UFC undisputed 3 za PC??

poruka: 5
|
čitano: 14.088
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
UFC undisputed 3 za PC??

Ovako...

pročitah na internetu da ova igra postoji sada i  za PC, našao link za skinut igru,skinuo je...  uglavnom sve je teklo ok dok nisam došao do dijela di te traži registration code, a do njega mozes doć JEDINO ako  riješiš neke SURVEY-e...

E sad! Ispada da se nemože dalje od toga pošto ti treba taj kod kod instalacije...pokušao skinut igru s različitih mjesta i uvijek naletim na taj ZID zvan registration code iliti *ebeni survey koji moraš riješit da bi "navodno" došao do tog koda s kojim bi mogao instalirat igru.

Jel zna netko nešto u vezi ovog jer sam ja danas izgubio dobra 3-4 sata s ovim i stvarno mi je pun ku-ku ovoga

 

Hvala i sorry na riječniku{#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
UFC undisputed 3 za PC??

To ti je prijatelju sve fejk netrebas se uopće zafrkavati sa tim

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
UFC undisputed 3 za PC??

bolje si skeniraj komp jel imas kakvih virusa

 

cim te traze da ispunis neki survey ili da se registriras da bi skinuo pirata znas koliko je sati..

uostalom mogao si si ustediti puno vremena jednostavno surfajuci i vidio bi da UFC undisputed nikad nije izasao za PC, niti ce ovaj novi UFC od EA izaci za PC vec samo za konzole..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: UFC undisputed 3 za PC??
Stalinho kaže...

Ovako...

pročitah na internetu da ova igra postoji sada i  za PC, našao link za skinut igru,skinuo je...  uglavnom sve je teklo ok dok nisam došao do dijela di te traži registration code, a do njega mozes doć JEDINO ako  riješiš neke SURVEY-e...

E sad! Ispada da se nemože dalje od toga pošto ti treba taj kod kod instalacije...pokušao skinut igru s različitih mjesta i uvijek naletim na taj ZID zvan registration code iliti *ebeni survey koji moraš riješit da bi "navodno" došao do tog koda s kojim bi mogao instalirat igru.

Jel zna netko nešto u vezi ovog jer sam ja danas izgubio dobra 3-4 sata s ovim i stvarno mi je pun ku-ku ovoga

 

Hvala i sorry na riječniku{#}

Popušio si foru.

Prvi korak bi ti uvijek u najmanju ruku trebao biti da odeš na Wikipediju i provjeriš na kojim je platformama igra dostupna.

 

Uštedit ćeš si tih par sati. :)

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
10 godina
neaktivan
offline
Re: UFC undisputed 3 za PC??

frende ja to uvijek prvo provjerim na wikipediji, znao sam da je to navodno samo za box i plejku,al počeli su se pojavljivat informacije da je došlo i za PC.

Što na najgore ,na tim  youtube clipovima ekipa komentira kako je uspjela instalirati i zahvaljuje se do neba.

I  kad skineš file od igre sve djeluje normalno dok te ne počnu jeb-jeb s tim surveyima, e sad pošto ipak nisam TOLIKO naivan ne pada mi na pamet da se upuštam u to.

Dobro, u svakom slučaju sam bacio post ovdje čisto da vidim dal se neko ZAJ  s tim i kako je prošlo.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice