Total War: Rome 2

poruka: 1.409
|
čitano: 276.890
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

Evo nakon dosta vremena zaželio sam se malo Shoguna 2 i moram priznati da sam ostao šokiran kolko (pogotovo FoTS) izgleda bolje od Rome 2. Shogun 2 je superiorniji gotovo u svim segmentima. Stvarno mi nije jasno što je u CA poslo po zlu, ali mi se ne sviđa u kojem su smjeru krenuli.

Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

Probao sam neki dan, potrebno je stavit apsolutno svaku postavku na ultra (nisam mogao vjerovat, al sam cak i uspio vrtit manje bitke bez laga na laptopu) da bi igra izgledala kao FOTS na medium. Steta, mogli su napravit najbolju TW igru do sada (tematika je bila savrsena)... Jbg, strah me da su i oni prosli ubisoftovim vodama, igra se prodaje samo zasto sto je TW... Da ni ne spominjem ovo cijepanje sadrzaja pa prodavanje kao dlc od 20 dolara za igru koja jos uvijek kosta 50 na steamu

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

Užasno Rome II izgleda i na ultra čak.

Napoleon mi izgleda puno bolje, a o Shogunu II da ne govorim.

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Total War: Rome 2

Sutra izlazi novi DLC - Hannibla at the Gates

 

 

a sa njime i novi dodatak, besplatan za sve - godišnja doba za Grand campaign

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

U šta se ova kompanija pretvorila {#}

 

Više se ne isplati kupovat obične edicije igre, bolje čekat Goty s svim DLC sranjima {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

naravno, sve igre koje imam na steamu unazad 2 godine su goty/complete edition. Tko će to sve poplaćati... Ajd jedino koju odmah po izlasku uzimam je BF premium pa i na taj način uštedim koliko toliko.

 

Dal igra tko ovo još? Q6600 na 3,4 ghz je preslab za ovo, mislio sam da je do grafičke, al i nakon nabavke 650ti još uvijek me baca na low/medium teksture gdje se svejedno sve vrti na cca 20-25 FPS-a na 1600x900.

 

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
stickman1 kaže...

naravno, sve igre koje imam na steamu unazad 2 godine su goty/complete edition. Tko će to sve poplaćati... Ajd jedino koju odmah po izlasku uzimam je BF premium pa i na taj način uštedim koliko toliko.

 

Dal igra tko ovo još? Q6600 na 3,4 ghz je preslab za ovo, mislio sam da je do grafičke, al i nakon nabavke 650ti još uvijek me baca na low/medium teksture gdje se svejedno sve vrti na cca 20-25 FPS-a na 1600x900.

 

Niti ti je do proca niti grafe, nego je do igre... nažalost.

Za dom - vjera, ljubav i domovina
12 godina
offline
Re: Total War: Rome 2

kak meni onda radi kak spada?

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Total War: Rome 2
Rocinante2112 kaže...

kak meni onda radi kak spada?

 

Kolko FPS-a imaš ?

 

 

I meni igra radi poprilično loše, mislim igrivo je za jednu strategiju ali opet...A na camapign mapi mi je fps ispod 30....

12 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
Praetorian1 kaže...
Rocinante2112 kaže...

kak meni onda radi kak spada?

 

Kolko FPS-a imaš ?

 

 

I meni igra radi poprilično loše, mislim igrivo je za jednu strategiju ali opet...A na camapign mapi mi je fps ispod 30....

na mapi imam cca 30-50 fps. ovisno koliko dugo igram i koliko mape je otkriveno.

u borbama imam uvijek iznad 60.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Total War: Rome 2
Rocinante2112 kaže...

 

u borbama imam uvijek iznad 60.

 

kako samo lažeš...

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.3.2014 19:22 (Praetorian1).
12 godina
offline
Re: Total War: Rome 2

lol

 

poslikacu.

 

odduše nisam igrao igru od patcha 8 (kad je julije izasao)

 

meni je igra od patcha 4 radila kak spada. sve se vidi u ovoj temi par stranica il kolko unazad. imam igru od kauncha.

 

 

11 godina
offline
Total War: Rome 2

jel itko imao "launcher has stopped working" problem prilikom pokretanja igre? 

 

ne mogu uopce uci u sam launcher a shodno tome i u igru

od modova sam sve obrisao/unsubscribeao ali i dalje sve po starom..ni reinstall igre ili promjena jezika ne pomaze kao ni "verify game data"

koji k

jebote DRM

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Total War: Rome 2

Imao sam isti taj problem. Par modova je rusilo launcher, unsubscribe na sve, i zbrisao sve sto god se nije originalno nalazilo u data folderu. To je rijesilo problem kod mene.

11 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

Meni na Pentiumu B970 i ati hd7670m je radilo ok na low postavkama..Imam 4gb rama pa dok bi prošao turn moga san pogledat vuka sa wall streeta... A tragično mi bilo prva 3 patcha ničemu nisu služila pa san igru 2 dan uninstall i instalira sam stari rome :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Rome 2

do sedmog peča je bilo bezveze

 

ja nisam sad dugo igrao,mislim da ima ih već 12-13. trebao bi opet probati,vjerojatno su fixali sve

10 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

Od jučer vam je moguće igrati kampanju sa balkanskim plemenima, naravno uz malu donaciju od 7 eura na steamu za dlc. 

Nisu ništa posebno ali opet malo bliže doma je uvijek ljepše. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.5.2014 16:07 (UOG-Atlas).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Total War: Rome 2
UOG-Atlas kaže...

Od jučer vam je moguće igrati kampanju sa balkanskim plemenima, naravno uz malu donaciju od 7 eura na steamu za dlc. 

Nisu ništa posebno ali opet malo bliže doma je uvijek ljepše. 

Pa kolko oni još misle musti para za ovo smeće...

12 godina
offline
Re: Total War: Rome 2

istina i bog pretjerali su s tim dlc sranjima i parama koje traze za to.

 

majko bozja

 

7 eura za nesto sto mos otkljucat vak i onak s modom je ludost.

VIše nikad CA igru kupit,bojkotiram odsad žestoko.


Isti su ko EA. Njih isto bojkotiram od bf4

10 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

i onda na kraju sve stave u neki gold/complete paket za cijenu početne igre

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

Ma igra je sasvim ok što se gameplaya tice. Samo je grafika problem...

Makar mi je isto glupo kada mi se unit razbježi a samo ih je 10 poginulo {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Total War: Rome 2

Ova igra je prokleta, slozio sam novo racunalo samo za ovu igru, nikad mi gore nije radila, steta sto naprave od tako dobre tematike i potencijala koji je igra imala.... pratim total war serial od prvog i ovo mi je šok

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

još nisam probao dvicu... gledajući komentare malo sam skeptičan... hoće li mi neki vjeran igrač malo opisati razliku između rome total war 1 i 2... jedinicu sam davno prešao...i to s guštom...

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Total War: Rome 2
sylar951 kaže...

još nisam probao dvicu... gledajući komentare malo sam skeptičan... hoće li mi neki vjeran igrač malo opisati razliku između rome total war 1 i 2... jedinicu sam davno prešao...i to s guštom...

   Lose optimizirana igra do bola, ali nije samo to problem, odigrao sam sve nastavke do sada i obozavam serijal, a nisam se mogao prisiliti odigrati Rome 2. Po meni je problem u tome sto su jednu vrhunsku single player igru isli vise prilagoditi multiplayu, tako da je sada borba nekako manje kompleksna, prilagodjena igranju bez upotrebe pause u igri vise za multiplay nego za singleplay, nekako se jedninice drugacije ponasaju nego prije, nazalost meni je igra izgubila Totalwar feeling koji sam volio u prijasnjim naslovima.

12 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

mislim da optimizacija nebi trebala biti veliki problem na mome računalu... naravno uz sve patcheve...

prešao sam rome total war i medieval 2 total war... empire, napoleon nisam igrao a shogun 2 sam samo pročačkao na pola sata... dali da možda se ipak odlučim za shogun 2 total war (mada mi je malo izgledao čudno kada sam ga prvi puta vidio i nije baš da sam fan japanske kulture... rimljani su mi puno zanimljiviji) ali opet, gameplay mi je presudan...

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
Bloodraven kaže...

Ova igra je prokleta, slozio sam novo racunalo samo za ovu igru, nikad mi gore nije radila, steta sto naprave od tako dobre tematike i potencijala koji je igra imala.... pratim total war serial od prvog i ovo mi je šok

Ukoliko imas original i sve peceve nebi smio imati takvih problema

Stranice su trenutno nedostupne.
11 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
sylar951 kaže...

mislim da optimizacija nebi trebala biti veliki problem na mome računalu... naravno uz sve patcheve...

prešao sam rome total war i medieval 2 total war... empire, napoleon nisam igrao a shogun 2 sam samo pročačkao na pola sata... dali da možda se ipak odlučim za shogun 2 total war (mada mi je malo izgledao čudno kada sam ga prvi puta vidio i nije baš da sam fan japanske kulture... rimljani su mi puno zanimljiviji) ali opet, gameplay mi je presudan...

 

iako je situacija bolja nakon 15+ patcheva, neki ljudi i dalje imaju problema sa optimizacijom (i to bez obzira imali i7 i 7970..) tako da sto se toga tice nisi siguran dok ne isprobas igru

od total warova imam sve od medievala 2 do rome 2 (na mom kompu igra ide solidno, ali je bilo dosta stekanja prilikom izlaska igre)

 

shogun 2 sam presao u SP i u MP

rome 2 sam sve skupa odigrao mozda kojih 10h

 

mislim da to (zajedno sa cinjenicom da je za igru izaslo preko 15 patcheva) dovoljno govori o kvaliteti igre..

shogun 2 i expanzije su stvarno dobro odradjene igre, rome 2 je poluproizvod od kojeg sam odustao i cekam da izadje medieval 3 (sto li ce im vec biti nastavak)

 

ako te i dalje zanima rome 2, instaliraj slijedeci pack:

 

http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?625637-ToonTotalWar-s-Rome-2-All-In-One-Mod-v3-2-for-Patch-14-Updated-22-07-2014

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.8.2014 18:24 (Fanu).
10 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

meni je samo žao što su "ispucali" toliko dobar setting. nije igra loša da je neigriva, al daleko je to od onoga što je bio prvi rome kad je izašao. od svih total war settinga ovaj mi je najdraži, sad ne gine opet 10 god dok se ne odvrte ciklus drugih igara i ne dođe rome III na red.

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

da se razumijemo, igra nije bez mana, igram je od početka, kupio sam je prije izlaska, na početku je malo lagirala, ali sada igra odlično, a high postavkama, odigrao sam za sada oko 320 sati, i nije mi dosadila... 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.8.2014 22:39 (kaleX5).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

Prvi rome je bio legendaran, dvojka mi ne lezi zbog gameplaya koji mi apsolutno ne lezi

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice