The Witcher 3 izdvojena tema

poruka: 6.114
|
čitano: 921.015
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 3
steam: skank666 origin:IhrvojeI
13 godina
offline
The Witcher 3

najbolja igra ikad napravljena barem za mene pošto ja volim igre ovakvog tipa (Skyrim,Drafon Age,assassin's creed i sl.) uživao sam igrajući. Čuo sam da prave witcher 4 pa sad ako je to istina čekam ko napeta puška.

Moj PC  
1 1 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 3
gamer88 kaže...

najbolja igra ikad napravljena barem za mene pošto ja volim igre ovakvog tipa (Skyrim,Drafon Age,assassin's creed i sl.) uživao sam igrajući. Čuo sam da prave witcher 4 pa sad ako je to istina čekam ko napeta puška.

 Gotovo je sa Geraltom ali nikad nisu rekli da je sa s Witcherom  također gotovo tj sa tim svijetom... Osobno, ne bih volio više witcher igara. Gotovo je, bilo je super, bilo je nezaboravno, igre su se uvukle pod koži i nek to ostane na tome... Sad je Cyberpunk na redu, vjerovatno trilogija tako da... bar 10 godina niš od sljedeće punokrvne Witcher igre. 

steam: skank666 origin:IhrvojeI
13 godina
offline
Re: The Witcher 3
skank666 kaže...
gamer88 kaže...

najbolja igra ikad napravljena barem za mene pošto ja volim igre ovakvog tipa (Skyrim,Drafon Age,assassin's creed i sl.) uživao sam igrajući. Čuo sam da prave witcher 4 pa sad ako je to istina čekam ko napeta puška.

 Gotovo je sa Geraltom ali nikad nisu rekli da je sa s Witcherom  također gotovo tj sa tim svijetom... Osobno, ne bih volio više witcher igara. Gotovo je, bilo je super, bilo je nezaboravno, igre su se uvukle pod koži i nek to ostane na tome... Sad je Cyberpunk na redu, vjerovatno trilogija tako da... bar 10 godina niš od sljedeće punokrvne Witcher igre. 

 Nevjerujem da će cyberpunk biti trilogija, ali ne očekujem puno od cyberpunka jer će se bazirati više na budućnosti(oružje) nego na RPG bazi što je za mene korak dolje ne gore. Ali vidjet ćemo nadam se da sam u krivu.

15 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 3
gamer88 kaže...

 Nevjerujem da će cyberpunk biti trilogija, ali ne očekujem puno od cyberpunka jer će se bazirati više na budućnosti(oružje) nego na RPG bazi što je za mene korak dolje ne gore. Ali vidjet ćemo nadam se da sam u krivu.

 Pa griješiš jer RPG može biti i sa pljucama, s čime ti mlatiš mobove nema veze jel nešto RPG ili ne. 

steam: skank666 origin:IhrvojeI
9 godina
offline
The Witcher 3

witchera smo se naigrali, bilo bi lijepo da izađe i novi nastavak, ali ak trenutno ozbiljno rade na drugom projektu bolje da to naprave kako treba. meni osobno bi najveći pomak za novog witchera da su čudovišta razine koa i u dark souls ili bloodborne, znači da je vrlo ozbiljna težina, u biti ono što je bio HoS, dakle već su dokazali da su itekako sposobni napraviti tako nešto. i kad bi bio potpuno novi dio svijeta, novi likovi i sve

 

a za cyberpunk se najviše nadam da će biti third person rpg, i da će borba biti odrađena na klasičan način, nije mi nimalo primamljivo da bude neki rpg na poteze, to mi totalno ubija doživljaj

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

HoS ima "smek" Witchera 1 - dakle hladna atmosfera, snazni likovi, zapleti, prekreti, neocekivani raspleti.

 

Po meni je HoS savrsena ekspanzija. Nije predugacka, nema previse grindanja po sumama i gorama,

nego te cijelo vrijeme vuce sa glavnog na sporedne questove, i natrag.

 

B&W je sladunjava ekspanzija sa prekrasnom grafikom, ali po meni je prebljestavo, presvijetlo,

jednostavno suvise idilicno, ne spada po meni nikako u Witcher svemir. Da nema likova iz knjiga,

B&W bi mogla biti neka sasvim druga igra.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Witcher 3
skank666 kaže...
gamer88 kaže...

 Nevjerujem da će cyberpunk biti trilogija, ali ne očekujem puno od cyberpunka jer će se bazirati više na budućnosti(oružje) nego na RPG bazi što je za mene korak dolje ne gore. Ali vidjet ćemo nadam se da sam u krivu.

 Pa griješiš jer RPG može biti i sa pljucama, s čime ti mlatiš mobove nema veze jel nešto RPG ili ne. 

 znam da je RPG role playing game ,ali za mene je RPG nešto drugo hahah nisam to naveo

15 godina
offline
Re: The Witcher 3
skank666 kaže...
gamer88 kaže...

 Nevjerujem da će cyberpunk biti trilogija, ali ne očekujem puno od cyberpunka jer će se bazirati više na budućnosti(oružje) nego na RPG bazi što je za mene korak dolje ne gore. Ali vidjet ćemo nadam se da sam u krivu.

 Pa griješiš jer RPG može biti i sa pljucama, s čime ti mlatiš mobove nema veze jel nešto RPG ili ne. 

 Ufff Skank.... Nekako ni je ne očekujem nešto puno od cyberpunka, nadam se da se varam... 

Battlelog: MUDO_HR
13 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
Nisam ni ja ocekival nis od witchera pa jedna od bolji igri ikad napravljena.
Da dodam kontekst, skyrimu sam dao jedno 10 sansi i smatram da je overhyped govno. Sad ce me neki razapet al to je moje misljenje..

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 3
amater_2 kaže...

 Ufff Skank.... Nekako ni je ne očekujem nešto puno od cyberpunka, nadam se da se varam... 

 Ma ne brini... Bit će ovo dobra igra i to u najgoru ruku. A ako ne, jebiga...

steam: skank666 origin:IhrvojeI
6 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Nakon pune tri godine ova igra je još itekako aktualna. Kad sam je zaigrao prvi put mislio sam da mi se neće dopast jer su u pitanju čarobnjaci magija i tako ta meni vrlo odbojna tematika. Međutim privukla me vrlo brzo nakon par sati igranja prešao sam je dosad nepuna četiri puta.

 

Probao nedavno opet igrat Goty izdanje i lupim B&W ekspanziju, pojaviš se negdje u Velenu nema glavne priče dakle Wild Hunt-a. Mnogi contracti na čudovišta se također mogu igrat. E sad odletim bezze do Fyke Islea i tamo mi se otvori ponuda za misiju "Towerful of mice" . Otvorim je i krenem tražit utvare oko tornja jer lampu već imam, i kad dođem do vrha gdje se nalazi duh one ženske jednostavno neće da otvori dijalog sa njom. I tako mi ta misija stalno stoji otvorena a ne mogu je prijeći. Ima tko iskustva sa ovim.  

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Witcher 3
Lemtez kaže...

Nakon pune tri godine ova igra je još itekako aktualna. Kad sam je zaigrao prvi put mislio sam da mi se neće dopast jer su u pitanju čarobnjaci magija i tako ta meni vrlo odbojna tematika. Međutim privukla me vrlo brzo nakon par sati igranja prešao sam je dosad nepuna četiri puta.

 

Probao nedavno opet igrat Goty izdanje i lupim B&W ekspanziju, pojaviš se negdje u Velenu nema glavne priče dakle Wild Hunt-a. Mnogi contracti na čudovišta se također mogu igrat. E sad odletim bezze do Fyke Islea i tamo mi se otvori ponuda za misiju "Towerful of mice" . Otvorim je i krenem tražit utvare oko tornja jer lampu već imam, i kad dođem do vrha gdje se nalazi duh one ženske jednostavno neće da otvori dijalog sa njom. I tako mi ta misija stalno stoji otvorena a ne mogu je prijeći. Ima tko iskustva sa ovim.  

 Taj quest bi ti trebala dati Keira Metz,a to je dio bazne igre.Guglaj si quest,pazi spoilere.

Sjedi 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
Znam da taj quest daje Keira, on je nekako i povezan sa glavnom pričom, igram dakle samo ekspanziju Blood and Wine tako da ovaj quest "Towerful of mice" ne bi uopće trebao biti tu. Neka greška ili propust je u pitanju.
6 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3

... 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2018 18:15 (Lemtez).
9 godina
offline
Re: The Witcher 3
Lemtez kaže...
Znam da taj quest daje Keira, on je nekako i povezan sa glavnom pričom, igram dakle samo ekspanziju Blood and Wine tako da ovaj quest "Towerful of mice" ne bi uopće trebao biti tu. Neka greška ili propust je u pitanju.

 

blood and wine se događa na drugoj mapi, uopće ne kužim kako možeš riješavati taj quest ako si u touissantu

6 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3

Ne kužiš jer nemaš Goty izdanje. Kad kreneš igrat samo HoS ili B&W počinješ u Velenu gdje možeš igrat i mnoge druge questove koji nisu vezani za Wild Hunt, dakle glavnu priču. Sporedni questovi i ekspanzije, obje možeš igrat čak i preskočit glavnu priču i krenut sa obje ekspanzije odjednom. Dakle bez da si igru i jednom prešao.

14 godina
offline
The Witcher 3

Game Informer citaoci su izabrali The Witcher 3: Wild Hunt kao najbolju igru svih vremena!

 

http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2018/03/19/readers-choice-top-300-games-of-all-time.aspx

Moj PC  
5 0 hvala 2
7 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
dzelo kaže...

Game Informer citaoci su izabrali The Witcher 3: Wild Hunt kao najbolju igru svih vremena!

 

http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2018/03/19/readers-choice-top-300-games-of-all-time.aspx

 1. PUBG

 2. World of Warcraft

 3. nije ni vazno...

Eye In The Sky
13 godina
offline
Re: The Witcher 3
Lemtez kaže...

Ne kužiš jer nemaš Goty izdanje. Kad kreneš igrat samo HoS ili B&W počinješ u Velenu gdje možeš igrat i mnoge druge questove koji nisu vezani za Wild Hunt, dakle glavnu priču. Sporedni questovi i ekspanzije, obje možeš igrat čak i preskočit glavnu priču i krenut sa obje ekspanzije odjednom. Dakle bez da si igru i jednom prešao.

 Za B&W u Velenu pricas sa dva viteza i odma ides u Tousant. Neznam o kojim drugim questovima pricas. Usput svi koji imaju expanzije imaju Goty verziju.

12 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
Zajeb kaže...

 Za B&W u Velenu pricas sa dva viteza i odma ides u Tousant. Neznam o kojim drugim questovima pricas. Usput svi koji imaju expanzije imaju Goty verziju.

 

Tehnički gledano, možeš imati sve ekspanzije, a ne imati GOTY verziju, jer je ona dostupna samo na GOG-u.

9 godina
offline
Re: The Witcher 3
Lemtez kaže...

Ne kužiš jer nemaš Goty izdanje. Kad kreneš igrat samo HoS ili B&W počinješ u Velenu gdje možeš igrat i mnoge druge questove koji nisu vezani za Wild Hunt, dakle glavnu priču. Sporedni questovi i ekspanzije, obje možeš igrat čak i preskočit glavnu priču i krenut sa obje ekspanzije odjednom. Dakle bez da si igru i jednom prešao.

 

 

kome ti to da nema goty izdanje????? prije dva dana došao na forum i već imaš uvid u to tko kakvu verziju bilokoje igre ima?

6 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
dzelo kaže...

Game Informer citaoci su izabrali The Witcher 3: Wild Hunt kao najbolju igru svih vremena!

 

http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2018/03/19/readers-choice-top-300-games-of-all-time.aspx

 U top 10 samo je FF7 iz prošlog milenija, to ipak nešto govori. Osobno mi W3 nije najbolja svih vremena ali mi je u top 10.

7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Al dvije Zelde su u Top 10. Najbolja SNES igra - Chrono Trigger naravno. Po meni je to najbolji RPG svih vremena.

 

Witcher 3 svakako je za Top 10.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
Čitatelj kaže...

Al dvije Zelde su u Top 10. Najbolja SNES igra - Chrono Trigger naravno. Po meni je to najbolji RPG svih vremena.

 Da Ocarina of Time je iz '98. Po meni Mass Effect 2 i Skyrim nemaju što raditi u top 10.

7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Meni je draza Majora, mracna je i veoma uvrnuta. Al obje su Master Work.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The Witcher 3

Takodjer ni ja se ne slazem sa listom. Witcher mi jeste u Top 10, vjerovatno i u Top 5, Mass Effect 2 mi je top igra, ali za Top 10 nije. Ali eto, na ovoj listi vecinom najpopularniji naslovi iz ovog stoljeca. Chrono Cross je i meni medju Top 3 RPG-a. 

 

A kao sto rekao jedan rodjak gamer: Da mi stavis pistolj na glavu ne bi mogao nabrojati svojih top 10 igara. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Witcher 3
NiramX kaže...
Zajeb kaže...

 Za B&W u Velenu pricas sa dva viteza i odma ides u Tousant. Neznam o kojim drugim questovima pricas. Usput svi koji imaju expanzije imaju Goty verziju.

 

Tehnički gledano, možeš imati sve ekspanzije, a ne imati GOTY verziju, jer je ona dostupna samo na GOG-u.

Imas i na steamu Goty verziju.

 

Svatko ko ima 1.31 patch ima Goty igru.

6 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3

De se opusti, ako nemaš odgovor u redu, šta se svađaš. 

9 godina
offline
Re: The Witcher 3
Lemtez kaže...

De se opusti, ako nemaš odgovor u redu, šta se svađaš. 

 

ideš mi decidirano napisati kakvu ja verziju igre imam i to kao da nema uopće rasprave o tome ti to znaš stoposto. ne svađam se ja ništa i ne zanima me, htio sam pomoći kao i svakom drugom, al zaboli me

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice