Total War: Rome 2

poruka: 1.409
|
čitano: 276.580
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
Kill Frenzy kaže...

igraš totalnu vanilu?

Kost i koža {#}

15 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
doktor1 kaže...

Promjenili se planovi... Nisam krenuo odmah na sjever već sam osvojio cjelu Caucasia provinciju. Sada otuda kreće invazija na Europu iz više smjerova nakon šta osvojim tri regije na sjeveru...

Razlog osvjanja Caucasije je velika razvijenost te provincije i odlična pozicija za daljnji razvoj vojske i središte da nemoram slati vojsku skroz iz Baktrije kao do sada! Te imam izlaz na more.

Egipat me zabrinjava jer nikako da potpišemo savezništvo pa ni uz poklon od 30000 talenata! No u dobrim smo odnosima... Zasada....

 

Jučerašnja bitka za izlaz na more...

Moja preporuka bi ti bila napravi jedan dobar stack jedinica i pošalji na Rim, nokautiraj ih prije nego što postanu problem.

Neznam kako je sad ali prije su bili problem zbog OP jedinica.

 

PS. Odlično izvješće s bojnog polja samo nastavi tako.  :)

Za dom - vjera, ljubav i domovina
16 godina
offline
Total War: Rome 2

Dio sjevera osvojen bez velike muke... Promjene u vojnom segmentu te je jedna vojska umirovljena i angažirana mornarica koja će krenut u izviđanje Europe, (Rima).

Poslao bi i špijuna na istraži malo teren no stvari se zahuktavaju jer mi je Kartli nakon isteka sporazuma o nenapadanju objavio rat te tu sljedi veliki obračun za dvije regije jer ima dobru i veliku vojsku, (na slici se ne vidi cjeli stack jer ga je posalo prema Siraceni)

U međuvremenu iz Baktrije, (koju će u pogledu vojne regije svaki čas zamjenit Caucasia) je Željezno Srce ,({#}) dopeljalo napredne Hoplites jedinice sa lvl 3 naoružanjem

Razlika između starih i ovih jedinica

Bitka za Siracenu...

___________

 

Dvije slike iz Emperor Editiona:

 

slika1

slika2

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.9.2014 15:11 (doktor1).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

Valjda će EE popravit onu odvratnu grafiku i bugove...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
Praetorian1 kaže...

Valjda će EE popravit onu odvratnu grafiku i bugove...

Bitka... Zbilja odvratno za RTS
*vanilla igra

 

I od patcha 14 to nije ista igra!

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.9.2014 16:19 (doktor1).
14 godina
offline
Total War: Rome 2

koji su defalut igrini brightness i gama?

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Total War: Rome 2
doktor1 kaže...
Praetorian1 kaže...

Valjda će EE popravit onu odvratnu grafiku i bugove...

Bitka... Zbilja odvratno za RTS
*vanilla igra

 

I od patcha 14 to nije ista igra!

 

S obzirom kak NTW i STW izlgedaju ovo mi je odvratno...moraću probat s 14 patchem, igra mi tak i tak trune na steamu nisam ju ni 4 sata igrao...

16 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
Kill Frenzy kaže...

koji su defalut igrini brightness i gama?

Pa to valjda namjestiš za svoj monitor...  99% ljudi igra sa bez podešavanja brightnessa/gamme i onda se čudi kako je sve isprano..

Ljudi su za ovaj i ovaj screenshot hvalili kako Emperor Edition ima "bolju grafiku", a onda sam ih razočaro i rekao da je to vanilla 1.41.1 igra... {#}

14 godina
offline
Total War: Rome 2

drko sam po gami i brightnesu jos sa gem modom i od onda nemogu vise pogodit da je kako treba kad je vanila

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
Praetorian1 kaže...

S obzirom kak NTW i STW izlgedaju ovo mi je odvratno...moraću probat s 14 patchem, igra mi tak i tak trune na steamu nisam ju ni 4 sata igrao...

Shogun 2 ne izgleda bolje od ovog Rome, a kamoli Napoleon{#}

Igrao sam neki dan S2... Da ne spominjem da je Rimska kampanjska mapa pedeset puta ljepša i kvaliettnija...

 

U početku je bilo jako puno problema sa igrom, ali sada bičat po njoj nema nikakvog smisla!

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.9.2014 16:26 (doktor1).
16 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
Kill Frenzy kaže...

drko sam po gami i brightnesu jos sa gem modom i od onda nemogu vise pogodit da je kako treba kad je vanila

Meni je gamma 15 radi većeg kontrasta i brightness na 18...

I osobno imam digital vibrance na monitoru podešen na 80% šta daje još ljepše boje

14 godina
offline
Total War: Rome 2

{#}wow

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
Kill Frenzy kaže...

{#}wow

Šta igraš sa Parthiom kampanju? {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.9.2014 16:40 (doktor1).
14 godina
offline
Total War: Rome 2

da

 

prvo sam krenuo sa pontusom ali me uvijek samelju na pocetku.ova kampanja mi je nekako laksa

Stranice su trenutno nedostupne.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.9.2014 16:44 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Total War: Rome 2

He he...

 

Ma nisi lud sa Selucidima skupa.. Oni su prokletstvo! {#}

Nitko ih venoli, he he...

 

Meni nekako kriivo šta nisam sa Baktriom... No doće na red iako ne skoro jer jedva čekam Rim u EE...

 

Na kojoj težini igraš, ja na Hard/hard

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.9.2014 16:46 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Total War: Rome 2

jes hard.

igrao sam prije sa baktrijom i nije tesko.nemoras se dvoumit u kojem ćeš smjeru ići :)

 

kad sam vidio da je seleucid sa pola mape u ratu odustao sam iako sam bio iznenadjen da mi je ai to ponudio

Stranice su trenutno nedostupne.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.9.2014 16:49 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Total War: Rome 2

baš mi fali trgovanje regijama.pozovem saveznika u pomoć i na kraju njemu ide regija a meni pušiona.

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Total War: Rome 2

Kod mene ovo je sve šta je ostalo od Selucida {#}

Egipat ih je sravno sa tzemljom...

Sada me svako toliko žicaju za primirje i nude mi oko 500 talenata jer su jadni siromašni... {#}

A ovo je moja blagajna.. Baš mi i ne treba 500 talenata

 

I btw tko nije gledo ovo je fantastična serija od HBOa - Rome. Taman mi dobro došla pošto sam u tom štimungu, a i dobra je za zagrijavanje za nadolazeću Imperator Augustus kampanju...

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.9.2014 16:59 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
Kill Frenzy kaže...

baš mi fali trgovanje regijama.pozovem saveznika u pomoć i na kraju njemu ide regija a meni pušiona.

Istina... iako sumnajm da su prije baš trgovali regijama za igru bi dobro došlo...

14 godina
offline
Total War: Rome 2

kako si dopustio da tvoju matičnu regiju ima netko drugi :D

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
Kill Frenzy kaže...

kako si dopustio da tvoju matičnu regiju ima netko drugi :D

Ma, baktria mi je radila probleme, ovi su nizali vosjku ogo mog glavnog grada pa smo potpisali pakt o nenapadanju pa posle savezništvo i eto...

 

I opet WOW {#}

 

Oni i Roxolani su bili saveznici te su mi skupa radili probleme, osvajam njihovu regiu sa nadmoćnom vojskom.. Krug prije Roxolani nude novac i primirje i sada oni ovo....

14 godina
offline
Total War: Rome 2

nisam znao da su strijelci na konjima ovako dobra stvar dok nisam krenuo igrat sa parthiom. :)

AI je drastično poboljšan(nisam igru igrao neko vrijeme) ali su stvrano trebali stavit 2 turna po godini jer generali umiru ko muhe.nema ih smisla nabrijavat.jedan veliki dio igre pada u vodu :(

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
Kill Frenzy kaže...

nisam znao da su strijelci na konjima ovako dobra stvar dok nisam krenuo igrat sa parthiom. :)

AI je drastično poboljšan(nisam igru igrao neko vrijeme) ali su stvrano trebali stavit 2 turna po godini jer generali umiru ko muhe.nema ih smisla nabrijavat.jedan veliki dio igre pada u vodu :(

Osobno, 50 turnova mi je sasvim dovoljno za generala...

Ali životni vijek agenata je također produžen.. Bez problema 75/80 godina šta je također dovoljno... Za prisniji odnos sa generalima tu su Hanibal i Cezar {#}

I kada netko kaže na forumu da mu agent umre nakon 20 krugova... - taj fantazira jer želi nastaviti rage po igri; to jednostavno nije istina!

___

 

Nakon smirivanja stvari i kreiranja satrapija Kartlijem i primirja sa Roxlanijima krećem najvjerovatnije u rat sa Atenom! Sparta je moćna, ali nisu saveznici tako da od tuda planiram krenut u osvajanje Europe, (mislio sam udarit gore po barbarima, ali predomislio sam se...

Moram se malo pozabavit i sa politikom jer mi utjecaj pada. Vjerovatno ću pokušat ubojstvo Haldita da malo oslabim drugu familiju, (kao šta su oni pokušali ubiti i mog člana)

Vojna pokrajina je na maksimumu, (u jednom krugu 8 stackova jedinica) i "proizvodnja" moćne vojske je započela

Samo neznam kada ću krenut na Atenu jer mislim da trebam kvalitetan siege eqiupment... moram malo istražit svijet da vidim dali je Atena najbolja opcija...

 

Detalj iz jučerašnje bitke

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.9.2014 20:17 (doktor1).
14 godina
offline
Total War: Rome 2

ja sam sada na 55 potezu i do sada sam sahranio 4 generala a imam dvije vojske.meni je to previše.

 

ja sam sad u nezavidnoj situaciji.oko mene samo veliki igrači.egypat,ponthus,baktrija i persia.nemam se gdje širit osim uletit u veliki rat a svi su mi preveliki izazov.egipat i persia odpadaju jer su satrapy a ovi jaci od mene.mislim da cu na baktriju ali su mi oni sljepo crijevo

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
Kill Frenzy kaže...

ja sam sad u nezavidnoj situaciji.oko mene samo veliki igrači.egypat,ponthus,baktrija i persia.nemam se gdje širit osim uletit u veliki rat a svi su mi preveliki izazov.egipat i persia odpadaju jer su satrapy a ovi jaci od mene.mislim da cu na baktriju ali su mi oni sljepo crijevo

Pa šta nemožeš krenut gore prema sjeveru pa oko Kaspijskog jezera put Europe??

_

Total War: Rome II setup {#}

14 godina
offline
Total War: Rome 2

pontus raste kao germa

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Total War: Rome 2

pontus egypat i persia imaju defensive alliance :D

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Total War: Rome 2

Ček malo, jel ovi patch 15 beta ustvari isto što će i izać 16.09 Rome EE?

Za dom - vjera, ljubav i domovina
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

samo mali dio toga, ee ce imati onu kampanju, poboljsanu grafiku i hrpu drugih stvari

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
Vakaka kaže...

Ček malo, jel ovi patch 15 beta ustvari isto što će i izać 16.09 Rome EE?

Ovdje su samo promjene u statistikama jedinica i unaprijeđena politika

 

Dok o ostalome sam pisao ovdje pa da ne prepisujem....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice