Warhammer Dawn of war 2?

poruka: 227
|
čitano: 47.865
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Warhammer Dawn of war 2?

Slučajno sam naletio na ovaj link.Dali netko zna kad se DOW2 mogao pojaviti?

http://i4.photobucket.com/albums/y110/Darkwind212/DSC00790.jpg

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Warhammer Dawn of war 2?

Procurila je samo ta naslovnica, niti jedan drugi podatak nije. Cekamo da pretplatnici dobe svoje primjerke pa da onda vidimo sto se dogadja. Plus, kad se casopis pojavi, onda ce i THQ baciti van sluzbene podatke.


Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
RE: Warhammer Dawn of war 2?

Što misliš kad bi se mogao DOW2 pojaviti (pod predpostavkom da je link za časopis OK)?Osobno sam uvjeren da bi igru mogli vidjeti ove godine,Iron Lore (pokoj mu duši)  je  napravio  ekspanziju  tako  da  je  Relic  imao  godinu  dana  da  radi  na  igri  (čak  mi  se  čini  da  bi  mogli  koristiti  engine  od  COH-a).Ako  budu  koristili  engine  od  COH-a  onda  sam  poprilično  siguran  da  bi  igru  mogli  vidjeti  ove  godine.

16 godina
neaktivan
offline
Warhammer Dawn of war 2?

Nije engine sve :D

Ne vjerujem da ce igru odmah ove godine izbaciti, inace bi bio veci boom za nju... vise bi se reklamiralo da se pobije ogromna konkurencija koja ce osvanuti (starcraft2, red alert3).

Sad sto se tice tih novina, to je jednostavno najava za PCgamer novine u drugim novinama... lol

Pa cemo vidjeti, bila bi fora da se iskaze da je to neka lijeva igra, haha ;)

 

Uglavnom kupujem oridjinale dvojke kad(ako) izidje next year - kupio bi ove dijelove, medjutim prewise ima exp, dok skupim lovu za jednu izbace drugu :P

Tako da volim vise imati fresh start, te se nadam da su naucili da vise ne izbacuju ovoliko exp, i to standalone exp, jednostavno ubija fanove :P


"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Warhammer Dawn of war 2?

E ako koju igru iscekujem ko sc2 onda je to ova. Necu se skirvat priznati da sam teski fanatik za w40k a pogotovo za ovo, nes predobro. Po mome bi bilo bolje da izadje prije sc2 jel tesko da ce ikoja igra moci konkurirat sc-u kad izadje. A ako ce imat engine od coh-a mislim da se necemo morat brinut, jedino cekat da vidimo kakav je gameplay,atmosfera itd...ova vijest mi je uljepsala dan :)


...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 640MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Warhammer Dawn of war 2?
Aral kaže...

E ako koju igru iscekujem ko sc2 onda je to ova. Necu se skirvat priznati da sam teski fanatik za w40k a pogotovo za ovo, nes predobro. Po mome bi bilo bolje da izadje prije sc2 jel tesko da ce ikoja igra moci konkurirat sc-u kad izadje. A ako ce imat engine od coh-a mislim da se necemo morat brinut, jedino cekat da vidimo kakav je gameplay,atmosfera itd...ova vijest mi je uljepsala dan :)


 Također jedva čekam SC2 ali i ovo me zaintrigiralo jaaaako Smijeh

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Warhammer Dawn of war 2?

Čini se da je DOW2 najavljen.

http://www.demonews.de/kurznachrichten/index.php?shortnews=15986

 

Producent  Mark Noseworthy  :

 

-Igra  će  koristiti  Essence 2.0  sa  Havok  fizikom,optimizirano  za  DX10  i  višejezgrene  procesore.

-Jedinice  će  koristiti  AI  iz  COH-a  za  snalaženje  u  prostoru,pronalaženje  puta,traženje  zaklona  itd...

-Kampanja  će  najvjerojatnije  podržavati  samo  Orkove  i  SM.

-Bit  će  CO-OP  kampanja  za  gore  navedene  dvije  rase,inače  ima  govora  i  o  drugim  rasama  samo  ne  u  kampanji.

-Čini  mi  se  da  će  ostaviti  sustav  gdje  igrač  na  kraju  misije  ili  kampanje  dobije  dodatni  oklop  i  druge  stvari  kao  i  u  Dark  Crusadeu.

-Kampanja  će  omogućiti  SM  da  planet  nadgledaju  iz  orbite  tj.  svoga  svemirskog  broda  prije  polaska  u  akciju  (znači  moći  će  se  odabrati  mjesto  napada).

-Neće  biti  letećih  i  morskih  jedinica  (premda  će  se  zadržati  SM  sa  jetpackovima).

-Na  igri  radi  55  ljudi  od  2005 god,a  igra  bi  trebala  izaći  početkom  2009 god.  možda  ranije (ovo možda ranije je neka moja željaSmijeh).

 

 

Failure is never an option
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.3.2008 23:31 (MegaMass 2000).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Warhammer Dawn of war 2?
MegaMass 2000 kaže...

Čini se da je DOW2 najavljen.

http://www.demonews.de/kurznachrichten/index.php?shortnews=15986

 

Producent  Mark Noseworthy  :

 

-Igra  će  koristiti  Essence 2.0  sa  Havok  fizikom,optimizirano  za  DX10  i  višejezgrene  procesore.

-Jedinice  će  koristiti  AI  iz  COH-a  za  snalaženje  u  prostoru,pronalaženje  puta,traženje  zaklona  itd...

-Kampanja  će  najvjerojatnije  podržavati  samo  Orkove  i  SM.

-Bit  će  CO-OP  kampanja  za  gore  navedene  dvije  rase,inače  ima  govora  i  o  drugim  rasama  samo  ne  u  kampanji.

-Čini  mi  se  da  će  ostaviti  sustav  gdje  igrač  na  kraju  misije  ili  kampanje  dobije  dodatni  oklop  i  druge  stvari  kao  i  u  Dark  Crusadeu.

-Kampanja  će  omogućiti  SM  da  planet  nadgledaju  iz  orbite  tj.  svoga  svemirskog  broda  prije  polaska  u  akciju  (znači  moći  će  se  odabrati  mjesto  napada).

-Neće  biti  letećih  i  morskih  jedinica  (premda  će  se  zadržati  SM  sa  jetpackovima).

-Na  igri  radi  55  ljudi  od  2005 god,a  igra  bi  trebala  izaći  početkom  2009 god.  možda  ranije (ovo možda ranije je neka moja željaSmijeh).

 

 

 Ovo za kampanju sucks. Opet misle izdati trilijun expanzija da bi mogli sa drugim rasama igrati? Nadam se da će bar zračnih jedinica biti više....

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
neaktivan
offline
Warhammer Dawn of war 2?

Ma, meni se svidja....citao sam jos negdje gdje ima puno vise infoa....sta da kazem, obozavam ovu igru i jedva cekam da dodje nastavak.


...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 512MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case black,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Warhammer Dawn of war 2?

DOW2 je i službeno objavljen.

 

http://investor.thq.com/phoenix.zhtml?c=96376&p=irol-newsArticle&ID=1125123&highlight=

 

Failure is never an option
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.4.2008 12:28 (MegaMass 2000).
16 godina
neaktivan
offline
Warhammer Dawn of war 2?

Uljepsa mi dan jedva cekam.


Adis Vezir
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Warhammer Dawn of war 2?

Mislim da  ce Relic opet napraviti hit igru pogotovo ako joj budu posvetili pažnje koliko i COH-u.


Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Warhammer Dawn of war 2?

zapravo i ovo sa Sm-ovima i orcima je zapravo dobro... mada će mi faliti imperial guard, ali dobro...

16 godina
neaktivan
offline
Warhammer Dawn of war 2?

Ew pojavili su se i prwi screenshotsi, kao i prwi trailer :D HF guys ;)



http://www.gamereplays.org/community/uploads/post-79302-1207427762.jpg
http://www.gamereplays.org/community/uploads/post-79302-1207427693.jpg
http://www.gamereplays.org/community/uploads/post-79302-1207427705.jpg


"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Warhammer Dawn of war 2?

Novi prikazi igre (na Francuskom)

 

http://blog.passionjeux.free.fr/wp/?tag=dawn-of-war-ii

16 godina
neaktivan
offline
RE: Warhammer Dawn of war 2?

Auuu... zanimljivo :)

 

Meni se narocito svidja novi UI, daje vise prostora i bolji pogled na ratno polje :)

Inace sam citao da cemo imati mogucnost da commandera cutomiziramo, dakle dajemo mu oklop i oruzje koje zelimo. Mislim da je ovo na videu primjer izgleda (dakle moze imati mac i bolter, ali ako mu damo cekic... mislim WARCEKIC XD, izgubi mac i pistolj).

 

Svidjaju mi se i cover sistem koji nije vise limitiran na rupice i rijeke, nego slicniji onom u CoH. Dalje, cujem da ce se i zgrade moci garrisonati, tako da je i to stvar koju zeljno ocekujem da vidim :)

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
16 godina
neaktivan
offline
Warhammer Dawn of war 2?

Igra neće prije ožujka 2009.

Internet forumi, revolucija komunikacije, zajedno s ostalim medijima, opterećeni su hrpom šuma u informaciji koja munjevito gubi na kvaliteti. Dekadentno međusobno oglupljivanje prvi je simptom kronične bolesti cyber-društva punog zombija koji hrle ka izvoru najveće buke.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Warhammer Dawn of war 2?
naxeem kaže...

Igra neće prije ožujka 2009.

 Ne znam koliko su dogurali sa razvojem igre, ali ukoliko su je manje-vise zavrsili onda bi trebala izaci negdje u 4. ili 5. mjesecu, i to zbog istih razloga kao sto ce SC2 tada izaci. Pocetak nove poslovne godine THQ-a je negdje 4. mjesec 2009. :)

Ukoliko je nisu zavrsili, i imaju mnooogo jos posla, onda racunam negdje 8.-9. mjesec 2009. :)

Cisto spekuliram :)
"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.10.2008 14:42 (Adisuki).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Warhammer Dawn of war 2?

Prvi ožujka je za DoW2, a SC2 neće prije kraja 2009.

Internet forumi, revolucija komunikacije, zajedno s ostalim medijima, opterećeni su hrpom šuma u informaciji koja munjevito gubi na kvaliteti. Dekadentno međusobno oglupljivanje prvi je simptom kronične bolesti cyber-društva punog zombija koji hrle ka izvoru najveće buke.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Warhammer Dawn of war 2?

DoW2 je najavljeno za drugi kvartal 2009. Znaci 4., 5., 6. mjesec (osim ako odgode, znaci ili kasnije). Da ce se u ozujku pojaviti sumnjam :)

 

SC2 je prica za sebe. Za njega se samo nadam da ce se pojaviti 6-7. mjesec 2009.

Zasto? Ev danas su podjeljeni prvi BETA keyevi na Blizzconu, tako da bi beta recimo trebala biti za 2 mjeseca maximalno (jer nije najavljena). Dalje, Blizzardove BETE traju 3-5 mjeseci (budu najavljene 3, ali se oduzi). Dakle, ako jos dodam randomly 1 mjesec na to, dovodi do racunice da bi se trebao pojaviti 6. mjesec. Ali opet, sta znas, I  was wrong before :)

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
16 godina
neaktivan
offline
RE: Warhammer Dawn of war 2?

Isti video samo bolja kvaliteta slike i jezik je engleski:

http://community.dawnofwar2.com/main.php

Failure is never an option
16 godina
neaktivan
offline
RE: Warhammer Dawn of war 2?
Failure is never an option
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.11.2008 19:51 (MegaMass 2000).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Warhammer Dawn of war 2?
Failure is never an option
16 godina
neaktivan
offline
Warhammer Dawn of war 2?

Video koji pokazuje Relicov HQ,neke detalje iz DOW II,najava Homeworlda 3 itd......

http://www.eurogamer.net/tv_video.php?playlist_id=17837                 

Failure is never an option
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2008 11:43 (MegaMass 2000).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Warhammer Dawn of war 2?

Sitemski zahtjevi:

 

"DAWN OF WAR II SYSTEM REQUIREMENTS


We have locked down the Minimum and Recommended System Requirements for Dawn of War II. Here is what you’re going to need to run the game:

Minimum Requirements – 

* Windows XP SP2 or Windows Vista SP1
* P4 3.2 GHz (single core) or any Dual Core processor
* 1 GB RAM (XP), 1.5 GB RAM (Vista)
* A 128MB Video Card (Shader Model 3) - Nvidia GeForce 6600 GT / ATI X1600, or equivalent
* 5.5 GB of Hard Drive space

Recommended –

* Windows XP SP2 or Windows Vista SP1
* AMD Athlon 64x2 4400+ or any Intel Core 2 Duo
* 2 GB RAM (XP and Vista)
* A 256MB Video Card (Shader Model 3) - Nvidia GeForce 7800 GT / ATI X1900, or equivalent
* 5.5 GB of Hard Drive space"

 

http://community.dawnofwar2.com/main.php

Failure is never an option
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Warhammer Dawn of war 2?

Evo najavljena je i BETA.

21.01. bit će dostupna za download na Steamu onima koji posjeduju Soulstorm, dok ćemo je mi obični smrtnici vidjeti tek 7 dana kasnije.

Dakle 28.01. svi letimo na Steam da skidamo BETU.

 

Weee, napokon =)

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Warhammer Dawn of war 2?

Warhammer 40,000: Dawn of War II PC Games Commentary - CES 2009: Developer Commentary

 

http://pc.ign.com/dor/objects/14243516/warhammer-40000-dawn-of-war-ii/videos/ces2009sync_dow2_com_010809.html

Failure is never an option
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.1.2009 11:28 (MegaMass 2000).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Warhammer Dawn of war 2?

Uglavnom,ova igra će rasturiti StarCraft II!

Failure is never an option
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Warhammer Dawn of war 2?

Treba zaigrati ovo i SC II pa prosuditi koja je bolja Namigiva

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Warhammer Dawn of war 2?

StarCraft II je jedno te isto mutavo turtlanje,buildanje tenkića kao i original,dok DOW 2 unosi novosti u strateški gameplay kao i original,kao i COH tako da......Uglavnom DOW 2 će rasturiti StarCraft II kao bugarsku skupštinu.Pored toga u igri se nalazi pravo,istinsko nasilje (dakle ovo govori Ork u meni),a ne one crtićke gluposti.Belji se

Failure is never an option
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.1.2009 11:41 (MegaMass 2000).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice