World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.293.395
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
World of Tanks

Kad jedan od 3 top tiera u tvom timu bude lik koji je kupio T8 premium, a ukupno ima 30 borbi...

I naravno da je kao top tier napravio ravno 0 damage.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Neki razuman limit bi trebao postojati za kupnju premiuma, govorim o višim tierevima. Ne znam, recimo 1000 borbi.

But reasons... $$$.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
MoF0 kaže...

But reasons... $$$.

Novi t8 premium Chrysler K je tolko dobar da je izbio Fochu i Circonu status community contributora. Vec skupljam lovu za kupnju...

13 godina
offline
Re: World of Tanks
Voltron kaže...
MoF0 kaže...

But reasons... $$$.

Novi t8 premium Chrysler K je tolko dobar da je izbio Fochu i Circonu status community contributora. Vec skupljam lovu za kupnju...

Kako mislis izbio status community contributora?


EDIT: sad vidim video na Fochovoj stranici, ovaj WG nema srama

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.5.2017 20:29 (ficosime).
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Voltron kaže...
MoF0 kaže...

But reasons... $$$.

Novi t8 premium Chrysler K je tolko dobar da je izbio Fochu i Circonu status community contributora. Vec skupljam lovu za kupnju...

 Evo na YT izmjenjeni video: 



A evo i prethodnog RAW videa: https://www.facebook.com/WorldofTanksPolskaFanPage/videos/1071566622943302/?hc_location=ufi

 

Ovo je samo potvrdilo koje je to smeće od kompanije. Foch je jedini koji nije uljepšavao stvari i bio brutalno iskren u vezi svega u igri za razliku od ulizica poput Quickybabya koji je toliko duboko u dupetu WG-a da mu još samo žniranci/vezice vise van... odvratno.

14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

a ovo je malo cudno za komentirat.... ok ako je tenk smece koje nes moc probit i morat ces pucat golde u njega ....

al opet ic direktno na fuck wg fuck tenk fuck ovo fuck ono.... mislim znam da svakome prekipi u nekom djelu al ipak ponasanje bi trebalo biti u skladu sa rangom...

tko ce mene gledat kad bogaram na wg i sto me zena gada sa raznoraznim objektima kad se izderem na glupog retarda i uplasim je?

nitko, on ima ipak status i sigurno i lijepo zaraduje na racun firme koju pljuje (nije da ja imam sta lijepo reci o njoj :D)

the end

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Jucer sam vidio tog Chrysler K, vozio ga je neki testni acc i isao sam za njim da vidim kako igra i kako sta probija. Ono sto mi je zapalo za oko je to sto ga Defender nije uspio probit u donju plocu a on njega u gornju je 

011000110010.
Moj PC  
2 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Taj na testnom acc-u isprobava jeli mu radi tipka 2. 

13 godina
offline
Re: World of Tanks
thabigjc kaže...

nitko, on ima ipak status i sigurno i lijepo zaraduje na racun firme koju pljuje (nije da ja imam sta lijepo reci o njoj :D)

the end

 

Ne zaraduje ti on nista, točnije mislim da nitko ne zaraduje... Znam da je Mister jednom pricao na streamu kad smo pitali i rekao je da ne zaraduju nista, dobe te kodove koje povremeno podijele na svom streamu i imaju privilegiju da dobivaju tenkove prije prodaje na testiranje i neke nove modove/tipove igre, kao ovi sta su sada na sandboxu, ostalo nista, ne zaraduju nista od WG-a

Jedina iznimka, doduse nije to rekao, ali siguran sam, je Quickybaby... taj čovjek je nekad bio odlican, zabavan za gledat na streamu... Pretvorio se u malu puss*y WG-a... novi premium, odmah video i uvijek zakljuci da je dobar... ljudi pljuju OP T110E5, on napravi video u kojem zakljuci da nije OP zato što "Ga se bez problema moze busiti u kupolu s goldom bilo kojeg tier 9 ili 10 tenka"... I tako još neke stvari ostavljaju dojam kao da dobiva pare od WG-a, al za ove ostale sigurno nije tako

Nije ovo prvi put da Foch napada, i Circon je isto izgubio status community contr. danas/jučer, obojica su i prije pljuvali WG za odredene poteze, doduse ne toliko na youtubu, ali na svojim streamovima da... Ali razumijem da je Foch pukao konacno, jer ovo je zalosno
Samo odi na Tanks.gg i stavi "Tier 8" i broji koliko ima premium osmica, a koliko regular... Gotovo da ima više premiuma nego regularnih, tj. mozda već sada i ima... Svaki novi premium sve bolji i bolji od prethodnog, WG pljuje u lice svima koji su prije kupili premium tenkove i platili ih isto kao i nove, ali novi su deset puta bolji.. Njihova politika je odvratna, cijede pare di god stignu, ovaj Black edition tenkovi isto uzas, i ovo novo smece pogotovo... i kad dobe kritiku zaprijete da ce zabraniti covjeku da objavljuje.. dobro im je Foch rekao, "ne znam kako je kod vas u vasoj zemlji, ali u razvijenim zemljama postoji nesto sto se zove pravo glasa.. ne mozete samo ici okolo i ugnjetavati svakoga tko se ne slaze s vama"... Ruska cyka blyat WG

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.5.2017 0:56 (ficosime).
14 godina
offline
Re: World of Tanks

Nedavno sam vidio da navodno niti jedan streamer ne zaraduje konkretno od wot-a/wargaming i da ih ne placaju na nacin da im daju novce. Iako im placaju avionske karte na odredene sajmove na kojima wot sudjeluje i tako dalje, te svatko osobno sto zaradi na reklamama na twitwchu i od sponzora. 

Sto se tice Quickybaby, da on se prodao wot-u da moze prvi dobit premium tenkove i s time povecat svoju gledanost i tako dalje. Iako na navodno nista ne placaju on po streamu zaradi izmedu 400-500£ sto nije malo iako cini mi se zivi u engleskoj i tako cini mi se par put na tjedan (nikad ga nisam gledao live jer me to ne zanima). Pa mi vi sad recite da vi ne bi rekli da E5 nije OP da mozete zivjet od igranja wot-a 

011000110010.
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

ok malo sam se krivo izrazio...

nisam mislio da ih wg direktno placa nego da oni igrajuci wg-ovu igru streamaju i zaraduju...

koliko puta dok streama vidim donacija od ovog donacija od onog... pa mislim da se tu nakupi dosta plus sto sigurno i od twitcha dobiva nesto zbog toliko i toliko viewera... plus sto to sve dize na youtube i sigurno monetizira ili ima neki deal sa youtubeom... 

pogledajte samo g2a i twitch sta ima na svom profilu... https://www.twitch.tv/quickybaby

naf sed

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

ja neznam meni je taj lik (QB) toliko ljigav i naporan da je strasno.. gledo sam njegov stream malo sinoc i lik je toliko failova napravio da mi nije jasno koliko puta je reroll morao napravit da ima 60% wr.  

xfact
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.5.2017 9:30 (=xfact=).
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Svijet je danas cinično mjesto pa ako nemaš "fuck you all" nastup, odmah ne valjaš, ulizica si i prodao si se. Ne vidim ništa loše u tome kako QB vodi svoj kanal i svoje streamove. On od toga živi i WG mu je u neku ruku poslodavac. Ako si CC recimo Mekdonaldsa jer voliš hamburgere, pa te oni i sponzoriraju, nemreš napraviti video koji počinje sa "Jebi se Mekdonalds, jebali vas vaši smrdljivi hamburgeri.". Meni je to dovljan razloga da ti se zahvale na suradnji. Foch je i meni zabavan, jednako kao QB ali na drugi način :), ali ako si aktivan dio neke zajednice očekuju se razumni i kulturni/civilizirani argumenti, protuargumenti.

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
MoF0 kaže...

Svijet je danas cinično mjesto pa ako nemaš "fuck you all" nastup, odmah ne valjaš, ulizica si i prodao si se. Ne vidim ništa loše u tome kako QB vodi svoj kanal i svoje streamove. On od toga živi i WG mu je u neku ruku poslodavac. Ako si CC recimo Mekdonaldsa jer voliš hamburgere, pa te oni i sponzoriraju, nemreš napraviti video koji počinje sa "Jebi se Mekdonalds, jebali vas vaši smrdljivi hamburgeri.". Meni je to dovljan razloga da ti se zahvale na suradnji. Foch je i meni zabavan, jednako kao QB ali na drugi način :), ali ako si aktivan dio neke zajednice očekuju se razumni i kulturni/civilizirani argumenti, protuargumenti.

 Sam si sve rekao. QB to nema, vidi se iz neba da je "plaćen" odnosno WG igrač. Ostali poznati su gameri i neće reći da nešto valja ako je to smeće samo da bi se nekome ulizali u guzicu. Što tu nije jasno?

 

live and let live
8 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Tu sad ide onaj dio gdje bi ja trebao braniti QB-ja, jer sam gledao neke njegove nastupe gdje je kritizirao WG i to prilično oštro i argumentirano, ali neda mi se. Još ni jedna internet diskusija nije završila tako da jedna strana kaže "jebote stari, nakon ovih stotinjak poruka vidim da sam bio u krivu". Zapravo, ajd recimo da jesam. QB je plačenik WG-a, zla osoba, sotonist.

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Ovo već dugo nisam doživio, da se svi tolko pomlate, da na kraju bitke nema živih

(uglavnom ostanu strv s1 u mom timu na 80% hp-a i Lorr.40 sa nekih 30% hp, međusobno se upucaju i naš strv se zaleti i rama Lorr i oboje poginu)

 
 

 

EDIT:

Bliži nam se vikend

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.5.2017 20:37 (1BIT).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

i gotovo konacno... naporan grind....

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

situacija postaje ozbiljna..

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Bogme sve je zanimljivije, Milky poznati skin moder je napravio mod tog chryslera na kojem piše P2W u inat wargamingu

LINK

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

Bogami i Jingles ih je oprao, doduse s puno boljim i smirenijim pristupom, da vidimo oce njemu nesto prigovoriti

 

15 godina
offline
World of Tanks

Danas me nece, pa nece.

 

Nakon 100 godina odlucim odigrati jednu partiju u Pz T25.

Napravim cijelih 0 damage, odigram kao bot i onda u rezultatima vidim...

 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Nevjerojatno, Chrysler k gf je pušten u prodaju, nakon što su ga svi community contributori popljuvali (osim guzoljupca quickybabya), žale se masovno igrači, ne treba nam još premium tenkova, trebaju nam nove mape, da ne igramo po 50 puta na jedno te istoj cijeli dan, ali ne, ko nas hebe, igrat ćeš kako ti oni kažu, ako ti se ne sviđa ko te hebe??? nemoj igrat, mislim da će sve više iskusnih igrača ili uzet pauzu ili prestat igrat, ostat će samo tomatosi koji ne prate nikakve novosti, ne znaju opće mehaniku igre, igraju jer im se sviđa 3D model tenka... u prijevodu u randomu će samo botovi ostat...

 

Wargaming North America

Like448-Dislike2728

 

Wargaming Europe

Like206-Dislike1406

 

Jel im treba crtat da ljudi nisu zadovoljni novim premium tenkom???

U 3 dana igrači ispišu 71 stranicu na temu novog Chrysler-a i sitluacije oko Foch-a, izgleda sve uzalud, jer wargaming ne mari za krajnjeg korisnika, one koji ih plačaju

INFO

 

Glavni i odgovorni za uklanjanje Fochovog videa je ovaj Philan (Ph3lan), koji je objasnio iz kojeg razloga je to učinio, dobro ga je opro jedan iz Omni klana...

 

#FreeFoch

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.5.2017 11:33 (1BIT).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

ma igra je postala totalna debilana,sve više glupih nadogradnji i sve više debila koji igraju,nemožeš više ni pobjediti zbog kretena koji ili neće pomoći ili su toliko glupi da ne shvaćaju da je to timska igra a ne single player mod.

Jednostavno fuj

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

Ne vidim u cemu je problem sa tim sirfochom? i dalje moze raditi yt videe, nitko ga ne sprjecava, sve dok ti videi nisu bezobrazno blacenje wg-a. To sve sto je on rekao, moze se reci i bez te kolicine pogrdnih rijeci. Ili nek kaci takve videe na neke druge slicne yt siteove.

 

Cisto sumnjam da ce svi ti 'pro' igraci odustati od igre. To se prica vec vise godina, pa nista od toga.

 

nemožeš više ni pobjediti zbog kretena koji ili neće pomoći ili su toliko glupi da ne shvaćaju da je to timska igra a ne single player mod.

 

Ti kreteni su uvijek samo na tvojoj strani? Prilagodi se tome, ako ne mozes, nisi tolko drugaciji

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.5.2017 12:50 (lukica123).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

igra je znaci propala i to gadno

 

 
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Smiješan mi je potez WG-a da na link za kupnju Chrysler GF-a jednostavno maknu opciju "Discuss on Forum", da ih ekipa nebi jos dodatno popljuvala jer je tenk fakat kontroverzan...

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.5.2017 17:14 (Bado).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Ova igra je krenula nizbrdo prije dosta vremena od onog nemačkog autoloader td, nema smisla ovo igrati ja sam prodao sve acc i odo pucat po vietnamu.

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

ocito gledaju samo da pare uzmu...a uvijek ima onih njubara koji ce dat pare za tenka milseci da je op i da mogu s njim odigrat dobro jer je op....ja im iskreno zelim da propadnu i da se nikad ne oporave i ne naprave bilo kakvu novu igru jel ovo sto rade nije vrijedno niceg drugog nego da propadnu do temelja

 

12 godina
offline
World of Tanks

prodajem wot acc, ako nekoga zanima, javite se na pp.

wot: maxonuniversal
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
robyvk24 kaže...

ocito gledaju samo da pare uzmu...a uvijek ima onih njubara koji ce dat pare za tenka milseci da je op i da mogu s njim odigrat dobro jer je op....ja im iskreno zelim da propadnu i da se nikad ne oporave i ne naprave bilo kakvu novu igru jel ovo sto rade nije vrijedno niceg drugog nego da propadnu do temelja

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice