The Witcher 3 izdvojena tema

poruka: 6.114
|
čitano: 920.598
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: The Witcher 3
dzelo kaže...

Game Informer citaoci su izabrali The Witcher 3: Wild Hunt kao najbolju igru svih vremena!

 

http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2018/03/19/readers-choice-top-300-games-of-all-time.aspx

 drago mi je zbog w3 ali jedan half life na 91. mjestu ....smjesna lista

14 godina
offline
Re: The Witcher 3
dzelo kaže...

Game Informer citaoci su izabrali The Witcher 3: Wild Hunt kao najbolju igru svih vremena!

 

http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2018/03/19/readers-choice-top-300-games-of-all-time.aspx

 Grim Fandango tek 144.

 

Lagano u top 5

7 godina
offline
The Witcher 3

Witcher 3 je vrhunska igra, ali ovakve liste nemaju smisla jer kako uspoređivati igre koje su izašle u razmaku 10+ godina i koje ne spadaju u isti žanr?

 

 

Half Life serijal je u svoje vrijeme doslovno kao potres prodrmao gaming svijet, a tu nije ni u TOP 10.

 

 

 

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Witcher 3
Sale_ds kaže...
Nisam ni ja ocekival nis od witchera pa jedna od bolji igri ikad napravljena.
Da dodam kontekst, skyrimu sam dao jedno 10 sansi i smatram da je overhyped govno. Sad ce me neki razapet al to je moje misljenje..

 nakon witchera i witchera 2 nisi očekivao ništa dobro od witchera...ti si prvi koji je ovo rekao.

10 godina
offline
Re: The Witcher 3
Čitatelj kaže...

HoS ima "smek" Witchera 1 - dakle hladna atmosfera, snazni likovi, zapleti, prekreti, neocekivani raspleti.

 

Po meni je HoS savrsena ekspanzija. Nije predugacka, nema previse grindanja po sumama i gorama,

nego te cijelo vrijeme vuce sa glavnog na sporedne questove, i natrag.

 

B&W je sladunjava ekspanzija sa prekrasnom grafikom, ali po meni je prebljestavo, presvijetlo,

jednostavno suvise idilicno, ne spada po meni nikako u Witcher svemir. Da nema likova iz knjiga,

B&W bi mogla biti neka sasvim druga igra.

 
A cuj ako cemo realno Blood and Wine je neki prikaz nasega svijeta,na povrsini sve idealno i savrseno ispod povrsine i ne bas.
Zaboravljas da u BWu ima vampir koji ima sirotiste za dijecu da bi imala steady incom krvi a da ih pusti na ulicu samo bi umri od gladi  ?,najjaci vampir u Witcher svemiru (koliko sam ja shvatio) isto tako zivi tu,cak i kraljevska obitelj je sjebana i nema sta se i tu nije dogodilo,oni vinogradi i natjecanje vlasnika koji su spremni sve da urade za prednost cak i ubiju jedni druge.


Ima jos sigurno mali milion stvari samo nisam igrao igru godinu i nesto pa se ne mogu sjetiti.


Meni je HoS imao bolji story i likove (bolje i od main storija),ali ovaj setting u BaW mi je odlican bio nakon 300 sati na ostalim lokacijama :P

14 godina
offline
Re: The Witcher 3
Realno kad vidim skyrim ispred morrowinda muka mi je. Bmk koja je prva, druga ili stota. Ali brate morrowind...


P.s. Da, toliko sam star..
Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
Zajeb kaže...

Imas i na steamu Goty verziju.

 

Svatko ko ima 1.31 patch ima Goty igru.

 

GOTY verzija je samo na GOG-u. Ono što Steam naziva GOTY je bundle base game + DLC. GOTY je sasvim posebna verzija. Zato i postoji Unification Patch za modove.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 14:11 (NiramX).
12 godina
offline
Re: The Witcher 3
NiramX kaže...
Zajeb kaže...

Imas i na steamu Goty verziju.

 

Svatko ko ima 1.31 patch ima Goty igru.

 

GOTY verzija je samo na GOG-u. Ono što Steam naziva GOTY je bundle base game + DLC. GOTY je sasvim posebna verzija. Zato i postoji Unification Patch za modove.

 Posebna po cemu? Koje su razlike? Ja sam bio uvjeren da je GotY jednostavno igra + zadnji patch + obje ekspanzije i svi FLC...

12 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
Minneyar kaže...

 Posebna po cemu? Koje su razlike? Ja sam bio uvjeren da je GotY jednostavno igra + zadnji patch + obje ekspanzije i svi FLC...

 

Posebna je po tome što su razlike sasvim zanemarive.

 

- 1.31 GOG GOTY: often referred to as just "GOTY", it's unique to GOG platform.
- Steam 1.31 GOTY: it's a bundle that consists of the base 1.31 game and all DLCs. It's not the same version as GOG GOTY!
- Steam/GOG 1.31: regular game version often referred to as "non-GOTY".

So, there are essentially two versions of the game: 1.31 GOG GOTY ("GOTY") and 1.31 ("non-GOTY"), but since packages are named differently in both Steam and GOG, it's often hard to determine which one you have.

- GOTY is the Game Of The Year Edition which is exclusive to GOG platform: here it is. You only have GOTY if you have this exact game bought and installed. All the other versions are non-GOTY, no matter what their description or greeting messages say!
- If you own base game + all expansions on GOG you should also have GOTY version in your library as CDPR gifted it to all base game + all expansions owners. You don't have GOTY if you don't have this gifted game installed. Note that GOTY installs into separate folder and you have to remove your non-GOTY version before installing it (make sure to backup your saves before uninstalling non-GOTY and installing GOTY). If you choose not to use gifted GOTY version of the game - then you still have non-GOTY.
- If you bought GOTY package on Steam, you don't have GOTY version of the game - Steam GOTY is a bundle, which consists of the base game + all DLCs, so no matter the description it is still non-GOTY.
- If you have the base game + all DLCs on Steam - you have non-GOTY version of the game.
- If you have base game only or only one of the two paid DLCs on either Steam or GOG - you have non-GOTY version of the game.

Note that after 1.31 patch all non-GOTY users see GOTY greeting message the first time they launch the game if they have all DLCs installed. CDPR claims GOTY is no different from non-GOTY content wise - and this is true for the most part. Minor differences in the main menu are non-essential, but they do create modding problems and compatibility issues.

15 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher 3
Minneyar kaže...

 Posebna po cemu? Koje su razlike? Ja sam bio uvjeren da je GotY jednostavno igra + zadnji patch + obje ekspanzije i svi FLC...

 Ona razlika koja je najočitija je ta da je u GOTY verziji igre onaj menu screen svaki puta drugačiji kad upališ igru.... U biti igra je ista, sve je isto osim što je GOTY verzija samo sa GOG-a... GOG GOTY će ti dat da napraviš rollback ne neku stariju verziju igre... I nekakva razlika je u kodu. Nebitno za gejmere..

steam: skank666 origin:IhrvojeI
16 godina
offline
The Witcher 3

Jedno pitanje...

 

Koja je razlika između originalne 1.31 verzije sa gog-a i one sa torrenta koja je "free" ???

 

Ima li kakvih benificija ili je doslovno ista stvar, pošto vidim da je DRM free igra.

 

Mislio sam podržat developere, imam igru na ps4 ali bi želio i na pcu međutim vidim da je patch 1.31 zadnji i bojim se da nikakvog više sadržaja neće biti?

 

Također ako uzmem verziju sa gog-a mogu save game prebacit sa "free" verzije?

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
The Witcher 3

Di ima najeftinije uzet igru sa ekspanzijama???

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Witcher 3

Hvala...

14 godina
online
Re: The Witcher 3

 Čovjek je pitao za igru sa ekspanzijama. Ovo je samo igra 100kn.

 

I da kupuje na gogu samo igru, jeftinija je od ovog linkanog.

 

moki28 - evo ti.

 

https://www.gog.com/game/the_witcher_3_wild_hunt_game_of_the_year_edition

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 20:12 (null).
16 godina
offline
Re: The Witcher 3
null kaže...

 Čovjek je pitao za igru sa ekspanzijama. Ovo je samo igra 100kn.

 

I da kupuje na gogu samo igru, jeftinija je od ovog linkanog.

 

moki28 - evo ti.

 

https://www.gog.com/game/the_witcher_3_wild_hunt_game_of_the_year_edition

 Da si čitao pobliže skužio bi kako je to goty verzija igre.

14 godina
online
Re: The Witcher 3
amd freak kaže...
null kaže...

 Čovjek je pitao za igru sa ekspanzijama. Ovo je samo igra 100kn.

 

I da kupuje na gogu samo igru, jeftinija je od ovog linkanog.

 

moki28 - evo ti.

 

https://www.gog.com/game/the_witcher_3_wild_hunt_game_of_the_year_edition

 Da si čitao pobliže skužio bi kako je to goty verzija igre.

 Ovo je goty

9 godina
offline
The Witcher 3

sa stranice The Witcher na fejsu:

 

“Farewell of the White Wolf” is a mod created by four enthusiasts as an epilogue to the story presented in The Witcher games. It’s made with the second part’s engine and tells a story of Geralt and Yennefer’s wedding.

The plot takes place during three days in which you will be able to meet old friends, encounter unexpected guests, relive your adventures and… experience more than one romance.

The release is planned for the second half of 2018. Here you can watch first 20 minutes of gameplay: 

 

 

Moj PC  
7 0 hvala 2
10 godina
offline
The Witcher 3

Nakon witchera vise mi se ne da nista igrat, odnosno nijedna igra mi nije toliko dobra, razmisljam da prodem po treci put igru.. gledam ovaj assassin origins to mi je sve nekako lose

Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Moj PC  
4 0 hvala 1
10 godina
offline
The Witcher 3

Znaci 2 godine ugrubo da zaokruzim za 8 epizoda ? po toj logici produkcija,lokacije bi trebale da budu vrhunske nadam se.


Netflix mi je uvijek 50/50 imaju vrhunskih serija imaju i medicore serija koje nisu nuzno lose ali nije nesto sto gledas sa iscekivanjem nego vise pred spavanje.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Witcher 3

njuskac probaj Subnauticu,Soma ili Oxenfree....mene su jako iznenadile igre kvalitetom i zabavom...

Faith is a belief based on absence of data, allowed to the weak by the powerful.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.4.2018 19:13 (lmutak).
10 godina
offline
Re: The Witcher 3
lmutak kaže...

njuskac probaj Subnauticu,Soma ili Oxenfree....mene su jako iznenadile igre kvalitetom i zabavom...

 Te igre nemaju veze sa witcherom, ova subnautica  je fakat losa.Razmisljam kingdom come deliverance ili mozda  ac origins ,više me privlaci kingdom samo igranje iz prvog lica mrzim.

7 godina
offline
Re: The Witcher 3
Probaj Pillars of Eternity, izometrijski RPG u stilu Baldurs Gate i Dragon Age Origins.

Naravno, ni slično Witcheru osim što je fantasy RPG, ali meni je to jedina igra koju sam baš s guštom prešao nakon Witcher 3.
13 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
Blackstorm kaže...
Naravno, ni slično Witcheru osim što je fantasy RPG, ali meni je to jedina igra koju sam baš s guštom prešao nakon Witcher.

  + Divinity 2 - je-be-no

10 godina
offline
The Witcher 3

Igraj starije igre, nebitno koji zanr. Fokusiran si max na gameplay , na grafiku i dosadno ucitavanje min. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: The Witcher 3
Dupein kaže...
Blackstorm kaže...
Naravno, ni slično Witcheru osim što je fantasy RPG, ali meni je to jedina igra koju sam baš s guštom prešao nakon Witcher.

  + Divinity 2 - je-be-no

 Divinity mi nikako nije sjeo sa turn-based borbom, a i sama priča me u jedinici nekako nije privukla tako da igru nisam odigrao ni do pola (ma nisam iz onog prvog grada izašao) dok dvojku nisam ni probao.

 

Ali Pillars of Eternity sam pošteno prešao a Deadfire je već u GOG kolekciji pa čekam datum izlaska.

16 godina
offline
The Witcher 3

Koja igretina majko mila.

 

Krenuo prije par tjedana lagano svakog dana sad sam level 15...i ne mogu vjerovati koliko je prica duga. A jos nisam ni primirisao ekspanzije.

 

Igram odmah sve side questove da su mi main jako lagano..doslovno secem kroz njih.

 

Na pocetku sam imao dosta problema dok nisam imao dobar armor sa healthom. Stalno sam se morao hraniti i imati potione.

 

Dok nisam shvatio da ima jedan skill koji otkljucava da se efektivnost hrane dize na trajanje od 10minuta.

 

Od tada ne mogu umrijeti...health se stalno regenerira u bitkama. Po meni previše OP.

 

Više nista ni nemoram otkljucavati koliko je lagano. :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
Pa digni težinu, i uključi level scaling za neprijatelje.
16 godina
offline
The Witcher 3

Ma vjeruj mi uzivam i ovako. Gustam u prici i loot-u.

 

Jedino ne znam koliko je pametno sto sa svakom zenskom zavrsim u krevetu. Ne mogu odoljeti šarmu :D

 

Imam osjecaj da ce to sve jako lose zavrsiti. Haha

Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice