The Forest

poruka: 20
|
čitano: 7.862
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
The Forest



Evo koga zanima igrica, izišla u alpha :)
Izgleda jako primamljivo i dobro napravljeno.

In The Forest, the player must survive on a forested island after becoming the lone survivor of a plane crash by creating shelter, weapons, and other survival tools. Inhabiting the island, along with various woodland creatures, are a tribe of nocturnal, cannibalistic mutants who dwell in deep caves beneath the island. While they are not necessarily always hostile to the player, their usual behavior is aggressive, especially during the night.  However, the developers want players to question whether the island's cannibalistic tribe is the enemy of the player, or vice versa. For example, when first encountering the player, the cannibals may hesitate to attack and instead observe the player from a distance, attempt to communicate with the player through effigies, and send patrols around the player's base camp. In combat, they regularly attempt to protect one another from injury, surround the player, drag wounded tribesmen to safety, and occasionally surrender out of fear. They are also afraid of fire, and will refrain from approaching the player if there is a campfire or torch nearby. Though there are no set missions, there will be an optional conclusion to the game.

The game features a day/night cycle, with the player able to build a shelter and traps, hunt animals and collect supplies during the day, and defend themselves against the mutants by night.

 

steam: bevis6
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 18:36 (Bevis).
Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
offline
The Forest

Evo probao sam i još provjeravam The forest igru!

 

  Igra je zaista ok i poprilično je zabavna,ali i frustrirajuca!

Zabavna je što te zaista sučeljava sa realnim situacijama zivota u divljini(Glad,strah,Smrzavanje...)

Frustriraju ljudožderi koji te stalno napadaju,bez obzira na to otkrivao se ti njima ili ne!

Također frustrira duuugi loading same igre.

Do sada sam uspio preživjeti 3 dana XD!

 

  Ima li itko kakav tip,u prvome redu kako izbječi ljudoždere?

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: The Forest
Milka30 kaže...

Evo probao sam i još provjeravam The forest igru!

 

  Igra je zaista ok i poprilično je zabavna,ali i frustrirajuca!

Zabavna je što te zaista sučeljava sa realnim situacijama zivota u divljini(Glad,strah,Smrzavanje...)

Frustriraju ljudožderi koji te stalno napadaju,bez obzira na to otkrivao se ti njima ili ne!

Također frustrira duuugi loading same igre.

Do sada sam uspio preživjeti 3 dana XD!

 

  Ima li itko kakav tip,u prvome redu kako izbječi ljudoždere?

 Bjez u vodu

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
12 godina
offline
Re: The Forest
drakula789 kaže...

 Bjez u vodu

 I onda se smrznem ko p..... XD!

 

  Ok,evo malo sam igrao-ponovo,poucen iskustvima prijasnjih failova...

 

  Za sve one koji ne znaju:

Sjekirom udrite po prtljazi,dok se ne otvori,svakakvih sviđalica možete naći.

Ogradite se zidom,vidljivo sakrijte vatru,ne diraju me za sada-dan 5...napravite tvrđavu.

Ctrl tipkom čućite ako primjetite kanibale.

Craftanjem,stick+rock,dobijate sjekiru.

Zamkom od rope+stick+log hvatate žive zečeve koje stavite u kavez i tamo ih uzgajate XD!

Pravljene splavi je koliko vidim,beskorisno,nema svrhe....

 

12 godina
offline
The Forest

Ima još jedna slična survival igra, čini mi se mnogo zanimljivija jer nema zombija i tih gluposti več čisto preživljavanje na otoku. Alpha se očekuje kroz mjesec dana na Steamu.

Moj PC  
5 0 hvala 4
12 godina
protjeran
offline
The Forest

pa daj otvori zasebno temu za tu igru...

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
The Forest

Probao sam igru i cini se jako zanimljiva, pogotovo gradenje svega i svacega za preziviti, lov itd! samo da nisu usrani zombiji ili kaj su vec ona cudesa...

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
The Forest

Ja the forest igram već mjesec dana, skinuo sam verziju v0.0.8 Public Alpha, nisu me još ni jednom ubili, a da bi tako ostalo, izbjegavajte igranje po mraku, rađe odite u najbliže sklonište i prespavajte do jutra, ne palite vatru i lampu po mraku jer vas tada uoče i krenu prema vama, te obavezno nemojte ulaziti u bilo kakve špilje, skoro sigurno ćete ih nači tamo i ubit će vas, ako vas ubiju prvi put, odvuku vas u špilju iz koje trebate pobjeć i ajmo reći dali su vam drugu šansu, a ako vas ube drugi put, igra je gotova i možete igrati ispočetka ili od zadnjeg save-a, ja imam jedno 20-ak preživjelih dana, istražio sam čitav poluotok, drugi dio još nije pušten, našao sam gotovo sva oružja u ovoj alpha verziji, osim flare gun-a, njega nikako nemogu naći i mogu reći da mi igra već polako dosađuje, stalno cjepaš, gradiš, hvataš guštere i ribe, pa ih sušiš ili pećeš da bi ih pojeo kasnije, ove znatiželjne mutante koji naiđu ubijem, napravim skulpturu od njihovih djelova tjela i tako unedogled, sad čekam da igru u potpunosti dovrše, neda mi se više igrati ove alpha verzije, kad ionako pola stvari za gradit fali i mapa još nije dovršena, ali nemogu reći da igra nije zanimljiva, samo s vremenom dosadi...

 

Samo da dodam, štap i odječa iz kofera se mogu craft-ati i dobijete baklju, koža od guštera se može obući i nudi vam dodatnu zaštitu kao pancirka, tiskana pločica se može craft-ati sa kovanicama i bocom žestokog pića (booze) pa dobijete bombu, sjekira se može craft-ati sa žestokim pićem (booze)... itd

 

evo mog skrovišta, pola šume sam porušio

Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: The Forest
1BIT kaže...

evo mog skrovišta, pola šume sam porušio

 A Bogati ti si se stvarno ogradio .

Koliko vidim ti si na plaži napravio utvrdu(kako ti se samo dalo toliko šetati noseći drva),ja uvjek odmah do aviona pravim utvrdu-možda me zato i napadaju?

Flare gun sam ja našao ito u njihovom kampu,nakon sto sam išao u samoubilačku misiju,koja nije dobro završila...po njih!

Flare ubija jednim shootom,tj.zapali ih,oni okrenu bježati i onda se ukipe stojeći(bug),tada ih samo fino sikiricom dokrajčim.

Baklju ne mogu craftati,koliko god pokušavao spojiti cloth+sick....

Također save mi se nešta shebo,nakon sto sam upalio igru ponovo,drvo mi naraslo u po dvorišta,stjena u skrovištu i nekakavo deblo mi prekriva vrt XD!

 

Eh da  na početnome screenu ukucajte   veganmode   in mozete igrati igru bez kanibala.

Ali to mi nije zanimljivo!

 

15 godina
neaktivan
offline
The Forest

igra koju gledam uzeti... ali tek kada izadje...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Forest
Milka30 kaže...

Baklju ne mogu craftati,koliko god pokušavao spojiti cloth+sick....


 

 Ma mora ić, koristi štap koji posječeš od mladog drveća, i odjeću, ona je plave boje u inventory-u, ima tu još fora, al možda nam nisu sve dostušne zbog beta/alpha verzije igre, ja sam probao napravit luk i strijele, al mi nije dalo...

 

INFO tu piše šta se sve može craft-ati

 

 

EDIT: zaboravio sam reći, nisam se ja šetao do plaže, ja sam posjekao drva i pobacao na pod, a ona su se kotrljala do plaže jer je nizbrdo, poslje sam ih tamo pokupio i gradio.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.1.2015 19:28 (1BIT).
12 godina
offline
Re: The Forest
1BIT kaže...
Milka30 kaže...

Baklju ne mogu craftati,koliko god pokušavao spojiti cloth+sick....


 

 Ma mora ić, koristi štap koji posječeš od mladog drveća, i odjeću, ona je plave boje u inventory-u...

 Jok,kod mene neće!

12 godina
offline
The Forest

Igram s prijateljem već 2 dana za redom multiplayer, igra je toliko zarazna !

Napravili smo mali kamp ali nas stalno napadaju u grupama, često se nemoguće obraniti pa nas ubiju...

 

Jedino što me smeta je fps, na početku imam oko 30 fps-a a što dulje igramo to je fps manji, zadnje što sam gledao je bio na 14 i stvarno nije za igrati :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
The Forest

Zna li tko šta su ove glave na štapovima (slike u prilogu), preko noći su se stvorile oko našeg kampa :O

 

opustišili smo šumu opustišili smo šumu
te stvari što nastaju te stvari što nastaju
i ovdje nema šume više i ovdje nema šume više
još jedna glava koja je nastala još jedna glava koja je nastala
naše mjesto naše mjesto
izvana izvana
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: The Forest
Cromaki kaže...

Zna li tko šta su ove glave na štapovima (slike u prilogu), preko noći su se stvorile oko našeg kampa :O

 

 Ma to ti kanibali postavljaju,valjda oznacuju svoj teritorij!?

Uglavnom,racunaj na to da ce ih sve vise i vise obilaziti kamp.

 

Nisam mogao craftati nekakve stvarcice jer nisam patchao na 0.11 (mislim),uglavnom,sada sve radi.

Baklja izgleda nema bas nekakvu svrhumjer gori nekakvih 5 sekundi XD.

Također susenje mesa generic(od srne i rakuna) ne ostaje na "sušionici" nakon save-a(seems like bug).

Splav nema smisla!

Bombe isto tako nemaju bas nekakvoga smisla,jer odlete predaleko kada ih bacim.

Huh..ima bugova koliko hočeš,grafičke ne treba niti spominjati,ali igra ima smisla...možda!

Zabavna je svakako,ali fali mi ono....boss,misije,eventi..ma nešta,ako se svodi samo na građenje i bjezanje od kanibala,hebes to!

 

Kako vi to igrate multiplayer?

Imate orginal ili free verziju?

12 godina
offline
The Forest

Igramo  verziju.

 

Sviđa mi se koncept igre, kao što kažeš fali još contenta i ispravljanja bugova ali s obzirom da je tek alpha vidjet čemo šta nas još čeka.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
The Forest

Evo 25 dan i stvorio sam pravu tvrđavu,uspješno odoljevam napadima kanibala,unatoć tome što sam se utaborio 50-tak metara blizu njihovoga logora .

Očajnički tražim flare gun,no bez uspjeha,no niti mi ne treba.

Zabavljam se gađajući kanibale kamenjima,sa postolja koje sam napravio.

 

Logor po noći Logor po noći
Unutrašnjost logora Unutrašnjost logora
JBG Slavonac sam,volim suho meso JBG Slavonac sam,volim suho meso
Sve što mi za sada treba Sve što mi za sada treba
Malo sam se "ufleko" Malo sam se "ufleko"
Na krovu sjenice Na krovu sjenice
Bodlje svugdje okolo kampa Bodlje svugdje okolo kampa
Moj PC  
7 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
The Forest

Moj gameplay komentar igre na hrvatskom pa pogledajte! :)

 

Keep that hair short, Clem.
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
The Forest

kad uopce izlazi finalna verzija?, trenutno me zabavlja Dying light...

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The Forest

Igra li tko jos ?

Ne mogu pronaci u ovoj najnovijoj verziji flashlight niti koplje,a i nemam ovakivh gradevina za izgradnju kao sto vidim na slikama iz treceg mjeseca ? To se kasnije otkljucava ili sta ?

Inace odlicna igra,zabavna,na trenutke se prepadnes i osjecaj straha,pogotovo kad se oni malo "snazniji" mutanti pojave.


Jos bi trebalo dobrano peglati iako znam alpha je,ali perfomanse su vecinom dobre iako ima neobjasnjivih padova ispod 25 fps.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice