TitanFall

poruka: 764
|
čitano: 76.019
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: TitanFall
MasterOfDisaster kaže...

Pitanje, dali se i vama ruši igra nakon šta ja znam 3 partije. Samo izađe van na desktop i to je to. Moja konfiguracija se nalazi pod moj komp i ona je dobrano dovoljna za igranje Titanfall. Vidio sam na netu da ima još hrpa ljudi koji imaju isti problem sa nvidia grafuljama.

Šta reći nego vidim da sam opet bacio pare u vjetar. Pa nevjerojatno kako developeri ne mare za svoje igrače.

jok.. nisam imao nikakvih problema. Igra uredno radi satima. Eventualno me zna izbaciti u glavni izbornik kad pukne veza.. ali to se rijetko dešava. Vjerojatno je nešto kod tebe.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
15 godina
offline
Re: TitanFall
Meni ne… imama prastaru ATI.
14 godina
offline
TitanFall

Pa nemam pojma, onda sam ja te sreće jednostavno {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
TitanFall

jućer došao patch i only pilot mode (8vs8) ali serveri nisu radili... inaće, već par dana je igram i igra je cool. pogotovo kada nakon jednog dobrog wallruna ubiješ par protivnika.  

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
TitanFall

Serveri su proradili :D

Dovahkiin Dovahkiin Naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin fah hin kogaan mu draal
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
TitanFall

Evo malo gameplaya na novom 8v8 Pilots modu

 

Xtream_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: TitanFall
Soldier977 kaže...

Evo malo gameplaya na novom 8v8 Pilots modu

 

Dobra glazba {#}

 

Nemam trenutno instaliran Titanfall na PC-u al mogo bi ga ponovo instalirat zbog ovog Pilot moda. Još samo da ubace nešto slično S&D i ja presretan.

LOL EUNE: slinA
12 godina
offline
TitanFall

Tune in tomorrow for our IMC Rising DLC reveal. Live gameplay, giveaways and more!

https://www.facebook.com/events/546455248789542/?ref=22

http://www.twitch.tv/titanfall

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
TitanFall

Jel ima ljudi na igri? Radi normalno igra?  Ima za 20$ pa sam razmišljao da je kupim....

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: TitanFall
Bernard Huky Hux kaže...

Jel ima ljudi na igri? Radi normalno igra?  Ima za 20$ pa sam razmišljao da je kupim....

Igra bila hajpana do neba a dosadila nakon igranja 2 dana u beti {#}

10 godina
neaktivan
offline
TitanFall

Meni dosadila nakon 2 matcha u beti i odmah unistall...Ako ti se svida ova mehanika kretnji stedi za COD AW u 11 mjesecu

 
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: TitanFall
Bernard Huky Hux kaže...

Jel ima ljudi na igri? Radi normalno igra?  Ima za 20$ pa sam razmišljao da je kupim....

Ima ljudi iako ne na svim modovima i igra radi normalno

Dovahkiin Dovahkiin Naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin fah hin kogaan mu draal
14 godina
offline
Re: TitanFall
Bernard Huky Hux kaže...

Jel ima ljudi na igri? Radi normalno igra?  Ima za 20$ pa sam razmišljao da je kupim....

Meni je igra ok i po meni vrijedi tih 20$. Ja imam komplet igru sa Season pass-om i guštam u igri. Kupio sam je prije jedno možda mjesec i pol i sada imam oko 35h igranja i nije mi ni blizu dosadila. Inače ne slušaj ovo koji su igrali igru u beti jer se je nadogradila i izmjenila igra na bolje. Na match čekam max 1-2 minute, tak da ljudi ima ko u priči. Jedino mi se ne sviđa što je matchmaking malo u banani jer ti kao početnik možeš igrati sa likom koji je level 100 (G2-50) i koji će te satrt onako žešće dok ti se oružja ne otključaju i razni dodatci za titane, ali i uz sve to igra je zanimljiva i jako dinamična.

 

LP

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.10.2014 11:06 (MasterOfDisaster).
12 godina
offline
TitanFall

Igra je skorz OK. Nije da će te prikovati za komp po 3 sata neprekidnog igranja, ali definitno ćeš baciti satak na dan i opet sutradan ćeš poželjeti koji wallrun uraditi.

Tip za igru je kretanje i samo kretanje i to po zidovima. tada je to to...

Xtreme_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: TitanFall

igra je zabavna i taman vremenski posložena za brzu akciju 15-20minuta kad ti se ništa drugo neda raditi. Tako da se ne slažem da je dosadna.

Ima dovoljno raznorazne zanimacije za sve..

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
12 godina
offline
TitanFall

Pilot in training {#}

 

http://i.imgur.com/fQhHpw3.gif

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.10.2014 13:01 (ikolic).
 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
TitanFall

Ima netko da bi samnom i frendom igrao co-op,malo taktike i dogovaranja nam fali a i naravno 2 čovjeka

 

javite se u PP il na origin CROzvone

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
TitanFall

Pokušavam kupiti titanfall preko usa (jeftiniji je od mexica) origina preko hola better internet po cijeni od 15$,ali mi ne priznaje nista. Dodjem do checkouta,upisem svoje podatke (i drzavu croatia),broj kartice (nemam paypal)... Pa mi izbaci ovo http://prntscr.com/51260g Probao sam i drzat holu izgasenu preko origina,ali opet ista stvar,radim li ja nesto krivo? 

Nothing is true,everything is permitted.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: TitanFall
Bartaul kaže...

Pokušavam kupiti titanfall preko usa (jeftiniji je od mexica) origina preko hola better internet po cijeni od 15$,ali mi ne priznaje nista. Dodjem do checkouta,upisem svoje podatke (i drzavu croatia),broj kartice (nemam paypal)... Pa mi izbaci ovo http://prntscr.com/51260g Probao sam i drzat holu izgasenu preko origina,ali opet ista stvar,radim li ja nesto krivo? 

nisan siguran al ja mislin da ti triba paypal

15 godina
offline
Re: TitanFall
Kako bi meni na mom pcu (laptop) radila igra? Mislim koliko je zahtjevna?
Windows Phone FTW
15 godina
offline
Re: TitanFall
DommY kaže...
Kako bi meni na mom pcu (laptop) radila igra? Mislim koliko je zahtjevna?

Nebi trebao imati nikakvih problema sa pokretanjem igre. I mogao bi ju igrati na vrlo visokim postavkama.

15 godina
offline
Re: TitanFall
AmonZero kaže...
DommY kaže...
Kako bi meni na mom pcu (laptop) radila igra? Mislim koliko je zahtjevna?

Nebi trebao imati nikakvih problema sa pokretanjem igre. I mogao bi ju igrati na vrlo visokim postavkama.

Evo instalirao sam igru i pokrenuo je, no igru je nemoguce igrati na vrlo visokim postavkama (20fps bude), dapace, tek na low postavkama imam nekih 40-60fpsa ovisno o situaciji u igri. Da li si 100% siguran da je moj laptop sposoban vrtjeti igru na high postavkama?

Windows Phone FTW
15 godina
offline
TitanFall

Pogledaj moj PC, vrtim igru na mid postavkama i sve mi ide glatko. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: TitanFall
AmonZero kaže...

Pogledaj moj PC, vrtim igru na mid postavkama i sve mi ide glatko. 

Vidim da imas grafu 6850, ja imam 8750, moja je valjda slabija? Onda je mozda u tome problem..ili mi laptop ne radi na max mada mi se cini da radi. Dal laptop prebaci automatski na 8750 sa intelove grafe cim upalim igru? 

Windows Phone FTW
11 godina
offline
TitanFall

Isplati li se uzeti sad Season Pass kada je 20 eura?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: TitanFall
ZareCro kaže...

Isplati li se uzeti sad Season Pass kada je 20 eura?

Ne,jer koliko cujem,nema uopce igraca na mapama koje ti season pass daje.

Nothing is true,everything is permitted.
12 godina
offline
TitanFall

Titanfall, $5, američki Origin!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
TitanFall

Hvala na informaciji.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: TitanFall
ZareCro kaže...

Hvala na informaciji.

Hehe, nema problema. 

Ali nemoras pisati poruke za zahvaljivanje, zato i postoji tipka Hvala ;)

 

A za sve koji zele znati kako kupiti preko americkog Origina, idite u temu Battlefied 4 kupovina.

Peroko je napravio odlican tutorial. Na mobu sam, pa nemogu naci izravni link na poruku.

Ak neko nadje, nek ga stavi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
11 godina
offline
TitanFall

Ja ne mogu napraviti Paypal racun zbog Maestro kartice pa ako ima netko iz BiH da uzme igru na Americkom originu nek se javi na pp da se dogovorimo. 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice