World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.294.480
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
World of Tanks

hm, evo ja sam jučer navečer u pol dvanaest dobio invite za sandbox, ali kad instaliram wot client i dalje mi piše service is not available, please try again later EDIT2: ja sam mislio da 10.10 počinje testiranje, a zapravo sutra počinje 11.10

U+igri U+igri
 
Na+stranici+wot-a Na+stranici+wot-a
 

EDIT:

Sad sam tek skužio, pa i ja imam tu poruku u mail-u, trebam samo pass resetirati

 

BTW: nisam nigdje participirao za sandbox, jedino ako nije od prije ostalo, prošle godine sam isprobavao, al ovako mi se čini svi koji su stisnuli download sandbox client su dobili invite

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.10.2017 10:14 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks

A je li neke velike promjene donosi sada taj sandbox ??

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...

A je li neke velike promjene donosi sada taj sandbox ??

 Uglavnom mape u HD-u

INFO

14 godina
offline
World of Tanks

Zaboravio se pohvalit, imao sam čast igrati sa još nekom poznatom facom

 

 
 
 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Rus tier X je zvijer. Lt 15.4 je garantirana čim dobiješ otvorenu mapu. Brz je ima strašan cammo dobro snapshota i čak može nekad nešto i bouncat. Strava tenk i najbolji light. Mali nedostatak viewrangea nadoknađuje tim camo faktorom. Kao aktivan scout nenadmasan.
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

zato je wz bolji i svestraniji tenk sa kojim se moze i brawlat hull down . bolji u svakom pogledu od rusa. 

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
World of Tanks

Hehe. Onaj koji zna (hint: dedaa) je zayebo i Chuck Norisa. Kupio Ryzena 5 a dobio Ryzen 7. 

Eno cijela storija o tome u temi "Ryzen procesori..." Ja se vec zabrinuo gdje je, nit piše nit se javlja a on slaže paklenu mašinu. 

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Bome ja još čekam dan kad ću se susrest sa dedom u bitki, onda službeno mogu reć da sam sa svima igrao

 

EDIT:

HD mape

 

 

EDIT2:

Evo tek u 14 sati je pušten sandbox server, bio je off od jutra, prva bitka Himelsdorf, grafika je odlična, ali sam primjetio da mi fali 20-ak fpsa, do sada sam vrtio 60ak fps-a sve postavke max osim motion blur-a i flora na off, vsinc off, u sandboxu sam uključio floru, motion blur i vsinc su i dalje off, oko 45fps-a imam, no anyway nije loše, fali ljudi, na prvu bitku sam čekao 3min, efekt eksplozija malo podsjeća na eksplozje u battlefied 1, male sitne užarene čestice lete po svuda, baš ih se može vidjeti, ali građevine se ne ruše, nema vidljivih oštećenja nakon pucanja u njih...

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

hahah zgodnih li fičra

Evo druga bitka u koju sam "ušao", tj nisam, igra ubaci cijeli protivnički tim, a mi ostanemo u zraku, ovi došli i pobili nas u bazi

 
 
 
 
 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.10.2017 14:34 (1BIT).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Evo ja se probao spojiti ali bitka zapne na loadingu i zavrsi draw vec 2 puta 

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Da tako i meni sad u zadnje vrijeme, ušao sam sa wz-om i ostao u bitki, pa sa bc-om i opet ostao u bitki, nešto ih muče serveri izgleda

 
 
 

Pokušavam u trening neku upast, al svi igraju i nitko ne ubacuje...

 

Evo sa osmicom sam opet upao, sad je moj tim igrao, a protivnički izvisio

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.10.2017 15:51 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Tanks

vec sam deset puta aplicirao za sandbox i apsolutno nista ne dobijam.sta god stisnuo.ni mail ni nista a igram igru od jebene bete.

 

jel sandboxu mogu pristupit svi ili samo odabrani

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

radi na t1 tenkovima bez problema. upravo dobio mines-e  (imam 75 fpsa lock) na max setings + taa...  fino radi

 

eto malo ss sa el halufa

 

probao sam i 1440p.. vrti se oko 60 fpsa/  + - 5fps.. 

 

odlicno optimizirane.. nema puno bugova.. mogli bi to vozit za bozic.. 

 

novi shell tracer je bolestan zvuk i efekt. 2 puta sam skocio sa stolca kad je shell preletio iznad tenka.. 

xfact
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.10.2017 21:21 (=xfact=).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Kill Frenzy kaže...

vec sam deset puta aplicirao za sandbox i apsolutno nista ne dobijam.sta god stisnuo.ni mail ni nista a igram igru od jebene bete.

 

jel sandboxu mogu pristupit svi ili samo odabrani

 Samo odabrani... 

Eto ja se prijavio još na onaj prvi sandbox, tada nisam upao, a sada kad nisam igrao već duže vrijeme, upao u prošli i ovaj sad... 

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Ako netko želi isprobati SB neka se javi u pp.
wot: maxonuniversal
14 godina
offline
World of Tanks

Riješio sam misiju za dan premiuma

 

Pa su još i pričuve puštene, a ja zaigrao sa premium osmicom, ko da je Božić uranio

 
 
 

Groblje tenkova iz jedne klanske

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Grindam malo kredite

 
 
 

REPLAY

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Grindam malo kredite

   

REPLAY

 ja sam jucer s t7 prem. tdom okinuo preko 100 k kredita naravno ejs je bio u pitanju.

 

a s t54 prot mod 1 bas i ne ide samo tak.. cak kada sam i ejs napravio nije bilo 100k

14 godina
offline
World of Tanks

Ma meni se ovak valjda jednom u godini potrefi da osvojim premium dan, nađe se osvojen tier 8 premium i još sam u klanu koji pušta pričuve, mogao sam ja i svoje pričuve još popalit, al šta ja znam, rađe ih nekako čuvam, jer se ne dijele baš često... premium mi traje do 1 u noći, a klanske pričuve će se puštat od 7/8 do 11/12 kako kad, pa iskorištavam sitluaciju kolko mogu

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Mali ima printer para na pakistancu .... xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks

replay od neki dan..top tier sa O-I

Ostao sam na kraju protiv njih 5 i posljednji njihov je bio AT2 koji me nije mogao penati pa sam ga pustio da puca po meni dok nije ostao bez municije onda sam zavrsio partiju :)

 

http://wotreplays.eu/site/3873533#serene_coast-ovajonaj-o-i

 

-BiH-slackspace
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

igrao sam danas malo sandbox i kad se sve popegla ovo ce biti super.ono što me najviše  obradovalo je kako je sve dobro optimizirano

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Nekada si morao ić u tier I da bi seal clubbao, sad se to može i u tier-u VI

 
 
 

REPLAY

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

da ali sad su seal cluberi sami premiumci.. t6 (type64.. i sl) t7 (amx 57 i sl)... ako te ubaci top tier naravno.

xfact
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.10.2017 9:04 (=xfact=).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Uff vrhunsku bitku sam sada imao, samo sam prošao kroz tenkove

T54 Ace, veliki kalibar, najbolji tenkist, 7 killova, 5449dmg

 
 
 

REPLAY

 

EDIT:

Još jedan Ace

SU-100 7killova 3k dmg veliki kalibar, najbolji tenkist

 
 
 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2017 12:41 (1BIT).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Evo jedna sa is7, nije puno dmg-a ali stavljam je samo zbog protivnickog t57 kojeg sam s*ebao vrhunski.

 

http://wotreplays.eu/site/3890396#fjords-p3r00-is-7

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
World of Tanks
Danas je patch, jelda? Nestrpljiv sam čekati do popodne, pa imam jedno pitanje/molbu :). Imam T71 otključan, ali ne kupljen. Jel autoloader verzija T71DA otključan nakon patcha? Onaj T71CDNEŠTO u Bulldog liniji me ne zanima, to sam već prošao, nego bi nastavio autoloader linijom, ali ako mi T71DA nije otključan morat ću grindati i tiereve V i VI, jer su oni do sada bili u grani kojom nisam išao.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Skinuo sa patch ali se ne zeli ulogirati u igru..

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...

Skinuo sa patch ali se ne zeli ulogirati u igru..

 I meni isto tako, samo vrti ono i nece da mi udje u igru. Ljudi moji sta se ovo dogadja?!

...
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Evil Access kaže...
toxic kaže...

Skinuo sa patch ali se ne zeli ulogirati u igru..

 I meni isto tako, samo vrti ono i nece da mi udje u igru. Ljudi moji sta se ovo dogadja?!

 ne znam a jos danas sam doma i mogu igrati... a sto ces...

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...

Skinuo sa patch ali se ne zeli ulogirati u igru..

 zar nevidis da su serveri down jos uvijek? nesto sam procitao na forumu da ce biti down do 18:00 .nadam se da nece..lul

xfact
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice