Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

poruka: 2.535
|
čitano: 812.452
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: GTA 4
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vodić za riješavanje problema kod GTA IV
nikola_6969 kaže...

Mogu li ja igrati gta iv na ovom kompu:2GB rama,Intel(R) Celeron(R) CPU G530 @ 2.40GHz,Intel(R) HD Graphics Family,884 MB ukupno dostupne grafičke memorije

Ne. Ako uspijes, to je sa najnovijim patchem i najlosijim postavkama, i to jedva. Moguce da sam u krivu, neka jos netko potvrdi.

13 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Ma imat češ kakvih 15-20 fps-a (ako i tolko)

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Nije mi jasno,zasto mi igra stopka i na low postavkama sve low sam stavio i opet stopka.I u misijama kod Vlada mi zablokira igra te jedva nekako sa ctr+alt+delete izadjem.Takodjer sad mi se pocelo desavat da mi igra freeza u toku voznje.

Cito sam negdje,da se iskljuci onaj Windows Log nesto tako,i da prestane stopkat igirca sjeckat i tako to,sad ne znam koliko je pametno da se iskljuci to?Jel iko pokusavao sa ovim,i od kolikog je znacaja taj program Windowsu?Jel mi predlazete,za ovo sto mi u Vladovoj misiji zablokira igra da je reset i da ne stavljam patcheve ili?

 

Q6600

AMD Sapphire 7730 1GB GDDR5

2GB Ram

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2013 16:23 (KPB).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Instaliraj patch 1.4 ako nisi http://www.thegtaplace.com/news/23317/gta-iv-pc-patch-1040-released/... Gta4 je jako loše optimizirana igra... svima šteka i blokira...  

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Kada pokrenem gtaIV i ocu namjestit grafiku neda mi, stalno vraca na namjanje moguce. Komponente: Sapphire R9 270X 4 gb , AMD x6 6300 3.5 ghz, 4 gb rama.

VISCA BARCA
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
Kewin kaže...

Instaliraj patch 1.4 ako nisi  http://www.thegtaplace.com/news/23317/gta-iv-pc-patch-1040-released/... Gta4 je jako loše optimizirana igra... svima šteka i blokira...

  Takav slican problem imam i ja na svojoj konfi.

Jel taj patch daje nesto fluidniju igrivost?

13 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Naravno. s tim patchom nestaje ono štekanje u zavoju, dobiva se na fps-u (kako kome ali uglavnom svugdje se vidi razlika) i dobiva se još grafičkih opcija.

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
I da jos samo pitam, moram li instalirati sve prosle patcheve ili mogu odma na 1,4?
13 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Odma možeš 1.4.

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

pozdrav instaliro sam gta iv i  kad pokrenem igru izbaci mi secu launcher:failed to start  application.2000  prije mi to nije bilo ali sad sam pozelio malo igre a to mi izbacuje stalno

Jedna je BOSNA ALLAHU EKBER
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Ekipa otkad je GTA IV dobio podršku za dual gpu? Upravo sada sam pokrenuo GTA na HD4870x2 i očitava mi oba gpu-a i isto tako ih i koristi.

Samo mi nije jasno po pitanju iskorištavanja proca i kartice,proc radi na cca 45-50% a gpu radi na cca 35-50% oba gpu-a,znači ni jedno ni drugo na 100% mi negura a imam fps od 25 do 50,rijetko kad je 50,večinu vremena je 25

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

zna netko kako riješiti moj problem

Jedna je BOSNA ALLAHU EKBER
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
gamer11 kaže...

zna netko kako riješiti moj problem

Pretpostavljam da imaš piratsku igru,pogledaj na prvoj stranici ti sve piše :)

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
10 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

to sam vec pokušao ali nece prije mi to nije bilo kad idem pokrenuti igru

Jedna je BOSNA ALLAHU EKBER
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Ekipa imam problem s malim FPSom,koristim 1.0.7.0 patch,konfa pod moj pc,sve kad stavim na high full hd imam fps max 20,igra mi očitava oba GPU(daje mi svih 2gb rama),pogledam CPU usage mi bude do 60%,gpu usage mi bude od 30-50% po svakom GPU,stavim u postavkama sistema za najbolje performanse i isto bude,kada stavim sve na najniže osim rezolucije onda mi fps bude 25-50.S prijašnjom HD4870 sam imao bolji FPS.Ima li tko prijedlog kako da taj fps riješim?

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Jedino što mi pada na pamet jest slider za detail i view distance... smanjuj ih postepeno dok ne dobiješ odgovarajuči fps. Ja ih običnp drzim na 1 pošto mi je tako najbolji fps ali se žrtvuje dosta detalja koji se spawnaju blizu.

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
Kupio sam jucer ovaj complete pack i ne mogu da se logujem na social club, izbaciva Login Failed. Pomoc???
Be Water My Friend
14 godina
offline
Re: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
bruslii kaže...
Kupio sam jucer ovaj complete pack i ne mogu da se logujem na social club, izbaciva Login Failed. Pomoc???

Izbacuje ti zbog toga jer su im ajmo reći serveri "zagušeni". Ljudi su pokupovali igru i sad masovno pokušavaju igrat. Svaki put je tako dok je igra na popustu tako da ćeš morat pričekat neko vrijeme.

 

Jedino kaj možeš je spamat sa gumbom 'Play (Offline)' i nadat se da ćeš uć što prije {#}

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
13 godina
offline
Re: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
Riješili su, igram. :)
Be Water My Friend
10 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Pomoć, nakon nekoliko godina odlucio sam instalirati gta 4 na novom kompu (fx8350, 16gb ram, amd sapphire 3gb graf )
4 dana već kopam po neti i raznim forumima, nikako ne mogu riješiti problem one grafike, rezolucije da pomaknem sa low settingsa, probao sam vec one fore -norestricitions, commandline.txt..... poludit cu ne znam sto da radim vise
e da i isao sam cisto probati igrati na low settings jer je u jednom forumu reklo da treba ugasiti clip saving, pa sam usao u igru i igra ima odgroman lag, svako par sekundi zastajkuje, ide glatko pa lag.... 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
masarulez kaže...

Pomoć, nakon nekoliko godina odlucio sam instalirati gta 4 na novom kompu (fx8350, 16gb ram, amd sapphire 3gb graf )
4 dana već kopam po neti i raznim forumima, nikako ne mogu riješiti problem one grafike, rezolucije da pomaknem sa low settingsa, probao sam vec one fore -norestricitions, commandline.txt..... poludit cu ne znam sto da radim vise
e da i isao sam cisto probati igrati na low settings jer je u jednom forumu reklo da treba ugasiti clip saving, pa sam usao u igru i igra ima odgroman lag, svako par sekundi zastajkuje, ide glatko pa lag....

  Instaliraj patch 1.4.

13 godina
offline
Re: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
Da li netko zna što će se desiti sa GTA 4 igrom na GFWL kada se ugasi 1. srpnja?
Ja imam toliko veliku želju da krenem u sakupljanje achievementa, ali nažalost sam čuo da se gasi GFWL i sad neznam da li sa njim ode i medalje.
Be Water My Friend
14 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.4.2014 12:48 (tepih).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

da moguće je, baš sam nedavno igrao a koristim win 7 64bit

 

kako vidim problem nije sa igrom nego social club koji je 16bit-a aplikacija?!

probao si staviti zadnji patch na igru?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
kako mogu instalirat taj directx 11 molim za pomoc graficka get force 220 hvala unapred
kepy10
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Vodić za riješavanje problema kod GTA IV

moze li mi itko pomoc jer kad pokrenem gta 4 ovo izbaci a nezz sta je to...prvi put to vidim

12 godina
offline
Re: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
bruslii kaže...
Da li netko zna što će se desiti sa GTA 4 igrom na GFWL kada se ugasi 1. srpnja?
Ja imam toliko veliku želju da krenem u sakupljanje achievementa, ali nažalost sam čuo da se gasi GFWL i sad neznam da li sa njim ode i medalje.

Znaci , to je razlog, bezuspjesno se danima pokusavam spojiti na GFWL i napraviti acc.  . Moze li se iko ko je prije napravio acc spojiti na live , i da li postoji neka alternativa ?

11 godina
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

http://www.polygon.com/2014/4/30/5667670/red-dead-redemption-and-gta-4-will-be-affected-by-gamespy-server

 

While core online gameplay for these three games will be saved, some features will still be lost. This includes both Red Dead Redemption and Grand Theft Auto 4's Social Club stat tracking, leaderboards and in-game Social Club services. In-game multiplayer leaderboards will also cease to be on the game's PlayStation 3 version.

 

znači igre će i dalje raditi, samo će ugasiti online dijelove

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.5.2014 23:08 (zveer).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Vodič za rješavanje problema kod GTA IV

Presao sam oko 20% igre, ali mi nije jasno ovo oko safehouse, imam samo jedan safehouse, da li se safehouse moze kupiti kao kod gta San Andreas ili tokom igre otvaram nove safehouse?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vodič za rješavanje problema kod GTA IV
Harek kaže...

Presao sam oko 20% igre, ali mi nije jasno ovo oko safehouse, imam samo jedan safehouse, da li se safehouse moze kupiti kao kod gta San Andreas ili tokom igre otvaram nove safehouse?

Otvorice ti se jos nekoliko novih tokom daljeg igranja.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: GTA 4
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice