World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.285.440
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: World of Tanks
MaxonUniversal kaže...

prodajem wot acc, ako nekoga zanima, javite se na pp.

 Ubo si tajming da ne možeš bolji. Svi hejtaju wg na forumu, a ti taman prodaješ. Trebaš čekat kad ljudi budu pisati "uf evo novi patch, svi ga hvale mogo bi i ja zaigrat nakon duže pauze". 

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.5.2017 21:15 (AirLive).
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Imao sam ban 30 dana, pa neko vrijeme nakon toga nisam igrao, odigrao danas par partija i cini me se da je bez prem acc malo teze zaraditi lovu, imao sam par solidnih partija i gledam na zaradu, ne znam, cudno je igrati bez premm acc ovu igru kada se naviknes na prem. A ovo je smjesno s ovim tvrdim(frontalno neprobojnim) prem tenkovima, gledao sam kako likovi koji imaju 48% razvaljuju sa defenderom, ne trebas nista znati, ako znas ukljucit auto aim kada si top tier imati ces dobru partiju... Ali sva ova galama im dobro dodje, majmuni ce kupiti op tenk u nadi da ce im skociti statsi, jos ce malo rokat golda i eto ga. Onaj model kada su prem tenkovi bili mrvicu losiji od full istrazenih tenkova na svom tiru je stvarno bilo pun pogodak, imao si extra kredite, dobijao si posadu za tu liniju i samim tim pristojnu prednost u igri, ali ovo sada postaje smjesno...

...
Moj PC  
4 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ovo što se dešavalo sa Fochom je ne samo dobro za njega već i za WG

 

Puno više ljudi je čulo za novi OP tenk i prodaja mu može samo rasti, puno više ljudi je saznalo za taj tenk preko ovog "skandala" nego što bi da ga nije bilo, isto tako je saznalo za Fochove stremove

 

a Fochu će rast gledanost  jer se eto suprostavio WG-u i bio je kažnjen od istog, a za CC ga boli kuki

 

rezime je win, win za WG i Focha.

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

danas zaigrao nakon 2 tjedna i sve je puno tog novog chryslera,s nicim ga nemogu probiti pa i meni dode da ga kupim,naprijed nemoguce za probiti. Bio sam u bitci di su mi protivnici bili s njima u platoon-u,dobro pa su imali losu ekipu pa smo sve pobili dok su oni dosli na red.

 

Nisam pratio zadnje vrijeme wot scenu,sto se dogodilo to sa foch i wotom,ako netko moze u jednoj kratkoj recenici reci.Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
MoF0 kaže...

Tu sad ide onaj dio gdje bi ja trebao braniti QB-ja, jer sam gledao neke njegove nastupe gdje je kritizirao WG i to prilično oštro i argumentirano, ali neda mi se. Još ni jedna internet diskusija nije završila tako da jedna strana kaže "jebote stari, nakon ovih stotinjak poruka vidim da sam bio u krivu". Zapravo, ajd recimo da jesam. QB je plačenik WG-a, zla osoba, sotonist.

 Jesi ti uopće pogledao recenziju QB.a i Chryslera i onda to usporedio sa svim ostalim poznatim streamerima i njihovim reakcijama na ovaj tenk. Jesi ti sreo taj tenk u igri? Kužim imaš svoj stav ali na čemu to temeljiš :)

live and let live
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ja nemam problema niti sa jednim tenkom u igri. Eto jucer mi lik stoji na sidescrape a ja ga fino zatukao sa he.lel.. 

xfact
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Najbolje mi je kad vide da imam derp i opet se sidescrapaju. Taman su japanci top of the tree tako da ni ja sa O-ni nemam problema. Svaka ih zapeče. 

11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Da ali što je deblji armour u koji HE udari manja je šansa da će nekako slučajno probit a i napravit će minimalnu štetu. Najbolje je za HE da udari u nešta pod kutem što bliže 90 tako da sidescrape uvijek ima smisla, makar malo manje sa HE.

Toni
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Bring it on!!!

 

Noooobs

 

Moj PC  
3 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
rapture686 kaže...

Da ali što je deblji armour u koji HE udari manja je šansa da će nekako slučajno probit a i napravit će minimalnu štetu. Najbolje je za HE da udari u nešta pod kutem što bliže 90 tako da sidescrape uvijek ima smisla, makar malo manje sa HE.

 Ne znam baš. Izađe mi lowe frontalno udarim ga za 250 otprilike. Sljedeći put se lik odluči sidescrapat i dobije 400+ dmg u bok (+ track tako da dok se on popravi ja sam se već povukao i trade je bio dobar). Tako i sa drugim tenkovima. Ne mogu očekivat penetraciju na HT-ovima višeg tiera tako da idem na tanji armor sa strane od recimo 100 nego frontalni 150-200 ili više. Koliko znam za HE nema veze efektivan armor ako govorimo o eksploziji bez penetracije. Ili sam u krivu?

13 godina
offline
World of Tanks

Jingles jucer izdao 30 minutni video o tome kako je situacija oko Focha riješena...ukratko iz WG EU su mu porucili da ce se ispricati, da udaranje copy right prava nije politika WG-a i da nikada vise u buducnosti nece zaprijetiti.. covjek koji je to zaprijetio jedan je od nizih iz programa odnosa s javnosti, a obecanje je dao sef WG EU za odnose s javnosti/igracima/kontributorima kako vec, treci covjek WG EU uopce, i vise puta ponovio da ce se ispricati za prijetnje koje je izdao njegov kolega, koje nisu bile utemeljene... Ali danas je WG America izbacio izjav u kojoj upozorava da će ubuduce poduzeti potrebne mjere ako SirFoch nastavi i dalje s govorima mrznje i homofobnim ispadima - fora je u tome da Foch nikada nije imao niti jedan homofobni ispad niti govor mrznje, psovao je i govorio da je tenk OP sr*nje, ali nije ima govore mržnje protiv ikoga direktno, a kamoli da je imao homofobne ispade.


Ukratko, Jingles se povlaci iz community contributor programa i prestaje praviti videe povezane s WG-om, tj. ne potpuno prestati, al da ce ih srezati na minimum, jer kako on kaze "Iako mi EU garantira da nece tuziti mene ili nekog drugo zbog copy righta ako im se ne svidi video, ne moze to garantirati za NA i ostale servere... koji me mogu copy rightom blokirati jer je rijec o istoj igri i imaju isto pravo kao i EU WG."

Vidjet cemo sta ce WG napraviti sada kada gube najveceg youtubere osim QB-a, a osim njega jos se nekoliko community contributora povuklo iz programa, posebice onih iz Amerike koji su se našli direktno prozvani i ugroženi ovom izjavom.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.5.2017 0:34 (ficosime).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
ficosime kaže...

Vidjet cemo sta ce WG napraviti sada kada gube najveceg youtubere osim QB-a, a osim njega jos se nekoliko community contributora povuklo iz programa, posebice onih iz Amerike koji su se našli direktno prozvani i ugroženi ovom izjavom.

 QB se našao prozvanim da je "WG whore" i napravio video da se izjasni da nije... 

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
14 godina
offline
World of Tanks

Ništa posebno bitka, ali bi htio pokazat jedno zgodno mjesto na Sand Riveru za hevije i tvđe td-ce:

Sa VK45.02.B sam imao 4200 blokanog dmg, sve od Jg.Pz.E100, a srećom lik miruje, pa sam imao čiste pogotke u njegovu kapicu, ja mislim da sam mu tlak digo

 
 
Kupola sva oštećena  =P Kupola sva oštećena =P
 

REPLAY

 

Mjesto je vrhunsko dok neprijatelji ne rashaju, tj za napucavanje i dok nema ili ne puca arty po tebi, na tom mjestu se nesmije bit prvi spotan, jer to privlači pažnju arty-a, znači il doć prvi na mjesto, pa se skrivat da ne budeš spotan i čekat saveznike ili pustit saveznike da budu spotani, pa onda doć na to mjesto

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

 

 

foch rant. slazem se u potpunosti, osobito za xvm koji je bolest obicna za igru.

xfact
Moj PC  
8 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Kralju bas sad da je mjesto toliko dobro, i nije. Sa heavy tenkom u bazi stat.... Pušat rupu ili desno, nema druge xD
14 godina
offline
Re: World of Tanks
invicto13 kaže...
Kralju bas sad da je mjesto toliko dobro, i nije. Sa heavy tenkom u bazi stat.... Pušat rupu ili desno, nema druge xD

 Komentiraš ko da nikada nisi igrao sporog spoorog spooorog heavy tenka...

 

Vjeruj mi kolko god puta igrao i kamo god krenuo, ta strana di sam ja će držat, al će druga popustit i cap-at će bazu, ja se neću stić vratit decap-at (dogodilo mi se puno puta...), ako sa tenkom koji ide max 30km/h odeš lijevo ili desno pokrivaš samo jednu stranu... ako odeš u sredinu pokrivaš sve strane (kolko tolko...), većina mapa u wotu trenutno su otvorene, znači sa tako nekim većim sporim heavyem si laka meta, odeš li daleko, ne stigneš se vratit itd... (to govorrim za ovaj VK45.01B, kao npr za 0-I, Type 4, Type 5 heavy, Maus, E100...)

 

Boldano:

Upravo krivo, ne znam dal si primjetio, al protivnici su pushali i izginuli

(uči na tuđim greškama)

 

 

EDIT: rupa se pusha samo ako nema nikoga ili ako su protivnici u manjini, npr ti sa još 3 saveznička tenka ideš na 2 protivnička...

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.5.2017 19:29 (1BIT).
14 godina
offline
World of Tanks

Statement about SirFoch (Official)

LINK

 

Zanimljiva mi je ova izjava:

 

"We’re committed to doing a better job on this front. We’re going to improve the way we communicate with our Community and our Community Contributors, and as part of that effort we will work with them on more detailed, specific guidelines to help ensure incidents like this don’t happen again."

 

Hoće li poslušati bar nešto šta im SirFoch prigovara ili će i dalje radit po svom, zanemarujući feedback community contributora i playera...

 

SirFoch predlaže da se izjednači vrijednost svih vrsta shellova (da jedan gold shell nije 3x skuplji od običnog...) i da se smanji dmg gold shellova, tj da i dalje imaju veću penetraciju od običnih shellova, ali da rade mani dmg, po meni je to ok, bila bi manja frustracija u igri, jer bi i sa random tenkovima bio u nekom minimalnom plusu...

 

To sa cijenom shellova je samo praksa u Wargamingu, toga nema ni u Armored warfare ni War Thunder niti druge igre...

 

BTW:

Ova žuta rečenica:

"Our official position is that Wargaming will not take copyright action against opinions based on our publicly released content."

To je ono šta je mučilo the mighty jinglesa ako se ne varam, a potpisali su i General manager Europe i NA, sad bi se možda mogao vratit CC programu, mada imam osjećaj da mu je svega dosta, mada ima vrhunsku podršku ljudi koliko vidim u komentarima...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Radi čega mi nije priznata misija?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

Trebala bi biti priznata, imali su prije bugova slicnih, ono sto je meni uvijek pomoglo je bilo da sam zapoceo drugu misiju, odigrao bitku, nakon bitke se vratio i stisnuo opet "Zapocni" za ovu koju sam vec izvrsio i samo bi iskocilo da je riješeno, al eto ne znam jel to još uvijek funkcijonira... 

Probaj, a ako ne, nadam se da imas replay spremljen, posalji replay i screenshot WG-u, znam da su ljudi na fejs grupi za wot pisali da su im priznali 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2017 8:00 (ficosime).
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Radi čega mi nije priznata misija?

 Cudno, bug neki biti ce.

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2017 8:01 (Evil Access).
13 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Radi čega mi nije priznata misija?

 Nisam siguran, ali mozda zbog toga jer niste pobijedili na zauzimanje baze, nego je tvoj tim unistio sve neprijateljske tenkove prije nego je baza bila zauzeta?

WoT IG: RavenHR_
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

tak sam i ja sizio i dok nisam sendao pitanje wgu i naravno da je receno da moramo skepat njihovu bazu...

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Intel&ATI kaže...
AirLive kaže...

Radi čega mi nije priznata misija?

 Nisam siguran, ali mozda zbog toga jer niste pobijedili na zauzimanje baze, nego je tvoj tim unistio sve neprijateljske tenkove prije nego je baza bila zauzeta?

Ovo.

 

Pobjedili ste unistavanjem svih neprijatelja, a ne zauzimanjem baze.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
9 godina
offline
World of Tanks

Aha znači baš treba do kraja biti zauzeta baza. Jer piše pod uvjetima pobjedi u bitci pod jednom točkom, a pod drugom spominje da sudjelujem u zauzimanju baze (ili resetu svoje). Ne spominje se baš da trebamo pobjediti na cap i da ja sudjelujem u capu. Nema veze, sad znam šta bi mogo bit problem pa ćemo probati ponovo.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

Ako se ne varam u misijama gdje se traži pobjeda zauzimanjem baze piše "uspješno zauzeti bazu".

Najvjerojatnije neka greška da nisu to napisali ali to nije u redu od njih.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks

Kakav je E100 nakon buffa u predzadnjem patchu? Imao sam ga ranije, nikako mi nije legao ali sad čitam da je dosta poboljšan (posebno topovi)?

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Posto ne igram arty, ostali svi zadatci moraju biti casno izvrseni? Ili se moze na neki drugi nacin skupit onih 20 (necega)? xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
invicto13 kaže...
Posto ne igram arty, ostali svi zadatci moraju biti casno izvrseni? Ili se moze na neki drugi nacin skupit onih 20 (necega)? xD

 Ne moze, to ti je jedini nacin

011000110010.
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Samo ti je bitno da zadnje misije za svaku vrstu tenka izvrsis casno .... ne svih 15 x 4 ...
Moj PC  
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice