World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.294.817
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: World of Tanks
dr.zharre kaže...

Prilagodiš se... tj. stisneš gumb broj 2 čak i kad mu pucaš u stranicu

Da, to mi ide na živce, trebaš i sa goldom znat di ćeš gađat jer pucaš u jebeni zid. A onda te on odere sa HE i odnese ti 700HP u šutu... I još relativno brzo i reloada.

Rvat katolik!
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

jedan hesh pixel pogodak.. komedija .. 

 

 

 

 

 

xfact
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Jel ima neko neki info (leak) kakav ce ovo maraton biti,dolazi u najgore vrijeme,baš kad idem na ljetovanje i ultru 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.7.2017 18:26 (izvone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: World of Tanks
Nagrada za ovaj maraton bi trebao biti T34-85M

https://thearmoredpatrol.com/2017/07/01/t34-85m-marathon-coming-on-eu/
9 godina
offline
World of Tanks

Neloš tenk, ima bolji dpm čak i od t-43. Gun handling isto.

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Tanks

Nije baš maraton, prije mini maraton, čim se osvaja tier VI tenk, nagrada u pravom maratonu je tier VIII tenk, al svejedno zanimljivo zvući, samo se nadam da neće biti po nacijama, već neke misije za određeni dmg ili exp, u zadnjem mini maratonu sam osvojio dicker max-a, koliko se sjećam, nije bilo preteško, nadam se da će i ovo biti tako...

 

BTW: mogao bi biti dobar tenkić za turnire ganjat u tieru VI za osvajat golde

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
World of Tanks
17og idem na godišnji, valjda će biti opcija da se ostatak maratona kompenzira s tokenima. Koji ne bi trebali biti skupi s obzirom da t6 tenk košta stotinjak kuna.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.7.2017 8:17 (MoF0).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Das nekom frendu acc  da ti skine svaki dan misiju.ako imas nekog tko igra jos wot.tako mi radimo u ekipi

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
World of Tanks
Ja imam frendove koji bi prodali sve moje tenkove i onda mi javili da su mi zaradili 50M kredita.
 
8 0 hvala 1
13 godina
offline
World of Tanks

Došao buff za IS-7 na supertest serveru... uz ovo na slici povecali su power-weight ratio s 15,4 h.p/t na 19 h.p/t

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.7.2017 16:41 (ficosime).
Moj PC  
2 0 hvala 2
9 godina
offline
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

imam pitanje u vezi premium shop ponude za best buy gold paket,gdje dobite 5k golda i 10x misija po 250 golda pa se moze osvojit dodatnih 2.5k sto je odlicna ponuda. E sad,ako to kupim danas,jel to znaci da moram igrat 10 dana za redom da bi dobil 2.5k i onda ako koji dan propustim to sam onda popusio,ili je to da kad god se ulogiram imam tu misiju dostupnu? Nadam se da me kuzite...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: World of Tanks
Misije moras odraditi zaredom ako zelis skupiti cijelih 2500 golda. Ako npr propustis jedan dan gubis 250 golda i to je to, a ostatak mozes ostvariti u sljedecim danima.
14 godina
offline
World of Tanks

aha,dakle u roku 10 dana kolko igram igram. Onda cu to nakon godisnjeg. hvala na info!

 

Maraton mi nije primamljiv,pa se necu muciti igrati preko godisnjeg :D pilot mi je uzeo pola života dok ga nisam dobio,tako da ovaj preskacem.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.7.2017 11:10 (izvone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Dnevna doza balkanskog primitivizma

 

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

ah mali srolje... meni se često zbog nadimka u WoTu jave Srbi, ali kad vide da kajkam u porukama, ne zamaraju se time, OK su momci....

 

ali ovo su valjda "vasceli Srbi", i ne žele da imaju standardne 5-kolonaše (rečene Albance i Hrvate) u klanu..

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

I'm baaaack 

 

Volim kad ne igram dugo pa se promijene statsi za markove, sjecam se da ako si imao manje od 3.5k kombinirane na 90% padao si dole i sad s ovim gejmom 3 marka

 

beaststeeth kaže...

Dnevna doza balkanskog primitivizma

 

 Isti encounter imao jučer

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.7.2017 20:23 (ja111).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Jedna bitka od prije 5min, ovaj ko da je sin od chuck norrisa, pol tima sam riješio

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks

Danasnja misija - odigraj 5 random bitki.

Koliko vidim nema nikakvih dodatnih uvjeta kao da moras pobjediti, biti top10 po XP ili slicno.

Znaci, samo odigraj 5 randoma bilo kako

 

Teska misija...

 

Naravno, kao i za Pilota kasnije ce biti puno teze.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
14 godina
offline
World of Tanks

Počelo je počelo

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Počelo je počelo

 

 

Ponekad dobijem poriv da odgovaram na takve poruke, ali onda si pomislim... jebate pa ta osoba je u paklu, kakav je njemu mess u glavi kad vjerojatno nakon svakog meča šalje ovakve poruke. Pa mi dođe čovjeka žao i pređem preko toga.
15 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Počelo je počelo

 

A sta je bilo?

Ubio si ga, a on l33t prO to nije dobro podnio ili ... ?

 

BTW, zbog tih raznih debila koji imaju potrebu spammat nakon bitke sam disejblao mogucnost da mi bilo tko salje poruke u garazi osim onih na friends listi ili iz klana.

Pa mogu retaji pisati do mile volje...

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.7.2017 10:52 (Mauro).
9 godina
offline
World of Tanks

Navodno sve misije:

  • Day 1 (july 7th) : Play 5 random battles. Reward : 1 Personal Reserve: 100% EXP for 2 hours
  • Day 2 (july 8th) : Rank Top 5 by damage in a random battle. Reward : 1 Personal Reserve: 300% Crew EXP for 2 hours
  • Day 3 (july 9th) : Destroy 5 enemy vehicles in any amount of random battles. Reward : 5x Automatic Fire Extinguishers
  • Day 4 (july 10th) : Deal 3000 damage in any amount of random battles. Reward : 5x Large Repair Kits
  • Day 5 (july 11th) : Damage 5 enemy vehicles in any amount of random battles. Reward : 5x Large Repair Kits
  • Day 6 (july 12th) : Rank top 5 by EXP in a random battle. Reward : 1 Personal Reserve: 100% EXP for 2 hours
  • Day 7 (july 13th) : Deal damage to enemy vehicles in random battles 10 times over any amount of battles. Reward : 1 Personal Reserve: 300% EXP for 2 hours
  • Day 8 (july 14th) : Get 1,500 EXP over any amount of random battles. Reward : 1 Personal Reserve: 300% EXP for 2 hours
  • Day 9 (july 15th) : Damage at least 5 enemy vehicles in any amount of random battles. Reward : 1 Personal Reserve: 100% EXP for 2 hours
  • Day 10 (july 16th) : Spot 10 enemy vehicles over any amount of random battles. Reward : 5x Large Repair Kits
  • Day 11 (july 17th) : Destroy 5 enemy vehicles in any amount of random battles. Reward : 1 Personal Reserve: +50% Credits for 2 hours
  • Day 12 (july 18th) : Deal 1,000 damage in 1 random battle. Reward : 1 Personal Reserve: 300% Crew EXP for 2 hours
  • Day 13 (july 19th) : Damage 5 enemy vehicles in any amount of random battles. Reward : 5x Large Repair Kits
  • Day 14 (july 20th) : Damage/injure 5 enemy modules/crew members in any amount of battles. Reward : 5x Large Repair Kits
  • Day 15 (july 21st) : Damage 5 enemy vehicles over any amount of random battles. Reward : 1 Personal Reserve: 100% EXP for 2 hours
  • Day 16 (july 22nd) : Deal at least 5% of your team's total damage to enemy vehicles in the same random battle. Reward : 1 Personal Reserve: 300% Free EXP for 2 hours
  • Day 17 (july 23rd) : Deal 3,000 damage over any amount of random battles. Reward : 5x Automatic Fire Extinguishers
  • Day 18 (july 24th) : Get 1,500 EXP in any amount of random battles. Reward : 1 Personal Reserve: +50% Credits for 2 hours

All missions have a token as reward too.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.7.2017 11:14 (AirLive).
 
1 0 hvala 3
15 godina
offline
World of Tanks

Ne bi trebalo bit problematično...

Rvat katolik!
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
tnakir kaže...

Ne bi trebalo bit problematično...

U biti izgleda jako lagano.

Ove misije (ako budu fakat ove iz gornje liste) izgledaju kao da WG u biti zeli podjeliti te tenkove, ali da su ipak stavili misije reda radi.

 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
15 godina
offline
Re: World of Tanks

Da, nema potrebe za ganjanjem misija.

 

Većinu ovoga će se dati odraditi ako ideš odmorit mozak sat vremena dnevno uz laganini tenkiće, bez da planirano ideš odradit misiju.

Rvat katolik!
9 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Izgleda kao najlakši maraton ikada...

dr.zharre
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Na azijskoj regiji su na stranici bili objavili misije za sve dane. Sad stoji samo za 1 dan. Malo su se zaletili bili izgleda.

 

Vjerojatno je to i namjerni leak da se vidi da su lagane misije da zadrže ljude na servere ljeti, a da se ti ljudi ne pate sa maratonom, nego opušteno svaki dan igraju i usput dobiju beplatan tenk.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.7.2017 14:11 (AirLive).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
MoF0 kaže...

 Ponekad dobijem poriv da odgovaram na takve poruke, ali onda si pomislim... jebate pa ta osoba je u paklu, kakav je njemu mess u glavi kad vjerojatno nakon svakog meča šalje ovakve poruke. Pa mi dođe čovjeka žao i pređem preko toga.

 Ma nisam mu ni ja odgovarao, nek se ispuše ak mu to paše, briga mene

Mauro kaže...
A sta je bilo?

Ubio si ga, a on l33t prO to nije dobro podnio ili ... ?

 

BTW, zbog tih raznih debila koji imaju potrebu spammat nakon bitke sam disejblao mogucnost da mi bilo tko salje poruke u garazi osim onih na friends listi ili iz klana.

Pa mogu retaji pisati do mile volje...

 Ma lik u mom timu bio, bila mapa abby i ja sa pilotom krenem na sredinu i stanem prije grada, igram na hull down u nadi da dam šut kojem lightu na samom početku koji pokušava proć, dođe taj lik u wz 112 i još par tenkova, od svih tenkova, samo on primi dva šuta, ja kako sam u hull down-u brzo sakrim kupolu, a ovaj je cijeli virio, kasnije kako se povlačio je zapeo malo za mene, a ja sam mirovao, taman u zoom-u nišanio tenka, pa ga nisam ni vidio, tu su ga valjda još jednom pogodili, ja mu pišem da je sa heavy tenkom na ovoj mapi trebao ić ili lijevo ili desno, u sredinu idu lightovi i mediumi, on piše fu i onaj srednji prst, ja nisam dalje ništa pisao, nakon par min, ode on u sredinu između onih zgrada, nisam vidio šta je tamo bilo, al isto mu neki lik piše u komentarima "wtf wz 112, what are you doing", valjda ga je pukao, sudario il gurao i na kraju bitke dobim ovu poruku, reko aj dobro

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice