Tutorial za igranje wow

poruka: 67
|
čitano: 20.547
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Tutorial za igranje wow

kako sam vidio da u temi o world of warcraft stoji stotine pitanja kako igrati na privatnim serverima i sta treba kupiti, dali moze piratski...

i previse razbacanih odgovora koji nedaju jasno rijesenje evo da sastavim ovo.

 

Igranje na sluzbenim blizzard serverima.

 

1. igru nije potrebno kupiti, ona se moze skinuti na stotinu mjesta na netu i ne zahtjeva cd-key za instalaciju, isto tako mozete posuditi cd-ove od nekoga i instalirati. (ovo vrijedi za wow basic game i obe expanzije, tbc i tlk)

VAZNO obratite paznju da skidate eu (ili znanu kao en.gb) verziju a ne rusku ili us verziju.

 

2.account, za account je potreban cd-key koji se dobije sa igrom (ako kupite novu u ducanu) a ako ste igru skinuli sa neta ili instalirali pomocu prijateljevih cd-ova cd key mozete kupiti na wow europe . ako ste kupili account od nekoga ovisi dali taj account ima expanzije i dali ima prepaid, to pitajte prodavaca.

VAZNO ako kupite us ili rusku igru sa tim cd-key necete moc napraviti europski account i necete moc igrati na europskim serverima zato pazite da je igra en.gb

 

3.expanzije, za igranje na sluzbenim serverima potrebno je imati instaliranu basic igru i obe expanzije, ali nemorate odmah kupiti i cd key za expanzije nego je potrebno kupiti cd key za tbc kada se dode do lvl 60 a za tlk kada se dode do lvl 70.

 

4.prepaid za igranje na sluzbenim servrima potrebno je placati prepaid u iznosu od 209kn koji traje 60 dana, moguce ga je kupiti na wow europe ili u algoritam.

PAZNJA ne nasjedajte na razne online prodavace wow prepaida po nizim cijenama.

 

5. zasto odabrati blizzardove servere? iz jednostavnog razloga sto su serveri daleko stabilniji, sto postoje game masteri koji vode brigu i sto ce ti pomoci, nema hackera.

 

Igranje na privatnim serverima.

 

1.igru isto kao kod sluzbenih, jedino je potrebno primjenit realmlist file u wow folderu, lako se promjeni notepadom; novi sadrzaji za realmlist file mozete nac na stranicama servera na kojemu zelite igrati.

 

2.account je potpuno besplatan i radi se na stranici servera na kojemu zelite igrati.

 

3.expanzije potrebno ih je instalirati ovisno na kojoj je verziji server na kojemu zelite igrati, cd key za ekspanzije nije potrebno kupovati niti ga uopce imati, samo skinete expanziju na netu i instalirate.

 

4.prepaid na privatnim serverima se ne placa nikakav prepaid.

 

5. zasto odabrati privatne servere? jer su besplatni, jer mozete odmah isprobati razne klase na lvl 80 i znati koja vam najvise pase prije nego li izgubite par mjeseci na sluzbenim serverima levelanjem klasi i isprobavanjem.

 

 

Ovdje se nalaze osnove onoga sto je potrebno da se pocne igrati, naravno wow je rupa bez granica, sve ostale informacije mozete pronaci na wow europe game guide

ili slobodno pitajte u ovoj temi, bez obzira koliko pitanja glupo zvucala, svi smo nekada bili pocetnici Namigiva

[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2009 17:35 (Escudo).
Moj PC  
6 1 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
Tutorial za igranje wow

Nemoj shvatiti kao uvredu ali ja sam se na njega bio navukao i bio djelomicno ovisan i tesko odustao, neomj ljude koji ga jos ne igraju navlaciti...

Necu da pisem koja mi je konfa jer je skulla...a uskoro ce biti supeer...weeee
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za igranje wow

Ako vas jos nesto zanima ili ako google vam ne nalazi pravi odgovor slobodno postavite ovdje sva svoja pitanja bez obzira koliko banalna bila jer svi smo nekada bili pocetnici .

I molim iskusnije igrace da ne ismijavaju pocetnike kojima su ovakve informacije potrebne jer ste ih nekada i vi trebali.

 

     Eto toliko, ja sam prijenosni wow data base, i isto tako mogu odgovarati i na ne pocetnicka pitanja, zato se ne ustucavajte pitati.

Battlefield 2 Master Sergeant
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za igranje wow
4ucker kaže...

Nemoj shvatiti kao uvredu ali ja sam se na njega bio navukao i bio djelomicno ovisan i tesko odustao, neomj ljude koji ga jos ne igraju navlaciti...

 pa ako covjek oce igrati igrat ce bez obzira na ovo, ovo sluzi samo da olaksa izbor i da zna sta mu treba da igra.
Battlefield 2 Master Sergeant
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2009 19:50 (Escudo).
15 godina
neaktivan
offline
Tutorial za igranje wow

super ti je ovo...baš sam planiro preć na original :)

a ako  kupim acc od  nekog, jel  mi  onda treba  taj  cd  key ili sta  vec? ili  samo placam 205  kn  60  dana?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Tutorial za igranje wow
Escudo kaže...

     Eto toliko, ja sam prijenosni wow data base, i isto tako mogu odgovarati i na ne pocetnicka pitanja, zato se ne ustucavajte pitati.

 No offence, ali ovaj tvoj "tutorial" je pun rupa ko švicarski sir.


Ja bih tebe skidao k'o filmove s torrenta
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za igranje wow
_Rainmaker_ kaže...

super ti je ovo...baš sam planiro preć na original :)

a ako  kupim acc od  nekog, jel  mi  onda treba  taj  cd  key ili sta  vec? ili  samo placam 205  kn  60  dana?

 ako kupis account ovisi dali taj account ima expanzije vec.

i cd key od basic igre uvijek zatrazi kada kupujes account od nekoga jer bez toga kao da ga nemas, on si moze vratit mail i sifru kada pozeli i ti si spusio.
Battlefield 2 Master Sergeant
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2009 21:20 (Escudo).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za igranje wow
Bukva kaže...
Escudo kaže...

     Eto toliko, ja sam prijenosni wow data base, i isto tako mogu odgovarati i na ne pocetnicka pitanja, zato se ne ustucavajte pitati.

 No offence, ali ovaj tvoj "tutorial" je pun rupa ko švicarski sir.


 naravno da je wow rupa bez granica ali ja sam tu napisao ona najosnovnije sto sam vidio da ljude muci, a odabir servera prepustam igracu.

a napraviti full tutorial za wow na bol forumu je nemoguce.
Battlefield 2 Master Sergeant
15 godina
offline
RE: Tutorial za igranje wow
Escudo kaže...


naravno da je wow rupa bez granica ali ja sam tu napisao ona najosnovnije sto sam vidio da ljude muci, a odabir servera prepustam igracu.a napraviti full tutorial za wow na bol forumu je nemoguce.
 Ma nisam mislio to, nego...

Recimo možeš igrati WoW i s US verzijom na EU serveru i obratno (treba file - dva promjenit da ti se spajaju na željeni server).
A isto tako vou ti ne drži 205 kn (čsk mislim da se radi o 209, al ok) jer se subscription može plačat i kreditnom, gdje, ako uzmeš na 6 mjeseci je jeftinije.

Ugl, što se tiče "privatnih" servera, to je piratstvo, tako da... Jel...
Ja bih tebe skidao k'o filmove s torrenta
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za igranje wow
Bukva kaže...
Escudo kaže...


naravno da je wow rupa bez granica ali ja sam tu napisao ona najosnovnije sto sam vidio da ljude muci, a odabir servera prepustam igracu.a napraviti full tutorial za wow na bol forumu je nemoguce.
 Ma nisam mislio to, nego...

Recimo možeš igrati WoW i s US verzijom na EU serveru i obratno (treba file - dva promjenit da ti se spajaju na željeni server).
A isto tako vou ti ne drži 205 kn (čsk mislim da se radi o 209, al ok) jer se subscription može plačat i kreditnom, gdje, ako uzmeš na 6 mjeseci je jeftinije.

Ugl, što se tiče "privatnih" servera, to je piratstvo, tako da... Jel...
 promjeniti file 2.. mozda tebi to zvuci jednostavno ali nekima nije nimalo i cd key sa us wow ti nece dozvoliti da napravis account za eu servere.

prepaid pise da kosta 209kn, ovo sto si napisao nema smisla.

istina da postoji i 6 mjesecni ali to nebi preporucio nekome ko prvi put isprobava na sluzbenim serverima.

da sve se moze kupiti i na wow europe (cd key, prepaid, ostale usluge) i to pise.

piratsvo? ja ne dijelim nista niti reklamiram neki server.
Battlefield 2 Master Sergeant
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2009 21:16 (Escudo).
16 godina
online
Tutorial za igranje wow

Ja kupujem prepaid bonove na senditu ili game.co.uk, kosta me 160-170kn taj sto kosta kod nas 209kn. Samo moras cekati tjedan dana da ga postar donese. mozes i na offgamers site-u kupiti bon, onda ga dobijes mailom u roku sat-dva. Do sada sam kupio 3 preko offgamersa, 2 preko sendita i jedan preko game.co.uk.

 

A i stavka 3 nije tocna, za Outland je minumum lvl58, a za Northrend lvl68.

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2009 21:32 (Solo761).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za igranje wow
Solo761 kaže...

 

A i stavka 3 nije tocna, za Outland je minumum lvl58, a za Northrend lvl68.

 a mozes na 58, tj 68 ali nije potrebno prije 60, tj 70, jer je outland zamisljen da dodes do 70 a i nemoras biti u outland do 70..
no to je vec druga prica..
Battlefield 2 Master Sergeant
15 godina
neaktivan
offline
Tutorial za igranje wow

!!!!!!!TREBAM POMOC!!!!!!!!

 

TREBAM POMOC OKO INSTALACIJE World Of Warcraft MOLIM POMOC!!!

 

 

Kad instalacija završi (dodje do 99 posto) pojavi se prozor s erorom koji kaze da nesto ne moze preimenovat  (C/program files/world of warcraft    u    nesta slicno )

 

Ako neznate odgovor recite di bi mogo nac barem Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za igranje wow
Escudo kaže...
_Rainmaker_ kaže...

super ti je ovo...baš sam planiro preć na original :)

a ako  kupim acc od  nekog, jel  mi  onda treba  taj  cd  key ili sta  vec? ili  samo placam 205  kn  60  dana?

  ako kupis account ovisi dali taj account ima expanzije vec.

i cd key od basic igre uvijek zatrazi kada kupujes account od nekoga jer bez toga kao da ga nemas, on si moze vratit mail i sifru kada pozeli i ti si spusio.
  oke..imam wow (skinuo s interneta) i  recimo  da  kupim original acc sa wotlk ekspanzijom, i  da  mi  lik  da cd key..jel onda  mogu igrat kad kupim bon?
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za igranje wow
_Rainmaker_ kaže...
Escudo kaže...
_Rainmaker_ kaže...

super ti je ovo...baš sam planiro preć na original :)

a ako  kupim acc od  nekog, jel  mi  onda treba  taj  cd  key ili sta  vec? ili  samo placam 205  kn  60  dana?

  ako kupis account ovisi dali taj account ima expanzije vec.

i cd key od basic igre uvijek zatrazi kada kupujes account od nekoga jer bez toga kao da ga nemas, on si moze vratit mail i sifru kada pozeli i ti si spusio.
  oke..imam wow (skinuo s interneta) i  recimo  da  kupim original acc sa wotlk ekspanzijom, i  da  mi  lik  da cd key..jel onda  mogu igrat kad kupim bon?
 da ako ti lik da account koji ima woltk onda moras samo kupiti prepaid.
Battlefield 2 Master Sergeant
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za igranje wow
deffinition 997 kaže...

!!!!!!!TREBAM POMOC!!!!!!!!

 

TREBAM POMOC OKO INSTALACIJE World Of Warcraft MOLIM POMOC!!!

 

 

Kad instalacija završi (dodje do 99 posto) pojavi se prozor s erorom koji kaze da nesto ne moze preimenovat  (C/program files/world of warcraft    u    nesta slicno )

 

Ako neznate odgovor recite di bi mogo nac barem Hvala unaprijed

 za ovo ti nemogu pomoci jer to je do tvog kompa, probaj kontaktirati blizzard technical support sa njihove gore navedene stranice
Battlefield 2 Master Sergeant
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za igranje wow
Escudo kaže...
_Rainmaker_ kaže...
Escudo kaže...
_Rainmaker_ kaže...

super ti je ovo...baš sam planiro preć na original :)

a ako  kupim acc od  nekog, jel  mi  onda treba  taj  cd  key ili sta  vec? ili  samo placam 205  kn  60  dana?

  ako kupis account ovisi dali taj account ima expanzije vec.

i cd key od basic igre uvijek zatrazi kada kupujes account od nekoga jer bez toga kao da ga nemas, on si moze vratit mail i sifru kada pozeli i ti si spusio.
  oke..imam wow (skinuo s interneta) i  recimo  da  kupim original acc sa wotlk ekspanzijom, i  da  mi  lik  da cd key..jel onda  mogu igrat kad kupim bon?
  da ako ti lik da account koji ima woltk onda moras samo kupiti prepaid.
  a prepaid je? i koliko košta?
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
Tutorial za igranje wow

Zašto ljude navlačiti na "opijat" kojeg se jako teško riješiti!

 

Komadi čekaju! Smijeh

Core™2 Duo E7400,Gigabyte EP35-DS3,Sapphire HD 4670 512 MB DDR4, 2x 1GB Kingmax 800 MHz,Corsair 400W CX.
 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za igranje wow
Jerkenovski kaže...

Zašto ljude navlačiti na "opijat" kojeg se jako teško riješiti!

 

Komadi čekaju! Smijeh

  ničega se nije teško riješiti ako to želiš...Osmijeh
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za igranje wow
_Rainmaker_ kaže...
Escudo kaže...
  da ako ti lik da account koji ima woltk onda moras samo kupiti prepaid.
  a prepaid je? i koliko košta?
 pise ti gore u prvom postu.
Battlefield 2 Master Sergeant
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za igranje wow
Escudo kaže...
_Rainmaker_ kaže...
Escudo kaže...
  da ako ti lik da account koji ima woltk onda moras samo kupiti prepaid.
  a prepaid je? i koliko košta?
  pise ti gore u prvom postu.
  aha..sry. xD
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
Tutorial za igranje wow

se može kako izbjeć kupnja cd keya za izradu acc-a...može odgovor tu ili na pm

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2009 12:38 (crazy boy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za igranje wow
crazy boy kaže...

se može kako izbjeć kupnja cd keya za izradu acc-a...može odgovor tu ili na pm

 nemoze nikako za sluzbene servere, jedino za privatne ti netreba.
Battlefield 2 Master Sergeant
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za igranje wow
4ucker kaže...

Nemoj shvatiti kao uvredu ali ja sam se na njega bio navukao i bio djelomicno ovisan i tesko odustao, neomj ljude koji ga jos ne igraju navlaciti...

 pa sam si si kriv sto si bio ovisan ak ja necu ensto igrat pa enma tog lika koji ce mene naterat da ja to igram
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
Tutorial za igranje wow

ja imam wow.na neooblivon privatnom serveru sam registriran i kad pokrenem wow,idem se loginirat sa tim računom i piše mi jesam li zaboravilo lozinku ili nemam account.Što da radim

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za igranje wow
auris kaže...

ja imam wow.na neooblivon privatnom serveru sam registriran i kad pokrenem wow,idem se loginirat sa tim računom i piše mi jesam li zaboravilo lozinku ili nemam account.Što da radim

 

 trebas promjeniti relam list file u wow folderu.
novi realm list bi trebao nac na stranici servera na kojemu igras.
jer ti se sada spajas na sluzbene servere a normalno da su ti oni podaci netocni.
[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2009 17:36 (Escudo).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za igranje wow

a koji mi server preporučuješ

(neki dobar)

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za igranje wow
auris kaže...

a koji mi server preporučuješ

(neki dobar)

 

 ovisi sta trazis, lvl 70 ili 80? pvp ili pve? fun server ili blizz like?
na forumu nacu postat niedan idi na wow top 100
[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za igranje wow

a ima li da počneš od početka

i gdje se nalazi taj relam list u kompjuteru

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za igranje wow
auris kaže...

a ima li da počneš od početka

i gdje se nalazi taj relam list u kompjuteru

 

  ja igram na 100% blizzlike privatnom pvp serveru...krečeš od početka sa normalnim exp rateom.
realmlist: wow folder/data/enUS(ili eu)/realmlist
Osmijeh 
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice