Tera Online Cro ekipa

poruka: 383
|
čitano: 66.540
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Evo Tera uskoro postaje full F2P naslov i već sada je možete igrati uz neka ograničenja.

 

Cilj je da se malo skupimo i olakšamo si život u Tera svjetu.

 

Stoga napišite svoj IGN, server, klasu.

 

 

IGN: Kasdal

Class: Lancer

Server: EU- Fraya

Lvl 27

 

Gilda je sređena možete je naći u igri tako da idete na Social > Guilds on server i upišete Balkan kao ime pa se aplicirajte i ja ću vas dodati u gildu

 

TS 3 info : itts1.gamespeak.com:9205

 

Naš site http://tera-balkan.guildlaunch.com/

 

http://tera-balkan.guildlaunch.com/recruiting/create_apply.php?gid=293713    <----- link za brzu pristupnicu

 

Sve je još u izradi pa imajte malo strpljenja {#}

imam muda
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2013 14:50 (Miki Liki).
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

IGN: Daray

Race: Aman

Class: Berserker

Server: EU - PVE (EN) - Fraya

Lvl 25

 

[url=http://www.steamgifts.com/giveaway/whndH/shoot-many-robots][img]http://www.steamgifts.com/giveaway/whndH/shoot-many-robots/signature.png[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2013 16:51 (zrimo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

IGN : Toshizo
Class : Warrior
Server : (EN)-Fraya
lvl : 22 

Wala ay kinuha kung walang mangyayari!
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2013 21:37 (toni42).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

IGN: Ryouichi

Class: Warrior

Server: Fraya (EU) PvE

LvL: 11 ( in progress )

 

Kako sam cuo da ce bit F2P odlucio sam isprobat igru i nisam se razocarao, trenutno sam na free trial verziji tako da imam dosta ogranicenja al od drugog mjeseca ce bit ludnica ^^

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa

vidim da vecina igra na Fraya serveru, a ja vec skinuo NA verziju..

nista, kada dodjem do svog racunara, skidam eu verziju pa se vidimo na Fraya

btw, je li vec ima mozda neki balkanski guild, ako nema, bilo bi dobro napraviti, cak je i Forsaken world imao donekle aktivan BALKAN guild, steta da ga Tera nema, igra je skoro izasla i ulazi u F2P, igrao sam na NA serveru i dosao do lvl 16 (slayer) tako da..

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Guild će biti napravljen uskoro. Čim vas se skupi dovoljno jer mi se neda biti sam u gildi :D

imam muda
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

A ovu je igru igralo vele balkanaca a sad kad ce biti f2p trebalo bi nas biti mnogo .

BEZ ZRTVE NEMA PROMJENE !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
Sada je malo beskorisna tema posto se nemoze dodavati u friend listu, tako da su nickovi beskorisni :D .. ali poslje 2. ;)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
Ps. Trebamo si neki TeamSpeak ili Mumble server nabavit :)
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

TS ja mogu srediti ali moramo se dogovoriti o plaćanju. Ja ću danas napraviti jedan  5-10 slotova za početak pa ćemo videjti kako će se dalje razvijati.

 

 

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
Miki Liki kaže...

TS ja mogu srediti ali moramo se dogovoriti o plaćanju. Ja ću danas napraviti jedan  5-10 slotova za početak pa ćemo videjti kako će se dalje razvijati.

 

 

Šta će nam TS kad nismo ni guild dogovorili?

13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Pa koliko vidim već nas ima 5 sigurnih i nekoliko mogućih pa je to po meni dosta za početak. http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-games-master-vijesti/tera-napokon-f2p/176519.aspx?page=1

Još ima sigurno ekipe koju ćemo naći unutar igre.

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Evo i TS-a za sada samo 5 slotova koje ćemo povećati kako budemo imali više ljudi. (TS3)

 

itts1.gamespeak.com:9205

Pass : Piva

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
Miki Liki kaže...

Evo i TS-a za sada samo 5 slotova koje ćemo povećati kako budemo imali više ljudi. (TS3)

 

itts1.gamespeak.com:9205

Pass : Piva

Super, hoće li išta biti od guilda uskoro?

13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Hoće čim dođeš online :D

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tera Online Cro ekipa

pozdrav

htjeo bi da pitakako su vam nikovi u igri i dali imate klan

13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Nickove možeš pročitati u gornjim postovima, gildu ćemo probat danas napraviti

 

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tera Online Cro ekipa

IGN:  Komax

clas:  Prist

Server: EU Fraya

Lvl: 39

 

volio bi se pridruzit tvom gildu ako si napravio 

13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Evo ovako gildu ćemo napraviti sutra poslje 7 popodne pošto se nemožete prebaciti iz gilde u gildu odmah.

 

Evo par prijedloga za ime koje se mislio

 

Equinox

Calamity

Tempest

Regenesis

 

pa recite koje vam se najviše sviđa ili dajte neki svoj prijedlog do sutra.

 

Isto tako ako želite preći u našu gildu morat ćete čekati malo više od 24 sata da pređete tako da to uzmite u obzir.

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
Miki Liki kaže...

Evo ovako gildu ćemo napraviti sutra poslje 7 popodne pošto se nemožete prebaciti iz gilde u gildu odmah.

 

Evo par prijedloga za ime koje se mislio

 

Equinox

Calamity

Tempest

Regenesis

 

pa recite koje vam se najviše sviđa ili dajte neki svoj prijedlog do sutra.

 

Isto tako ako želite preći u našu gildu morat ćete čekati malo više od 24 sata da pređete tako da to uzmite u obzir.

Mislim da cu i ja krenuti s igranjem od veljace...
Ako jos netko ima nekakav priejdlog za ime nek kaze pa cemo dodati u glasanje. 

1 Equinox
8 Balkan
3 Tempest
1 Regenesis
2 Vaginos
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2013 20:47 (dinos3).
11 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Ej dali itko zna koja je razlika izmedu PvP i PvE servera ?
Znam da u PvP te moze svatko napasti kada god i gdje god hoce toga u PvE nema sto je dobro al zanima me ima li jos neki drugi razlika? 
Fraya je PvE a PvE su mnogo popularniji serveri (postoje 3 PvE servera i jedan PvP ).

BEZ ZRTVE NEMA PROMJENE !!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2013 17:59 (toni42).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

vaginos

 
0 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Tera Online Cro ekipa
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

isto kao kolege gore iša sam isprobat igru, ne loše..{#}

Nick: Makic

Lvl 16

Class: Warrior

Fraya

 

jedini mi je problem šta mogu igrat tek vikendom kad dođem doma, a ako sljedeći semestar budem kući, onda ću bit redovit

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
Miki Liki kaže...

Evo ovako gildu ćemo napraviti sutra poslje 7 popodne pošto se nemožete prebaciti iz gilde u gildu odmah.

 

Evo par prijedloga za ime koje se mislio

 

Equinox

Calamity

Tempest

Regenesis

 

pa recite koje vam se najviše sviđa ili dajte neki svoj prijedlog do sutra.

 

Isto tako ako želite preći u našu gildu morat ćete čekati malo više od 24 sata da pređete tako da to uzmite u obzir.

ja predlazem da se guild zove BALKAN, ili da bar ima balkan u zagradi, ili tako nesto 

 

zasto ?

nas je ovde malo, a bilo bi lijepo da guild napreduje, i napredovat ce vremenom sigurno, ali ako se oznaci kao balkan, mozemo biti sigurni da ce doci jos puno drugih igraca sa nasih podrucija 

ne znam kako vi gledate na to, ali kada sam ja bio clan BALKAN guilda na forsaken world, totalno mi je promijenilo atmosferu igre

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
ismar89 kaže...
Miki Liki kaže...

Evo ovako gildu ćemo napraviti sutra poslje 7 popodne pošto se nemožete prebaciti iz gilde u gildu odmah.

 

Evo par prijedloga za ime koje se mislio

 

Equinox

Calamity

Tempest

Regenesis

 

pa recite koje vam se najviše sviđa ili dajte neki svoj prijedlog do sutra.

 

Isto tako ako želite preći u našu gildu morat ćete čekati malo više od 24 sata da pređete tako da to uzmite u obzir.

ja predlazem da se guild zove BALKAN, ili da bar ima balkan u zagradi, ili tako nesto 

 

zasto ?

nas je ovde malo, a bilo bi lijepo da guild napreduje, i napredovat ce vremenom sigurno, ali ako se oznaci kao balkan, mozemo biti sigurni da ce doci jos puno drugih igraca sa nasih podrucija 

ne znam kako vi gledate na to, ali kada sam ja bio clan BALKAN guilda na forsaken world, totalno mi je promijenilo atmosferu igre

 

Također sam za Balkan ime i također sam bio član Balkan guilda na Forsaken Worldu :) i također ova igra ima previše za skidati...nadam se  da neće još toliko pečati.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
12 godina
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
dinos3 kaže...
Miki Liki kaže...

Evo ovako gildu ćemo napraviti sutra poslje 7 popodne pošto se nemožete prebaciti iz gilde u gildu odmah.

 

Evo par prijedloga za ime koje se mislio

 

Equinox

Calamity

Tempest

Regenesis

 

pa recite koje vam se najviše sviđa ili dajte neki svoj prijedlog do sutra.

 

Isto tako ako želite preći u našu gildu morat ćete čekati malo više od 24 sata da pređete tako da to uzmite u obzir.

Mislim da cu i ja krenuti s igranjem od veljace...
Ako jos netko ima nekakav priejdlog za ime nek kaze pa cemo dodati u glasanje. 

Obrisano ime Calamity zato jer nije dobilo ni jedan glas. Dodano ime Balkan i Vaginos na zahtjev kolega. 
Mislio sam glas dati  Tempest, ali ipak ide Balkanu {#}
Glasanje http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/tera-online-cro-ekipa/177394.aspx?page=0&jumpto=3430799&sort=asc&view=flat

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2013 20:50 (dinos3).
13 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

Može Balkan za dodati iako sam ja glasao za Tempest jer mi je to onak kewl :D

 

Kada počnemo spamat na balkanskom da smo otvoreni neće biti bitno ime dali je balkan u imenu ili ne.

Ali kako većina odluči tako će i biti.

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Tera Online Cro ekipa
Zasto nebi igrali na novom serveru kad se otvori? Ja imam lvl 60 chara na drugom serveru, ali radije bi da pocnemo na novom serveru napravimo party 7-24 i svi smo slicni leveli nego jedni su lvl 10 drugi lvl 20 treci lvl 30 nikako se necemo uspjeti skupiti zajedno da zaigramo skupa u partyu, tamnicama, rjesavamo questove skupa i brze lvlamo skupa nego da budemo ovako razdvojeni. Jedini nacin da igramo skupa ce biti kad svi budemo lvl 60. odricanje lvl 30 chara je nista, ja cu se odreci lvl 60 i preko mjesec dana igranja na serveru samo da pocnemo skupa igrati na novom serveru.
www.mmo-balkan.com
15 godina
offline
Tera Online Cro ekipa

shvacam sto zelis ali i to je nemoguce,uvjek ce biti kad netko nece moc igrat i onda sta?svi cekati ili ? ili dizat druge sa strane ? igrajte kak i druge igre takog tipa,pa valjda ima na 60 lvl stvari za zajednicko igranje ? a ovo usput ako uspijete ili sa altovima bu zajednog igranja.

kad si 60 lvl kako je tako igrat ? dung (raid ako ima) pvp ? aj nam malo opisi iz prve ruke 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice