World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.306.856
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže... 

 To se i meni događalo kad bi igrao sa nekim u platoonu

 Samo ja sam igrao sam sa sobom u platoonu. I iskorištavao bug u igri.

Evo sad sam se prijavio i sve opet radi, ali ja sam čekao sigurno skoro sat vremena.

9 godina
offline
World of Tanks

Malo se igramo hahah

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Poz jel mogu ovdje postavit pitanje za graficku za wot
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Joca777 kaže...
Poz jel mogu ovdje postavit pitanje za graficku za wot

 Da.

...
6 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Procesor i3 -3240 , 4gb ram, napajanje spire atx 420w,
Rezolucija monitora je 1920x1080,
Sad iman graficku gt630, i u toj rezoluciji kad stavim preporucene postavke ugl poslozi najnize i srednje postavke ali igra odlicno vrti nezapnjie fps 40-60, ako rucno namistam postavke jako lose vrti igicu .
Zanima me sta mi mozete preporucit od graficke da na toj rezoluciji vrti najbolje postavke , s tim da ovaj procesor moze iskoristit tu novu graficku , i ako bude tribalo minjat napajanje koje da uzmen. Hvala
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Procesor i3 -3240 , 4gb ram, napajanje spire atx 420w,
Rezolucija monitora je 1920x1080,
Sad iman graficku gt630, i u toj rezoluciji kad stavim preporucene postavke ugl poslozi najnize i srednje postavke ali igra odlicno vrti nezapnjie fps 40-60, ako rucno namistam postavke jako lose vrti igicu .
Zanima me sta mi mozete preporucit od graficke da na toj rezoluciji vrti najbolje postavke , s tim da ovaj procesor moze iskoristit tu novu graficku , i ako bude tribalo minjat napajanje koje da uzmen. Hvala
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks

RX 460 / RX 560 (ista kao i RX 460, samo sa otkljucanim svim cijevima)

GTX 1050/ GTX 1050 Ti

 

Te kartice ako ti monitor ima DVI/HDMI.

 

A ako nema, onda neku stariju, tipa GTX 750 / Ti.

6 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Aha potrazit cu cijene da vidim kako se krece, oce mi tribat novo napajanje ? Monitor ima dvi-d, al ova sad kartica ima dvi-i , pa je spojeno na vga kabel, postavio sam i to pitanje u drugom postu osjetili se razlika u kvaliteti da li da spojim pomocu nekog adaptera na dvi
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Joca777 kaže...
Aha potrazit cu cijene da vidim kako se krece, oce mi tribat novo napajanje ? Monitor ima dvi-d, al ova sad kartica ima dvi-i , pa je spojeno na vga kabel, postavio sam i to pitanje u drugom postu osjetili se razlika u kvaliteti da li da spojim pomocu nekog adaptera na dvi

 750 Ti će ti to dobro vrtit, a i napajanje će bit dovoljno s obzirom da nije veliki potrošač.

10 godina
offline
Re: World of Tanks
Joca777 kaže...
Aha potrazit cu cijene da vidim kako se krece, oce mi tribat novo napajanje ? Monitor ima dvi-d, al ova sad kartica ima dvi-i , pa je spojeno na vga kabel, postavio sam i to pitanje u drugom postu osjetili se razlika u kvaliteti da li da spojim pomocu nekog adaptera na dvi

 Ako ste zainteresirani ja planiram zamijenit grafičku sljedeći mjesec tako da ce mi gtx 750 ti biti višak, model je od msi gaming oc najtiša i vjerovatno najbolja od svih verzija jedini nedostatak je što je normalne veličine tj duža je oko 25 cm dok su ostalih proizvodaca oko ispod 20 cm...

Što se tiče adaptera nove serije  amd i nvidia su ukinuli anaglogne signale tako da vga i dvi ako nije dvi-d  neće radit bez aktivnog adaptera koji su skuplji oko 10 $ dok su obicno 1$....

Dvi D je čisto digitalni signal, dok je dvi-i ima digitalni i analogni signal, pa ovisi o kablu kako je povezano....

Što se tiče postavki 750 ti može vrtit na nekim visokim, max nije to to bar ja nemogu igrat  bude dropova i na 40 fps....

Edit: kompjuter vuce nekih do 200 w iz zida ovisno sta radim i jeli trusty crt   uključeni ili off.

Ovo je ako se nevaram neki mix max postavki s tim da je dio isključen(motion blure) ili smanjen( efekti u sniper modu i flora ) nisam siguran jeli AA bio uključen.... No uglavnom ako vas zanjima štogod pošaljite pm   

 

 

 

 

 

 lp 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.5.2017 0:13 (LordNIbbler).
6 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Hvala vam na odg. I ponudi no ipak bih kupio novu zbog placanja karticom i malo bolju graficku da moze vrtit na max.
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Uzmi u obzir da će u neko doba doći i HD mape.

15 godina
offline
World of Tanks

Pitanjce.

Vrlo nedavno sam istrazio tigera 2 e sada tu postoje pocetni tier 8 gun i kao bolji s vie dmg-a manje dpsa tier 8 gun.

Ja sam istrazio tog drugog i nije mi se pokazao dobrim izborom, mislite li dok ne istrazim tier 9 gun bolje vozit s tim prvim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
World of Tanks

jel mi netko ukratko moze objasniti wn8 sto znaci i te fore, crvena, ljubicasta, zelena boja itd

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...

Pitanjce.

Vrlo nedavno sam istrazio tigera 2 e sada tu postoje pocetni tier 8 gun i kao bolji s vie dmg-a manje dpsa tier 8 gun.

Ja sam istrazio tog drugog i nije mi se pokazao dobrim izborom, mislite li dok ne istrazim tier 9 gun bolje vozit s tim prvim?

 Na tvom mjestu, ja bi ovisno o kakvoj posadi imaš, ako ti posada nije na 100% (nebitno za skilove) igrao sa prvim tier 8 gunom, a ako ti je u fullu, igrao sa drugim tier 8 gunom, jer drugi tier 8 i tier 9 gun pune identično, sa neistreniranom posadom to je dosta dugo...

 

BTW: tako ja trenutno igram na vk45.02B, igram sa gunom tiera 8 koji je najjači gun na vk45.01A, često sam u tier-u X i zna bit muka za igrat, pogotovo kad se nađem sa maus-om, e100-kom, jgpz e100, type 4 i 5 heavy itd, al nije 200pen-a za bacit, ja ću ić prvo otključat tier X gun, jer je razlika između trenutnog tier 8 i tier 9 jako mala, pa mi se ne isplati trošit 46 000 iskustva...

 

OBLAKprasine kaže...

jel mi netko ukratko moze objasniti wn8 sto znaci i te fore, crvena, ljubicasta, zelena boja itd

 To ti je najobičniji rejting igrača, e sad već dosta puta su bile izmjene, pa ni ja nemam pojma koji je stvarni, jer sa različitim modovima se može desit da različito prikazuju, kao i na stranicama na internetu, ali razlike su vrlo male...

 

evo tablica, al mislim da nije ažurarana od zadnjih izmjena, jer fali crna boja, ti su najlošiji igrači, zatim crveni, pa žuti, pa zeleni, pa plavi, pa ljubičasti, uglavnom što je boja toplija, to je igrač lošiji, što je boja hladnija, to je igrač bolji

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.5.2017 16:46 (1BIT).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
OBLAKprasine kaže...

jel mi netko ukratko moze objasniti wn8 sto znaci i te fore, crvena, ljubicasta, zelena boja itd

 Pokusat cu to naj jednostavnije sto mogu. Imas formulu: WN8 = 980*rDAMAGEc + 210*rDAMAGEc*rFRAGc + 155*rFRAGc*rSPOTc + 75*rDEFc*rFRAGc + 145*MIN(1.8,rWINc) u kojoj mozes vidjet sta ti sve ulazi unuta. Prije svega je tu dmg pa onda sve ostalo. Racunica takoder ovisu o tenku sto bi znacili da nije isto napravit 2k dmg na T54 ltwt. i IS-7 i prosjeku svih ostalih igraca te ovisno o tome koliko odstupas od toga dobijas WN8 na kraju. Sto se tice boja imas sliku ispod.

011000110010.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.5.2017 16:40 (michael).
14 godina
offline
World of Tanks

Bome da pohvalim mm, opet poznati igraju samnom u timu, a ne protiv mene

 

Jedna sa circonflexes-om

 

circonflexes

 

 

EDIT:

Grindam Hetzera za turnire tier IV, nemam još posadu u fullu

 
 
 

REPLAY

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.5.2017 23:31 (1BIT).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Zas ovi iz WG-a nemogu izbacit niti jedan patch kak spada??? Vec sam na dosta mapa vidio da tier 9 i 10 light tenkovi kempaju na mjestima di sam oni mogu doc jer su im je dosta poboljsana mobilnost...Neki dan sam vidio na mapi Mines kak se tip s T54 ltwt popeo bez pol frke na one stijene na istocnom dijelu mape. Njihov spawn je bio na sjeveru, pa se sam zaletio kroz grad i tam gore i ukempo se. Nije bilo artyja, nemoze mu nitko nis gore, a spota lik pol mape sam tak. Danas sam vidio takav abuse engina na Windstormu, a i na Swampu sam nedavno takoder vidio slicnu stvar. Sve lightovi tier 9-10... Mislim da bi to ovi iz WG-a trebali sto prije pokrpat, jer se ima dosta novih lokacija za abusanje, a na vecinu njih je najlakse doc ako se vas tim spawna na odredenoj strani mape, tako da je protivnicki tim automatski u hendikepu, jer recimo na mapi Mines oni nemaju pristup tim brdima sa svoga spawna...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Bado kaže...

Zas ovi iz WG-a nemogu izbacit niti jedan patch kak spada??? Vec sam na dosta mapa vidio da tier 9 i 10 light tenkovi kempaju na mjestima di sam oni mogu doc jer su im je dosta poboljsana mobilnost...Neki dan sam vidio na mapi Mines kak se tip s T54 ltwt popeo bez pol frke na one stijene na istocnom dijelu mape. Njihov spawn je bio na sjeveru, pa se sam zaletio kroz grad i tam gore i ukempo se. Nije bilo artyja, nemoze mu nitko nis gore, a spota lik pol mape sam tak. Danas sam vidio takav abuse engina na Windstormu, a i na Swampu sam nedavno takoder vidio slicnu stvar. Sve lightovi tier 9-10... Mislim da bi to ovi iz WG-a trebali sto prije pokrpat, jer se ima dosta novih lokacija za abusanje, a na vecinu njih je najlakse doc ako se vas tim spawna na odredenoj strani mape, tako da je protivnicki tim automatski u hendikepu, jer recimo na mapi Mines oni nemaju pristup tim brdima sa svoga spawna...

 Ocito oni u WG to tako ne misle, jer, na ovom nekom prvenstvu ili sta je vec bilo, svaki drugi video na sa minesa je bio da sa BC 25 se penju na brdo...

HAKOSUKA
14 godina
offline
Re: World of Tanks
michael kaže...
OBLAKprasine kaže...

jel mi netko ukratko moze objasniti wn8 sto znaci i te fore, crvena, ljubicasta, zelena boja itd

 Pokusat cu to naj jednostavnije sto mogu. Imas formulu: WN8 = 980*rDAMAGEc + 210*rDAMAGEc*rFRAGc + 155*rFRAGc*rSPOTc + 75*rDEFc*rFRAGc + 145*MIN(1.8,rWINc) u kojoj mozes vidjet sta ti sve ulazi unuta. Prije svega je tu dmg pa onda sve ostalo. Racunica takoder ovisu o tenku sto bi znacili da nije isto napravit 2k dmg na T54 ltwt. i IS-7 i prosjeku svih ostalih igraca te ovisno o tome koliko odstupas od toga dobijas WN8 na kraju. Sto se tice boja imas sliku ispod.

 Čini mi se da su ti vrijednosti krive 

 

http://wotlabs.net/  tu je tablica.

15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Bado kaže...

Zas ovi iz WG-a nemogu izbacit niti jedan patch kak spada??? Vec sam na dosta mapa vidio da tier 9 i 10 light tenkovi kempaju na mjestima di sam oni mogu doc jer su im je dosta poboljsana mobilnost...Mislim da bi to ovi iz WG-a trebali sto prije pokrpat, jer se ima dosta novih lokacija za abusanje, a na vecinu njih je najlakse doc ako se vas tim spawna na odredenoj strani mape, tako da je protivnicki tim automatski u hendikepu, jer recimo na mapi Mines oni nemaju pristup tim brdima sa svoga spawna...

 Za sve "krivim" SirFocha

Lik popljuje i izvrijeđa sve te kretene i naravno WG. Koji je krajnji rezultat... Još više idiota u WoT-u

6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Imali tko neki wot acc kome netreba, treba mi hitno.

hahahizhaiuqa
Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Jaje123 kaže...

Imali tko neki wot acc kome netreba, treba mi hitno.

 Evo imam 3, smao sam cekao da netko pita 

011000110010.
6 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Kakvi su?

hahahizhaiuqa
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Jaje123 kaže...

Kakvi su?

 Mislim da su najbolji u svemiru.

9 godina
offline
Re: World of Tanks
Jaje123 kaže...

Imali tko neki wot acc kome netreba, treba mi hitno.

 Uzalud ti trud kad ti to pod "moj pc" neće moći vrtiti wot. 

14 godina
offline
Re: World of Tanks
Bado kaže...

Zas ovi iz WG-a nemogu izbacit niti jedan patch kak spada??? Vec sam na dosta mapa vidio da tier 9 i 10 light tenkovi kempaju na mjestima di sam oni mogu doc jer su im je dosta poboljsana mobilnost...Neki dan sam vidio na mapi Mines kak se tip s T54 ltwt popeo bez pol frke na one stijene na istocnom dijelu mape. Njihov spawn je bio na sjeveru, pa se sam zaletio kroz grad i tam gore i ukempo se. Nije bilo artyja, nemoze mu nitko nis gore, a spota lik pol mape sam tak. Danas sam vidio takav abuse engina na Windstormu, a i na Swampu sam nedavno takoder vidio slicnu stvar. Sve lightovi tier 9-10... Mislim da bi to ovi iz WG-a trebali sto prije pokrpat, jer se ima dosta novih lokacija za abusanje, a na vecinu njih je najlakse doc ako se vas tim spawna na odredenoj strani mape, tako da je protivnicki tim automatski u hendikepu, jer recimo na mapi Mines oni nemaju pristup tim brdima sa svoga spawna...

 Fora kod penanja ti je što na neka mjesta nemogu svi lightovi, ajmo reć da su zahtjevnija...

A neka su manje zahtjevna, pa čak i sa mediumom se možeš popeti...

 

Ja osobno nemam ništa protiv takvih što se penju, jer smatram da za to treba određeni broj vježbi, ajmo reć treba imat skilla za to...

Meni je dosta mjesta na raznim mapama pokazao igrač iz Elite sqad klana (čitaj ljubičica), on ti vježba u treningu, za trening treba dvoje, pa sam mu nerjetko pravio društvo, paše njemu jer može vježbat, paše meni jer naučim nešto novo...

 

Uglavnom veli on meni da bar sat vremena na dan se vježba penjati po raznim mapama, jer igra esl turnire i u turniru se mora od prve popeti, ako se ne popne, izgubili su bitku, o tome se radi, kao što sam rekao, nije to lako i nemože to svatko niti svaki tenk...

 

Ja sam prije nekih dva mjeseca u ovoj temi slikao tog kolegu iz EL_SQ klana, popeo se na Mountain Passu sa mausom na brdo, tako da kažem, onaj tko zna zna, čak mu i netreba light

14 godina
offline
Re: World of Tanks

Osobo takoder nemam nista protiv toda ali je na nekim mapama nefer napravljeno kao recimo na mountain pass (mislim ja je hrv prijevoj) gdje se samo sa gornje strane mozes popet. Dok recimo na Mines (rudnici) iako se mozes popet sa dvije strane, di svaka malo vise odgovara jendom timu ali iako se popnes ustvari jedan tim gadas od iza. Znaci ono sto zelim rec, ako ce vec to dopustit onda neka dopuste svugdje di teren to dopusta i ne stavljaju nevidljive zidove i neke ne bude na prednost samo jendom timu 

011000110010.
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Voltron kaže...
Bado kaže...

Zas ovi iz WG-a nemogu izbacit niti jedan patch kak spada??? Vec sam na dosta mapa vidio da tier 9 i 10 light tenkovi kempaju na mjestima di sam oni mogu doc jer su im je dosta poboljsana mobilnost...Mislim da bi to ovi iz WG-a trebali sto prije pokrpat, jer se ima dosta novih lokacija za abusanje, a na vecinu njih je najlakse doc ako se vas tim spawna na odredenoj strani mape, tako da je protivnicki tim automatski u hendikepu, jer recimo na mapi Mines oni nemaju pristup tim brdima sa svoga spawna...

 Za sve "krivim" SirFocha

Lik popljuje i izvrijeđa sve te kretene i naravno WG. Koji je krajnji rezultat... Još više idiota u WoT-u

 Zapravo SirFoch se bori protiv te retardacije, za hill climb krivite ovakve koji ih populariziraju.

https://www.youtube.com/channel/UCrhHQ9Bt9EPgncgx597nO3A/videos

https://www.youtube.com/user/kaikaneoli/videos

15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Unimatrix 007 kaže...

 Zapravo SirFoch se bori protiv te retardacije, za hill climb krivite ovakve koji ih populariziraju.

 To sam zapravo i htio reći, možda sam se pogrešno izrazio. Zato je onaj krivim u postu pod navodnicima. Kao kad se ljudima daju razlozi zašto ne glasati za HDZ...al oni to učine jos u vecem broju

Stvarno ne shvaćam ove kojima je to "u redu" kad ocito daje prednost timu na čijoj strani je mjesto za boost.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice