Tom Clancy’s The Division PC

poruka: 2.435
|
čitano: 208.660
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Global Event 4: Ambush is starting on Tuesday, January 23rd and will run for one week. The Classified sets that will release with the event are as follows:

  • AlphaBridge
  • Hunter's Faith
  • FireCrest
  • Tactician's Authority
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Noob question:

Došao sam do lvl30, imam još zadnju misiju odraditi. Šta dalje kao solo undergeard noob?

Dal da idem u DZ, dal da idem u West Side Pier, dal da ponavljam misije ili da radim one daily koje mi je napisala igra da imam da se zgearam?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
DrNasty kaže...

Noob question:

Došao sam do lvl30, imam još zadnju misiju odraditi. Šta dalje kao solo undergeard noob?

Dal da idem u DZ, dal da idem u West Side Pier, dal da ponavljam misije ili da radim one daily koje mi je napisala igra da imam da se zgearam?

Farmaj ne-DZ (daily, West Pier), pogotovo bossove, i kako dižeš gear score, diži World Tier čim možeš.

 

Boss run (ponovno se pojave svakih 4 sata ili joinaš nečiji game pa može ih i tamo farmat):

https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/5e1b0f/new_light_zonelz_boss_map_with_multiple_versions/

 

http://thedivisionguides.com/new-light-zonelz-boss-map-multiple-versions-video-boss-fight-route-get/

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy’s The Division PC

jesu napokon fixali bug sa logitech g502 misem, di mis tolko laga da je ne igrivo?

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
DrNasty upgradeaj si base of operations do jaja da otključaš skillove. Onda samo rokaš daily misije i ideš do world tier 5 gdje ispada najbolja oprema. Možeš i sve misije replayat na većim težinama.

Dark Zone izbjegavaj dok se ne oboružaš solidnom opremom i ne nađeš ekipu s kojom možeš farmati jer rogue agenata svaki dan sve više. Možeš eventualno s ekipom (možeš i sa mnom) u Dark Zone čistit landmarkove jer za njih ne treba extraction

E i da: obavezno weekly misije odradit jer su nagrade dosta dobre.
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Pozdrav.Evo nakon duzeg vremena krenuo upalit igru ali dolazi nekakav crash.Dodje do onog ubisoft logoa i igra jednostavno se crasha.Jel netko se susretao sa tim problemom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
Endymon kaže...

Pozdrav.Evo nakon duzeg vremena krenuo upalit igru ali dolazi nekakav crash.Dodje do onog ubisoft logoa i igra jednostavno se crasha.Jel netko se susretao sa tim problemom?

 

danas ti global event počinje tak da bu ti danas crashalo dosta

12 godina
odjavljen
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Prije par dana sam pokušao ući u igru i ladno imam problem sa spajanjem koje em dugo traje, em i pola spajanja moram pritisnuti space, i onda dobijem il MIKE il DELTA error.

Danas sam pokušao opet ući i opet isti problem.

Mislim ono ne vjerujem kakva kvaliteta Vindija od Ubija -.-

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
Obriši igru, updateaj drivere i ponovno skini pa probaj opet. Ili repair.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
Drivere čega? Di grafičke nije sigurno...
9 godina
offline
Tom Clancy’s The Division PC

kakva je sad situacija oko igre? ja sam bio samo isprobao betu na jedno sat-dva još prije nego što je izašlo, jel se isplati igra kupiti? vidim da se može uzeti za 30 eura, na kinguinu bi mogao i gold edition uzeti za oko 45 eura, al sam se prvo htio ovdje informairati jel se isplati

 

ja inače volim više story driven single player igre al mi ovo djeluje jako zanimljivo, nemam nikakvu ekipu s kojom bi mogao igrati i prelaziti pa ne znam kakva je situacija ako ću sam lutati okolo, da uopće krećem u to ili ne  

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC

Za doslovno sve u igri se možeš prijaviti na instance matchmaking, tak da kad ti se ne igra solo ako ima igrača koji lvluju neće ti biti problem naći nekoga.

 

End game ti je većinom grind i to je to što drži igru. Ja sam igru uzeo kad je bila na steam popustu u prosincu i utukao sam 230h prije nego mi je end game postao malo monoton (imam samo osnovnu verziju igre). Cijelo vrijeme sam igrao solo...

11 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Igra ko na pc-u ovdje da nadem partnera za division a da isto koristi discord i ima mic?

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC

.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2021 20:26 (Dex.pwn).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Tom Clancy’s The Division PC

2. godišnjica igre je tu, ovaj mjesec svaki vikend - drugi global event!

 

Trenutno je Outbreak u igri.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Ako ima ekipe za grindanje i opcenito igranje van GE dodajte me Seanai88, vecinom igram UG i u DZ cache runove i landmark clearanje. 286 alpha nomad i kucica u ruci. 

 

Poceo sam prije par mjeseci.

He who dares, Wins!
 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Oni djelovi u igri gdje zastaneš i scena govori priču šta se dogodilo.

Slika nje sa djedom dok je bila djete.Ubijena dok je slagala suđe od ¨cleanersa¨

 

https://s9.postimg.org/ej8mzj7y7/Tom_Clancy_s_The_Division_2018-3-3-15-16-27.jpg

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2018 14:16 (beaststeeth).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
beaststeeth kaže...

Oni djelovi u igri gdje zastaneš i scena govori priču šta se dogodilo.

Slika nje sa djedom dok je bila djete.Ubijena dok je slagala suđe od ¨cleanersa¨

 

https://s9.postimg.org/ej8mzj7y7/Tom_Clancy_s_The_Division_2018-3-3-15-16-27.jpg

 

 

 

Da, to nisu istine koliko je ova igra imala potencijala a koliko je otišla u krivom smjeru :(

 

Mogli su se 5 godina toviti na ovoj igri da su krenuli kak spada a samo su trebali drastično usporiti main story i lv-up xp-a - ali onako 50x sporije i krenuti drastično sa chiterima i izbaciti igru pol godine kasnije kad ju pročiste glicheva, a kada su već usrali onako u startu mogli su jednostavno izbaciti mobile-cover koji je bio izvor 98% glicheva  i naravno finalno trebali su napraviti da se moraš opredjeliti da li ćeš biti DPS ili heal ili tehničar a ne da otvoriš sve u bazi pa svaki lik može biti sve u 2 sec promjene ---  te sve stvari su već odavno poznate u svjetu mmorpg tak da mi nije jasno kak su mogli tak jako shebat ....

 

a ovakvi detalji - puna ih je igra - šteta, ogromna

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2018 16:28 (VooDooZg).
11 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy’s The Division PC

The Division 2 najavljen next info o igri dobivamo na E3 ove godine

 

https://twitter.com/TheDivisionGame/status/971787429022613504

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC

skinuo sam trial i iskreno, igra me jako privlači. dali bi preporučili kupnju? i koji paket da uzmem jer vidim da ima više opcija i ne mogu odlučiti

13 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
Skullscar1989 kaže...

skinuo sam trial i iskreno, igra me jako privlači. dali bi preporučili kupnju? i koji paket da uzmem jer vidim da ima više opcija i ne mogu odlučiti

 Igra je super još ako igraš u društvu prva liga.

9 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
hummer0 kaže...
Skullscar1989 kaže...

skinuo sam trial i iskreno, igra me jako privlači. dali bi preporučili kupnju? i koji paket da uzmem jer vidim da ima više opcija i ne mogu odlučiti

 Igra je super još ako igraš u društvu prva liga.

 

ja isto baš uživam, al igram sam

8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC

kupio sam igru bez dlc-ova. jel da prvo sve prođem što se proći da pa da onda navalim na dlc-ove? ili se ovaj stari sadržaj baš ne isplati?

 

9 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
Skullscar1989 kaže...

kupio sam igru bez dlc-ova. jel da prvo sve prođem što se proći da pa da onda navalim na dlc-ove? ili se ovaj stari sadržaj baš ne isplati?

 

 

ja sam ti još na početku, igrao sam tek 7-8 sati, kupio sam ekspanziju jer je bila na nekom popustu, mislim oko 80-90 kn, reko nek se nađe, al nisam je još isprobao

8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC

kupio sam i season pass, cca 30 eura na kinguin. a sad uživanje :D

6 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
Nije li gold edition na uPlayu do neki dan bio 27€?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC

bemti, opet imaju spring sale. da sam čekao mogao sam kupiti igru sa svim dlc za manje od 30 eura. ovako sam dao sve skupa nekih 55-60

12 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Mene zanima kad će free weekend, da isprobam malo...

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC

steam ima free trial. 6 sati igranja ili do levela 8. cca 45 gb download što je zapravo cijela igra. nemaš pristup onim plaćenim dlc, njih 3

8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC

došao do levela 30, gear score mi je taman za world 2 težinu. sad malo u dark zone gledam što ima i uglavnom zadovoljan s igrom haha

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice