Tom Clancy’s The Division PC

poruka: 2.435
|
čitano: 209.361
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
Skullscar1989 kaže...

došao do levela 30, gear score mi je taman za world 2 težinu. sad malo u dark zone gledam što ima i uglavnom zadovoljan s igrom haha

 Jos malo i to ti je to :D

Kasnije je sve smor, igra nema nista konkretno da zadrzi igrace posle tier5, farmanje opreme, kad skupis sve maximalno jedino sto ostaje je dark zona puna citera. . . 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC

došao sam do world tier 3 :D sad sam taman tigao s posla, biti će i tier 4 haha

 

 

edit: gear score 255. našao sam predivan sniper m700 carbon, 110k damage, 280 gear score. preferiram sve poubijati iz daljine kad sam solo a ovo čudo je stvarno odlično

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 4:55 (Skullscar1989).
12 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
Skullscar1989 kaže...

došao sam do world tier 3 :D sad sam taman tigao s posla, biti će i tier 4 haha

 

 

edit: gear score 255. našao sam predivan sniper m700 carbon, 110k damage, 280 gear score. preferiram sve poubijati iz daljine kad sam solo a ovo čudo je stvarno odlično

Kao sto sam vec rekao, jos maloo i to je to sto se zabave tice, ostaje ti samo da ponavljas sve to isto, bez ikakvih nagrada, zanimljivosti i slicnog, osim da se nerviras sa cheaterima u dz.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/tom-clancys-the-division-pc/193308.aspx?page=77&jumpto=5483555&sort=asc&view=flat

8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC

ali to je ionako svaka online igra koja postoji, dođeš do max levela i ponavljaš iste stvari svaki dan. kada bi se to tako gledalo onda ne vrijedi igrati apsolutno ništa

12 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
Skullscar1989 kaže...

ali to je ionako svaka online igra koja postoji, dođeš do max levela i ponavljaš iste stvari svaki dan. kada bi se to tako gledalo onda ne vrijedi igrati apsolutno ništa

Naravno, ponavljas iste stvari ali za neku nagradu, za lvl, za bolju opremu, tu toga nema, postoji opcija da mozes svaki komad opreme dovesti do savrsenstva vrlo brzo, i posle toga nemas sta vise raditi, nema lvl.anja, nema cilja igra, osim dz sa citerima.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC

uvijek se može loviti svaki achievement haha. naravno, division 2 će možda već krajem ove godine biti vani. tko zna

10 godina
offline
Tom Clancy’s The Division PC

pozdrav dali se isplati uzeti standard verziju za 12 eura? koliko su mi potrebni dlc-ovi?  i isplati li se uopce uzimati igru? :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
Ovisi što očekuješ. DLC ti za neki početak nije potreban, standardna verzija nudi dovoljno za dobru zabavu.
13 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC

Dobra je za tih 100kn koje sam dao. Da izvučem jedno 30-ak sati iz nje prije nego mi dosadi bit ću sretan. 

6 godina
offline
Tom Clancy’s The Division PC

tko zeli nek me doda :

 

itsmoriarty_

 

30 sam level, i radim nove side missions i tako, samo lagano :D

dont say a word while we dance with the devil. IG : _itsmoriarty
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Jel ovaj Breakout zadnji GE ili ima još? Nafarmo se GE-ova(haha), jedino mi ide na živce što kad dobijem exotic item, level bude za jedno 15-20 niži od mog trenutnog. Malo je pre očito da nas igra zove da što više farmamo... >:(

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
Division Techa sad dobiješ sa svih strana pa nije više toliki problem nakupiti ga za optimizaciju oružja.
11 godina
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Igra li netko skirmish?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Kako da ubijem onog lika u misiji BROADWAY EMPORIUM . 

Trenutno sam na 8 levelu, pretežak je za proći 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Moraš ga par puta pogoditi u boce sa plinom koje mu vise sa svake strane tijela...te eksplozije će ga jako oslabiti i samo ga onda dovrši sa oružjem

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2018 5:58 (Tabasco).
 
1 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Jel ima još raje koja igra ovo?

Malo prije sam sastavio D3-FNC Classified i The House u tandemu. Jel imate kakvih savjeta za poboljšanje? Trenutan gear score mi je 290.

DPS je 270k, health 500k a skill 130k.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Igram ja ponekad, dz i skirmish vecinom a nekad i koja misija.

 

Nick: Darkom92

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2018 14:16 (Darko92).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Sutra počinje Alpha testiranje dvojke, dobio pozivnicu i skinuo klijent na Uplayu (41GB)...  test play traje 3 dana :) 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC

strah me da doslovce opet prodaju muda pod bubrege i da trailer nema veze sa igrom

11 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC

Svakako javi dojmove:)

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 12:17 (Darko92).
12 godina
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
Dado_ZG78 kaže...

Sutra počinje Alpha testiranje dvojke, dobio pozivnicu i skinuo klijent na Uplayu (41GB)...  test play traje 3 dana :) 

 Kaj je zabranjeno, kaj je dozvoljeno pričati o alphi?

Smije se streamati?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC

Evo da te upoznamo

 

- Do not discuss your experience anywhere besides the dedicated private forums

- Do not capture or publish gameplay content

- Do not post images or videos from the Technical Alpha

- Do not livestream from the Technical Alpha

Any breach of this NDA will result in the banning of your account ......blablabla

dedaHR
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC

ne daj bože da netko vidi kako je igra napuhani shit kao i prvi dio. da im ne padne prodaja....

16 godina
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Na žalost ne mogu pričati o dojmovima zbog NDA, ali definitivno kupujem igru ;) 

Sve što je u jedinici bilo ok, sad je još dorađenije i ispoliranije, drugi grad, više otvorenih prostora, neke nove mehanike i sl.

 

Jedinicu sam igrao preko 200 sati kad su ju ispeglali (riješili početne bugove od prve godine) - od početka ove godine je igra jako dobra za zabavu s frendovima :)

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC
Ne znaju oni za Bug haha
12 godina
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Ma u biti kitu bum pisao - ima tu ljubomornih pa mi još baš treba da me neko pametan prijavi 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 14:54 (VooDooZg).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Igra ko jos ovo cudo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Igram ja od prvog dana kada je izašla igra i tek sam sada na World Tier 2, baš lagano guštam u igri, sjela mi ko budali šamar, kada uhvatim vremena sat-dva se napucavam i milina. Ja za sada prezadovoljan s igrom, konto da će brzo dosaditi, ali što duže igram više me igra drži, jednostavno ima ono nešto u sebi  

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2019 0:43 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy’s The Division PC

Frendovi i ja smo prestali za sada, end game treba jos sadrzaja i balansa. Za kojih pola godine do godine mogla bit solidna igrica, ali imam osijecaj da vec o trojci razmisljaju. Ipak je to ubisoft kralj nastavaka.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy’s The Division PC

jel vi o prvom ili drugom nastavku?

ovo je tema za drugi https://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/tom-clancys-the-division-2-pc/259499.aspx?page=8

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice