World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.312.840
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ima li netko ovaj Pz II J sto je u paketu s 30500golda?  Mislim da to nije lose za malo se ispuhat kad ti u randomu neda win sa batchatom 7 8 bitaka za redom..

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2017 13:39 (cveletdi).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Evo konačno 11.10, na sandbx-u se mogu isprobati hd mape, pa tko hoće ->LINK

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Ajd salji invajt
Rvat katolik!
14 godina
offline
Re: World of Tanks
tnakir kaže...
Ajd salji invajt

 Pa stavio sam LINK

Samo stisneš apply, skineš i instaliraš wot sandbox

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2017 0:58 (1BIT).
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Ma ne ti, alesandro.
Rvat katolik!
14 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Evo konačno 11.10, na sandbx-u se mogu isprobati hd mape, pa tko hoće ->LINK

 pise mi application sent ali neznam gdje :/

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

zar nije od 11 -og? nista se nemoze instalirati.. 

xfact
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2017 10:36 (=xfact=).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Aj moze, posaljem ti kad dodjem doma. 

http://www.winblogs.net
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Bogme ja kad vidim arty u igri, prvo pazim da ne budem prvi spotan u svom timu, koji put zaboravim, spotaju me prvog i dva neprijateljska arty-a me zaseru ko ptica friško opran auto...(a nisu čak ni u platoonu) prepolove me na samom početku, pa se povučem i odkampam ostatak bitke

 Sada bar mozes makar to. prije ako su te 2 poklopila..  -> back to garage

xfact
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Kill Frenzy kaže...
 pise mi application sent ali neznam gdje :/

 Kad stisneš apply now, skidaš exe file za instaliaciju zasnebnog wot klijenta koji se spaja na taj sandbox server, odvojen od EU1 i EU2 servera i ct servera, aplikaciju si skinuo, ali trebaš vidjet gdje ti defotno browser stavlja download files-e, pronaći ju i instalirat

 

Ja sam ju instalirao bez problema, ali još nije dostupno, trebamo se strpit 5 dana, do 11.10

 

14 godina
offline
World of Tanks

Znam da se treba pricekati ali mi ne skine nista. Samo pise app sent. 

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Kill Frenzy kaže...

Znam da se treba pricekati ali mi ne skine nista. Samo pise app sent. 

 Ne znam koji browser koristiš, ja sam na mozilli, imaš sigurno download history, pa pogledaj ako imaš opciju da otvoriš direktori/mapu/folder u koju je skinut wot.exe (sandbox), pa tako pronađi di je app sent-an

 

14 godina
offline
World of Tanks

isto ali ga nije skinuo i nemogu ponovo zatrazit download.:)

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

hm, čudno, a ne znam, probaj drugim browserom skinut, možda prođe

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Ovako, trebao bi jednog T9 LT izgrindati na T10.

Imam RU251, T-54 light i AMX 13 90. Imam ih jos od kada su biti T8, a od kada su dignuti na T9 nisam ih igrao.

Sad bi jednog od njih volio natjerati na T10.

 

Ovako stoje:

 

RU251 - posada sa 4 skilla utrenirana

T-54 lw - posada sa 5 skilova utrenirana. To je u biti Berlin posada iz Rudy-a, nije mi trebala ruska MT posada, a trebala mi je dobra posada za T54lw dok je bio T8 i koristio se u CW i kampanjama

AMX 13 90 - najlosija posada. Commander na 3 skilla, druga dvojica na 2 skilla

 

Kojeg od gornja 3 izgurati na T10 uzevsi u obzir koliko su sami T10 dobri i posade koje imam (i koje ce zavrsiti u T10 tenku)?

I kada istrazim T10 onda ce taj T9 biti prodan.

4 T-54 lightweight
2 Ru 251
0 AMX 13 90
Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.10.2017 1:11 (Mauro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

F7 ekipa 

Dakle ovako, sad se mjenjaju misije za ove tenkice, bude se moglo skipat weee napokon obj 260...

Ostalo jos zavrsit lt na t55a, te za obj 260 su mi ostale td 7 i zadnja, te lt zadnja i jos par komada, no to bi trebo imat ordera za preskipat...

 

Ono sto me muci je to da sam sad zavrsio lt na t28htc, te bi trebo odabrat posadu, tete za koji tenk, i tu je problem ne znam na sto bi stavio, a i ako se ne varam jesu sad zamjenili da se bia i sisterhood nadopunjavaju, tj vrijede bonusi ako je mixana posada, znam bi bilo bolje da se stave sve na isti tenk, al mi djeluje bolje da imam na više tenkova ženski glas, a i relano comander je nabitniki u tenku, robija igrat kad neznas jesi spotan 

 

Pa eto ako koja dusa ima izmiksano ili zna dali je svejedno sad bio bi zahvalan.   

 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

Radi ti normalno sada sestrinstvo i braća, tako da stavljas si žene samo za komandere ako želiš ženski glas

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.10.2017 1:40 (ficosime).
15 godina
offline
World of Tanks

Mozes miksati zenske i muske clanove posade i kada na muskim istreniras BIA onda ce ti raditi u kombinaciji sa SoS koji po defaultu dobiju zenske.

Najvise koristi dobijes ako zenske regrutiras za razne commandere jer osim sto dobijes Sesto Culo odmah, commander ima gomilu korisnih skillova, pa je dobro imati sto bolje utreniranog commandera.

Ali ako stavis sve zenske u jedan tenk onda ti BiA odmah radi (ne moras utrenirati muskice) i to je odmah poprilicno dobro utrenirana posada.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Nakon duuugo vremena upalio sam ponovno wot i ono sto mogu kazat je da se svaki put iznova razocaram pohlepom koja je prisutna u igrici. Znam da nisu karitas ali znan svakako da igra po meni nikad nije bila gluplja nego sad.. Igram od 4. neke verzije pa mogu samo ustanovit da nikad nije bilo gore sto se tice preciznosti stug 3 kojeg sam bas obozava radi topa sad od 5 hitaca obavezno 2 zavrse di zavrse a u full aimu... S druge strane kv2 sa 152mm snipa bolje nego neki td...
Ono sto primjecujem svaki put nanovo su mali brzi nevidljivi tenkici koji umjesto topova imaju lasere jer kako drugacije opisat da tier 6 potato tank bez problema penetrira tigera p frontalno koji je jos savrseno tiltan... A i arty je cudo nekad te one shota a nekad u 10 puta sto te pogodi i to direktno skine 1% hpa...
Na kraju posta nije mi jasno sto to wg razvija a nikako da ide naprid... Dapace najvise su mi se svidale partije tamo 2012 2013...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
Mauro kaže...

Ovako, trebao bi jednog T9 LT izgrindati na T10.

 Uzmi u obzir da će u 11. mjesecu top of the tree bit najvjerojatnije francuz koji će ti onda biti na 30% popusta + brži trening posade.

Možeš čekat do 11. mjeseca ili odma sad grindat nekog drugog pa sljedeći mjesec možeš nastaviti sa francuzem.

14 godina
offline
Re: World of Tanks
LordNIbbler kaže...
te bi trebo odabrat posadu, tete za koji tenk, i tu je problem ne znam na sto bi stavio, a i ako se ne varam jesu sad zamjenili da se bia i sisterhood nadopunjavaju, tj vrijede bonusi ako je mixana posada, znam bi bilo bolje da se stave sve na isti tenk, al mi djeluje bolje da imam na više tenkova ženski glas, a i relano comander je nabitniki u tenku, robija igrat kad neznas jesi spotan 

 vrijede bonusi, nemas brige oko toga, BiA + SoS =

Mauro kaže...

Mozes miksati zenske i muske clanove posade i kada na muskim istreniras BIA onda ce ti raditi u kombinaciji sa SoS koji po defaultu dobiju zenske.

Najvise koristi dobijes ako zenske regrutiras za razne commandere jer osim sto dobijes Sesto Culo odmah, commander ima gomilu korisnih skillova, pa je dobro imati sto bolje utreniranog commandera.

Ali ako stavis sve zenske u jedan tenk onda ti BiA odmah radi (ne moras utrenirati muskice) i to je odmah poprilicno dobro utrenirana posada.

 rekao bih ja kao wot laik koji cita sa razumijevanjem

najvaznije oko zenskih posada je to da je Sisterhood of steel nulti perk, tj. nije kostao kao na drugim clanovima oko 190 k expa nego nula i nemoze se resetirat

a znacenje toga je da kad skupis posadu sa 3 skila, zenski komander ce bit na cetvrtom (jer je sos nulti po brojanju) skilu a to ti je ohoho partija

jedino slicno tome je posada iz berlin trio tenkova koja isto ima bia kao nulti skil

znaci ak imas premium, i jos elitani tenk, i mozda personalne rezerve za 100% exp i 100% crew exp uz prosjek od soma expa po borbi, znaci to je cca 3 soma crew expa po borbi (naravno da gamad zbraja bonuse, ne mnozi ih, a mnozi samo basic exp), 190k / 3k je opet nekih 60 partija usparanih (nisam ubrojal efekt accelerated crew training, s njime je sve duplo) koje nemoras odigrat, a to je uz prosjek od 10 min partija, nekih 10 sati

znaci svaka zena komander je nekih 10 sati gejmpleja (i to uber ultra igre bez nanizanih poraza i leminga u timu, lagga, nedostatka rezervi itd) ispred muskog clana posade koji dodje sa 1 skilom ( opet ponavljam da je sos nulti skil, prvi izaberes sam i odma je na 100% i drugi krenes punit)

 

p.s. makar je nekad tih 190k expa za jedan skil bilo jako puno, 190 partija po soma expa, sad se to moze sa rezervama smanjit na 1/3 i manje, posebno ak je neko nakupil rezerve za posadu 200% i 300%, i uz acc crew training to ide na 1/6 ili cak 1/12, sto je nekih 17-20 partija

 

i iako je u startu privlacno imat samo zenske posade, po meni je bolje imat 4 ili 5 tenkova sa 6th sense u startu nego jedan sa full camo ili repair + sos(bia)

 

sve te prednosti zenskih comandera nad ostalim funkcijama ce nestati samo onda kad uvedu kak su i planirali da radista sa 100% osnovnog treninga je odgovoran za 6th, a ne komander sa perkom, jer mu (comanderu) to sada daje veliku prednost i obavezno je za njega ispred sveg ostalog. ali je firma vidla statisticki kolko ljudi trose na reskilanje da dobiju 6th pa nisu ludi pocet to dijelit badava i odrec se zarade

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
12 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...
Mauro kaže...

Ovako, trebao bi jednog T9 LT izgrindati na T10.

 Uzmi u obzir da će u 11. mjesecu top of the tree bit najvjerojatnije francuz koji će ti onda biti na 30% popusta + brži trening posade.

Možeš čekat do 11. mjeseca ili odma sad grindat nekog drugog pa sljedeći mjesec možeš nastaviti sa francuzem.

 Francuz 10. razine nije tako dobar kao T-100 LT ili Rhm Pzwg. Osim toga, na fracnuzu ima najlosiju posadu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
Kill Frenzy kaže...

Znam da se treba pricekati ali mi ne skine nista. Samo pise app sent. 

 Ne znam koji browser koristiš, ja sam na mozilli, imaš sigurno download history, pa pogledaj ako imaš opciju da otvoriš direktori/mapu/folder u koju je skinut wot.exe (sandbox), pa tako pronađi di je app sent-an

 

 pa za sandbox treba dobiti invite od wg-a kolko ja znam.. nemoze svatko doc i skinut sb server kako ga volja.. 

xfact
14 godina
offline
World of Tanks

Dali očekujete patch sljedeći tjedan?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
19.10. ide patch.
14 godina
offline
Re: World of Tanks
MoF0 kaže...
19.10. ide patch.

 Hvala! To bi značilo da imam još 9 dana za izgrindat britanca :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.10.2017 13:22 (anarky1988).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
=xfact= kaže...
 pa za sandbox treba dobiti invite od wg-a kolko ja znam.. nemoze svatko doc i skinut sb server kako ga volja.. 

 Hm, nemam pojma, ja sam sandbox igrao prošle godine, u međuvremeno brisao windowse, pa tako i wot i uspio sam skinuti i instalirati ovaj zadnji wot sandbox luncher, vidjet ćemo sutra hoće li radit

 

(još uvijek mi piše nedostupno, a stutra kakti službeno puštaju u rad)

 

EDIT: moguće da je trebalo negdje stisnut participate, pa onda wargaming dozvoli pristup, ako se dobro sjećam, davno je to bilo, još sam bio paradajzić

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.10.2017 15:36 (1BIT).
9 godina
offline
Re: World of Tanks
Majesty kaže...

 Francuz 10. razine nije tako dobar kao T-100 LT ili Rhm Pzwg. Osim toga, na fracnuzu ima najlosiju posadu.

 Nemam nijednog od tih lightova, tako da ne znam koji je bolji. Samo sam napomenuo ako čovjek ne zna da će francuz bit najvjerojatnije sljedeći tott, da se lakše odluči.

Inače, svi lightovi će u ovom sad patchu dobiti buff tako da će biti sličniji onome kakvi su bili prije nego su uopće došli na live server.

12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
=xfact= kaže...

(još uvijek mi piše nedostupno, a stutra kakti službeno puštaju u rad)

 

EDIT: moguće da je trebalo negdje stisnut participate, pa onda wargaming dozvoli pristup, ako se dobro sjećam, davno je to bilo, još sam bio paradajzić

 mozes napraviti apply ali onda cekas  dok ti odobre ulazak na sandbox. ako ti odobre.. i dodje obavijest mailom da si dobio pristup.. 

xfact
12 godina
protjeran
online
Re: World of Tanks

Ovakva poruka bi vam trebali stici na mail za sandbox...

 

Hello, tomo53nja!

Your application for the Sandbox server had been approved earlier because you participated in previous testing sessions. We invite you to take part in the new iteration of testing, which is starting soon. And if you haven’t yet, check out the Sandbox blog for in-depth info on what’s being tested.

To gain access to Sandbox, follow these steps:

  • Hit the "Create password" button below to visit the password reset page.
  • Click the "Reset" button there and follow the instructions to create a separate password for Sandbox. (It won’t affect the password you use for the game’s live servers in any way).
  • Download the special Sandbox game client.
  • Log into the Sandbox client using your new password.

Creating new features is an important and challenging task for the team, and we are looking forward to seeing you on this mission. Your feedback is crucial to getting it right!

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice