World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.286.162
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Kako radi ovo sa ovom misijom za premium tenkove? Ako odradim 25 bitaka i imam uključeno treniranje posade na tenku, onda mi npr. za osmice svaki član dobiva dodatnih 50k exp, a onaj najgori duplo tj. 100k exp?

 Nisam siguran, al mislim da sav exp dobiva tenk koji je riješio posljednji zahtev, npr 25/25, a oni prije toga ne, ja mislim da se sav exp dijeli na sve članove

BTW:

danas samo Pilota igram, skoro sam riješio za osmice, a piše mi da nemam ni jednu premium osmicu

 

9 godina
offline
Re: World of Tanks

Ajde ako nije problem pogledaj kad budeš na 24/25 i kad riješiš misiju. Jer koliko ja kužim leveliranje posade onoliko koliko dobiješ xp na kraju bitke toliko svaki član dobije + onaj najslabiji član posade dobije duplo. Znači za ovo bi trebalo biti svakome po 50k i tom najgorem 100k. Najgoreg člana vidiš po tome što sa lijeva ima malu zlatnu ikonicu grčkog hrama ili što je to već. Naravno ako dobije tih 100k xp sigurno više neće biti najgori. 

 

Ako neko zna neka odgovori također. Bitno mi je jer sad ako dobijem dan premiuma + brži grind posade u premium tenku + 50% više xp za svaku pobjedu u top 10 i ako ovo radi kako ja zamišljam, mislim žrtvovati malo rundi i brzo izgrindati BiA za pilota ili t44-100.

7 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Ajde ako nije problem pogledaj kad budeš na 24/25 i kad riješiš misiju. Jer koliko ja kužim leveliranje posade onoliko koliko dobiješ xp na kraju bitke toliko svaki član dobije + onaj najslabiji član posade dobije duplo. Znači za ovo bi trebalo biti svakome po 50k i tom najgorem 100k. Najgoreg člana vidiš po tome što sa lijeva ima malu zlatnu ikonicu grčkog hrama ili što je to već. Naravno ako dobije tih 100k xp sigurno više neće biti najgori. 

 

Ako neko zna neka odgovori također. Bitno mi je jer sad ako dobijem dan premiuma + brži grind posade u premium tenku + 50% više xp za svaku pobjedu u top 10 i ako ovo radi kako ja zamišljam, mislim žrtvovati malo rundi i brzo izgrindati BiA za pilota ili t44-100.

 

Tako je, svi ce dobiti 50k, a najslabiji clan posade 100k. Ja sam bas danas to odradio na posadi za pilota i svi osim zapovjednika su bili na nekih 30ak posto prvog skilla, a zapovjednik na 0 posto. Nakon rjesene misije zapovjednik je na 93 a ostali otprilike 80 posto.

9 godina
offline
Re: World of Tanks

Hvala na odgovoru. Jesi sve bitke odradio na pilotu i jesi imao uključen premium?

15 godina
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...

Trenutno imam bulldoga i fali mi 40k do sljedeceg. Ak nebi stigo prije update-a onda bi sa slobodnima odkljucao i kupio T8 laki. Ako sam bobro shvatio,on ce postat devetka i odkljucana ce mi biti jos neka osmica?

Da. Ako sad otkljucas i kupis T49 (on je sada T8) taj T49 ce biti prebacen u T9 i jos ces dobiti besplatno novi T8.

Nisam siguran, ali mislim da ce bas Buldog biti prebacen u T8 (sa promjenjenim statsima), pa ako ga prodas nakon sto istrazis/kupis T49 dobit ces ga ponovo besplatno 

 

Tako za sada stvari stoje, ali naravno moze se WG jos predomisliti u medjuvremenu. I koliko sam skuzio to prebacivanje tierova za lightove bi trebalo biti vec u slijedecem 9.18 patchu.

 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Mauro kaže...
izvone kaže...

Trenutno imam bulldoga i fali mi 40k do sljedeceg. Ak nebi stigo prije update-a onda bi sa slobodnima odkljucao i kupio T8 laki. Ako sam bobro shvatio,on ce postat devetka i odkljucana ce mi biti jos neka osmica?

Da. Ako sad otkljucas i kupis T49 (on je sada T8) taj T49 ce biti prebacen u T9 i jos ces dobiti besplatno novi T8.

Nisam siguran, ali mislim da ce bas Buldog biti prebacen u T8 (sa promjenjenim statsima), pa ako ga prodas nakon sto istrazis/kupis T49 dobit ces ga ponovo besplatno 

 

Tako za sada stvari stoje, ali naravno moze se WG jos predomisliti u medjuvremenu. I koliko sam skuzio to prebacivanje tierova za lightove bi trebalo biti vec u slijedecem 9.18 patchu.

 

 Da, ali ne morate spremati iskustvo za nove tenkove.

 

"There's a live stream with developers and they just explained how they will make the transition... If you have a fully researched tier 8 light tank, you will get the tier 9 and the tier 8 light tank, All your current experience on the tier 8 light tank will stay with the new tier 8, so you won't be able to unlock the tier 10 right away!!!"

Swedish latin super funk.
15 godina
offline
Re: World of Tanks
sirka666 kaže...

 Da, ali ne morate spremati iskustvo za nove tenkove.

 

"There's a live stream with developers and they just explained how they will make the transition... If you have a fully researched tier 8 light tank, you will get the tier 9 and the tier 8 light tank, All your current experience on the tier 8 light tank will stay with the new tier 8, so you won't be able to unlock the tier 10 right away!!!"

Bilo je ekipe koja je vec nagrindala XP na T8 lightovima ili imala od prije, pa su vjerovali da ce moci kupiti T10 light odmah na dan patcha.

Ja sam si isto razmisljao da nagrindam XP na T54lw i RU251, ali sva sreca da nisam jer nebi bas bio sretan kada su ovo gore objavili 

 

I RU251 i T54lw mi imaju jako dobre posade. Oni imaju 4 clana posade, a ruski i njemacki T10 LT imaju po 3, pa ce mi onda u barakama ostati jedan ruski i jedan njemacki dobro utrenirani clan posade 

Jedino mogu biti korisni ako bas odlucim neku novu liniju tih nacija zapoceti, pa da ih prebacim u commandere te linije da odmah imam Sixth Sense i ostale fine skillove Commandera.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.3.2017 10:38 (Mauro).
12 godina
offline
World of Tanks

Bok ekipa,

 

Igram wot 3 godine i često pratim ovu temu, ali ovaj tenk je prvi koji me "natjerao" da nešto tu i napišem. Od sada moj najdraži tenk t-10 <3. Peta bitka i odmah mastery :). Samo mi je sa obj 140 uspjelo brže.

 

 

 

Evo jednog primjera kako sa t6 tenkom zaraditi 100k :)

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.3.2017 11:16 (Frenzy).
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Hvala na odgovoru. Jesi sve bitke odradio na pilotu i jesi imao uključen premium?

 

Ne, moraš ih odradit na t8 premiuma po svom izboru, a zadnji tenk dobije exp. Ja sam izmjenjivao super pershinga i pilota i samo zadnju misiju poslozio posadu kako mi odgovara i odigrao je sa pilotom. Imam premium, ali ne utjece na ovih 50k jer se to uračunava u poseban dio nakon borbe.

13 godina
offline
World of Tanks

Ostale mi još dvije misije jel mogu kupiti 2x po jedan dan ili moram 5 dana?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Možeš 2 puta po jedan naravno
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Frenzy kaže...

Bok ekipa,

 

Igram wot 3 godine i često pratim ovu temu, ali ovaj tenk je prvi koji me "natjerao" da nešto tu i napišem. Od sada moj najdraži tenk t-10 <3. Peta bitka i odmah mastery :). Samo mi je sa obj 140 uspjelo brže. 

 

 

Evo jednog primjera kako sa t6 tenkom zaraditi 100k :)

 

 T-10 je brutalan,da ima armor u svom tieru kao što IS-3 ima u tieru VIII onda bi bio OP.

Gun je definitivni napredak,još 10k exp-a i IS-7 riješen.

robimarko@gmail.com
14 godina
offline
World of Tanks

evo jedna moja s bullom,ne bvolim lake i ne leže mi,al odigrao sam tekmu zivota s njime haha 

 

http://wotreplays.com/site/3459238#erlenberg-izvone-m41_walker_bulldog

 

ostaje jos samo jedan do pilota :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Mi može netko objasnim kome ja plačam ove kredite ako nikoga nisam oštetio od saveznika?

 

 EDIT:

Pogledao sam replay, nisam nikog oštetio, samo "gurnuo" već uništenog tenka sa litice, ma ubiti nisam ga ni gurnuo, sam je pao

Pa šta plačam štetu na već uništenom tenku?

Šta može bit u gorem stanju nego šta je xD

REPLAY

 

 

EDIT2:

P0W3RH0UR

Kod za pricuvu za dodatno iskustvo po bitci

INFO

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.3.2017 23:18 (1BIT).
Moj PC  
0 1 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Imam dvije desetke otključane, is4 i is7, koji je bolji?

Tomos 15 SLC 81&amp;amp;amp;amp;quot; rastura sve skutere
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Mate15SLC kaže...

Imam dvije desetke otključane, is4 i is7, koji je bolji?

 Isti vrag, IS7 ima više hp, al je mekši, a Is4 ima manje hpa, al mi se čini da je tvrđi, najbolji je još b-c 25t

14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
Mate15SLC kaže...

Imam dvije desetke otključane, is4 i is7, koji je bolji?

 Isti vrag, IS7 ima više hp, al je mekši, a Is4 ima manje hpa, al mi se čini da je tvrđi, najbolji je još b-c 25t

 is7 2150hp a is4 2500hp ako me sjecanje sluzi

oba su tvrda

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
thabigjc kaže...

ovo je katastrofa.... zavrsio od 13h igrao na male pauze.... uzzzzzaaaaas

1 slika: 6474dmga i poraz -.- uredno reportao svu 4tvoricu iz mog tima od dolje...(otkad su ugasili chat samo reportam ove iz mog tima :D)

2 slika kad krenes na jednu stranu i dodes do pola puta a tvoji vec pola izginuli i ostalo potpuno yolo -.- i poludis i izades van iz igre -.-

3 slika gotovooooooo :D

4 slika 47 fkng bitaka mi trebalo za 10 fkng pobjeda u top3 -.- wn8 oso u qrac a o zaradi da ne pricam (ovaj put nisam igrao s premiumima nego grille15 i t110e4)

rekapitulacija: idem gledat 3.2.1. kuhaj sa zenom ibok

 

 

Hehe...zato se ja više ne brinem oko statistika niti ovog hovna od igre. Svaki dan od 38% do 42% win rate i 2500 WN8. Jednostavno se ne opterečujem i to isto i tebi savjetujem. Odigraj 5 partija, ako kreneš gubiti dvije-tri zaredom samo ugasiš i ideš gledati neki film.

Moj trenutak kada sam puknuo je bio šta sam radio iste stvari kao ekipa na Twitch-u kao zadnji pokušaj da nešto popravim u svojoj igri i skužio da to samo njima uspijeva. Njima tenkovi izletaju pred top kao ludi dok oni pjevaju.

14 godina
offline
Re: World of Tanks
thabigjc kaže...

 is7 2150hp a is4 2500hp ako me sjecanje sluzi

oba su tvrda

 Ili tak nekak haha, između igra sam pisao, pa zamijenio, pišem po forumu dok sam mrtav u wotu i čekam da ostali u platoonu poginu

 

Ma znam da mene u IS7 buše ko šivača mašina tkaninu, nije mi baš nešto tenk...

14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

imas pravo.. pobrisao mod i cisti vanilla client... nist ne znas i samo aim i pucaj fk wn8 i modovi sam se zivciras kad vidis %ke ovako me bas briga i gle kako sam igrao....ccccc :D https://en.wot-life.com/eu/player/thabigjc-509835421/

bolesno sta ti te informacije naprave mozgu... unaprijed znas da su svi paradajzi i losi igraci i onda i ti potones -.-

odbijam :D

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
9 godina
offline
Re: World of Tanks
roxas kaže... 

Ne, moraš ih odradit na t8 premiuma po svom izboru, a zadnji tenk dobije exp. Ja sam izmjenjivao super pershinga i pilota i samo zadnju misiju poslozio posadu kako mi odgovara i odigrao je sa pilotom. Imam premium, ali ne utjece na ovih 50k jer se to uračunava u poseban dio nakon borbe.

 Znam za to što kažeš. Nego to me zanimalo jesi igrao sve sa istim tenkom jer ja hoću tako da ću više od tebe nagrindat posadu i doći ću do drugog skilla do kojeg ti nisi što mi je i cilj. A premium mi pomaže kod exp većeg.

14 godina
offline
World of Tanks

Jučer odradio misije i dobio T25P. Čini se solidan tenkić, nema oklopa i treba se strogo paziti ali pristojan. Većinu misija odradio sa e25 i valentine 2. Tier x koristio samo kad je trebalo veliki damage raditi, sve ostalo se relativno lagano kroz 2-4h odradilo sa ova 2 tenka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

T54ltwt Ace 3.2kdmg 3.6k spotted dmg

 
 
 

REPLAY

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

jel nekom fali tokena ???

moze se rjesit do 7 ujutro al se trebna ulogirat u klijent

 

ajde edo je siroke ruke, ak nekom fali koji za pilota

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...
roxas kaže... 

Ne, moraš ih odradit na t8 premiuma po svom izboru, a zadnji tenk dobije exp. Ja sam izmjenjivao super pershinga i pilota i samo zadnju misiju poslozio posadu kako mi odgovara i odigrao je sa pilotom. Imam premium, ali ne utjece na ovih 50k jer se to uračunava u poseban dio nakon borbe.

 Znam za to što kažeš. Nego to me zanimalo jesi igrao sve sa istim tenkom jer ja hoću tako da ću više od tebe nagrindat posadu i doći ću do drugog skilla do kojeg ti nisi što mi je i cilj. A premium mi pomaže kod exp većeg.

 

Aha, krivo sam te shvatio onda. Ja sam izmjenjivao tenkove i nisam igrao s tom posadom jer imam vec dvije dobre posade za americke mediume. Ali eto mozes vidjet koliko ekipa napreduje s tih 50k na mom primjeru jer su svi bili prakticki na pocetku, samo sam odigrao 2-3 sa svima osim zapovjednikom tako da on dobije najvise expa.

14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Vrlo sam zadovoljan s ovim T25 Pilot 1. Mislio sam da će tenk biti smeće, a kad tamo jako ugodno iznenađenje.

Brz je, okretan, dobar gun depression, dobar RoF, precizan, solidna penetracija, tvrda kupola. Za hull armor mi se ionako fućka, jer u ovoj igri armor ne znači skoro ništa u usporedbi s mobilnošću.

A čini mi se i da sasvim fino zarađuje!
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Kako je igra čisti cancer da vidimo koliko je cancer :)
Koliko ste puta do sada obrisali igru pa ponovno instalirati?

19 Nijednom, chiller sam teški...
8 Do 3 puta
4 3-10 puta
1 Preko 10 puta...
1 Ne igram više.
live and let live
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

 wizo kod mene je obrnuta situacija ja sam mislio da bude dobar al mi je nekako pre trom i ima preslab pen a i stalno me baca sa t10,moze fino spustit top,precizan je i brzo cilja a kupola je ok jedino za drugog pilota:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
smiglcro kaže...

Kako je igra čisti cancer da vidimo koliko je cancer :)
Koliko ste puta do sada obrisali igru pa ponovno instalirati?

 eh eh eh 

imam sr a nje od cpua a teram veliku rezoluciju pa steka plus sto igram preko homeboxa pa mi ping varira od 60-100ms a kad se na to sve nas er u cz pl siemke i njubare onda malo malo pa ide

''j ti b m u p'' i altf4 plus uninstall i obavezno idem pobrisat backupirani folder od updejta sa d: particije i sve foldere od wargaminga na c: particiji (cak pobrisem i bukmarkse od wota na browseru) :D

i onda nakon sat vremena nakon sto mi se zivci smire i popijem koju pivu plus nemam sta drugo radit stavim skidat opet glupu igricu :D

the end....

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

 wizo kod mene je obrnuta situacija ja sam mislio da bude dobar al mi je nekako pre trom i ima preslab pen a i stalno me baca sa t10,moze fino spustit top,precizan je i brzo cilja a kupola je ok jedino za drugog pilota:)

 

Istini za volju, da, cesto zavrsis u T10. Ali kupola zna bit opak troll, posebno mantlet. Neki dan sam vidio Centuriona 7/1 sa zadnjim gunom kako 4x za redom bounca od te kupole. 268 pen! Lik je cak zadnji shell na gold prebacio, ali ni to nije pomoglo. Bilo je zanimljivo za gledat.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice