok vristi i psuje jer ga je ubio scout bot? Ja sam takve srece da me svaki put dopadne neki ragerski balavi team :/ 

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Team Fortress 2

Pozz, buraz davno igrao TF2, pa me zanima može li se šta od ovih itema prodati za pravu lovu?

 

http://www.tf2items.com/profiles/76561198003061005?p=1

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Team Fortress 2
Stryder kaže...

Pozz, buraz davno igrao TF2, pa me zanima može li se šta od ovih itema prodati za pravu lovu?

 

http://www.tf2items.com/profiles/76561198003061005?p=1

Vjerojatno sesiri, koje oruzje i onaj key

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
12 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

Pozdrav!

Ako je netko zainteresiran za igranje 9v9 (četvrta Highlander sezona, više informacija: ETF2L)  neka mi pošalje Steam zahjev

Prijavili smo se za div6 ovu sezonu, ništa ozbiljno, malo za zabavu :)

Mikrofon i Mumble su obavezni i naravno morate znati igrati sa vašom klasom (competitive iskustvo je plus)

 

EDIT 2: trebaju nam zamjene za svaku klasu, pogotovo sniper i demo, dakle igrati ćete često sa nama, nećete grijati klupu bezveze

http://www.youtube.com/user/msM4RRTY
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.3.2013 17:46 (M4RTY).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Team Fortress 2

Ima di normalan server bez aimbot/speed/invis/crit/wallhack/namechanger igraca?

Ovo nije vise normalno, valve ima svoje servere pune ovakvih parazita, a ni ostali nisu bas za pohvaliti(na valvovim se ni ne trude sakrit, a na ostalima ih je malo teze uociti), najbolje mi je headshotanje cloakanih spijuna, ah, 180 stupnjeva okret, bum; headshot.

Guzili su me aimbot/crit/speed heavyji, crit/aimbot scoutovi, pyrovi na raketni pogon. Sniperi su me snipali s SMGom, spijuni koji istog trena cim clokaju dobe turbo i onda te kroz pola mape headshotaju ambasadorom.

Crit hacking medics...ah...

Nemres me headshotat kad se katapultiram sa sticki jumperom, ni ja ne vidim di letim, a ne da me skinu s neba 20 puta, al trenutak kad ga napokon opalim Ullapool Caberom je neprocjenjiv.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Team Fortress 2
Ante kaže...
Nemres me headshotat kad se katapultiram sa sticki jumperom, ni ja ne vidim di letim, a ne da me skinu s neba 20 puta, al trenutak kad ga napokon opalim Ullapool Caberom je neprocjenjiv.

Hehe, dok sam igrao snajpera nije mi bilo draže mete od Soldiera ili Demoa koji to rade. Uz praksu bez problema im odrediš putanju glave i samo: "Bum! Headshoot!".

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2

81.161.171.239:27022

87.233.222.114:27015

193.192.59.128:27915

93.186.199.120:27015

178.63.50.250:27015

 

Evo take your pick :P Neki od pubova na kojima znamo igrat i koji put se skupi i dosta naših gore. Community serveri tak da ako se i pojavi čiter, to se rješava u roku 30s. Na valve serverima si osuđen na vote kick, ali to rijetko kad prođe jer ekipa il ne kuži ili ih nije briga.

 

EDIT: ak je ikad dosadno slučajno, onda počnemo izvodit :P

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.3.2013 19:14 (Čux).
Moj PC  
2 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice