Total War: Rome 2

poruka: 1.409
|
čitano: 276.830
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Total War: Rome 2

Modovi pomazu.

JAKO.

 

Kao i kod 80% svih igara danas...

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

Igra je od patcha 14 10x bolja neg prije, jedini mod kaj sam stavio je rome 1 music. Ima tu jos neispoliranih stvari ko npr. skirmishing i glitcheva ko onaj delay kod klikanja abilitya ali igra je neusporedivo bolja sad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Total War: Rome 2

Dakle igra je izašla godinu dana prerano...

Svi koji imaju legalnu kopiju igre besplatno dobivaju Emperor Edition koja će i zamjeniti stare verzije igre u dućanima.

 

Velike promjene, besplatna nova kampanja, svi patchevi i FLCi unutar igre, (neznam šta da mislim dali su Cezar i Hanibal morali biti uključeni u EE)

 

 

"It also includes a tweaked politics system, overhauled building chains, rebalanced battles and better visuals in campaign and battle."

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Total War: Rome 2

Taman sam razmisljao ovih dana što da igram...Mogao bi probati opet kad sjedne peč

16 godina
offline
Total War: Rome 2

Ma igra je od patch 14 odlična!

Ovo je odlična gesta od strane CA.

Sa time su se praktički ispričali radi izdavanja nedovršene igre od koje ipak nisu digli ruke i odyebali kupce šta pokazuje 14 zakrpa!

A rekao bih da prije SEGA kao izdavač ima prste u preranom izdavanju nego CA osoblje...

 

I baš me zanima ova Imperator Augustus kampanja koja dolazi. Ovo je slika iz te kampanje i vidi se da je mapa velika kao i i grand campaign...

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Rome 2

Gle,sega jest pozurila izlazak igre definitivno. Ista stvar kao i Dice/EA. Ali opet..Jel nisu neke stvari na prijasnjem naslovu mogli naučiti? Vazda isti bugovi i onda im treba cca 6-10 mjeseci da poprave igru da bude playable. Rekao bi da publisher igra veliku ulogu u tome kolko pozuruju release,ali opet nebi rekao da su i ovi iz CA nevini koliko se čini.

10 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

hoće li onda biti uključene hanibal i caesar ekspanzije? ili samo ove manje od par eura?

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Rome 2

Niti jedna od tih.

 

Lijepo piše FREE DLC. Bila su 2,nesjecam se tocno koja. Sve što se plaća i dalje moras platiti. Blood & Gore dlc,hanibala i gaul in rome. Neznam jel jos koji bio,nisam dugo igrao.

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

ma niš onda, pričekat ću kakav complete/ultimate paket za nadogradnju.

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Total War: Rome 2

Nahuškali su me sa ovim tako da sam krenuo u kampanju sa Parthiom...

Izmuzo sam 8000 preko diplomacije u samom startu {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Total War: Rome 2

Patch 15 / Emperor Edition changelog...

 

Nova igra...

Svašta nešto...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Total War: Rome 2
doktor1 kaže...

Patch 15 / Emperor Edition changelog...

 

Nova igra...

Svašta nešto...

yep, igra je prva liga sad

16 godina
offline
Total War: Rome 2

A to je samo dio promjena na listi...

 

Da, točno godinu dana prerano su je izbacili na tržište!

Nisam igrao od patcha 8, i sada nakon 14 sam osta paf koliki drastični napredak... A đta će tek sada biti.. Izlazi 16.09 puna verzija koliko vidim po diskusiji na forumu jer su je neki dućani već ubacili u ponudu na taj datum, (dva tjedna beta testiranja i onda puna verzija, ima smisla).

 

Neznam šta misle sa poboljšanjem grafike?

Jedan shot od jučer, maksimalne postavke, (FXAA preko nvidia control panela jer je bolji i kvalitetniji od igrinog AA) vanilla igra i to za strategiju sa toliko jedinica izgleda jako dobro

 

Jedinice sa sjekirama dobivaju animacije - neće više probadati kao sa mačevima... {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Total War: Rome 2

Koliko je igra teska za recimo nekog pocetnika,da pohvata jedinice i tako to...?

igrao sam ja davnih dana shogun 1,i tu i tamo,druge djelova ali nes sitno. I posto vidim da je sad  ispolirana kak bi trebala(bar veci dio) kak bi ista radila na mojoj konfi?

 

thx unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
cropunk kaže...

Koliko je igra teska za recimo nekog pocetnika,da pohvata jedinice i tako to...?

igrao sam ja davnih dana shogun 1,i tu i tamo,druge djelova ali nes sitno. I posto vidim da je sad  ispolirana kak bi trebala(bar veci dio) kak bi ista radila na mojoj konfi?

 

thx unaprijed

Radit će ti dobro na toj konfiguraciji...

 

Nije nešto drastično komplicirana i teška igra.. Trebaš puno čitat da vidiš šta čemu služi, šta razvijat sljedeće, kako napredovat najlakše, kojeg agenta za šta koristit itd... Unutar igre je i odlična enciklopedija sa tekstovima, objašnjenjima, tutorijalima... A tu je i internet za ostale informacije...

12 godina
offline
Re: Total War: Rome 2

za par sati igre pohvataš sve.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.9.2014 7:58 (Rocinante2112).
16 godina
offline
Total War: Rome 2

Igra je odlična sa 1.14.1 verzijom! Pravi užitak! Sada sa Parthiom odigrat kampanju, a onda kada kroz dva tjedna dođe Emperor Edition jednu poštenu sa Rimom, (po prvim reakcijama borba je drastično napredovala u beti 15  patcha)... Još će doradit neke stvari i to će biti pravi užitak... Još kada politika proradi kako treba.. Iako može se i sada preći bez izbijanja civilnog rata i upravo tako pokušavam u kampanji...

Kako nisam igrao od 8.1 zakrpe vidim da su i performanse dosta napredovale!!

 

Kampanja sa Parthiom:

Drugačiji pristup nego u sadašnjim kampanjama... Baktria mi je predstavljala opasnost te sam ih odmah napao i uz pomoć Dahaea obrisao sa lica zemlje. Tu se našla Massagetae frakcija da mi radi neke probleme te sam ih također uz pomoć Dahaea rješio zauvijek...

Puno diplomacije da nebi bilo problema kada, ja se nadam uskoro, (kakvih 15 godina) krenem na Selucids frakciju i osvajanje Europe, (a dvoumim se i odlaskom na sjever)...

zanimljivo da još nisu ispravili bug gdje dio Baktrie na mapi ne dobije boju... zanimljivo da još nisu ispravili bug gdje dio Baktrie na mapi ne dobije boju...
Istovremeno ulagano u ekonomiju i vojsku te uskoro war elephants postaju dostupni skupa sa Persian Hoplitisema dok su Parthian Swordsmenima, strjelci i deve već spremni za regrutiranje... {#}

A kako nisam previše ratovao i okružen sam saveznicima raspustio sam jedinice i baziro se na research tree te se ja nakupilo novaca...

Hrana je tu došla na dno no upravo su u izgradnji tri farme sa +9 food... {#}

 

Uglavnom totalna uživancija. U par bitka koje sam odigrao vidim da je unit collision drastično napredovao, kao i općenito AI, (pogotovo kada se pogleda video na youtubeu nakon patcha 14 jer još nisam imao siege bitku)

Igram na hard postavkama...

Jedva čekam EE i Rimsku kampanju...

 

samo za vas, poziranje usred bitke... samo za vas, poziranje usred bitke...
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2014 23:54 (doktor1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Total War: Rome 2

Stream Emperor Edition Sneak Peek...

 

Već sam vidio neke stvari šta su bolje, (npr tax rate - vraćen slider za visinu)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Total War: Rome 2

Dorađen UI, (kolorit, dodatne boje) promjene boja i ikona kod raznih frakcija, podešavanje visine poreza, (taxes), nove građevine, mnogo duže bitke...

Ono šta sam uočio...

 

Jedva čekam...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Total War: Rome 2

Nakon 55 godina/krugova vojska je napokon spremna za osvajanje!

Vojska u akciji...

 

Već je i vrijeme jer sam počeo gubit političku moć..

Aramu iz druge obitelji će uskoro dobit posjetitelja... Nož u vrat, (ako uspioje ubojstvo) da im malo smanjim rastući utjeca...

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.9.2014 21:31 (doktor1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Total War: Rome 2

prešao sam neki dan shogun 2 i poprilično sam zadovoljan... mada mi fale neki elementi iz rome i medieval II...

sad nezz šta da radim.. dali da igram rome II ili da ponovno igram jedinicu {#}

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Total War: Rome 2

igraj shogun 2 expanzije koje su predobre.

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
doktor1 kaže...

Aramu iz druge obitelji će uskoro dobit posjetitelja... Nož u vrat, (ako uspioje ubojstvo) da im malo smanjim rastući utjeca...

Kao šta rekoh... {#}

Sve mi ide od ruke u ovoj kampanji! Čak sam i tri nepšrijateljska agenta prebacio u svoje redove... Još deset godina i stižu slonovi... Ali već se ratuje na veliko...

A nova vojska je položila ispit i obranila grad od velike neprijateljske vojske...

Dosadašnja kampanja kroz slike

14 godina
neaktivan
offline
Re: Total War: Rome 2
doktor1 kaže...
doktor1 kaže...

Aramu iz druge obitelji će uskoro dobit posjetitelja... Nož u vrat, (ako uspioje ubojstvo) da im malo smanjim rastući utjeca...

Kao šta rekoh... {#}

Sve mi ide od ruke u ovoj kampanji! Čak sam i tri nepšrijateljska agenta prebacio u svoje redove... Još deset godina i stižu slonovi... Ali već se ratuje na veliko...

A nova vojska je položila ispit i obranila grad od velike neprijateljske vojske...

Dosadašnja kampanja kroz slike

koji to mod koristis da su ti obale u kampanji ovako glatke?

16 godina
offline
Total War: Rome 2

Ovo je čista vannila!

Nula gameplay modova, nula vizualnih modova!

FXAA forsiran preko nvidia control panela jer je ljepši od igrinog AA i ne ubija performanse.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.9.2014 11:54 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Total War: Rome 2

EE trailer i release date...

 

 

Kao šta rekoh gore, igra dolazi 16.09...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Total War: Rome 2

Nakon dugo ratovanja i osvojene jedne cijele provinice i dvije regije sljedi smirivanje i razvoj raznih grana...

Situacija na karti:

Probat Egipat pridobiti pod savezništvo, (za sada su me odbili dva puta i to drugi put uz pozamašnu svotu novca pošto ga imam na lageru) da osigruam zapadnu stranu te krenut preko sjevera put Europe...

Već dvojicu političara iz suprotne familije sam morao likvidirat jer im je ugled narastao na +60%... Uspjevam zadržat na 50/50...

Dosta moćnog agenta sam preobratio na svoju stranu:

Danas nije bilo epskih borbi osim jedne radi moje superiorne vojske.. Slika iz jednog sukoba...

 

Imena vojske: {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.9.2014 20:22 (doktor1).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Total War: Rome 2
doktor1 kaže...

EE trailer i release date...

 

 

Kao šta rekoh gore, igra dolazi 16.09...

točno kad wasteland 2 dolazi :(

16 godina
offline
Total War: Rome 2

Promjenili se planovi... Nisam krenuo odmah na sjever već sam osvojio cjelu Caucasia provinciju. Sada otuda kreće invazija na Europu iz više smjerova nakon šta osvojim tri regije na sjeveru...

Razlog osvjanja Caucasije je velika razvijenost te provincije i odlična pozicija za daljnji razvoj vojske i središte da nemoram slati vojsku skroz iz Baktrije kao do sada! Te imam izlaz na more.

Egipat me zabrinjava jer nikako da potpišemo savezništvo pa ni uz poklon od 30000 talenata! No u dobrim smo odnosima... Zasada....

 

Jučerašnja bitka za izlaz na more...

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.9.2014 13:49 (doktor1).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Total War: Rome 2

igraš totalnu vanilu?

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice