War Thunder

poruka: 2.333
|
čitano: 396.257
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: War Thunder
Kewin kaže...

Joj kad se sjetim yak 9-t sa kilometra skineš bombardera  dok 9k a on je onako... dosta iskrio ali više sam volio 37mm nego 45. I to još prije cca 2 godine kad sam aktivno igrao avione. Puknem 1 37 mm shell u dal je bio njemački bombarder mislim da je. pogodim ga u rep pukne mu krilo xD. 

 Ma još uvijek možeš tako ako baš onaj pravi ammo dođe za ispucavanje. E i meni isto kao i tebi 37mm bolji od 45.

13 godina
neaktivan
offline
War Thunder

45 Nije pouzdana nikad, toliko puta iskri na krilu da je to strašna. sad dal je to do loše komunikacije igre i servera ili je to jednostavno overkill za avion ne  znam... 

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
War Thunder

evo malo moje autistične yak9t-ice

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
War Thunder

yak9T nije loš, ali mu fali motor koji Yak9P posjeduje.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
War Thunder

Ovaj tank assault mode je jedan veliki bug, ja jos nisam pobjedio ni jednu, a igram vec 2 dana i prosjek je 15-20 tenkova, s tim da nazalost uvijek budem 1. il 2. u ekipi. Al AI je prebrutalan, puca, vozi, leti, precizan...

Di2 & EPS FTW!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
War Thunder

Izgleda da je assault mode popravljen. A stigli su i talijani. G55/56 su pravi counter allied ekipama, nešto kao spitfirei ali ljepši

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
War Thunder

Jel imaju oni namjere uvest brodove iz closed bete?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: War Thunder
Korny1603987 kaže...

Fw190 A4 i A5 su moji omiljeni - pravi Boom and Zoom čarobnjaci, samo treba paziti na početku. Penjanje po strani obavezno.

Bf 109 varijante su najbolje u tieru 3 jer kasnije se ne mogu mjeriti sa Fw190-D varijantama i Ta152h1.

 ...nisam duze vrijeme igrao, ali ovo vise ne pije vode. Izgleda je Gaijin maximalno shebao visi tier svaba jer sa nekoliko primjera mogu to i potvrditi, s time da su buffali 50 cal pa je sad p51d verzije ono sto je bila dora d13 prije. Svi Njemacki avioni koji koriste mg 151 20mm mogu si ga u dupe stavit, jer je postao ili je tako nerfan, da s njime sad u head onu sa bilo kojim , bilo kojim, saveznickim avionom NEMA prednost, bombardere da bi skinuo recimo b17 treba kud i kamo vise municije nego prije ili se pogodci uopce ne biljeze ili iskri na sve strane bez ozbiljnog efekta. D13 je prije penjao sa 300km/h sa kutom od 15 stupnjeva, sad se pri tome kutu muci na 265 - 270 km/h - s wepom naravno. A4 u poniranju na brzinama iznad 420 - 430 sad pati od (buga?) krutog kormila visine i ak ne pazis na visinu zakucavanje u zemlju je zagarntirano. G10 i G14 na visinama iznad 6000 m imaju bolje performanse od K4, G14 je sad najbrzi BF na tim visinama ili iznad ali ima mg151 pa je neupotrebljiv. HEBI se Gaijin!

dc hejter
15 godina
offline
Re: War Thunder
Tallahassee kaže...
Korny1603987 kaže...

Fw190 A4 i A5 su moji omiljeni - pravi Boom and Zoom čarobnjaci, samo treba paziti na početku. Penjanje po strani obavezno.

Bf 109 varijante su najbolje u tieru 3 jer kasnije se ne mogu mjeriti sa Fw190-D varijantama i Ta152h1.

 ...nisam duze vrijeme igrao, ali ovo vise ne pije vode. Izgleda je Gaijin maximalno shebao visi tier svaba jer sa nekoliko primjera mogu to i potvrditi, s time da su buffali 50 cal pa je sad p51d verzije ono sto je bila dora d13 prije. Svi Njemacki avioni koji koriste mg 151 20mm mogu si ga u dupe stavit, jer je postao ili je tako nerfan, da s njime sad u head onu sa bilo kojim , bilo kojim, saveznickim avionom NEMA prednost, bombardere da bi skinuo recimo b17 treba kud i kamo vise municije nego prije ili se pogodci uopce ne biljeze ili iskri na sve strane bez ozbiljnog efekta. D13 je prije penjao sa 300km/h sa kutom od 15 stupnjeva, sad se pri tome kutu muci na 265 - 270 km/h - s wepom naravno. A4 u poniranju na brzinama iznad 420 - 430 sad pati od (buga?) krutog kormila visine i ak ne pazis na visinu zakucavanje u zemlju je zagarntirano. G10 i G14 na visinama iznad 6000 m imaju bolje performanse od K4, G14 je sad najbrzi BF na tim visinama ili iznad ali ima mg151 pa je neupotrebljiv. HEBI se Gaijin!

 a tek ground battles. Tako sad nova dora da kad te netko ubije možeš uzeti avion da se osvetiš. Dakle ubiješ jednog lik i eto tebe u bomberu ako pogineš, tako da sad svaka partije izgleda kako ljudi bezglavo rushaju i onda počnu bombardirati i silovati ljude koji su došli igrati sa tenkovima.

16 godina
offline
War Thunder

nije istina - sa dorom 9 ih lemam ko malu djecu.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
Endymon kaže...

Jel imaju oni namjere uvest brodove iz closed bete?

 Upravo je u tijeku globalni test, izgleda da su upali svi koji su se prijavili.

 

A ovo u vezi mg 151 može napisat samo netko tko ne igra ni jednu drugu naciju.

16 godina
offline
Re: War Thunder

njemački topovi 20mm su zakon.

Ono što ne radi u igri su 30 i 37mm topovi - jednostavno previše hitova treba.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
7 godina
neaktivan
offline
War Thunder
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: War Thunder
naarr kaže...

 Divno, Ameri dobivaju jos aviona, a Britanci i Njemci sa polu-defektnom granom bombardera nek se *ebu...

Di2 & EPS FTW!
7 godina
neaktivan
offline
War Thunder

Meta se vrti oko fightera pa je to zapravo dobra stvar. Sve što nije fighter slabi team,

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
War Thunder

decki, trebam POMOC

zaigro bi malo avione nakon loseg iskustva sa wowp (prisutan od bete)

ne mislim trosit pare u startu

jel ima neki invite kodovi koji se mogu dobit?

ja sam naso samo ovo

Invite friend - Game - War Thunder

koju naciju uzet u startu?

jel se dobije neki free premium tir 1? kad se odabere nacija?

ima li neki dobar NOVI video o totalnom pocetku sa avionima?

ja sam naso ovo

kolko sam vidio, ameri i svabe su ok, rusi su "OP"?

nisam bas pocetnik u letenju al sam pocetnik u wt-u

 

i jos nesto, kolko je velicina klijenta koji se skida?

za sad mi je internet najveci problem, i to bi trebal rijesit drugi tjedan sa 4G modemom / ruterom jer sam sad na javnom WiFi koji je spor, ili na 3G stiku koji je na bonove i placam opcije po 3 gige

 

ak sam sve skupa dobro shvatio, neke stvari su zakljucanje iza zida GE tj. placanja, ali se do dosta toga moze doc grajndom

jel neko ima mozda kakvu uputu - link - video o tome?

ne zuri mi se uspinjat po tirovima, nego imat malo aviona za pocetak ali imat dobre tj. "spade"-ane i ulagat u posade

i btw, procital sam onak pollovicno i traktat ovog tipa

A beginner's guide to War Thunder Air Arcade Battles

 

neki savjet, anyone?

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
War Thunder

Ovi novi tenkovi rasturaju. Pogotovo MBT-70 ili ti prototip abramsa.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: War Thunder

Evo pokušat ću ti ja dati par savjeta.

 

-Rusi jesu OP i sa njima kreni igrati. Preporuka je da kreneš igrati sa modom Arcade Battles. Tu imaš najviše igrača i tu ćeš pohvatati osnove, kasnije možeš zaigrati RB ili SB. Sa rusima te čekaju odlični early tier bomberi poput SB 2M i AR-2, jako brzo ćeš zaraditi dosta white liona i dosta researcha. Sa bomberima ti nije potreban nikakav skill da bi bio dobar. Nauči mape napamet i uništavaj ground targete. Najvažniji crew skills za bombere su Weapon Maintenance i Reload speed. Nemoj se zamarati bazama sa early tier bomberima, rokaj armored cars i AAA. sa 15-20 uništenih ground targeta po rundi imaš jako dobar profit i napredak.

 

-Fighteri su druga priča. Tu ti iskustvo u wowp ništa ne znači. Trebat će ti dosta ovakvih videa, iskustva, vježbe i naravno vremena da stvarno budeš dobar pilot. Ako to želiš naravno. Pišem o AB-u. Za noobove preporučujem beginners guide od youtubera long5hot, Jengar, tx141TX, Webe itd. Najvažniji crew skills za fajtere su ti: Reload speed i Vitality(pilot)-diskutabilno je ali ova dva bih rekao da su najvažnija za početnika.

Razvijaj Yak-ove i igraj s njima i biti ćeš OP na early tierovima.

 

-Ne uzdaj se u nikakve invite codove, golden eagle aplikacije -gubljenje vremena. Štedi golden eagle do nekakvog salea i onda si kupuj što želiš.

-Veličina klijenta je mislim oko 18 gigi

-Premium avioni su ''zaključani'' dok ih ne kupiš golden eagleovima (premium valuta-kupuješ ju pravom lovom), kao i premium account te nadogradnja na ace crew. Grajndom ćeš doći do svih aviona u reasearch tree-u (kupuješ ih sa white lionima-standardna in game valuta koju zarađuješ kroz grind) osim do premium aviona.

 

-Moj savjet ti je da uživaš u igri. Nemoj se opterećivati grindom, achievementima, victory percentage-om ili K/D-om. Uživaj, joinaj se u neki squadron, igraj i kada ti igra dopizdi izbriši. To je to.

 

-Što se tiče videa- pogledaj svaki begginers guide od long5hot i evo par sličnih dole.

 

 

 

Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff will make you a god damned sexual Tyrannosaurus, just like me. - Blain Cooper
12 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
Jack Sparrow kaže...

Ovi novi tenkovi rasturaju. Pogotovo MBT-70 ili ti prototip abramsa.

 

 zanimljivo ali više preferiram wwii ratovanje...tako da osobno se necu zabavljati previse s tim modernijim tenkovima ali ne izgleda toliko loše...

lol123Ipe77HR
12 godina
offline
Re: War Thunder

Da i ja bacim koju pametnu

 

Za pocetak obavezno odaberi Ruse,OP su sve do 3 tiera,dobri bombarderi,odlicni fighteri/attackeri.

Odabiranjem Ruske nacije,dobivas gratis premium Zhukovsky's I-153 M-62 koji je jebeno dobar avion od 1-2 tiera i definitivno najbolji free premium gift for new beginners!

Na pocetku igraj arcade battle di ce ti sve sjesti na svoje mjesto-uostalom morati ces proci maleni tutorijal u kojemu ce ti biti objasnjeno sto i kako!

Definitivno nemoj poslusati kolegu kada ti kaze da se manes invite codova itd...

Ja ti dajem invite code,koji tebi daje 100 GE,a i ja cu imati koristi kako budes napredovao.

Registriraj se preko njega:

http://warthunder.com/en/registration?r=userinvite_13487841

Mani se gledanja videa preko YT,jer sve ces skontati kako budes igrao!

Sretno!

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
15 godina
offline
War Thunder

Mislim da rusi nisu OP kolko su jednostavni za igrati, odnosno kolko im ljudi slabo znaju kontrirati. To se odnosi na tenkovske i avionske bitke. 

 

Meni osobno se teško bilo vratiti na ruske avione jednom kad sam malo duže igrao sa Amerima ili Njemcima. Slično i sa tenkima. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: War Thunder
Jack Sparrow kaže...

Mislim da rusi nisu OP kolko su jednostavni za igrati, odnosno kolko im ljudi slabo znaju kontrirati. To se odnosi na tenkovske i avionske bitke. 

 

Meni osobno se teško bilo vratiti na ruske avione jednom kad sam malo duže igrao sa Amerima ili Njemcima. Slično i sa tenkima. 

Kao dvokrilci su totalni OP.

2.3 Laggovi i Yakovi svi imaju cannone,totalno rasturaju svakoga tko im se nađe na putu.BB i Su imaju puno bombi za GT i odlicno naoruzanje(Sa BB.1 sam znao napraviti 7-8 air killova)O IL ne treba niti pricati koliko je OP.

Vec u 3 tieru OP znatno opada,dok u 4 tieru su Rusi jako loši.

No Kolega tek pocinje,trebao bi odabrati Ruse...barem zbog bijele Chaike!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 20:34 (Milka30).
15 godina
offline
Re: War Thunder
Milka30 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Mislim da rusi nisu OP kolko su jednostavni za igrati, odnosno kolko im ljudi slabo znaju kontrirati. To se odnosi na tenkovske i avionske bitke. 

 

Meni osobno se teško bilo vratiti na ruske avione jednom kad sam malo duže igrao sa Amerima ili Njemcima. Slično i sa tenkima. 

Kao dvokrilci su totalni OP.

2.3 Laggovi i Yakovi svi imaju cannone,totalno rasturaju svakoga tko im se nađe na putu.BB i Su imaju puno bombi za GT i odlicno naoruzanje(Sa BB.1 sam znao napraviti 7-8 air killova)O IL ne treba niti pricati koliko je OP.

Vec u 3 tieru OP znatno opada,dok u 4 tieru su Rusi jako loši.

No Kolega tek pocinje,trebao bi odabrati Ruse...barem zbog bijele Chaike!

 Pa opet kao što kažem to je niski rank, večina još ni ne zna iskoristiti svaki aviona, a Ruski avioni su poprilično jednostavni za igrati.

 

Kao i kad se neki veteran iz višeg ranka vrati u rank 2 ili 3 pa kad se suprostavljaš rusima. KV-i ili T34 pucaju ko kokice. A Laggovi i Yakovi su dosta slabi kod velikih brzina, neki se splabo penju ili mrze visinu. Pa ih na taj način možeš dobiti, ali opet poavljam, novi igrači nisu još pokupili te stvari pa izgledaju OP jer su jednostavni za letenje.

 

HE112, Hurricani, Spitfiri, BF109 E3 ima tu dobrih aviona. Dok mi je od dvokrilaca Gladiator još najbolji bio :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 21:07 (Jack Sparrow).
14 godina
offline
Re: War Thunder
GrgaBlast kaže...

-Rusi jesu OP i sa njima kreni igrati. Preporuka je da kreneš igrati sa modom Arcade Battles.

-Fighteri su druga priča. Tu ti iskustvo u wowp ništa ne znači.

-Ne uzdaj se u nikakve invite codove, golden eagle aplikacije -gubljenje vremena.

-Veličina klijenta je mislim oko 18 gigi

-Moj savjet ti je da uživaš u igri. Nemoj se opterećivati grindom, achievementima, victory percentage-om ili K/D-om.

 rusi OP? onda necu. uzecu nesto osim njih

iskustvo  u wowp znaci puno jer su jako jaaaako slicne igre sa jaaako pohlepnim developerima ali wowp ima grafiku za digitron i mape su jako male

ne zelim bit OP na malim tirovima, nije mi cilj - prema tome, yakovi mozda dodju kasnije

uzdajem se u invite kod a posle i u bonus kodove

18 gigi ??!?

uzivacu, ne brini

opterecujem se samo da nekaj ne shebem u pocetku pa da nemoram jos jednom od pocetka

p.s. danas sam na poslu samo mislil o wt-u ko nekad kad sam pocinjal wot, prvo recenzija u BUG-u, pa miljon videa pogledal i onda krenul ko njuuub

Milka30 kaže...

Da i ja bacim koju pametnu

Odabiranjem Ruske nacije,dobivas gratis premium Zhukovsky's I-153 M-62 koji je jebeno dobar avion od 1-2 tiera i definitivno najbolji free premium gift for new beginners!

Na pocetku igraj arcade battle .... morati ces proci maleni tutorijal

Ja ti dajem invite code,koji tebi daje 100 GE,a i ja cu imati koristi kako budes napredovao.

 bitno da si bacil koju korisnu

koji su premium avioni za ostale nacije? i jel su svi ti tir 1? (da, znam razliku tira i battle ratinga)

vidio sam da tutorijali daju po 100 GE neke misije a ostale 5000 SL

i da se bira na pocetku avioni ili tenkovi i nacija

dali se kad se krene s avionima, posle opet bira nacija i za tenkove ili je prva odabrana za sve?

jel i tenkovi daju prem tir 1 i jel su zajednicki SL i RP?

a invajt cu definitivno iskoristit

Milka30 kaže...
No Kolega tek pocinje,trebao bi odabrati Ruse...barem zbog bijele Chaike!

 nek zna celo selo, da EDO voli BEEELOOOOOOO

bas sam jucer naso nekoliko videa o samom pocetku al su svi bili sa plejke 4 mislim

dosta tih tutorijala je sa puno pametovanja a niko ustvari nije krenuo od nule sa novim akauntom da pokaze kaj se i kak treba radit

Jack Sparrow kaže...

 Pa opet kao što kažem to je niski rank, večina još ni ne zna iskoristiti svaki aviona, a Ruski avioni su poprilično jednostavni za igrati.

 ali opet poavljam, novi igrači nisu još pokupili te stvari pa izgledaju OP jer su jednostavni za letenje.

HE112, Hurricani, Spitfiri, BF109 E3 ima tu dobrih aviona.

 ali opet ponavljam, ja nisam novi igrac , nego novi u wt-u

mislim da kad si setup komandi iz wowp-a preslikam u ovo da ce mi to bit najveci OP faktor

al salu na stranu, idem za fun factorom

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
15 godina
offline
Re: War Thunder

igrao sam ja wowp i meni su igre nebo i zemlja. Pogotovo Realistic battles koji je najbolji u WT.

12 godina
offline
Re: War Thunder
Jack Sparrow kaže...

 Pa opet kao što kažem to je niski rank, 

Kolega je jasno rekao da je pocetnik,da ne zeli tenkove i sa cime je najbolje krenuti!

Rusi su logican odabir!

ED63 kaže...

 bitno da si bacil koju korisnu

koji su premium avioni za ostale nacije? i jel su svi ti tir 1? (da, znam razliku tira i battle ratinga)

vidio sam da tutorijali daju po 100 GE neke misije a ostale 5000 SL

i da se bira na pocetku avioni ili tenkovi i nacija

dali se kad se krene s avionima, posle opet bira nacija i za tenkove ili je prva odabrana za sve?

jel i tenkovi daju prem tir 1 i jel su zajednicki SL i RP?

a invajt cu definitivno iskoristit  nek zna celo selo, da EDO voli BEEELOOOOOOO

bas sam jucer naso nekoliko videa o samom pocetku al su svi bili sa plejke 4 mislim

dosta tih tutorijala je sa puno pametovanja a niko ustvari nije krenuo od nule sa novim akauntom da pokaze kaj se i kak treba radit ali opet ponavljam, ja nisam novi igrac , nego novi u wt-u

mislim da kad si setup komandi iz wowp-a preslikam u ovo da ce mi to bit najveci OP faktor

al salu na stranu, idem za fun factorom

-Ostali su 

USA : F2A Buffalo,neloš avioncic,pogotovo za realistic battle

GER : Marcolin C.R.42,nista posebno

GBR : Tucks gladiator MK 2,dobar dvokrilac,dobro naoruzanje

JPN :  Hagiri A5M4 totalno loš avion

ITA :  Nemam pojma

Sve njih iznad Ruska premium Chaika doslovno rastura u svim nacinima borbe i to je cinjenica

Da,turotiali te uce i daju SE ili GE

Biraš ili tenkove ili avione(kasnije naravno mozes igrati sve.

Mislim da dobijas premium tenk ili avion,zavisno od toga sta prvo odaberes.

Isto sam igrao WoWP i moram ti priznati da iskustvo to neces iskoristiti u WT,jer su u pitanju dvije razlicite igre.

Samo se nemoj puno sekirati,sve ce sjesti na svoje mjesto!

 

Naveo si da sa Rusima neces krenuti bas zato sto su OP,tu bi se mogao zeznuti,jer ako krenes sa Japancima,mogao bi zamrziti igru jer su oni dosta teski za igrati-extra okretni ali loše oruzje,pa moras po nekome "drobiti" pola sata da bi ga skinuo,zna dosta frustrirati!

Lagano se nauci na Rusima,onda kasnije igraj kao i mi svi sa Njemcima

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
12 godina
neaktivan
offline
Re: War Thunder
Jack Sparrow kaže...

Mislim da rusi nisu OP kolko su jednostavni za igrati, odnosno kolko im ljudi slabo znaju kontrirati. To se odnosi na tenkovske i avionske bitke. 

 

Meni osobno se teško bilo vratiti na ruske avione jednom kad sam malo duže igrao sa Amerima ili Njemcima. Slično i sa tenkima. 

ja nemam problema igrat protiv ruski tenkova ali da su bolji jesu slazem se,ali bas zato ih nezelim niti grindati.....igra je svakim danom sve manje balansirana (barem sto se tice tenkova) jer logicno je da sto ubacuju sve vise i vise tenkova da ce biti teze postići balans unutar igre ali igram for fun i ne zalim se pretjerano na njihove stalne izmjene....volim wwii,volim tenkove (malo manje avione) iz tog razdoblja,a igra najbolje izgleda od svih slicnih kao sto su recimo wargamingova smeća.......

lol123Ipe77HR
12 godina
offline
War Thunder

Jel' ima tko još noćne more od ovih Japanskih mapa

Što čovjek više povećava svoje znanje to više povećava i svoju patnju.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: War Thunder
Jack Sparrow kaže...

igrao sam ja wowp i meni su igre nebo i zemlja. Pogotovo Realistic battles koji je najbolji u WT.

 imas pravo

i kak je reko jedan sa jubitua, it's a long term project

Milka30 kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Pa opet kao što kažem to je niski rank, 

Kolega je jasno rekao da je pocetnik,da ne zeli tenkove i sa cime je najbolje krenuti!

Rusi su logican odabir!

-Ostali su 

USA : F2A Buffalo,neloš avioncic,pogotovo za realistic battle

GER : Marcolin C.R.42,nista posebno

GBR : Tucks gladiator MK 2,dobar dvokrilac,dobro naoruzanje

JPN :  Hagiri A5M4 totalno loš avion

ITA :  Nemam pojma

Sve njih iznad Ruska premium Chaika doslovno rastura u svim nacinima borbe i to je cinjenica

Da,turotiali te uce i daju SE ili GE

Biraš ili tenkove ili avione(kasnije naravno mozes igrati sve.

Mislim da dobijas premium tenk ili avion,zavisno od toga sta prvo odaberes.

Isto sam igrao WoWP i moram ti priznati da iskustvo to neces iskoristiti u WT,jer su u pitanju dvije razlicite igre.

Samo se nemoj puno sekirati,sve ce sjesti na svoje mjesto!

 

Naveo si da sa Rusima neces krenuti bas zato sto su OP,tu bi se mogao zeznuti,

Lagano se nauci na Rusima,onda kasnije igraj kao i mi svi sa Njemcima

 @jack sparrow

jesam pocetnik, ali u wt, ne u zracnim arkadama hebemu, drobim po wowp-u od bete

uvijek sam radio intuitivne odabire suprotne logici i zdravom razumu, i jos sam tu da pricam o tome

 

USA dobije onaj dvokrilac geler kak se vec zove, mozda su prije davali tog buffala, al sad ne, bar ne meni

dakle, UZO USA

a kolega dragi, iskustvo wowpa sam drasticno primjenio ingame cim sam uspio duplicirat komande kao tamo

igre su razlicite, ali naucene reakcije su iste, narocito protiv njubara

jedino sto mi jako smeta je ta nepreglednost oko aviona - mali field of view koji se nemre mjenjat

 

uz usa sam krenuo sa britancima, a isto su me iznenadili , pozitivno naravno, talijani , 2 x 12,7 na razervama plus hevi fighter, rasturaju

 

p.s. danas sam instaliro taj famozni pokucni internet, al mi zna skakat ping i pocket loss ide do 15%

trebacu stavit dodatne antene za 4G i ruter kroz prozor, doslovno (al montirat, ne bacit )

tolko od mene za sada

EdgeBoy stronk air plan drajver komred

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
12 godina
offline
Re: War Thunder
Kada sam rekao da si pocetnik,nisam mislio da si gammerska njubina,nego da su ti Rusi najbolji za pocetak zbog ruske premium Chaike!No dobro,uzeo si Amere,uzivati ces na 3-4 tieru,kasnije ce ti biti zao sto nemas Chaiku😆.I ja sam isto dugo igrao Wowp i isto tako mi je smetala mala preglednost u Wt-sjecam se da mi je u Wt rep aviona zauzimao pola ekrana....no,naviknes se brzo,kasnije ti avioncici iz wowp izgledaju kao....avioncici!😁😁😁😁
Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice