World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.306.703
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
World of Tanks

Sasvim slucajno danas platoonam sa kolegom iz klana, kolega bira tenkove, tj kaže da dupla, reko aj dobro, uzme on neku 7cu, gledam po toj garaži šta uzet, aj ovog is-a nisam dugo igrao, završi bitka, osvojim second mark na gunu

 

Sad na svima imam drugu oznaku osim na IS-3 i IS-7, valjda će i oni jednog dana

 
 
 
 
 
 

EDIT:

Naletio na par sličica

 
 
 
 
 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.3.2017 17:32 (1BIT).
Moj PC  
7 1 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Evo opet sam nosim partiju i čudom nekim dobijemo.... žalosno je da imam 41% pobjeda u prvih 17 bitaka sa njim. Neznam više što napravit da dobijem partiju. Moram glumit skauta, td, mediuma i sve ostalo. Znam da nisam neki super igrač ali ovo mi ne ide u glavu.

 I mislim da ovaj tenk ima premalo municije... brzo se desi da ostanem na 5-6 granata pogotova ako naletim na type 5 i maus u protivničkom timu. Imam filing da mi se sa is3 to nije događalo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.3.2017 19:02 (Frenzy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

evo mene opet s pitanjem u vezi lakih. Vidim da je onaj francuski B-C mi je pre OP,mene u t10 s a svojim magazinom skroz unistio. Zelim na tu granu sad sam na sedmici laki,kako ce to izgledati nakon updatea,ak ima netko neki info.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.3.2017 22:43 (izvone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...

evo mene opet s pitanjem u vezi lakih. Vidim da je onaj francuski B-C mi je pre OP,mene u t10 s a svojim magazinom skroz unistio. Zelim na tu granu sad sam na sedmici laki,kako ce to izgledati nakon updatea,ak ima netko neki info.

 

...
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Imam jednog frenda koji cesto zna reci dok igramo WoT:"Ovo nisu ljudi, ovo su zivotinje." Tako sam nazvao ovaj svoj replay koji sam upload, pogledajte zadnje 3 minute, sta reci osim... ...Ovo nisu ljudi, ovo su zivotinje.

 

http://wotreplays.com/site/3463045#siegfried_line-evil_tank_commando-waffentr_ger_auf_pz_iv

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Uspio sam po drugi put iskoristit onih 50 000exp-a sa misije, posada se fino izgrindala na 100-ak bitaka

 
 
 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.3.2017 5:21 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Evil Access kaže...

 

 Molim te ako mi mozes sumirati i tocno reci za to,ne gleda mi se 20 min video. I da,bit ce i public test jel tako? Prije izlaska,pa cu onda tocno znati kud kamo ide?

 

1BIT kaže...

Uspio sam po drugi put iskoristit onih 50 000exp-a sa misije, posada se fino izgrindala na 100-ak bitaka

 

 kako si mogao s pilotom? Meni ga nije prikazivalo uopce kada sam isao vidjeti s kojim tenkovima to mogu rijesiti (imao sam jednog elitnog osmicu pa sam mislio da mogu i s njim). Dugo mi je trebalo jucer da dodem do prvih 50k,imao sam jos 10 za obaviti i 3 sata sa migrao. Nabrao milju srebra,posadu povecao i na kraju je ova bilanca sa slike :) Sada cu se porijesavat tenkova koji mi idu na zivce i snjima mi se neda igrat :D

14 godina
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...
 Molim te ako mi mozes sumirati i tocno reci za to,ne gleda mi se 20 min video. I da,bit ce i public test jel tako? Prije izlaska,pa cu onda tocno znati kud kamo ide?

 

1BIT kaže...

Uspio sam po drugi put iskoristit onih 50 000exp-a sa misije, posada se fino izgrindala na 100-ak bitaka

 

 kako si mogao s pilotom? Meni ga nije prikazivalo uopce kada sam isao vidjeti s kojim tenkovima to mogu rijesiti (imao sam jednog elitnog osmicu pa sam mislio da mogu i s njim). Dugo mi je trebalo jucer da dodem do prvih 50k,imao sam jos 10 za obaviti i 3 sata sa migrao. Nabrao milju srebra,posadu povecao i na kraju je ova bilanca sa slike :) Sada cu se porijesavat tenkova koji mi idu na zivce i snjima mi se neda igrat :D

 Kaj se tiće light tenkova, već sad ih se može isprobati na sandbox serveru, al to na sandboxu nije potvrdno, već podložno izmjenama, kad dođe public test, onda se zna šta će bit i kako

 

A ovo za Pilota, mislim da sam pisao, samo nemogu naći, ne prikazuje ni meni da ju mogu sa Pilotom riješit, tj piše da nemam adekvatan tenk za tu misiju, ali na kraju bitke sa Pilotom se riješavala misija bez problema i sve štima, normalno sam riješio misiju, to im je bug neki...

 

EDIT:

U wotu sve sami druželjubivi igrači

(uglavnom ekipa se buni jer je čeh u Leopardu kao top tier ostao snajpat u bazi, kasnije su ga ammo reckali i skinuli mu sve u šutu)

 
 
 

 

Počele prve "profesionalne" ozljede od wot-a

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.3.2017 18:26 (1BIT).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
EDIT:

Naletio na par sličica    

 johnny depp jeste gold n00b i ima dobar view range, al signal boosting i releying ne povecavaju view range,  ... nema situational awareness-a

thumb down nubu koji je to lose sklepal

ispod gusara je mogo napisat stock, 75% crew

1BIT kaže...

 posada se fino izgrindala na 100-ak bitaka

 preporucujem optiku umjesto vertikala, gotovo da i netreba (posebno sa bia)

1BIT kaže...
Počele prve "profesionalne" ozljede od wot-a

 srednji prst  ? 

 

DESNI KLIK ??!  

 

A U T O  A I M  !!??!?!                 -->->->->->  kod dedee na razgovor !!!

 

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

 hahaaha Edo legendo, radio sam noćnu 12sati kao student, pa nisam stigao odgovorit, al sam pročitao, baš si mi uljepšao job time

 

Ma ne znam kako sredji prst, često stisnem lock na nekog tenka, pa razmišljam, reko neće to pogodit, pa unlock-am, neznam imam tu naviku, al primjetio sam npr kod snajpanja da je preciznije kad baš nanišaniš metu, neko kad se lock-a, meta stacionarna ko drvena Marija, ja mirujem, full focus i još par sekundi znam pričekat, opalim i shell fula metu, zato ne pucam baš pod lock-om, al navika je ostala lock-ati metu, pa unlockati

 

Nego što se tiće Pilota, da full je precizan, tj ne gubi baš focus (čak i dok je stock), ja sam razmišljao skinuti vstab i staviti egld, jer dosta često na Peekaboo igram sa njim (virim sa kupolom), na blizu pogađam, al na dalje znam fulati ili dok čekam focus pobjegne mi meta, pa bi mi brži focus dobro došao

 

Što se tiće optike, razmišljao sam i o njoj, dobro bi došla, al zauzme jedan slot onda, trenutno sa ventom i braćom imam 407 viewrange, gledam na ovoj stranici ako dodam skill recon i situation awareness viewrange može narasti do 426m, znači to je max bez optike i teleskopa, sa optikom bez recona i situation awareness-a ima 445m što je taman malo preko max 440m (ili kolko je ono ograničeno), e sad kako nemožeš sve imati, treba raditi kompromis, ili će mi bit neprecizniji ili će sporije reload-at ili će slabije spotat

Ma razmišljam, najbolje mi je možda sve probat, pa vidjet šta mi najbolje paše, skinut ću vstab i stavit optiku, odigrat tjedan dana tako, pa skinut i probat egld itd...

 

Ima ova stranica di se može vidjeti šta najčešće koriste vajolet stet pedderi (kako bi ti rekao) na nekom tenku.

Tu je optika, ali i vstab korišten u dosta velikom postotku, mada vstab je po meni nepotreban na pilotu

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 11:41 (1BIT).
14 godina
offline
Re: World of Tanks

@1BIT

 

OK, no daj ti meni objasni na koju jebenu woodo magiju s novim tenkom (Tim T25 Pilotom) nakon par igri imaš za 3. klasu 46k srebra i 51k iskustva...

 

Ja sam jednom dobio oko 9k iskustva i preko 50k srebra kad sam s SU-152 zatukao 9 protivnika... i naravno 3x iskustvo je bilo za 1. pobjedu u danu...

Ju je je? Je ju je!
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

@1BIT

 

OK, no daj ti meni objasni na koju jebenu woodo magiju s novim tenkom (Tim T25 Pilotom) nakon par igri imaš za 3. klasu 46k srebra i 51k iskustva...

 

Ja sam jednom dobio oko 9k iskustva i preko 50k srebra kad sam s SU-152 zatukao 9 protivnika... i naravno 3x iskustvo je bilo za 1. pobjedu u danu...

 Pa zar treba i opisivat sliku, bila je misija za prem tenkove mislim oko 25 30 bitaka 2 kila je trebalo ili tak onesto i onda se dobije 50 K iskustva na prem tenku....

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

@1BIT

 

OK, no daj ti meni objasni na koju jebenu woodo magiju s novim tenkom (Tim T25 Pilotom) nakon par igri imaš za 3. klasu 46k srebra i 51k iskustva...

 

Ja sam jednom dobio oko 9k iskustva i preko 50k srebra kad sam s SU-152 zatukao 9 protivnika... i naravno 3x iskustvo je bilo za 1. pobjedu u danu...

 Dobio je 46k srebra i 51k xp-a na tu jebenu woodo magiju što WG njega voli više nego tebe 

 

Dobio je 46k srebra zato što je vozio premium tenk (premium tenkovi zarađuju više srebra i xp-a) i za svoj rezultat iz bitke je dobio 1k xp-a, a ostalih 50k je dobio za izvršenje misije (trebalo je pobjedit 25 bitaka sa t8 i bit u top 10 po xp-u)

13 godina
offline
Re: World of Tanks

Ako tenk ima mogucnost stavljanja vstab-a, uvijek odaberi vstab preko egld-a

Iz jednostavnog razloga sto vstab funkcionira kad si u pokretu, znaci da vec kad stanes i pocnes aimati tvoj krug je manji za 20%, nego bez vstab-a.

Dok egld funkcionira samo kad si potpuno zaustavljen i onda pocinje aimati 10% brze 

 

Tako da vstab je bolji od eglda u svakom tenku

WoT IG: RavenHR_
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 16:37 (Intel&ATI).
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
TheMrCro123 kaže...
Stric_Jura kaže...

@1BIT

 

OK, no daj ti meni objasni na koju jebenu woodo magiju s novim tenkom (Tim T25 Pilotom) nakon par igri imaš za 3. klasu 46k srebra i 51k iskustva...

 

Ja sam jednom dobio oko 9k iskustva i preko 50k srebra kad sam s SU-152 zatukao 9 protivnika... i naravno 3x iskustvo je bilo za 1. pobjedu u danu...

 Dobio je 46k srebra i 51k xp-a na tu jebenu woodo magiju što WG njega voli više nego tebe 

 

Dobio je 46k srebra zato što je vozio premium tenk (premium tenkovi zarađuju više srebra i xp-a) i za svoj rezultat iz bitke je dobio 1k xp-a, a ostalih 50k je dobio za izvršenje misije (trebalo je pobjedit 25 bitaka sa t8 i bit u top 10 po xp-u)

 Ja sam jučer ili prekučer s T25 Pilot napravio oko 2500dmg, 4 killa, 1100 base exp, 100.000 srebra čistog profita .... 2.klasa :)

7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
ED63 kaže...

 hahaaha Edo legendo, radio sam noćnu 12sati kao student, pa nisam stigao odgovorit, al sam pročitao, baš si mi uljepšao job time

 

Ma ne znam kako sredji prst, često stisnem lock na nekog tenka, pa razmišljam, reko neće to pogodit, pa unlock-am, neznam imam tu naviku, al primjetio sam npr kod snajpanja da je preciznije kad baš nanišaniš metu, neko kad se lock-a, meta stacionarna ko drvena Marija, ja mirujem, full focus i još par sekundi znam pričekat, opalim i shell fula metu, zato ne pucam baš pod lock-om, al navika je ostala lock-ati metu, pa unlockati

 

Nego što se tiće Pilota, da full je precizan, tj ne gubi baš focus (čak i dok je stock), ja sam razmišljao skinuti vstab i staviti egld, jer dosta često na Peekaboo igram sa njim (virim sa kupolom), na blizu pogađam, al na dalje znam fulati ili dok čekam focus pobjegne mi meta, pa bi mi brži focus dobro došao

 

Što se tiće optike, razmišljao sam i o njoj, dobro bi došla, al zauzme jedan slot onda, trenutno sa ventom i braćom imam 407 viewrange, gledam na ovoj stranici ako dodam skill recon i situation awareness viewrange može narasti do 426m, znači to je max bez optike i teleskopa, sa optikom bez recona i situation awareness-a ima 445m što je taman malo preko max 440m (ili kolko je ono ograničeno), e sad kako nemožeš sve imati, treba raditi kompromis, ili će mi bit neprecizniji ili će sporije reload-at ili će slabije spotat

Ma razmišljam, najbolje mi je možda sve probat, pa vidjet šta mi najbolje paše, skinut ću vstab i stavit optiku, odigrat tjedan dana tako, pa skinut i probat egld itd...

 

Ima ova stranica di se može vidjeti šta najčešće koriste vajolet stet pedderi (kako bi ti rekao) na nekom tenku.

Tu je optika, ali i vstab korišten u dosta velikom postotku, mada vstab je po meni nepotreban na pilotu

 

 Imam vec par Ace tankera s pilotom i optika je must have, stavi vent, rammer i optiku, u T10 partijama mozes biti strasno koristan kao scout, imas mal turet i nije te bas lako pogoditi kad proviris negdje. Gun ima odlicne soft statse tako da ti nista za aim ne treba.

...
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Intel&ATI kaže...

Ako tenk ima mogucnost stavljanja vstab-a, uvijek odaberi vstab preko egld-a

Iz jednostavnog razloga sto vstab funkcionira kad si u pokretu, znaci da vec kad stanes i pocnes aimati tvoj krug je manji za 20%, nego bez vstab-a.

Dok egld funkcionira samo kad si potpuno zaustavljen i onda pocinje aimati 10% brze 

 

Tako da vstab je bolji od eglda u svakom tenku

 EGLD je bolji izbor na autoloaderima koji imaju kratak delay između granata

14 godina
offline
World of Tanks

ah starost nisma vidio da je 50K iskustva bila nagrada, mislio sam da je srebro...

 

ali OK, ja imam par T6 premiuma i nikada baš ne zarađujem tako brutalno

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

ah starost nisma vidio da je 50K iskustva bila nagrada, mislio sam da je srebro...

 

ali OK, ja imam par T6 premiuma i nikada baš ne zarađujem tako brutalno

 t6 premiumi su nešto bolji za grind posade, a t8 su nešto bolji za grind srebra

14 godina
offline
World of Tanks

Evo kako izgledaju grane sa nacijama koje imaju light tenkove na ct serveru

(cropao sam slike da se bolje vidi, al iz nekog razloga samo jednu mi uploada, ostale neće, pa sam ostavo ovako, znam da se sad slabo vidi, al neda bug uploader drugačije...)

 
 
 
 
 

EDIT:

Zaboravio sam napisati, posada sa light tenkova se pretrenirava, tj sa nekadašnjeg tiera VIII T54-ltwt posada mi je u vojarni i glasi za tenk lttb, tako da mi je t54-ltwt bez posade, a za lttb imam dvije posade trenutno, tako da će tenkovi biti spremni odma za strongholde/klankse bitke...

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 21:43 (1BIT).
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Koje jebeno sranje, udjem na test server i nisam dobio golde i free xp, samo silvere, muhahahahahahaha. Nabijem ih na neku stvar...

...
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Dobio golde i free xp, nabavio par tenkova u garazu, isprobao sve i svi su odlicni, ne znam koji je bolji. Kao flanekri ovi tenkici dodaju novu dinamiku u T10 borbe i sa promjenama na arty, koje sam isto isprobao igra ce se dosta promjeniti . Ovo dodavanje T10 light tenkova nekako zaokruzuje igru, igram WoT vec 4 godine i uz sve mane koja igra ima moram odati priznanje devsima na onome sto rade i na tome koliko su toga promjenili/dodali u zadnje 4 godine.

...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

Isao isprobati lightove na test server, nakon cekanja sat vremena da udem eto u sat vremena skinuo mastery na tri koja su me zanimala

 

AMX 13 105

 
 
 

T-100LT

 
 
 

Rhm-Panzerwagen

 
 
 

 

Mogu reći da mi se za sada najvise svida francuz, kao mali batchat je, 3 granate u klipu, oko 1200 prosjecno skida, reload je nekih 25 sekundi, odlican tenk!

Rus je zvijer za boostove i climbove, mastery sam skinuo na mountain passu, ide 72 na sat, zaletio se brzo preko mosta i climbo na brdo, spotao i dillao dmg cijelo vrijeme, odlican tenkic, fali mu malo depresije, ali ubrzanje i sama brzina vrhunska.

 

Nijemac je najbrzi od svih, rus je 72 km/h, a svabo 75 km/h... ima regular apcr, premium heat (sto je najveca mana rusa, rus ima regular apcr, a premium su mu obicne AP granate, tako da granate lete predugo)... svabo je odlican isto, za sada mi se svi svidaju

 

Skinuo sam mastery i kineza, zaboravio sam uslikati nazalost, isto odlican tenk, dosta slican onom nagradnom 121B mediumu, samo manji.. ima "mrezu" oko kupole tako da heat ne prolazi u kupolu osim sprijeda

Amerikanac mi je za sada najgori, al meni nikad nije sjeo niti T49 derp top, tako da vjv onima koji znaju igrati T49 ce i sheridan biti zvijer

Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Čitam nekakav critical update je najavljen, al mi niš nije jeasno, izgleda ko sprdnja neka, prvo sam mislio, valjda su hakeri upali u wg-ov server, nakon 5min čitanja se sjetim, pa prvi april je

 
 
 

LINK

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.4.2017 21:05 (1BIT).
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Uspio doći do 52% wr ..... Uživam u ovom tenku više nego u ijednom do sad...ali kako me baca mm nemogu vjerovat.... Stalno moram čuda izvodit za pobjedu. I danas svako malo ammorack. Počeo sam nosit 2 repair kita.

 Evo prva zvjezdica je tu

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.4.2017 12:51 (Frenzy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Jedna napeta od danas. 2x su mi ubili gunnera i zapamtio da mi je gunner na tipki 2, a već imao iskorišten medkit pa sam tukao sa zlatom po artiljerijama. 

Naravno da sam baš kad sam išo na arty imao nevjerojatne pingove pa sam pola zlata bezveze ispucao taman da nemam za poslije kad mi treba.

 

http://wotreplays.com/site/3475122#sacred_valley-airlive-vk_30_01_d

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.4.2017 15:22 (AirLive).
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Znaci igram vec 3 mjeseca wot nakon sto sam prestao igrat i sjecam se da sam jednom prilikom dobio na churchilu trakicu a nisam igrao nista posebnu partiju, a danas sam odigrao sa kv3 svoju najbolju borbu do sad i nisam dobio zvjezdicu na topu i tako vec drugi put, bio hladnokrvan, as, najveci damage i nezz sta jos sve ne i nista, evo imam 2 slike od partije pa ako netko moze rec kako se dobivaju te trakice tj zvjezdice na topu bio bih zahvalan. Stavit cu ih u komentar

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Evo slike
7 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Evo slike
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Lakše staviti 3 posta i 5 slika na forum nego ukucati u google...

 

https://console.worldoftanks.com/en/content/about/game-guides/marks-of-excellence/

live and let live
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice