World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.309.158
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Da bio je high caliber. Ja sam mislio da je zato jer sam ostao sam protiv 6 i isteklo vrijeme pa sam kao bio heroj jer sam preživio. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Šta je sa ovom nagradom za hrabar otpor? Koji su uvjeti? Vidim da se dosta isplati po pitanju exp.

Koliko sam uspio naći na WoT  forumu ... odgovor od Huntera na tu temu :

"Potrebno je dobiti "Battle Hero" odnosno Heroj Bitke medalju, bilo koju medalju i u tom slucaju koeficijent dobijenog iskustva je jednak kao i kod slucaja pobjede."

14 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...

Ako igras samo WoT i WoWs sve sto ima barem i5 6300HQ, 8 giga rama, gtx 950 ili 860 ili neke bolje komponente ce ti posluziti odlicno sada, a i naredne dvije godine,

 da bi nesto bilo dobro ulaganje i trajalo, treba uzet najnoviju tehnologiju dostupnu tada

950 je dosta stara i cesto ide sa gddr3, a 860 je jos starija

odlucio sam da jedino gtx960m dolazi u obzir je uvijek dolazi sa gddr5 memorijom

taj 6300hq je u uzem izboru, uz opciju da ipak bude i7 6700, a ta dva proca su totalni mainstream i nalaze se u 2/3 lapova za entry level gamink u svijetu,kaj je nama vec napredna kategorija za 6-7-8 soma kuna

moguce da ce na kraju prevagnuti tastatura, ekran i hladjenje izmedju odredjenog modela

AirLive kaže...

Šta je sa ovom nagradom za hrabar otpor? Koji su uvjeti? Vidim da se dosta isplati po pitanju exp.

 trebas biti stronk

sala, trebas dobit high caliber, defender, konfederate, i tak nekaj i dobijes expa i kredsa ko za win makar izgubio

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
World of Tanks

GIF

 

(arty ftw)

Moj PC  
10 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

INVITE CODE! -> INVTROBSMONKEY

 

Provjereno radi al ne znam dali je za cijelu godinu ili samo neko vrijeme.

 

Churchill III premium T5 (100% posada), 500 golda, 7 dana premiuma

Promjenite password i dobijete jos 300 golda, a uz sve misije "obuka novaka" se moze dobit jos oko 300 golda dakle, 1100 golda, mozda cak i vise nisam siguran.

BFBC2: =XII=HR_Teo BF3: =XII=Teo_HR WoT: =XII=Teo_CRO Rust: Teo_CRO
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Tanks

Igra tko na sandboxu?

 

Neznam jeste vidjeli sve promjene ali topovi su dosta neprecizniji, odigrao sam ih par i mogu reći da mi se zbilja ne sviđaju ove promjene oko disperzije, povećan alpha dmg na T110E5 i ostalim 120mm je ajde nekako još i podnošljiv ali nepreciznost topova mi nikako nije dobra.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Daleko najbolji tier 8 premium tenk bez SMM-a 

http://wotreplays.com/site/3273370#stats

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Idemo vidit kaj su sad sje**li

BFBC2: =XII=HR_Teo BF3: =XII=Teo_HR WoT: =XII=Teo_CRO Rust: Teo_CRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Jel se za taj sandbox server treba negdje prijavit ili to samo neki dobe invite, gledam ct server, meni je nedostupan...

A baš me zanimaju promjene u njemačkoj heavy liniji, trebali bi buffat oklop vk45.02B, a nerfat donju ploču, to mi se sviđa, ista stvar i za vk45.02A, on je full mekan bio, stvarno rijetko su me dingali...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

Trebao si se vec prijaviti i neki su dobili pozivnice... ja sam prvi bio igrao, al sam se zaboravio prijaviti sada za drugi 
Ugl. to sve sa sandboxa mozete prekriziti, zadnji sandbox bio prije 6 mjeseci i nista nisi implementirali u igru od njega, a igracima se vecinom svidjela nova arty mehanika s prvom sandboxa.. a ovaj drugi svi pljuju redom, po meni opravdano, tako da to ce jos teze zaziviti... 

Wg dobro uocava probleme sa svojom igrom, to je nesto novo i svida mi se da konacno ljudi u minsku rade nesto, ali su im za sada ideje vise manje lose... Ovo sa smanjivanjem preciznosti, tj povecanje disperzije suta da ih sve manje idu prema sredini je dobra ideja jer konacno daje relevantnost oklopu na hevijima i ideja je da konacno vise necemo vidjeti medijume i hevije koji snipeaju preko pol mape... ali pojacanjem slabosti nekih tenkova, ie. ovime tipa maus postaje konacno bolji malo, javljaju se novi problemi:

1. E5 je OP na sandboxu, ne igram ali ljudi koje znam igraju, iovako ima uzasno male weak spotove na donjoj ploci, oni rubovi, i kupolicu gore, koje je sad jos teze pogoditi
2. Nubovi rade isto... smanjenjem preciznosti idioti koji iovako rade malo u igri za dobrobit tima sad ce raditi jos manje
3. Svida mi se ideja ova da sve ne ide u sredinu, ali mi se isto svida ideja koja je pocela kruziti (mislim nakon qb videa, procitao sam na forumu o tome), da se novi nacin disperzije primjenjuje SAMO kada top nije full aiman, a kada se full aima da se primjenjuje stari... glavni razlog ovoj promijeni disperzije WG navodi neke nemoguce quick suteve koji pogadaju nemoguce, ovako bi takvo nesto postalo teze moguce i nisanjnje bi postalo relevantno
4. Nadovezak na gore problem, smanjenjem preciznosti sve ce vise igraca pucati gold, jer kad znas da ti granata vjv nece ici u di ciljas, rade ces staviti gold pa imas vecu vjerojatnost probijanaj


Druga promjena dodano opadanje penetracije s daljinom.. opet nisu moja iskusustva nego razgovora s ljudima, al cim sam procitao promijene i sam sam mislio da ce to biti problem...

1. HEAT, HEAT i HEAT!! AP i APCR gube dodatno penetracije s daljinom sada, sto je okej, ALI heat i dalje ostaje isti, tj. nema gubitka penetracije s daljinom... sto to radi da neki tenkovi, npr. IS-7 koji nema heat za gold neko standard Ap i gold APCR ubiti je DODATNO zakinut, a tenkovi kao sto su E5 su dodatno buffani! Ukratko svi tenkovi koji nemaju HEAT gold gube s ovime
2. RNG! Dok god je RNG 25% ovo ce biti sr*nje, jer neka vi imate tenk koji ima pen 250, neka vam penetracija low rolla i jos dodatno pada s udaljenosti, dogadat ce se jednako glupi rikoseji i neprobijajuci sutevi kao i do sada... ako ne i smijesniji... takoder RNG je veliki problem za trecu promijenu

Treca promijena je povecanje alpha dmga na 120mm tenkovima (E5, sva tri autoloadera hevija i FV heavy)... s 400 na 440, vazno napomenuti reload im je malo produljen!


1. RNG! Ponovno uzimam za primjer IS7 jer mi uzasno koliko taj tenk je zakinut u svemu unazad 2 godine, a i dobar je primjer... dok ja s IS7 radim 490 stete, novi E5 radi 440 stete... E5 ima heat za gold, ja nemam.... E5 je precizniji, lakse ce me pogoditi, brze reloada, ali ja s IS7 koji je vec neprecizan i sada, uz promijene u preciznosti i penetraciji cu jos teze pogoditi njegov weak spot nego sada... dok ce E5 s novih 40 vise stete mene pojesti prije... DPM je tu negdje s ovim buffom, nije nesto veci od dok je bio 400 (jer su mu produljili reload za 1 sekundu), ali sada dolazi RNG! Dok cu ja s IS7 moci low rolat 25%, tj. minimalno sto mogu rolati je 370, ali ajmo reci da po mom iskustvu u par stotina bitaka 2/3 suta rollaju za ispod 450/460... dok E5 moze matematicki s novih 440 high rollat do 550, sto niej puno manje od is7 max roll 612(sto vjerujte mi nikad necete vidjeti vise od 580 na ovom tenku), dolazimo opet do toga da su neki tenkovi jednostavno prejaki u odnosu na druge
2. AUTO-LOADERI! Autolaoderi heaviji koji su i sada zvijeri tiera 10 s novom alpha stetom od 440 dolaze do toga da im steta u klipu znacajno skace! Svida mi se recimo ova promijena za AMX 50b jer pored svedanina i t57, a narocito sada kad je svedanin dosao, definitivno treba malo ljubavi, jer u vecini aspekta zaostaje za kranvagnom.
3. Ako bi se i povecavala steta logicno bi bilo da s 400 ode na 420, al onda bi trebali balansirati i 122mm tenkove i 130mm tenkove... naprosto je glupo da e100 s 150mm topom radi 750 stete, a is7 sa samo 20mm manje, tj. 130mm radi 490, a onda 120mm da radi 440... nema logike?!


I zadnja promjena je bila da se jg.pz. e100 mijenja s 1050 alpha dmg na 950, nesto kraci mu reload sada, sto se meni nacelno cak i svida
I death star i FV isto dobivaju neke nerfove na stetu, Ap granata manje za 100, a Hesh/He manje za 300, sto mi se opet svida jer iako ih se rijetko sreten u randomu, al kad se i sretnu da te odvali i u natvrdu kupolu ode ti 500hpa, i 80% posade... al to je moje iskustvo kao igraca s druge strane cijevi, njega nazalost nisam igrao pa ne znam sta vozaci misle o ovoj promijeni? Navodno su mu dali nesto buffa na penetraciju zato ako sam dobro shvatio?


Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 18:01 (ficosime).
9 godina
offline
Re: World of Tanks
ficosime kaže...

Ugl. to sve sa sandboxa mozete prekriziti, zadnji sandbox bio prije 6 mjeseci i nista nisi implementirali u igru od njega, a igracima se vecinom svidjela nova arty mehanika s prvom sandboxa.. a ovaj drugi svi pljuju redom, po meni opravdano, tako da to ce jos teze zaziviti... 

 Napisali su da arty dolazi u fazi 2. To sad je faza 1. Nije da sam ikad igrao taj sandbox nego čisto pratim vijesti.

http://worldoftanks.eu/en/news/46/sandbox_2_iteration/

http://sandbox.worldoftanks.com/en/

To da sad HEAT postaje još više op je istina, ali neka stave to na TD kojima je i svrha snipe. A MT i HT neka dobiju apcr za zlato. Nije da nema tenkova u igri sa 2 vrste apcr municije.

Za aim je po meni u redu da treba nišanit dok se skroz skupi i da onda pogodi gdje želiš. Da se mene pita nijedan šut koji je snapshot nebi trebao ići u srednjih 20% površine mete. Ovo sam sad bubnuo broj, ali kužiš poantu. A ne da me odvali neko na 300m čim okrene kupolu, a aim time i disperzija su mu nikakvi.

14 godina
offline
World of Tanks

Ovisi o tenku, meni je baš gušt u vožnji opalit i pogodit tenk, al treba imat feeling za to i sreće, al nemogu to sa svim tenkovima radit, to radim sa T54 ltwt, chaffe, t37, t10, (al moraju imat vstab obavezno) ponekad is-3, znači vozim se da je mene teže pogodit, neprijateljski tenk se spota, okrenem kupolu, zumiram i opalim malo ispred tenka vozeći se bez stajanja, koji put pogodim, koji put ne, al mete moraju mirovati, ako se kreću, ni ne pokušavam pucati...

Znači kod tih tenkova ne čekam fokus i u vožnji znam pogodit, a npr is, is-2 i su-100, kad se puca na daljinu, stojiš, full focus, meta mirno stoji, opališ i fulaš tenka, čak i pod auto-lockom fulla, zna se fulat i više puta u nizu, pa je malo frustruirajuće... (uglavnom užasno neprecizni tenkovi...)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Ja sam danas igrao na Sandboxu 10ak borbi i mogu reći da se podosta primjeti da su topovi neprecizniji, pogotovo u ovakvim situacijama. Dosta često granata ode u žuti prostor čak i kada sam do kraja naciljan.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

koje imas graficke postave?

to kaj si opisal se zna dogadjat kad su detalji na minimumu pa se jedan dio okolisa ni ne prikaze i dok ti vidis neprijatelja i pucas u njega (bar tak mislis) u biti pucas u environment

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Zna se dogodit i ovo šta @ED kaže, meni se dogodilo da se skrivam iza leša (uništenog tenka) i virim između trupa i topa pored kupole, ciljam protivnički tenk, označi mi ga crveno na nišanu i prikaže oblik tenka, opalim, a shell pogodi leš iza kojeg se skrivam, stronk russian programing...

 

EDIT: tako kako tenkovi fulaju u tom sandboxu kako opisujete, tako već sad u trenutnom updateu su neprecizni is i is-2, doslovno stojiš mirno, pričekaš full fokus da se smanji kružnica opališ i shell fula cijeli tenk, a nišaniš po sredini tenka...

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2017 3:15 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

koje imas graficke postave?

to kaj si opisal se zna dogadjat kad su detalji na minimumu pa se jedan dio okolisa ni ne prikaze i dok ti vidis neprijatelja i pucas u njega (bar tak mislis) u biti pucas u environment

 Ma maksimalne su mi postavke, sve bitne što se tiče toga, osim trave.

 

Evo što su napravili kod sandboxa.

 Znači disperzija pucnjeva je puno šira nego u 9.17, iako su tenkovi jednako precizni što se tiče statistike, granata češće ode široko.

Swedish latin super funk.
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Jutuber kojeg dugo pratim reklamira WoT onako kako bi i trebalo ;)

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
.
Moj PC  
10 0 hvala 1
13 godina
offline
World of Tanks

Sto se ovo događa?

Ovo je ne igrivo,kruh te yebo.

Ameba me konstantno gura i blokira.Pisem mu prestani i nista.

Odvalim ga i naravno poplavim.

Yebo im gold amebe majcu i retardirana WOT politika.

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

to ti je postalo normalno, isto kao i poplava paradajza, leming vlakic sa sve guscim voznim redom, afk-eri , botovi, itd

ak imas ukljuceno snimanje replaya posaljes supportu, ne pucas jer inace tebe banaju, nema smisla

 

gledaj na to filozofski kao na bug u igri

kad ga nadjes, prijavi supportu jer ak ces po njima budes vise negoli

puno je djece bez nadzora sa digitronima u igri, da ne kazem kaj sve isplazi ispod kamena kad je vikend

pa do hrpe visa warrior-kto_PL-a koji imaju desetine premiuma, desetine tisuca borbi i 0.46 kilova po borbi

mi smo samo promatraci u modernom socioloskom i psiholoskom online experimentu o opadanju inteligencije kod prosjecnog korisnika internetza

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Nista cudno .... pogotovo za vikend ....

Btw nisi spomenul i brdo reroll retarda na xxx acc sa 1k bitaka i 3k + wn8 .... sa prosipanjem pameti ....
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Igrao sam malo War Thunder ovih dana i puno sam se vise zabavljao nego igrajuci wot. Ova igra ima 2 velika problema. Prvi i po meni najveci su mape, mape u wotu kao da su pravljene da igra bude sto dosadnija, kad bi napravili 4x mape i kada bi dodali malo vise brjegova igra bi postala zabavnija 1000 puta, ovako na svakoj mapi ima par choke point i sve se svodi na to, u 80% partija, tko ima vise botova da izginu ko budale. Drugi problem je taj jebeni RNG, tamo je gust igrat jer kad naciljas to je to, laku noc, nema sranja da ti granata ode u 3 pm. Volio bih probati na test serveru wot sa 4x mapama i bez rng sranja, bas me zanima kakvo bi to iskustvo bilo.

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

Bas danas skinuo ovaj mod, remodel type 64... razmisljao sam si kako zapravo golo izgledaju tenkovi u wotu, kao da uopce nisu koristeni u borbi, nego ono goli oklop, par tragova rikosea i to je to... i naletim na ovog lika Milky's Mod Shop

Čuda što radi od tenkova, pogledajte T-62A naprimjer:

 
  

Ako zna netko jos nekog modelera da radi ovako odlican posao neka napise, steta sta ne odrade ovako dobar posao u wgu kada vec prebacuju tenk u HD da mu daju dašak bojišta na njega 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2017 0:40 (ficosime).
Moj PC  
2 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
ficosime kaže...  

steta sta ne odrade ovako dobar posao u wgu kada vec prebacuju tenk u HD da mu daju dašak bojišta na njega 

 Čekaju da prebace sve modele u HD pa onda kreću ispočetka novi krug. Da ne bude da ništa ne rade. 

8 godina
offline
Re: World of Tanks
Koji program koristite za modove ? Znam da ce sad neki pisat da ne trebaju modovi, ali bez nekih se bas ne moze..
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
sirka666 kaže...

Igra tko na sandboxu?

 

Kad pomisliš da bjeloruski "genijalci" ne mogu upropastiti igru više nego što je...oni iznova dokazuju suprotno.

Neki puta se upitam jel oni uopće igraju igru kao i mi?!  Ovaj sandbox je hrpa beskorisnih i kontraproduktivnih ideja

8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

http://www.modxvm.com/en/download-xvm/ ja ovaj koristim al sad sam presto igram bez modova.

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Dominik_045 kaže...
Koji program koristite za modove ? Znam da ce sad neki pisat da ne trebaju modovi, ali bez nekih se bas ne moze..

 Bez kojih modova se nemože?

12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Dominik_045 kaže...
Koji program koristite za modove ? Znam da ce sad neki pisat da ne trebaju modovi, ali bez nekih se bas ne moze..

 Od aslaina instaler, nišan, dmg panel i te pizdarije ...

poklikas kaj trebas i to je to ... imas i preview ..

 

http://aslain.com/index.php?/topic/13-091703-aslains-xvm-mod-modpack-installer-wpicture-sound-preview/

14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Može se bez svih modova igrat bez problema ali ja volim vidit kakve sve genijalce imam u timu

A koliko je pouzdan taj Aslain modpack vezano za ban-ove i to sve? Ja već duže vrijeme koristim OMC modpack i nisam imao nikakvih problema, nešto slično Aslainu, programčić par Mb-a i otvori se izbornik i ima kamaru opcija, većinu ni ne gledam uopće nego samo "Daily stats", "Battle Assistant" i XVM, pa me zanima dali je i Aslain tako nešto ili nešto sasvim drugo?

 

EDIT: http://worldoftanks.eu/en/news/46/supertest-917-1/

BFBC2: =XII=HR_Teo BF3: =XII=Teo_HR WoT: =XII=Teo_CRO Rust: Teo_CRO
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2017 16:38 (BAD_BOY01).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice