The Walking Dead (Igra)

poruka: 285
|
čitano: 54.869
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
The Walking Dead

Imamo hrpu tema o datumima izlaska novih epizoda, intervjua i sličnog, ali nisam našao official temu za igru. Ako sam propustio negdje, ispričavam se i tema može ić u smeće :) 

 

Tko nije u toku - radi se o Telltale-ovoj adaptaciji stripa i serije The Walking Dead. Nekako mi više naginje stripu, iako se u igri pojavljuju i stvari iz serije, a kojih nema u stripu. Specifičnost igre je da se radnja razvija ovisno o tome što kažete/napravite, kog odlučite spasiti i slično. Cijela igra izlazi u epizodama, svekupuno njih 5, dok je trenutačno akutalna 2. koja je izašla prije nekoliko dana. 

 

http://www.telltalegames.com/walkingdead/

 

http://www.ign.com/games/the-walking-dead-the-game-episode-4-around-every-corner/pc-100880 

 

IGN ju je ocjenio sa 8.5, otprilike negdje jednako kao i moji dojmovi.. Svakako odigrati, iako na prvu ne djeluje spektakularno. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
The Walking Dead

Serija mi je jedna od omiljenih u poslednje vrijeme. Sumnjam da je igra takva ali svakako bi zelio dat sansu, jos ako ima imalo survivor elemenata... Kakvi su PC zahtjevi?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The Walking Dead

Ne može se to dvoje uspoređivati, ali je igra vrlo dobra. Sys req bi trebali bit mali ili nikakvi, pogledaj gameplay videe, igra ima nekakvu polu cartoon grafiku, zato sam i rekao da ne ostavlja neki wow dojam na prvi pogled. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Walking Dead
Comi123 kaže...

Serija mi je jedna od omiljenih u poslednje vrijeme. Sumnjam da je igra takva ali svakako bi zelio dat sansu, jos ako ima imalo survivor elemenata... Kakvi su PC zahtjevi?

Ukusi...

Evo meni je naprimjer serija čisto solidna, ništa posebno, dok mi je igra vrhunska.

13 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Meni su i igra i serija odlični. Episode 2 je odličan, ne mogu dočekati Episode 3 {#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
SebaOS kaže...

Ne može se to dvoje uspoređivati, ali je igra vrlo dobra. Sys req bi trebali bit mali ili nikakvi, pogledaj gameplay videe, igra ima nekakvu polu cartoon grafiku, zato sam i rekao da ne ostavlja neki wow dojam na prvi pogled. 

Cell Shading ima dosta igara, neznam zašto bi itko stvorio predrasudu o igri na temelju toga.

Inače, igra mi je bolja od serije, ako ništa, onda zato što se u igri ne nalaze one dvije nemani, rickova žena i derište.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
15 godina
offline
The Walking Dead

Slažem se svakako, odibrao sam i Borderlands sa užitkom, a slična je grafika. 

Jel netko probao ne odrezat nogu onom tipu na početku druge epizode? Pa što se dogodi dalje, jel se i dalje nekim spletom okolnosti pojavi u motor innu i umre?  Bez priče o daljnjoj radnji, nisam daleko stigo još :D 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2012 11:32 (SebaOS).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Kad mu je ne odrežeš on ostane a nekako se ozljedi onaj treći tip, drugi učenik, što ga u tvom slučaju pojedu. On se nekako ozljedi i onda je nadalje isto, umre iza u pickupu i napadne te.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

oduševljen sam sa ep2, prva mi je bila ok-ish.

bring on ep3!

kaj se tiče serije, ne znam koliko je vjerna stripu jer ga još nisam pročitao, ali brate, s2 je dosadna za po{#}dit

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=0MRmxfLuNto&NR=1"]Odgovor na 90% postova[/URL]
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The Walking Dead

Strip je trenutačno na 90 i nekom broju, a otprilike u 12. je već prošao radnju dvije sezone serije i u 13. su tamo u onome što se vidi na kraju druge sezone :) 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead

kaj se tiče serije, ne znam koliko je vjerna stripu jer ga još nisam pročitao, ali brate, s2 je dosadna za po{#}dit

Toliko sam zamrzio farmu u drugoj sezoni da mi je pao mrak naoči kad sam je opet vidio u igri ( znam da se ona Hershelova pojavljuje u prvoj epizodi al' opet, farma je farma ), srećom, ep. je ispala izvrsna.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
15 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Bar znamo da će trica stići na vrijeme.

Edit:

Još jedan Walking Dead igra, shooter u kojem igrač kontroira Daryla.

vijest

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.7.2012 9:11 (thuglife).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The Walking Dead

Prešao sinoć drugu epizodu, stvarno svaka čast telltaleu, priča je na vrhunskoj razini! Čak se i isplati čekanje između epizoda, ako znam da stignu smislit kvalitetan nastavak priče, a kako se čini, 3ća epizoda može biti samo bolja :D 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Baš me zanima treća epizoda, sad bi lagano Leejeva prošlost ( kakva god ona bila ) trebala postati bitnija u priči, krajnje im je vrijeme.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Teaser Trailer druge ( treće ) Walking Dead igre, one Activisionove.

link

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Walking Dead
Wow, druga epizoda je fucked up totalno. Znao sam da su iza vrata ili walkeri il nešt syebanije, al kad je onaj brat rekao da će večera biti ukusna onim creepy glasom, sve mi je bilo jasno. Jedva čekam 3. epizodu.
Pričam i serem bezveze
15 godina
offline
The Walking Dead

Išta o trećoj epizodi? Trebala bi skoro izaći po nekim linkovima i logici stvari, ali kako god, opet kasni, iako je nakon 2. epizode obećano da neće biti tolikog kašnjenja... 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
SebaOS kaže...

Išta o trećoj epizodi? Trebala bi skoro izaći po nekim linkovima i logici stvari, ali kako god, opet kasni, iako je nakon 2. epizode obećano da neće biti tolikog kašnjenja... 

http://www.bug.hr/master/vijesti/blizi-se-walking-dead-episode-3/117931.aspx

15 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Trailer treće epizode, izlazi sutra.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Odigrao treću epizodu, najemotivnija do sada, dosta duga i zanimljiva, baš se nemogu odlučiti jeli mi bolja od drugog nastavka, taman su tu negdje. 

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
online
The Walking Dead

Ja sam osto sokiran kad se "ono" dogodilo

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
The Walking Dead

Nakon sto sam presao 3 epizodu otisao sam na youtube sa namjerom da vidim druge odluke iz igri.Pronašao sam ovaj video i zamro od smijeha kako ovaj komentira.prava stvar krece od desete minute.{#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.9.2012 12:10 (Tomy Lee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Vidim da ovdje Kenny ne pomaže Leeu kada ga priklješti zombi, valjda ovisi o prijašnjim odlukama i načinu na koji ga se tretiralo, uopće nisam znao da postoji ovakav scenario. Doslovno se mjenjaju na desetci malih, a opet primjetnih stvari iz epizode u epizodu, baš zakon. :D

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
The Walking Dead

Da to je super, sam igrac stvara svoje misljenje o likovima i prikljanja se onima s kojima dijeli misljenje.

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
The Walking Dead

Preso episode 3 brutala!

 

thuglife meni Kenny nije pomogao ni u episode 2 u onoj stali kad bijezis iz pritvora i boris se s jednim od one brace (djubre)

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2012 0:21 (lmutak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
The Walking Dead

pa jeste vi pomagali njemu? meni je on uvijek pomogao, i bas mi ga je bilo zao u trecoj sad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Walking Dead

Prokleti Redneck :D Nisam mu pomagao od prvog dana, totalno mi je antipatičan, i on i njegova obitelj...Žao mi je kaj je carley umrla :(

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
quickr kaže...

Prokleti Redneck :D Nisam mu pomagao od prvog dana, totalno mi je antipatičan, i on i njegova obitelj...Žao mi je kaj je carley umrla :(

Nije morala koliko ja znam.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
mar123 kaže...

Da to je super, sam igrac stvara svoje misljenje o likovima i prikljanja se onima s kojima dijeli misljenje.

Igra je baš odlična, i baš igračeve odluke utječu na razvoj priče i na same likove. 

15 godina
online
Re: The Walking Dead
thuglife kaže...
quickr kaže...

Prokleti Redneck :D Nisam mu pomagao od prvog dana, totalno mi je antipatičan, i on i njegova obitelj...Žao mi je kaj je carley umrla :(

Nije morala koliko ja znam.

je morala je

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice