The Outer Worlds

poruka: 10
|
čitano: 964
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
The Outer Worlds

sinoć na games awardsu najavljen novi first person RPG od Obsidian Entertainment, The Outer Worlds.

ja ih najviše pamtim po Star Wars KOTOR 2, a njihovi su također bili Neverwinter Nights 2, i Fallout: New Vegas, tako da sam vrlo uzbuđen što rade potpuno novi IP, i to ono što rade najbolje, RPG.

Studio je nedavno kupio Microsoft, pa sam se bojao da će igra možda biti Xbox ekskluziva, ali bome izlazi na XBox, PS4 i PC, i to već tokom 2019. ako ne bude odgađanja

Moj PC  
3 0 hvala 1
2 godine
protjeran
The Outer Worlds

Onako, nisam odusevljen, ali moglo bi biti ok.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 1
4 godine
The Outer Worlds

izašao je jedan screenshot opcija dijaloga, stavljam sliku. u svakom slučaju izgleda da će to biti punokrvni story driven RPG u svemiru, meni izgleda jako zanimljivo 

edit: evo i link gdje je slika veća:  https://assets.rockpapershotgun.com/images/2018/12/the-outer-worlds-b.jpg

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 17:29 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
The Outer Worlds

Ideja je OK ali ovaj gameplay mi smrdi na Bethesdin odurni engine Gamebryo...

0 0 hvala 0
4 godine
Re: The Outer Worlds
Paolo Maldini kaže...

Ideja je OK ali ovaj gameplay mi smrdi na Bethesdin odurni engine Gamebryo...

službeno je potvrđeno da je igra u unreal engineu

11 godina
The Outer Worlds

Da, ovo bi mogla biti igra 2019.

S tim ću lakše dočekati Cyberpunk 2077 kad god da izađe ;) 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
Re: The Outer Worlds
Evil Access kaže...

Onako, nisam odusevljen, ali moglo bi biti ok.

ja sad skužio da je ovdje gameplay, nisam znao da su izbacili baš gameplay.

meni baš ovo izgleda kao old school story driven SF RPG i to mi je baš super, mislim da će biti odlično.

10 godina
The Outer Worlds

Obožavam Obsidian, obožavam njihove stare RPGove, zaista sam fanboy... Ali...

...

Ovo je govno!

Grafika - ako će ovo bit konačno, ovo je jako loše za nešto što izlazi 2019. i vjerojatno žele naplatit 60€ za ovo... Cyberpunk ima u trailerima 10 puta bolji, čišću grafiku i animacije. Ovo je kombinacija Red Dwarf serije i borderlandsa, sa malo obliviona, i uspjeli su to napravit u jednom od ponajboljih enginea na svijetu, wtf!? Ak je namjerno tako učinjeno, onda tek ne shvačam.

Igra (do sada viđeno): slušaš distress call, tvoja kolegica mirno, naslonjena na zi, promatra "napetu situaciju" i raspravlja sa tobom, bez promjene izraza lica, o tome kako su vjerojatno svi mrtvi i kako se desilo nešto strašno... sve dok izgleda kako ne zna bi li išla spavat ili nešto radit.

Sletiš na planet, ima mrtvih, desilo se nešto trašno, samo to se ne vidi toliko na ljudima.

I onda nešto što je pokušaj imitiranja starih obsidian questova, ali kao da je to radila neka ekipa koja imitira, više nego je radila na starim igrama, sve se radi o istraživanju nove paste za zube?!

Like wtf?!

Ovo je karikatura ili stvarna igra?

Da citiram drugog kolegu sa zadnjeg Blizzcona - "Is this an out-of-season april's fools joke?"

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
The Outer Worlds

Napucavanje u igri iz ovoga sto sam vidio me najvise podsijeca na Fallout 4/76, to nikako nije dobro.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
The Outer Worlds

Još malo loših vijesti... Epic Store ekskluziva na godinu dana. Treba ubiti taj PC exclusive drek dok još možemo. Ja sigurno neću podržavati Tencentov store. Baš razočarenje...

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice