World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.311.074
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Jel mi moze netko dat neki dobar savjet, kak igrat Ikv 103? Nikad nisam igro gori tenk, zadnji top puca samo HEAT, sa uzasnim shell velocityjem. 120 HEAT pen-a na tier 5 je po mom misljenju debelo premalo, s tim se nemre gotovo nista protiv tier 6 heavija, ma ni mediuma... Tenk je totalni RNG i fakat ne znam kak bi trebo igrat, nemre snipat jer je granata prespora, nemre uc u neki brawl jer nema armor, jedino kaj valja su depresija i camo... Makar stock gun puca AP(102mm) i HE, ipak mi totalno nekompetitivan u usporedbi s drugim tier 5 td-ovima, jer recimo Pz IV. i M4 Sherman imaju bolje 10.5 HE gunove od tog smeca... Fakat ne znam kaj da radim s tim sranjem...

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.4.2017 17:47 (Bado).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

prodaj ga i otkljucaj free xpom iduci tenk ...

ionako je cijela ta linija na opakom popustu sto se tice kredita ako si slagao drvce...

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
Bado kaže...

Jel mi moze netko dat neki dobar savjet, kak igrat Ikv 103? Nikad nisam igro gori tenk, zadnji top puca samo HEAT, sa uzasnim shell velocityjem. 120 HEAT pen-a na tier 5 je po mom misljenju debelo premalo, s tim se nemre gotovo nista protiv tier 6 heavija, ma ni mediuma... Tenk je totalni RNG i fakat ne znam kak bi trebo igrat, nemre snipat jer je granata prespora, nemre uc u neki brawl jer nema armor, jedino kaj valja su depresija i camo... Makar stock gun puca AP(102mm) i HE, ipak mi totalno nekompetitivan u usporedbi s drugim tier 5 td-ovima, jer recimo Pz IV. i M4 Sherman imaju bolje 10.5 HE gunove od tog smeca... Fakat ne znam kaj da radim s tim sranjem...

 Stoji sve što kažeš, i ja sam se iznenadio koliko je tenk loš. Ako snajpaš, snajpaj mete koje miruju. Šanse da ćeš pogodit nešto u pokretu su nikakve, ko što kažeš shell velocity je jako loš, a još granata ne leti ravno nego pod lukom. Kad god imaš mogućnost koristit depresiju na nekom neravnom dijelu koristi je. Ako si u gradu ne pokazuj se dok ne vidiš da je neprijatelj pucao da bi imao vremena da izviriš, naciljaš, opališ i povučeš se. Nikad ne stoj sam na flanku jer ako se zalete na tebe gotov si jer ti je traverse očajan. Veliki problem je HEAT municija koja često faila tamo gdje drugi tip nebi. Vidiš da ti dolazi neko govance tier 3 i ti ga pogodiš u gusjenice koje upiju taj HEAT i onda te to govance izrešeta sa minigunom :P. Također pz4H je problem bočno probit radi spaced armora. Ugl. sretno, tier 6 je jako dobar pogotovo top.

12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Bado kaže...

Jel mi moze netko dat neki dobar savjet, kak igrat Ikv 103? Nikad nisam igro gori tenk, zadnji top puca samo HEAT, sa uzasnim shell velocityjem. 120 HEAT pen-a na tier 5 je po mom misljenju debelo premalo, s tim se nemre gotovo nista protiv tier 6 heavija, ma ni mediuma... Tenk je totalni RNG i fakat ne znam kak bi trebo igrat, nemre snipat jer je granata prespora, nemre uc u neki brawl jer nema armor, jedino kaj valja su depresija i camo... Makar stock gun puca AP(102mm) i HE, ipak mi totalno nekompetitivan u usporedbi s drugim tier 5 td-ovima, jer recimo Pz IV. i M4 Sherman imaju bolje 10.5 HE gunove od tog smeca... Fakat ne znam kaj da radim s tim sranjem...

 ja sam isto bio lud s tim tenkom. jedva sam cekao da ga prodam!!! sranje je i kad pogodi (jednom od 100 puta) ne probije, jer moras snajpat izdaleka i mozes se fakat!!!

HAKOSUKA
14 godina
offline
World of Tanks

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

 Ajd napokon da i wot udje u 2015 godinu.

9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Bado kaže...

Jel mi moze netko dat neki dobar savjet, kak igrat Ikv 103? Nikad nisam igro gori tenk, zadnji top puca samo HEAT, sa uzasnim shell velocityjem. 120 HEAT pen-a na tier 5 je po mom misljenju debelo premalo, s tim se nemre gotovo nista protiv tier 6 heavija, ma ni mediuma... Tenk je totalni RNG i fakat ne znam kak bi trebo igrat, nemre snipat jer je granata prespora, nemre uc u neki brawl jer nema armor, jedino kaj valja su depresija i camo... Makar stock gun puca AP(102mm) i HE, ipak mi totalno nekompetitivan u usporedbi s drugim tier 5 td-ovima, jer recimo Pz IV. i M4 Sherman imaju bolje 10.5 HE gunove od tog smeca... Fakat ne znam kaj da radim s tim sranjem...

Hm...

Švedski tier 5 TD je ponajbolje ne igrati poput normalnog TD-a.

Štoviše, pokušaj iskoristiti njegovih 60 km/h i fino umjesto čekanja u grmu i bezuspješnog pokušavanja s pucanjem iz daljine,

lijepo se iz drugog plana dopeljaš i rokneš mrskog neprijatelja koji se zabavlja sa tvojim saveznicima u bok ili guzicu za cca 350 štete, pobjegneš i ponoviš postupak...

normalno, ne gađaj u gusjenice nego u ravne ploče

dr.zharre
14 godina
offline
World of Tanks

Ako mi jos netko moze pomoci oko lightova prije novog updatea,dakle imam u garazi bulldoga i t49,bull je elitni. E sad,piše tamo da ak je u garaži ja ću dobit kompenzaciju od 1.2M i tenk mi ostaje,ja ga prodam i dobim još od prodaje. Ako ga prodam,vratit će mi ga i opet ga prodam. To mi se čini manjom zaradom nego da ga čuvam i čekam jel da? Jel ima netko da je pratio u zadnje vrijeme update u americi? Ja nisam baš pa da me netko uputi. 

 

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...

Ako mi jos netko moze pomoci oko lightova prije novog updatea,dakle imam u garazi bulldoga i t49,bull je elitni. E sad,piše tamo da ak je u garaži ja ću dobit kompenzaciju od 1.2M i tenk mi ostaje,ja ga prodam i dobim još od prodaje. Ako ga prodam,vratit će mi ga i opet ga prodam. To mi se čini manjom zaradom nego da ga čuvam i čekam jel da? Jel ima netko da je pratio u zadnje vrijeme update u americi? Ja nisam baš pa da me netko uputi. 

 

Hvala!

 Ako ga sad prodas, dobijes oko 700k za njega i dobijes ga nazad u garazu i s njim mjesto u garazi (150 golda) te ga zatim mozes prodat ako zelis za 1,2M. Ukupna zarada je 1,7M i 150 golda tj mjesto u garazi.

 Ako ga ostavis, dobijes 1,2M i ostaje ti on u garazi i mozes ga prodat za 1,2M. Ukupna zarada je onda 2,4M. 

 

Osobo cu napravit prvi postupak jer zelim mjesto u garazi, a srebro se lako skupi.

Ako sam negdje pogrijeso neka me netko ispravi.

011000110010.
14 godina
offline
World of Tanks

ako je tako onda ostavljam jer i tako imam 7 slotova viška,a srebra trebam pod hitno...

 

EDIT: e,a jel kakva kompenzacija za t49 koji postaje devetka??

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 22:05 (izvone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Patch za EU ide ovaj tjedan?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

Trebao bi biti, ja sam mislio da ce biti danas. Ucinilo mi se da sam to negdje procitao ali nije.

13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Dragone kaže...

Trebao bi biti, ja sam mislio da ce biti danas. Ucinilo mi se da sam to negdje procitao ali nije.

 Inače je utorkom u RU a dan poslije EU, ali po ovome, u četvrtak nam dolazi. 

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
14 godina
offline
World of Tanks

Pomozite sirotu....

 

dakle, WoTam čisto rekreacijski, dovoljno dobro da sam zaradio i zlata i poneki premium tenk, uglavnom p4f stil...

 

i sad skopčam da imam riješenu kampanju za StuG IV sve osim zadnje za lake LT-15...

 

s čime je to najbolje riješiti, jer nikako ne uspijevam....

 

imam Rusa MT-25, Švabu : 16.02 Leoparda i Amera: M41...

 

uvijek mi ostanem par sto bodova prekratak do te 4000...

 

ako igram samo na vozikanje i pray&spray + vod s articama ili teškim lovcima/tenkovima - ništa, niente, nada...

 

ako igram na iskakanje i tu i tamo pražnjenje clipa (M41, eventualno Leopard iz blizine) - još manje....

 

što da radim, koju posluku porati?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

Pomozite sirotu....

 

/cut

 

što da radim, koju posluku porati?

 

Leo sa binsima i mrežom na nekim otvorenim mapama (Malinovka) u prvi grm i čekaj kraj.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.4.2017 11:08 (memulica).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

Pomozite sirotu....

 

dakle, WoTam čisto rekreacijski, dovoljno dobro da sam zaradio i zlata i poneki premium tenk, uglavnom p4f stil...

 

i sad skopčam da imam riješenu kampanju za StuG IV sve osim zadnje za lake LT-15...

 

s čime je to najbolje riješiti, jer nikako ne uspijevam....

 

imam Rusa MT-25, Švabu : 16.02 Leoparda i Amera: M41...

 

uvijek mi ostanem par sto bodova prekratak do te 4000...

 

ako igram samo na vozikanje i pray&spray + vod s articama ili teškim lovcima/tenkovima - ništa, niente, nada...

 

ako igram na iskakanje i tu i tamo pražnjenje clipa (M41, eventualno Leopard iz blizine) - još manje....

 

što da radim, koju posluku porati?

 Ja sam sve te misije za stug IV riješio sa chaffe-em i t-37, meni osobno je chaffe prezabavan tenk, ima dobar cammo rejting (mora bit ofarban i svi cammo skillovi na posadi na 100%)...

Uglavnom nemožeš to baš na svakoj mapi riješit, samo na nekim koje su otvorene...

Malinovka:

Odma na početku bitke čim prije doć na H2 i stati iza žbunja i bez pucanja kampati, sa te pozicije spotaš cijelu bazu, pogotovo ove koji prelaze na K3, jedino je zeznuto, ponekad znaju prelazit uz vodu, pa te mogu odspotat, tada si većinom gotov, osim ako nekim slučajem živ pobjegneš

(ja sam znao dobar spot dmg tako napravit)

 

Prohorovka:

Ja je igram ovisno sa koje sam strane, tj ne igram isto, ako si sa strane 1, hvatam čim brže mogu žbunj na D1, ima i žbunj na E1, al je on dosta riskantan jer te dok dolaziš mogu spotati protivnički lightovi koji aktivno spotaju sredinu(ove zelene strelice), najbolje odma otić do D1, pa ako vidiš da je light daleko npr na F6 i siguran si da nema drugih lightova, možeš se pomaknuti na E1, sa tih pozicija spotaš do J1/J2 i opet ako imaš sreće, tvoji u timu će zgađati to šta spotaš, ako nemaš, gledaš kako spotan tenk ide prema tebi i ako se na vrijeme ne povućeš, spotat će te i gotov si...

A ako se igra sa strane 2, to ja stalno aktivno spotam, kroz sredinu pa uletim u jamu koju sam označio crvenom kružnicom, kad uletiš u tu jamu računaj da si spotan, ali postoji također šansa da i ti nih većinom odspotaš, uglavnom nipošto nemoj stati, samo se vozaj i kruži u toj jami, jer si u njoj skriven i siguran ako ti ne doleti koji protivnički light koji se oće borit..., ja tu i tamo izađem iz jame, da mi spadne spot, pa se iznenada opet vratim, u toj jami ih ponekad spotam na D1/D2, ovisno ako nisu iza grmlja ili ako su baš opucali...

 

Paris:

Na ovoj mapi jako ovisiš o timu, ja kad sam sa lightom, stalno odspotam protivnike, al rijetko koji od mojih gađa, oglavnom stani se na brdašće ovisno sa koje si strane, na B4 ili B7 i samo čekaj, bez pucanja, čak i ako ih ne odspotaš, prvi put kad netko od njih pripuca češ ga odspotati, tu sam čak viđao (mada ja to osobno ne radim baš) da se likovi ako vide da je čisto/sigurno na E5 na onom podestu gore, znaju sa lightovima zaletit do protivničkog brdašca i spotat one koji sa druge strane pokušavaju provirit, al nisam baš siguran koliko se spotanog dmg da tako agresivnim spotom sakupit...

 

 

Potražit ću svoje replay-e, pa ih stavim, pa si pogledaj o ćemu sam do sada cijelo vrijeme pričao

 

EDIT:

Evo replay

 

Replay1: Cromwell 5098 dmg spotted

 

Replay2: Chaffe 1967 dmg spotted

 

Replay3: T54-ltwt 3774 dmg spotted

 

Replay4: Chaffe 2139 dmg spotted

 

Replay5: Chaffe 2819 dmg spotted

 

Replay6: Chaffe 3576 dmg spotted

 

Replay7: Type64 2161 dmg spotted

 

Replay8: LTTB 2993 dmg spotted (izgleda da sam sa njime riješio 15. misiju, ja se toga ni ne sjećam)

 

Replay9: Chaffe 2746 dmg spotted

 

Replay10: Chaffe 2819 dmg spotted

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.4.2017 12:21 (1BIT).
9 godina
protjeran
offline
World of Tanks

pozdrav

tek sam prije koji dan poceo igrati tako da sto se tice taktike i sl. jos hvatam

krenio sam s njemackim tenkovima i sad pokusavam doci do tigera (meni drag tenk pa zato) medutim sad sam morao kupiti tier 6 tocnije VK 36.01H.  ima tko kakav savjet za njega, posto mi je spor za poluditi a nemam jos iskustva da mu kupim novi top, kupolu, motor i ovjes. dakle goli je

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Hvala memulica (binse imam, mrežu ne) i 1Bit (ja tražio pomoć, dobio manual s FAQom :-))

bins, oni koji djeluju kad miruješ ili opće, koji daju 10% dometa ?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: World of Tanks
OBLAKprasine kaže...

pozdrav

tek sam prije koji dan poceo igrati tako da sto se tice taktike i sl. jos hvatam

krenio sam s njemackim tenkovima i sad pokusavam doci do tigera (meni drag tenk pa zato) medutim sad sam morao kupiti tier 6 tocnije VK 36.01H.  ima tko kakav savjet za njega, posto mi je spor za poluditi a nemam jos iskustva da mu kupim novi top, kupolu, motor i ovjes. dakle goli je

 

Savjet ti je da se prebacis na is3 liniju , opcenito se ta linija smatra najboljom za pocetnike i od T5 nadalje su svi dobri tenkovi. A is3 je jedan od najigranijih tenkova u T8 timskim, klanskim borbama i strongholdu. Sto se tice te njemacke linije..nisam je igrao, ali koliko sam iskustava cuo u pravilu se neces usrecit ni sa tigrom, a ni tigrom 2, ali je E75 jos uvijek dobar tenk. Eventualno ti ne bi bilo lose krenit na vk 100.01P i mausa jer su trenutačno jako dobri.

 

A ako bas zelis nastavit igrat tu liniju onda moras prezivit stock grind kao i svi za vecinu tenkova ili skupit dovoljno slobodnog iskustva igranjem drugih tenkova. Mozes stavit motor i onaj gornji t7 top prije tracnica, ali za sve ostalo ce ti trebat nove tracnice. A ovako opceniti savjet je da dobro biras stranu na koju ces kreniti na pocetku borbe i da ne ides sam sto vrijedi za sve spore tenkove. Ako si top tier u pravilu moras biti na prvoj crti i boriti se s njihovim heavy tenkovima, a ako si pri dnu sakrij se negdje i snajpaj . I ako nisi vec, obavezno prouci kako funkcioniraju neke osnovne mehanike - npr. spotanje, korištenje grmlja, angling, uobicajene slabe tocke na tenkovima, osnovne razlike između vrsta granata (makar AP i HE)....  Ovo je ovako generalno, a ako imas jos pitanja slobodno reci. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.4.2017 18:08 (roxas).
12 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

 Ja sam sve te misije za stug IV riješio sa chaffe-em i t-37, meni osobno je chaffe prezabavan tenk, ima dobar cammo rejting (mora bit ofarban i svi cammo skillovi na posadi na 100%)...

 

 

 Chaffe je odličan tenk za naučiti igrati lake tenkove. Svakako ga preporučam, a što se tiče LT-15 misije, samo polako, trebas imati dosta sreće i zaboravi na pucanje.

9 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks

uf prvo hvala na iscrpnom odgovoru

ma u sub sam krenio igrati mislim a on nedjelje ono no-life style :D jer sam dobio tjedan dana preminum acc pa da to iskoristim koliko god mogu. kako sam rekao tigar mi je zakon i ovako uzivo pa reko idem po njega pa kakav god da bude

iskreno zeznuo sam u samom startu posto mi se nije dalo citati sto i kako ja krenuo razvijati tenkove samo da ide i onda kad sam kupio tier3 tenk sam vidio na sta se sve dijele itd itd

sto se tice ovog tenka s kojim sad igram nije on los u bliskoj borbi ali dok dodem u akciju prode odredeno vrijeme hahah

jedino me sad malo rastuzilo posto necu kasnije vise imati premium a ne planiram ga ni kupiti, skupljanje 'novca' posto ako me ubiju u startu bit cu u minusu :D valjda ce se nesto naci

7 godina
offline
Re: World of Tanks
OBLAKprasine kaže...

uf prvo hvala na iscrpnom odgovoru

ma u sub sam krenio igrati mislim a on nedjelje ono no-life style :D jer sam dobio tjedan dana preminum acc pa da to iskoristim koliko god mogu. kako sam rekao tigar mi je zakon i ovako uzivo pa reko idem po njega pa kakav god da bude

iskreno zeznuo sam u samom startu posto mi se nije dalo citati sto i kako ja krenuo razvijati tenkove samo da ide i onda kad sam kupio tier3 tenk sam vidio na sta se sve dijele itd itd

sto se tice ovog tenka s kojim sad igram nije on los u bliskoj borbi ali dok dodem u akciju prode odredeno vrijeme hahah

jedino me sad malo rastuzilo posto necu kasnije vise imati premium a ne planiram ga ni kupiti, skupljanje 'novca' posto ako me ubiju u startu bit cu u minusu :D valjda ce se nesto naci

 

Nema na čemu. Normalno je kad tek kreneš da ne znaš što bi dalje nego samo igraš, a ni ne pomaže što igra ima jako puno podataka za pregledat i proučit da bi uopće mogao odlučit što te zanima i koja vrsta tenka ti odgovara. Slobodno nastavi igrati tu liniju, još je to samo početak pa ako te igra bude i dalje držala nakon nekog vremena, lako ćeš otvorit i druge linije, pogotovo kad naučiš bolje igrati onda i srebro i iskustvo idu lakše. Što se tiče premiuma, iako dosta pomogne, nije uopće nužan te ima dosta ljudi koji igraju potpuno besplatno, a imaju nekoliko t10 tenkova. Možeš bez premiuma sigurno do t8 bez problema, ali nakon toga je teško izgrindat t9 i t10 tenkove, a još teže ih održavat jer njihov popravak i municija dosta više košta. Iako se i to može igrajući t5-t6 tenkove za srebro. Ako te još nešto zanima pitaj, a možeš mi slobodno poslati i poruku ingame na nickname quicksilverrrrr ako trebas pomoć ili još neki dodatni savjet.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.4.2017 20:36 (roxas).
13 godina
offline
Re: World of Tanks
OBLAKprasine kaže...

kako sam rekao tigar mi je zakon i ovako uzivo pa reko idem po njega pa kakav god da bude

 

Napisao je i netko iznad, najbolje ti je da ides na is-3 liniju za pocetak, jer tigar je dosta zahtjevan tenk za igrati, znam da dosta ljudi koji dodu igrat wot odmah se zalete na tigra jer gledaju kojekakve filmove i dokumentarce o tigru kao neka zvijer, neunistiv itd., al taj tenk ima samo 100mm oklopa... u stvarnosti je bio dobar jer se nije morao boriti protiv tenkova koji nisu niti postojali, tako da tigra ti u wotu busi sve, tier 5 tenkovi ga buse bez problema, njega treba znat igrati

Za početak bih ti svakako preporucio ili is-7 liniju rusku hevija, ili trenutno cak najbolja linija za pocetnike su japanski heviji, jer dosta oprastaju ako zeznes jer imaju oklop koji bounca bez da se i trudis previse, a top tierevi (9 i 10) imaju derp topove s kojima uvijek radis dmg... al ja bih ti i dalje preporucio ruske hevije, jer imaju dobar oklop, naucis s vremenom kako funkcijonira oklop i s vremenom naucis slabe tocke tenkova...

Sto se tice silvera, ma mozes komotno bez premium acca, ja sam prvu desetku kupio samo igrajuci ruski T-34 peticu i britanskog Cromwella, tako da ima tenkova koji su dobri za zaradivati silver i bez premiuma

16 godina
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

Hvala memulica (binse imam, mrežu ne) i 1Bit (ja tražio pomoć, dobio manual s FAQom :-))

bins, oni koji djeluju kad miruješ ili opće, koji daju 10% dometa ?

 

Ne, mislio sam na ove od 25% za mirovanje. Oni su ti za pasivni izviđanje na otvorenim mapama.

 

Ovi drugi od 10% su ti za aktivno izviđanje i njih koristim za srednje tenkove.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
9 godina
protjeran
offline
World of Tanks

jos jednom hvala svima

ma imam sad jos 5 dana premium acc pa pokusavam iskoristiti to maximum

al vjerovatno je da cu poceti poslije toga ruske teskase cisto da dignem do 4-5 da se moze zaraditi nesto

jos imam kineza t4 (ne pitajte zasto bas kinez) i njega dizem lagano na 5. da dodam imam jedan t5 njemca

tako da jos ruski i to je to za pocetak

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

bins, oni koji djeluju kad miruješ ili opće, koji daju 10% dometa ?

 Ako imaš stavi oboje. Ventilacija isto tako pomaže svemu pomalo. Mreža i nema baš neke koristi ako imaš ok posadu jer šanse da ćeš cijelu partiju provesti u grmlju da se ne mičeš su jako male. Dok ne digneš camo na posadi može biti od pomoći ili ako nemaš para za drugu opremu pa dok ne skupiš za nešto bolje namontirat.

OBLAKprasine kaže...

jos jednom hvala svima

ma imam sad jos 5 dana premium acc pa pokusavam iskoristiti to maximum

al vjerovatno je da cu poceti poslije toga ruske teskase cisto da dignem do 4-5 da se moze zaraditi nesto

jos imam kineza t4 (ne pitajte zasto bas kinez) i njega dizem lagano na 5. da dodam imam jedan t5 njemca

tako da jos ruski i to je to za pocetak

 KV1 (tier 5 ruski HT) je odličan za grindanje para. Taj tier 4 kinez ti je sigurno patnja, od sutra malo manja radi novog mm sa patchom. Kasniji kinezi ti imaju problema sa depresijom topa pa možda bolje da ne ideš dalje na njih jer kad vidiš neprijatelja, želja da ga pogodiš u tebi je velika pa se boriš sa depresijom i isprebijaju te.

PS. U odsutnosti eda, kao novom igraču moram ti reći nemoj uništit 100% posadu koju si dobio na tieru 1.

14 godina
offline
World of Tanks

ovaj update je nešto najbolje što se WOT-u moglo dogoditi-po mom mišljenju.

 

Igra je za 5x dinamičnija,arteljerije imaju smisla i jako puno pomažu u igri,scoutovi napokon scoutaju s razlogom. Arty je puno preciznija i ciljanje je dosta brze,u mom slucaju 5sec kod G.W. . Sad znam da cu dobit hrpu dislike-ova,al od pocetka volim arty,pa su mi postali nikakvi jer bi s njima radio vrlo malo,sada su mi opet IN. Jos su i misije za arty puno olakasli,ja sam npr imao da moram napraviti DMG 6x veci od mog HP-a to je sad zamjenjeno da moram stunnat 1000DMG sto je vrlo lagano.

 

Pare za bulldoga sam dobio,ostao mi je bio u garazi...

 

GG WG 

 

EDIT: zaboravih napomenut matchmaking. Odlican,par puta sam bio di smo svi bili isti tier,(sestice i osmice komplet svi),te mi se u 20 bitki 3 puta ponovila himelsdorf,a pariz npr opce nisam dobio,ostale su sve bile po jednom il mozda dva puta. I dosta sam puta bio Top Tier.

Igra puno zabavnija :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2017 11:42 (izvone).
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
protjeran
offline
World of Tanks

iako ne igram dugo slazem se u vezi updatea za matchmaking, ja sam 6 i sad se dosta puta dogodi da me sastavi sa t 6 ili 7. naravno meni super jer t8 tesko mogu unistiti

ajd bar sam stavio novi top (8,8 kw k 36 l/56) na ovo moje cudo (vk 36.01h), samo sam skoro zaplakao kad sam vidio koliko granate kostaju hahahaha

razmisljam se da uzmem premium acc u nekoj skoroj buducnosti. jel vi koristite premium ili free?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
OBLAKprasine kaže...

iako ne igram dugo slazem se u vezi updatea za matchmaking, ja sam 6 i sad se dosta puta dogodi da me sastavi sa t 6 ili 7. naravno meni super jer t8 tesko mogu unistiti

ajd bar sam stavio novi top (8,8 kw k 36 l/56) na ovo moje cudo (vk 36.01h), samo sam skoro zaplakao kad sam vidio koliko granate kostaju hahahaha

razmisljam se da uzmem premium acc u nekoj skoroj buducnosti. jel vi koristite premium ili free?

 Ja ti preporucam da prvih mjesec-dva igras bez premiuma, pa ako zagrizes onda definitivno uzmi, al ne jos jer tko zna oces se stvarno "ufurati" u igru ili ne.. al inace uzmi ga definitivno, msm tenkici ti dodu kao neki hobi, a ljudi trose stotine, ako ne i tisuce, kuna mjesecno na svoje makete, karte sta sve ne, pa sta ti je onda dati 80-ak kuna mjesecno za premium za tvoj hobi

14 godina
offline
World of Tanks

Ma kakav premium, bolje uzmi antistres premium lager pivo, naliješ se ko deva, sutradan se nećeš ni sjećati ničega, pa ni od kud ti nove dvije desetke u garaži

 

Nego šta nisu rekli da će oslabit arty u ovom novom update-u, ja ga inaće slabo igram, al mi se čini da sad nakon ovog update je puno lakše igrati, manje mašim i onaj drugi pogled koji je prije bio cheat dosta pomaže...

 
 
 
Ćuj ošamutio sam protivnika, ko da sam prdnuo =P Ćuj ošamutio sam protivnika, ko da sam prdnuo =P
 

 

Nego da vidim koliko se ljudi sviđa ovaj stun efekt?

 

7 Dobar je stun, neka ostane
4 Ne sviđa mi se,treba ga ukloni
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice