War Thunder

poruka: 2.333
|
čitano: 395.404
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
War Thunder

neznam jel sam glup il pametan, ali...

prvo sam rjesio 2 step authentification da mogu do marketa ic (prek mejla)

jos uvjek nisam nista kupoval jer su cijene lude, tek da probam i vidim

al jucer sam sve kaj sam pocel slagat t-34 iso raskopat i rasprodat i sad imam 10 gaijinerosa u gaijibanki

necu nist kupovat al vidim da se moze tak nakupit imaginarnih para pa onda kupit nesto kad bude na popustu tipa goldi ili neki paket u ppola cijene, ak vec ne uleti neki kupon za 75% popusta

 

a posto im je ovo vec drugi takav "ivent", lako se nesto nagrajnda i proda u dijelovima pa se kupi nesto zanimljiovo i potrebno

znam da je t-34 opak na svom br-u, al ja ipak gledam da radje uzmem avion za realistic, jos sam sa tenkovima u realistic

 

koje je vase misljenje ekipa?

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
War Thunder

udjem u igru i doceka me poruka:

nesto u stilu :

new content available, ships (models and textures).

download now??

a bas sad grajndam za dijelove, neam vremena srce ...

nego vidim kak se uz malo pracenja cijena na marketu moze vrtit lova i zaradjivat na stvarima kaj im raste cijena

javim kak ce ic, nije da sam odma wall street brokerk

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
War Thunder

ak neko zublja dijelove za t-34 ili ga vec ima, zanima me jel se isplati uopce tenk?

nakon kaj sam napravil 3 step verification, prek mejla, malo sam njuskal po marketu dok nisam prodal neki decal i poceo dijelove rasprodavat

znaci od nule sam na nekih 20 gajin dinerosa i jos mesetarim

 

sad imam novi problem, dal sacuvat pare da se zavrte opet kad ce bit najavljeni avion event?

ili sklepat t-34 i nek ostane sica

al za te pare se moze uzet neki pack i neki rank 4 bundle (plane ofc)

pa sad, kaj se isplati uzet? naravno kad budu 50% off

jel japanac koji se vrti u krugove oko svih ostalih, ili uzet amera, mustanga ili p-47?

nije mi cilj juriat na kraj drva, nego zabava i SL grind...

prijedlozi su dobro dosli, ak imate neki od tih aviona da malo nabacite kak vas sluzi

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
Pošto dolazi helikopterska eskadrila, zanima me da li će jednog dana staviti i moderne avione,
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
miller1985 kaže...
Pošto dolazi helikopterska eskadrila, zanima me da li će jednog dana staviti i moderne avione,

 pa kad im ponestane inovacija sigurno hoče i to probati jedan dan....smisao takvih igara je grindanje pa kad ugrindaš sve moraju ti ubacit nešto novo da opet grindaš i gg 

lol123Ipe77HR
14 godina
offline
War Thunder

ajmeee sto je ovo mrtva tema...

enivej imam trilemu

kad budu bundlovi u pola cijene, gledam da si uzmem rank 4 prem avione

prvo japanca za  7.5 € jer je najjeftiniji (i najpapirnatiji ™)

onda bi si piknul wyverna jer moze i ground "pawnat" u realisticu i bez puno pameti skupljat SL

a za treceg se jos isto troumim izmedju dore, p-47 i mustanga

da je ostal air spawn od p-47, odma bi uzo njega bez razmisljanja, a ovak... mustang dobije 2 soma GE a p-47 nist , al ima bolji izbor bombi ( da da znam, samo budale vjesaju bombe na njega , on je bumenzumer i bomberhanter ), a za doru je prednost da je u njemackim timovima di vlada disciplina i zeljezna cizma, di se svi penju i imaju plave oci ... , al nisam siguran kolko cu ja bit dobar u njemu

dakle

4 wyvern
0 mustang
0 p-47
0 dora
0 nesto trece
Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: War Thunder

wyvern mislkim da je špica a i u gb ga mozes furat i zvijer je...a mos i avione s njim druge skidat.

 

p 47 je isto jaaako dobar avion

15 godina
offline
War Thunder

Izgrindao FJ-4B u summer eventu. Za Air RB je truba i ne može se nositi sa Migovima i F86. 

 

Ali zato protiv tenkova rasturačina i to žešča.

 

Inače kao attacker mi je najbolji P47, makar ga furam često i u air RB. Baš predobar avion. Ima dobar bombload, a strašno brz i strašan firepower protiv drugih letjelica.

 

A kao neka alternativa bi se tu mogli spomenuti F6F, F8F sa svojim tiny timovima ili bombama. Wyvern je isto dobar, ali slabiji od ove dvojice kad je u pitanju borba pritiv drugih aviona.

Opčenito ameri imaju najbolje attakere, a i njihovi Mustangi mi se sviđaju jer kad imaš brzinu i visinu jednostavno možeš raditi šta želiš sa protivnicima. Ali treba biti strpljiv. 

 

Najzabavniji inače za Air RB su mi talijani G55, G56 (koji košta ko zlato, 30000 SL za repair) i G91. Nekako su jack off all trades.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2018 19:34 (Jack Sparrow).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
War Thunder

Nakon 4-5 mjeseci,opet sam upalio WT i PAF helihopteri!

Nazalost,osim test flighta,ne mogu probati ove prve u real fightu (nemam silvera da ih kupim),pa me zanima:

-Kakvi su?

-Ubacuju li ih u arcade tenkove(ono kao avione kada dosegnes odredeni broj bodova)?

-Mogu li se mixati sa tenkovima u realisticu?

-Dolaze li u sukob sa avionima,ako da,imaju li uopce ikakve šanse?

Ne vjeruj ženi koja laže!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: War Thunder
Milka30 kaže...

Nakon 4-5 mjeseci,opet sam upalio WT i PAF helihopteri!

Nazalost,osim test flighta,ne mogu probati ove prve u real fightu (nemam silvera da ih kupim),pa me zanima:

-Kakvi su?

-Ubacuju li ih u arcade tenkove(ono kao avione kada dosegnes odredeni broj bodova)?

-Mogu li se mixati sa tenkovima u realisticu?

-Dolaze li u sukob sa avionima,ako da,imaju li uopce ikakve šanse?

 Loši su. Treba i koristiti tek pred kraj jer inače te svatko skida. Ali doslovno svaki drek te ubije, bilo koji tenk sa mašinkom na krovu ti je opasnos. 7.62 ti prepolovi rep i tako to.

 

Ovo drugo ne mogu odgovoriti jer bi rađe dreka jeo, nego igrao arkadu. haha

 

Da u realisticu i to samo sa tenkovima. Oni nemaju svoj zasebni mod, samo su u Ground borbama za sad.

 

Protiv aviona te samo sreća spašava jer u 90% vremena si mrtav, čak i ako BR 1.0 dvokrilac leti prema tebi haha.

 

 

 

Kako Gaijin kaže. Još su u beti, pa će ih popraviti i balansirati.

Ali moje osobno mišljenje je da su ih uveli čisto da poberu nešto love od ovih koji žele early access tome ili pokoji premium. Nisu baš koristi niti će biti. Attackeri FTW kad pričamo u Close air supportu. Čisto jer ih teže oboriti, a i nakon što izbace bomber/rakete mogu počistiti zrak.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2018 20:09 (Jack Sparrow).
7 godina
neaktivan
offline
War Thunder

Helikopteri sa raketama (skoro svi) su OP, skidaju tenkove sa nekoliko km daljine dok su izvan dosega SPAA. 

Jedna dobra vijest; grind za fpe i parts je srezan za 35% na T5 i za 70% na T6. Ostali tierovi imaju smanjen grind za fpe.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
War Thunder

Lebdeći tenkovi su zakon 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: War Thunder
zagi55 kaže...

Lebdeći tenkovi su zakon 

 kad se to desi znaš da si disconnectan

16 godina
moderator
online
War Thunder

Ja sam njubek u WT-u, trenutno se zabavljam skupljajući Shermane <3 Fale mi 2 Jumba i E8.

Evo par screenshota, igra super izgleda.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: War Thunder
DrNasty kaže...

Ja sam njubek u WT-u...

 preporucujem ti da probas brodice, jao doktore, bices super odusevljen

 

mislim da ce ti se najvise svidjati amer 80 ft NASTY

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
16 godina
moderator
online
Re: War Thunder
ED63 kaže...

 

mislim da ce ti se najvise svidjati amer 80 ft NASTY

 Imam ga, počeo sam s WT zbog brodova.

Ali brodovi su većinom šamaranje mitraljezima, nema nikakve taktike ni raznolikosti a grind je ubitačan.

13 godina
offline
War Thunder

Uh brodovi su pravo osvježenje za WT, zbog toga što se mogu koristi avioni tijekom pomorske bitke. Nema boljeg osjećaja tijekom obrušavanja s Štukom na neki brodić, koji se izdvojio iz skupine. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 18:19 (zagi55).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
War Thunder

Napokon dolaze talijanski tenkovi tako da me opet nesto vuce da igram posto imam svr nacije na tier 6 dobro ce doci i talijanci jedino se nadam da ce biti uvjek na realisticu sa njemcima kao sto su englezi i ameri uvjek skupa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: War Thunder
Iwan7SeVeN kaže...

Napokon dolaze talijanski tenkovi tako da me opet nesto vuce da igram posto imam svr nacije na tier 6 dobro ce doci i talijanci jedino se nadam da ce biti uvjek na realisticu sa njemcima kao sto su englezi i ameri uvjek skupa.

 Anti air im top tenk. Ali zato ima topčinu i to razvaljuje i zrak i zemlju haha.

 

G91 već čeka. Ima 36 raketa tako da bit će vatreno :D

10 godina
offline
Re: War Thunder
Jack Sparrow kaže...
Iwan7SeVeN kaže...

Napokon dolaze talijanski tenkovi tako da me opet nesto vuce da igram posto imam svr nacije na tier 6 dobro ce doci i talijanci jedino se nadam da ce biti uvjek na realisticu sa njemcima kao sto su englezi i ameri uvjek skupa.

 Anti air im top tenk. Ali zato ima topčinu i to razvaljuje i zrak i zemlju haha.

 

G91 već čeka. Ima 36 raketa tako da bit će vatreno :D

 Jedna stvar koja me jos veseli je sto su dodali da se nemoze uzeti vozila koja imaju 1 br manje neho top br npr. sada ljudi uzimaju m2a4 da skupe bodove na flagu pa idu sa top avionom i skidaju sve zivo vise to nece paliti.

Jedino helikopteri su op.

13 godina
offline
Re: War Thunder
Jack Sparrow kaže...
Iwan7SeVeN kaže...

Napokon dolaze talijanski tenkovi tako da me opet nesto vuce da igram posto imam svr nacije na tier 6 dobro ce doci i talijanci jedino se nadam da ce biti uvjek na realisticu sa njemcima kao sto su englezi i ameri uvjek skupa.

 Anti air im top tenk. Ali zato ima topčinu i to razvaljuje i zrak i zemlju haha.

 

G91 već čeka. Ima 36 raketa tako da bit će vatreno :D

 Fali previse stvari u talijanskom stablu. Ako nista Leo fali, a za Njemacku necu ni govorit. I steta da nema BR 10 tenka, a talijani imaju dovoljan izbor.

 

Ne shvacam svrhu svih ovih T- serije tenkova, Rusi imaju svakakav izbor dok se Gaijin igra sa Leom i njegovim BR-om i uvodi neke cudne stvari (L/44 i L7 isti tier ). Jos gora situacija s Britancima i Challengerom, novi BR za isti tenk s malo ERA-e...

 

Gaijin zeza WoT, ali iskreno ovaj update je opet ignoriranje pravog problema, a to je da je previse novih tenkova za postojece BR-e i ovi game modovi su vec zapanjujuce istroseni.

Di2 &amp; EPS FTW!
15 godina
offline
Re: War Thunder
ivanoile kaže...

 Fali previse stvari u talijanskom stablu. Ako nista Leo fali, a za Njemacku necu ni govorit. I steta da nema BR 10 tenka, a talijani imaju dovoljan izbor.

 

Ne shvacam svrhu svih ovih T- serije tenkova, Rusi imaju svakakav izbor dok se Gaijin igra sa Leom i njegovim BR-om i uvodi neke cudne stvari (L/44 i L7 isti tier ). Jos gora situacija s Britancima i Challengerom, novi BR za isti tenk s malo ERA-e...

 

Gaijin zeza WoT, ali iskreno ovaj update je opet ignoriranje pravog problema, a to je da je previse novih tenkova za postojece BR-e i ovi game modovi su vec zapanjujuce istroseni.

 Mislim da je dobro što uvode više tenkova na postojeći BR, pogotovo pred kraj stabla jer time rade dekomresiju Battle ratinga. 

Tako da recimo kad uđeš sa tenkom 8.7 ili 8.3 BR matchmaking nisi uvijek bačen u ono najviše nego se izmiksa više vozila pa se boriš protiv svojeg BRa i tenkova s kojima se možeš nositi. To je uvije problem na top tieru, a u avionima, odnosno jetovima se to najbolje vidi.

 

Recimo niti se ne isplati letjeti u nekim mlažnjakima jer si uvijek nagužeš i totalno nadjačan u svakom segmentu. Recimo F2H, Meteor, F9F, neki ME262 ili takvi se ne isplate opče koristiti jer obično ideš u 9.0, a čak ni na svoje BRu nisi nešto. Dok nešto niže bi se opet rugao sa drugim letjelicama. Tako da su zaglavili na tome i nema nekih aviona između koji su za sitnicu bolji.

 

Tako da takve stvari jedinu mogu riješiti uvođenjem više vozila pa da se BR razrijedi i imaš ona vozila između pa da ne upadaš uvijek u BR na kojem se stalno silovan lol

13 godina
offline
Re: War Thunder

Mislim da nije rjesenje dodavat nova vozila, vec rasirit BR. Recimo ja sam jedan od onih koji su "za" 10.3 BR ili cak i mrvicu vise mozda. Cisto da se recimo T-55AM ne suocava sa M1IP,a opet da Leo L/44 ne vidi 7.7 BR jer je tamo ne OP, nego je jos x2 gori od Objekta 120.  I bit ce sve gore kad ga ljudi nauce igrat pravilno.

 

Nisam za 0.7 spread, ali trenutna situacija se ne moze rjesit modificiranjem par tenkova tj njihovim BR-om. Jedna nacija ima veliki izbor, druga pak ne. 

 

U zadnjih 30ak bitaka, 8.7 je postao napucavanje premiuma, s jedne strane L/44, s druge Obj. 120. I sad koliko sam stekao dojam, Njemci su poceli opet gazit po 8.7 jer sam dobio svaku gdje je bilo vise od 2 L/44. Sto opet nije dobro, iako prije s Leom 1 nije bilo sanse pobjedit ista.

 

 

I avioni po meni imaju puno veci problem s bombarderima koji su beskorisni, pogotovo visi tier. Dosao sam do HE 177 i Lancastera, htio sam i B-29, ali nema sanse da bi dao 50k+ za popravak. Tako da trenutno vise nije ni igrat iz zabave jer ne mozes igrat normalno ako u par bitki mozes izgubit 150k + samo jer te netko srusio u sekundi.

Di2 &amp; EPS FTW!
13 godina
offline
War Thunder

Ma ta sranja sa BR vuku vec godinama. Zato sam prestao igrati.

 

Do BR 4.0 se jos moglo tolerirati i bilo je zabavno.

Nakon toga grind i kad napokon otvoris nesto pa si mislis, e sada cu ju ici u seal clubbing, eto me u BR+1 gdje sam opet ja tuljan.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
Wespen kaže...

Ma ta sranja sa BR vuku vec godinama. Zato sam prestao igrati.

 

Do BR 4.0 se jos moglo tolerirati i bilo je zabavno.

Nakon toga grind i kad napokon otvoris nesto pa si mislis, e sada cu ju ici u seal clubbing, eto me u BR+1 gdje sam opet ja tuljan.

 BR je jako ali jako loše napravljen u ovoj igri nemozes samo stavit +/- 1 i to je to...to nemoze tako biti balansa da ga hebeš i to je razlog zasto sam na kraju u potpunosti odustao od WT-a 

lol123Ipe77HR
13 godina
offline
Re: War Thunder

Ja se nadam da ce nakon ovog updatea 1.85 pocet razmisljat o nekoj buducnosti igre. Ovako velik update ce donjet puno novih problema tako da je vrlo uskoro vrijeme da se taj BR promjeni, bar na neki normalniji nacin. Previse tenkova i aviona, previse star sistem BR-a za buduce nadogradnje.

Di2 &amp; EPS FTW!
12 godina
offline
Re: War Thunder

Neznam u čem je problem,teško je balansirati igru s toliko vozila ali BR mi trenutno OK funkcionira. Nedesi se nikad da jednostavno pomislim ALA nemrem ništa jer sam lowtieran u ovom meču... Ako znaš šta radis nisi tolko zakinut,i s avionima i tenkovima..

12 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
Rocinante2112 kaže...

Neznam u čem je problem,teško je balansirati igru s toliko vozila ali BR mi trenutno OK funkcionira. Nedesi se nikad da jednostavno pomislim ALA nemrem ništa jer sam lowtieran u ovom meču... Ako znaš šta radis nisi tolko zakinut,i s avionima i tenkovima..

 moj post se odnosio iskljucivo na tenkovske bitke jer avione ne igram.....pa recimo da moze ovisiti o situaciji ali ne mozes staviti +/- 1 BR i ocekivat da je sve rjeseno treba tenkovima balansirati br svakom posebno...ima smisla do 5.7...stvar je u tome da se sad s milion vozila i gluposti treba malo posvetiti i balansu same igre,a ne samo nabijat nova vozila nove premiume i da lovica kapa i to je to 

lol123Ipe77HR
12 godina
offline
Re: War Thunder

Opet velim,+-1 BR je adekvatan jer ima pregršt vozila a sa svakim koje je 1 BR ispod mozes penetrirat i ubit tenk koji ima veci BR...

Sjecam se prije nekoliko stranica/postova da si se zalio da s tigrom na 5.7 iomas problema...Ja na to nemrem ništa dodat osim nasmijat se

12 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder

lol nisam to ja rekao nauci se citati to je rekao jedan drugi kolega s foruma,a ja sam mu isto tako slicno rekao kao ti sad meni da je to smjesno (ali covjek je novi u igri tek treba nauciti)   Tigar I je jedan od najbolji tenkova u svom br-u prema tome daj procitaj malo nemoj na pamet govoriti...ja prije nego sto nekom idem objasnjavat sta je gdje rekao/napisao ja to prvo provjerim da se ne blamiram ovako kao ti sada...

lol123Ipe77HR
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 16:15 (Ipe77).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice