War Thunder

poruka: 2.333
|
čitano: 395.381
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
War Thunder

Ako ima ko beta key nek ubaci u pm pls  ocu i ja igrat hvala unaprjed

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: War Thunder
began kaže...

Ako ima ko beta key nek ubaci u pm pls  ocu i ja igrat hvala unaprjed

netreba ti beta key samo se na njihovoj stranici registriraj i skini igru i uživaj u igranju

14 godina
offline
War Thunder

Kako suxam u igri lol, igra je puno bolja nego WG-ova franšiza, samo mi je malo nejasna oko tih talismana, istraživanja aviona i posade.. pa ako ima netko da bi mi pokazao.....

Chance of winning a battle is inversely proportional with the amount of polish players on team.
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: War Thunder
0verlord kaže...

Kako suxam u igri lol, igra je puno bolja nego WG-ova franšiza, samo mi je malo nejasna oko tih talismana, istraživanja aviona i posade.. pa ako ima netko da bi mi pokazao.....

Vec neko vrime igran pa ti mogu pojasniti. Znaci, prvo talismani. Kao sto mozda vidis, svaki avion ima drugi talisman. Funkcija talismana je ta da zaradis vise XP-a, npr. za obicni kill dobies 50 XP, sa talismanom dobijes 150 XP (ovisi od talismana do talismana).. Naravno, za svaki avion moras nabaviti zasebi talisman. Istrazivanje aviona je jendostavno, kada dostignes dovoljno visoki level, mozes kupiti avion, staviti ga u hangar i koristiti. I sada, posada. Za upgrade posade imas posebne bodove- te bodove mozes koristiti za brzinu popravka, preciznost mitraljeza, udaljenost sa koje vidis neprijatelje, itd. Sto su ti visi leveli za gunner npr., to ti je paljba preciznija i imas vecu sansu za pogodak. To je u biti to, prilicno jendostavno.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
11 godina
neaktivan
offline
War Thunder

Imate pod moj pc moju konfu jel moze durat ovo igru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: War Thunder
began kaže...

Imate pod moj pc moju konfu jel moze durat ovo igru.

Ne zna se, nema system req, ali vjerojatno mozes! Ja sa single core 2.2 GHz procesorom i 1 GB RAM, vrtim igru na low, iako i dalje predivno izgleda (znaci zamisli kako izgleda na ultra high/high)

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
13 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
began kaže...

Imate pod moj pc moju konfu jel moze durat ovo igru.

 

može ja imam slabiju grafičku i igram na low

15 godina
offline
War Thunder

Imam dva pitanja...

 

Ja ne mogu uci na server, izbaci mi error pa neki broj...preko vikenda nikako nisam mogao uci...jeste li vi imali problema sa tim?

 

I drugo, skinuo sam igru preko torrenta, i sad kad je idem pokrenuti pita me da li da pokrene client da vidi ima li kakvih nadogradnji i ako kliknem yes nista se ne desava, ako kliknem no pokrene se igra ali ne mogu uci na server. A kad skinem client i instaliram ga tamo gdje mi je igra skinuta on opet krene skidati cijelih 6,7 giga...imal kakvo riješenje za ovo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: War Thunder
malina22 kaže...

Imam dva pitanja...

 

Ja ne mogu uci na server, izbaci mi error pa neki broj...preko vikenda nikako nisam mogao uci...jeste li vi imali problema sa tim?

 

I drugo, skinuo sam igru preko torrenta, i sad kad je idem pokrenuti pita me da li da pokrene client da vidi ima li kakvih nadogradnji i ako kliknem yes nista se ne desava, ako kliknem no pokrene se igra ali ne mogu uci na server. A kad skinem client i instaliram ga tamo gdje mi je igra skinuta on opet krene skidati cijelih 6,7 giga...imal kakvo riješenje za ovo.

skini preko njihovog clienta i nemaš problema nikakvih onda.... igra radi savršeno

12 godina
neaktivan
offline
War Thunder

Igram već preko mjesec dana. Odlična igra, pogotovo za beta fazu.

 

Vrlo je optimizirana, "pod moj PC" vrtim ju na medium postavkama uglavnom iznad 40-50 fps-a

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
iAvenger kaže...

Igram već preko mjesec dana. Odlična igra, pogotovo za beta fazu.

 

Vrlo je optimizirana, "pod moj PC" vrtim ju na medium postavkama uglavnom iznad 40-50 fps-a

Meni je izmedju low i medium grafa mi je losa skroz,dotrajala :*

13 godina
neaktivan
offline
War Thunder

Pozdrav, imam problem oko skidanja igre, znaci skidam je nekoliko sat i pojavi mi se poruka "Not enough rights to perform operation" iskljucio sam firewall, antivirus pokrenuo launcher kao administrator al ne pomaze, moram skinut jos samo 1.1GB i stvarno mi je igra pre fora pa ak neko moze pomoc bio bih mu jako zahvalan :)

limboLIVE98
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
AsAsiN kaže...

Pozdrav, imam problem oko skidanja igre, znaci skidam je nekoliko sat i pojavi mi se poruka "Not enough rights to perform operation" iskljucio sam firewall, antivirus pokrenuo launcher kao administrator al ne pomaze, moram skinut jos samo 1.1GB i stvarno mi je igra pre fora pa ak neko moze pomoc bio bih mu jako zahvalan :)

pokušaj s torenta skinut ako te zeza

13 godina
protjeran
offline
War Thunder

Igra je odlična, warplanesi nemaju šanse pored ovog što mi je i drago. Jedva čekam da ju zgotove

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: War Thunder
chemmy kaže...

Igra je odlična, warplanesi nemaju šanse pored ovog što mi je i drago. Jedva čekam da ju zgotove

Ako uspiju izbacit brodove prije WG oni su ih momentalno pokopali!

Chance of winning a battle is inversely proportional with the amount of polish players on team.
11 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
0verlord kaže...
chemmy kaže...

Igra je odlična, warplanesi nemaju šanse pored ovog što mi je i drago. Jedva čekam da ju zgotove

Ako uspiju izbacit brodove prije WG oni su ih momentalno pokopali!

neznam kako vama al ima dosta laga ovaj vikend.. nemam volje tako igrat.....Wot bude sigurno zaborav ako to izbace van ;):)

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2013 19:48 (ESepulTribE).
12 godina
offline
War Thunder

Danas sam napokon skinuo igru i jako mi se sviđa, ponajviše optimizaija.

Nemam bijesnu mašinu ali ovo ide na medium-high sa 30+ fps što je meni super.

 

 

Majke mi
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
War Thunder

Igra je izvrsna, završio tutoriale i odigravam misije da se uvježbam za multy.. Hehe..

jedino mi je bzvz što je lakše igrati sa mišem nego joystickom..

Winter is coming...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
kratos091 kaže...

Igra je izvrsna, završio tutoriale i odigravam misije da se uvježbam za multy.. Hehe..

jedino mi je bzvz što je lakše igrati sa mišem nego joystickom..

koristiš samo joystick ili cijeli set za simulatore aviona??

14 godina
offline
War Thunder

Samo joystick, Logitech Attack 3.

Winter is coming...
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
War Thunder

rofl, igram danas svoju prvu rundu u igri i frajeru odvalim krilo sa torpedom {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: War Thunder
rosimic90 kaže...

rofl, igram danas svoju prvu rundu u igri i frajeru odvalim krilo sa torpedom {#}

Kako mozes u prvoj rundi imati torpedo? Koliko ja znam, pocetnici dobiju neke krntije od aviona dok ne researchaju nove..?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
12 godina
offline
War Thunder

Britanski swordfish moze nosit torpedo.

 
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: War Thunder
ivanzu kaže...

Britanski swordfish moze nosit torpedo.

Ok, nisam znao, nisam bas igrao sa britancima, vise se fokusiram na amerikance :)

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
15 godina
neaktivan
offline
War Thunder

 

To ti je fan made tank tree, od Gaijina jos nista sluzbeno nije priopceno sta ce biti u naval i tank treeovima.

 

Sto se igre tice, stvarno me odusevila al kako vidim na vecim lvlima opet grind. Al ok nije tako strasno posto sa svakim avionom mos skinut svaki drugi (osim sa bomberima xD)

Zasad jedine mane su mu matchmaking, ponasanje ponekih aviona je OP u odnosu na njihove real life mogucnosti, stvaranje drva ispred tebe u nekim situacijama pri niskom letu :/, repair cost ponekih aviona koji je stvarno besmislen te uzasno spor download patcheva i klienta opcenito preko launchera.

 

Ako je itko od vas zainteresiran za squad ponekad moje ime u igri je AlphaQ pa me dodajte.

 

EDIT: zaboravio sam dodat da joystick je inferioran misu+keyboard u arcade i historical bitkama, prvenstveno zbog aim assista te mogucnosti da ignoriras forsiranog instruktora uz upotrebu tipkovnice, doduse s mnogo manje preciznosti nego s joystickom al ipak.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2013 8:15 (AlphaQ).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: War Thunder
AlphaQ kaže...

 

To ti je fan made tank tree, od Gaijina jos nista sluzbeno nije priopceno sta ce biti u naval i tank treeovima.

 

Sto se igre tice, stvarno me odusevila al kako vidim na vecim lvlima opet grind. Al ok nije tako strasno posto sa svakim avionom mos skinut svaki drugi (osim sa bombarderima xD)

Zasad jedine mane su mu matchmaking, ponasanje ponekih aviona je OP u odnosu na njihove real life mogucnosti, stvaranje drva ispred tebe u nekim situacijama pri niskom letu :/, repair cost ponekih aviona koji je stvarno besmislen te uzasno spor download patcheva i klienta opcenito preko launchera.

 

Ako je itko od vas zainteresiran za squad ponekad moje ime u igri je AlphaQ pa me dodajte.

 

EDIT: zaboravio sam dodat da joystick je inferioran misu+keyboard u arcade i historical bitkama, prvenstveno zbog aim assista te mogucnosti da ignoriras forsiranog instruktora uz upotrebu tipkovnice, doduse s mnogo manje preciznosti nego s joystickom al ipak.

 

Ma sta valjas da se ne moze sa avionima srusiti druge avione? Ako su odvoljno glupi da ti dodu sa straga mozes ih srusiti, osim ako ne znas ciljati

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
15 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
Raging-poopingbaby kaže...
AlphaQ kaže...

 

To ti je fan made tank tree, od Gaijina jos nista sluzbeno nije priopceno sta ce biti u naval i tank treeovima.

 

Sto se igre tice, stvarno me odusevila al kako vidim na vecim lvlima opet grind. Al ok nije tako strasno posto sa svakim avionom mos skinut svaki drugi (osim sa bombarderima xD)

Zasad jedine mane su mu matchmaking, ponasanje ponekih aviona je OP u odnosu na njihove real life mogucnosti, stvaranje drva ispred tebe u nekim situacijama pri niskom letu :/, repair cost ponekih aviona koji je stvarno besmislen te uzasno spor download patcheva i klienta opcenito preko launchera.

 

Ako je itko od vas zainteresiran za squad ponekad moje ime u igri je AlphaQ pa me dodajte.

 

EDIT: zaboravio sam dodat da joystick je inferioran misu+keyboard u arcade i historical bitkama, prvenstveno zbog aim assista te mogucnosti da ignoriras forsiranog instruktora uz upotrebu tipkovnice, doduse s mnogo manje preciznosti nego s joystickom al ipak.

 

Ma sta valjas da se ne moze sa avionima srusiti druge avione? Ako su odvoljno glupi da ti dodu sa straga mozes ih srusiti, osim ako ne znas ciljati

To sam reko onako iz zajebancije, normalno da mos skinut nekog ko je dovoljno glup da ti dodje straga i stoji tamo. Fala bogu pa ima puno budala koje to i dalje rade. 

11 godina
neaktivan
offline
War Thunder

pogledajte koje stablo tenkova bude došlo ..ova igra je looodilooo , predobra je{#}

 

http://www.onrpg.com/boards/showthread.php?214134-War-Thunder-Tanks!

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: War Thunder
ESepulTribE kaže...

pogledajte koje stablo tenkova bude došlo ..ova igra je looodilooo , predobra je{#}

 

http://www.onrpg.com/boards/showthread.php?214134-War-Thunder-Tanks!

Mislim d asu tenkovi glupost u ovoj igri, ipak su uzasno inferiorni. Sto moze neki mali ruski tenk kada prema njemu leti borac sa 12 mitraljeza i 4 bombe u brzini od 600 kilometara na sat? Jedino ako mu bas letim nisko 2 km na sat i ignoriram ga, mozda me cak i obori. Brodovi imaju malo oblji polozaj jer oni imaju ugradene AA gunove..

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
11 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
Raging-poopingbaby kaže...
ESepulTribE kaže...

pogledajte koje stablo tenkova bude došlo ..ova igra je looodilooo , predobra je{#}

 

http://www.onrpg.com/boards/showthread.php?214134-War-Thunder-Tanks!

Mislim d asu tenkovi glupost u ovoj igri, ipak su uzasno inferiorni. Sto moze neki mali ruski tenk kada prema njemu leti borac sa 12 mitraljeza i 4 bombe u brzini od 600 kilometara na sat? Jedino ako mu bas letim nisko 2 km na sat i ignoriram ga, mozda me cak i obori. Brodovi imaju malo oblji polozaj jer oni imaju ugradene AA gunove..

o čem ti pričaš pa tenkovi budu se borili s tenkovima , a ti taj mali tenk nema šanse da uloviš s avionom kako i on nebude avion mogel skinut , skinul ga budeš jedino ako bude stajao na mjestu i onda da ga zbombardiraš al to bude vjerovatno rijetkost ...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice