World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.307.839
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Duble kaže...

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/332680-efe-recruiting-server´s-top-tankers-recruitment-is-open/page__st__100#topmost

Komedija žešća pročitajte počinje na 6. stranici (za one koji ne prate jel tako Zaja) moje je mišljenje da bi WG dobrano zaradio kad bi prodavo ulaznice za ovo{#}

btw evo onaj matt1 nakon što ga je ovaj tip TKao (nije ni to pošteno uradio)

njemu je stara izbrisala WoW acc kolko ja znam {#}

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

M18 Hellcat u garazi, ovo je bilo ekspressno s T49 popodne sto se tice iskustva, kad curi onda curu (kao i vani, nesto slicno), prva bitka s novim stock tenkom i odmah mi se svidio, video

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
SlavkecD3 kaže...

M18 Hellcat u garazi, ovo je bilo ekspressno s T49 popodne sto se tice iskustva, kad curi onda curu (kao i vani, nesto slicno), prva bitka s novim stock tenkom i odmah mi se svidio, video

Ne znam zašto se uopće trudiš stavljati ovdje replayeve od 800 expa...

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

evo jedan i moj od kad napadam na pershinga

slika

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic. http://db.tt/0iXs5Cx
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.5.2014 18:41 (thabigjc).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

sto je ovo svaka druga runda izgubljena veza sa serverom? {#}

 

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Predator003 kaže...

Posada na isu152 ima 100% 1. skill (camo) mislio sam dropat i stavit nesto drugo, comander SS, ostali?

?

10 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

ono kad nejdes na WoT 2 mjeseca pa ti dode update od 2gb {#}

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Predator003 kaže...
Predator003 kaže...

Posada na isu152 ima 100% 1. skill (camo) mislio sam dropat i stavit nesto drugo, comander SS, ostali?

?

Najkorisniji ti je camo, još jedino možeš vozaču stavit clutch braking da se brze rotira tenk (al opet te može svako kružit),

zapovjedniku staviš šesto čulo jedan od najkorisnijih perkova uopće al robija kad se navikneš na njega a nemaš na svim tenkovima,

te eventualno loderu stavit safe stowage ostalim repair nek ide lagano.

Možeš pak i guneru stavit sanp shot a nakon 8,6 , ako si na ravnom i smooth ride radi i na isu  {#}

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

stigo grincajg {#}

 
18 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
mrki98 kaže...

stigo grincajg {#}

Čestitam, ja riješio sve nacije osim UK još u nedjelju i od onda mi se ne da s britancima, imam samo Crusadera i Churchilla 1, to je smrt s tim grindat, carry potencijal im je gotovo nepostojeći s novim posadama na 75%... još imam 25k za odradit s njima i onda će past SP {#}

 Eto, danas više ne treba uložit ni kune u igru i može se bez frke igrat normalno i ić u plus sa kreditima, em se dijele prem tenkovi, krediti, slotovi, popusti na sve živo i neživo za kredite, a kako smo se nekad znali zaj3bavat sa grindom kredita, bez prem tenka deri tier 5 danima da se skupi za neki tenk... al opet s druge strane, tad smo imali KV-a (tier 5), 107mm SU-85, PZ IV in all its glory itd... 

Rekao bih da je prije bilo zabavnije igrat, al je danas lakše zbog svih tih eventova, misija, popusta. :P 

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Unimatrix 007 kaže...
mrki98 kaže...

stigo grincajg {#}

Čestitam, ja riješio sve nacije osim UK još u nedjelju i od onda mi se ne da s britancima, imam samo Crusadera i Churchilla 1, to je smrt s tim grindat, carry potencijal im je gotovo nepostojeći s novim posadama na 75%... još imam 25k za odradit s njima i onda će past SP {#}

 Eto, danas više ne treba uložit ni kune u igru i može se bez frke igrat normalno i ić u plus sa kreditima, em se dijele prem tenkovi, krediti, slotovi, popusti na sve živo i neživo za kredite, a kako smo se nekad znali zaj3bavat sa grindom kredita, bez prem tenka deri tier 5 danima da se skupi za neki tenk... al opet s druge strane, tad smo imali KV-a (tier 5), 107mm SU-85, PZ IV in all its glory itd... 

Rekao bih da je prije bilo zabavnije igrat, al je danas lakše zbog svih tih eventova, misija, popusta. :P 

Ali nikad više nećeš naći kodove za tier 4 premium tenk i slot koji možeš upisat 10 puta, 5 dana premiuma, slotove, zlato...bilo je više ovoga dok nije bio toliko popularan, sada kad je narasla popularnost više se okreću na specijale koji uključuju igranje (prije pukneš kod i gotovo) pa tako da im se dosta vrati

16 godina
moderator
offline
Re: World of Tanks
Predator003 kaže...

Ali nikad više nećeš naći kodove za tier 4 premium tenk i slot koji možeš upisat 10 puta, 5 dana premiuma, slotove, zlato...bilo je više ovoga dok nije bio toliko popularan, sada kad je narasla popularnost više se okreću na specijale koji uključuju igranje (prije pukneš kod i gotovo) pa tako da im se dosta vrati

Uf, kad se sjetim onog srbijanskog časopisa koji je promovirao igru kodovima nakon izlaska iz bete, pa silnih mailova i slanja...

Tad je gold služio samo za premium i municiju, nije bilo toliko premium tenkova za kupiti. Meni je čak i propao mjesec premiuma, aktivirao i nije mi se dalo igrati.

12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Unimatrix 007 kaže...
mrki98 kaže...

stigo grincajg {#}

Čestitam, ja riješio sve nacije osim UK još u nedjelju i od onda mi se ne da s britancima, imam samo Crusadera i Churchilla 1, to je smrt s tim grindat, carry potencijal im je gotovo nepostojeći s novim posadama na 75%... još imam 25k za odradit s njima i onda će past SP {#}

 Eto, danas više ne treba uložit ni kune u igru i može se bez frke igrat normalno i ić u plus sa kreditima, em se dijele prem tenkovi, krediti, slotovi, popusti na sve živo i neživo za kredite, a kako smo se nekad znali zaj3bavat sa grindom kredita, bez prem tenka deri tier 5 danima da se skupi za neki tenk... al opet s druge strane, tad smo imali KV-a (tier 5), 107mm SU-85, PZ IV in all its glory itd... 

Rekao bih da je prije bilo zabavnije igrat, al je danas lakše zbog svih tih eventova, misija, popusta. :P 

fala {#}

 

Skroz te razumijem. Meni je tak bilo s japancima - nisam imao niti jednog. Kad sam odlucio krenut u grind, prvo sam uzeo japance da sto vise koristim x2 i x5. Obzirom da nisam imao premijum stisnuo sam amere tak da imam premijum taman kad je poceo x5, tako da je to dosta pomoglo, inace bi mi zena dala otkaz ;)

 

btw. mos mislit kakav carry potencijal imaju japanci s 75% ;)

 

Evo odmah jutros sam bacio jednu s persinom i ak se po jutru dan poznaje, onda nece biti lose...

(mislio sam na zaradu - partija je obicna..)

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.5.2014 16:58 (mrki98).
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Čemu skrivanje nicka, čega se sramis?

Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: World of Tanks
dedaa kaže...

Čemu skrivanje nicka, čega se sramis?

Dedaa, kako Cromwell? ;)

---------------------

Svaka čast vama koji ganjate SP, ja sam nabio samo britancima jer sam samo njima i igrao, blizu sam Centuriona. Ako me večeras krene loše, instalirao sam WT pa da vidim šta je reći kod njih (da vidim da li je trava zelenija kod komšije).

(pod uslovom da ne ode sve u k zbog poplava ;))

14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Prodan je cromie za cometa, fali jos 50k do centuriona ali conquerora sam nabavio jucer tako da je cent u drugom planu

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: World of Tanks

Ja cu isto prodati Cromwella, fali mi para a i dva puta sam zamijenio njega i Cometa i tek kad sam počeo voziti vidio da to nije tenk koji sam trebao uzeti xD

Plus planiram oba Centuriona ostaviti, pa mi je treći britanac medium višak.

16 godina
offline
World of Tanks

Steta sto je moderator zakljuco temu od EFE,base je bila dobra za ispaljivanje njesra hehe.

Vulgar Display Of Power
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

pa ne sramim se nicega...

u stvari kad malo bolje razmislim, naslo bi se, al, da ne objasnjavam (mogao bih otkrit to sto u stvari zelim skriti:)), neka ovako ostane...

 

sry but jbg ga.

 

ako mislis na statistiku - najobicniji sam nedozreli paradajz (citaj zelen;))

13 godina
offline
World of Tanks

...Dobar ti dan Pero...{#}

-I uzeo je hleb i ribe, pogledao u svoje učenike i rekao: Jebi ga. Ulazimo u posao sa viskijem...
 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks

Odlican pocetak dana, toliko dugo nisam igrao vikendom da sam zaboravio kakvi ljudi sve igraju tada {#}

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

bome ovoliko medalja jos nisam dobio al to je bilo jucer danas nemogu sastavit pobjedu -.-

evo i riplej

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic. http://db.tt/0iXs5Cx
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.5.2014 19:29 (thabigjc).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ima li itko link do one stranice sa generalnim WR za sve tenkove?


Poruka je uređivana zadnji put pet 16.5.2014 21:43 (Predator003).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

Moj frend i ja smo odlucili dignuti NOB iz mrtvih, oni koji su prije igrali znaju o kojem se klanu radi pa ako hoce netko se pridruziti neka dode.  

 

Da post nebude samo reklama evo statistika od veceras, bojim se kako ce biti sutra

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Oću imat više FPSa u igri ako ugasim snimanje replaya?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

jel jos igra domacica?!

[url]http://ogame.org?refId=110+110631[/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Rookie1231 kaže...

Oću imat više FPSa u igri ako ugasim snimanje replaya?

A da sam odigraš par bitki sa uključenim replayem i par sa isključenim pa vidiš

15 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Pozdrav ljudi! Dali je prednost ili nedostatak imati 4 ili 5 članova posade? Konkretno KV1S ima vezistu a IS nema, dali je po tom pravilu IS defektan ili će samo imati manje skillova tj perkova?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Zavisi jel tenk premium (koristi se za treniranje posade) ili je obican. U premium tenka je bolje da ima vise posade tako da ne moras uzimat nove nakon sto prebacis na nekog drugog tenka npr. E-25 ima 4 clana posade i ti posadu prebacis na jagdtigera i nemas 2 clana posade za jagdtigra njih moras recruitat i oni imaju znatno manje skillova i perkova od ove cetvorice npr ova cetri imaju 3 skilla/perka a ova dva ni jedan.U normalnog tenka ti je svejedno dok god ostali u toj liniji imaju jednak ili manji broj posade. Nadam se da si shvatio !!!!

Koji je crnogorski rekord na sto metara? 78 metara
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.5.2014 13:56 (Duble).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
O B O kaže...
Rookie1231 kaže...

Oću imat više FPSa u igri ako ugasim snimanje replaya?

A da sam odigraš par bitki sa uključenim replayem i par sa isključenim pa vidiš

{#}

Iskljuci replay i imat ces 30-ak fps-ova vise.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice