World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.312.707
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...

Ima li neko neki savijet kako da se to rijesi,kak da dobim vise xp,jer ovo se nemoze bolje...

Ne igram arty, pa nemam previse iskustva, ali dosta ekipe je za tu misije savjetovalo da nanisanis tenk (ako je manje vise stacionaran), cekas da vise nije spotan i onda ga gadjas.

Na taj nacin sav XP od tog pogotka ide iskljucivo tebi i ne dijelis ga sa onim tko ga je spotao.

Jer XP od kilova, stete i sl. onaj tko je napravio dijeli sa onim tko je metu spotao.

 

Znaci, gadjati mete kada vise ne budu spotane. To je doduse rizik jer se moze desiti da meta vise nije tamo, ali to bi vec po ponasanju (da li se mice itd) vec mogao procjeniti, ali na taj nacin ne dijelis XP s spoterom.

Isto tako gadjati po mogucnosti grupirane mete, a ne usamljene jer tako imas mogucnost da stunnas njih vise odjednom, pa onda ti farmas bolji assisted damage (a time i XP).

 

I naravno, kao i za sve druge tenkove - nanosenje stete tenkovima viseg tiera nosi vise XP nego isti ili nizi tier, pa je dobro da prioritiziras sto veci tier.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2017 14:58 (Mauro).
12 godina
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...

Ova zadnja arty misija za HTC-a ce me izludit. Napravim sada 4 kila,2.1k DMG,1.9 po otkrivanju i nisam u top 3 po xp nego 5. u svom timu. Ima li neko neki savijet kako da se to rijesi,kak da dobim vise xp,jer ovo se nemoze bolje...

 

uzmi m44, rokaj golde i riješit ćeš odmah misiju. Ja sam s m44 uzeo t55a i object 260.

 

 

wot: maxonuniversal
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
MaxonUniversal kaže...
izvone kaže...

Ova zadnja arty misija za HTC-a ce me izludit. Napravim sada 4 kila,2.1k DMG,1.9 po otkrivanju i nisam u top 3 po xp nego 5. u svom timu. Ima li neko neki savijet kako da se to rijesi,kak da dobim vise xp,jer ovo se nemoze bolje...

 

uzmi m44, rokaj golde i riješit ćeš odmah misiju. Ja sam s m44 uzeo t55a i object 260.

 

 

 Nekad bilo sada se spominjalo. 

...
14 godina
offline
Re: World of Tanks
MaxonUniversal kaže...

 

uzmi m44, rokaj golde i riješit ćeš odmah misiju. Ja sam s m44 uzeo t55a i object 260.

 

 

 

Evil Access kaže...

 Nekad bilo sada se spominjalo. 

 Baš,nekad,sada sa ovim stunom i svime je jako teško.

14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
=xfact= kaže...

 i onda imas retarda sa lajtom koji je spotao 5 tenkova i krepo  i on je ispred tebe.. 

 Taj retard s light tenkom ti je spotao mete da tvoja klikerska guzica ima sto klikati po mapi, tako da biatch please, some resepct... :)

live and let live
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

da takvi su mnogo korisni koji zive 60 sec od pocetka igre.nikakvog respekta za takve budale nemam.

xfact
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

takvih je najvise kad su x3 a pogotovo x5 za prvu pobjedu. Lik krene od baze samo pravo u sredinu,spota ih 7 i svi ga iz*ebu u sekundi. Onda lik pise po chatu kak smo tomato retardi,a ja prosao 200m sa heavyem,kako da ja pucam po tima sto si "spotal" i kako da itko kad je bitka krenula prije 20 sec. Al on u slucaju da dobimo,a da je x5,ima premium i jos pricuvu za 100% xp,on za ništa dobi skoro 2k xp. Znam jer tak osam ja jednom s hevijem isao na krivu stranu gdje nije bilo nikoga,pa dok sam dosao na drugu stranu moji su sve pobili,ni metka nisam puknuo. Imao sam ko receno premium,pricuvu i x5 i dobio sam 2.2k xp. 

 

Takvi retardi se skupe samo tako da odigra.

 

Isprike kaj ovdje sad pi*dim na to ,no potakla me tema :D

Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

prvo kenjate i drugo kenjate

 

ako je taj light napravio rush spotao 5 komada i odmah umro jako su velike sanse da ostatak ekipe nije ni stigao vidjeti te spotane tenkove, ili je najboljem slucaju dobio nesto malo spot dmg.a ako je netko igrom slucaja uspio i pogoditi sto je on spotao u toj prvoj minuti.

ako je takav lik ispred tebe na xp listi ja ne znam sto si ti onda radio ostatak partije?

 

uzeli par tomato igraca i na osnovu toga bazirate svoje misljenje o light tenkovima. bleh

dok u drugu ruku korisnih arty igraca je mozda 1 od 10, ganjaju dmg o kakvom mi supportu pricamo...

live and let live
Moj PC  
1 3 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

imas dvije vrste,takvi njubovi i oni koji spotaju cijelu partiju,nema između. Ti pričaš o pravom SCOUT-u,ovo naše se nema riječi kako nazvati. il znaš il neznaš...

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...

imas dvije vrste,takvi njubovi i oni koji spotaju cijelu partiju,nema između. Ti pričaš o pravom SCOUT-u,ovo naše se nema riječi kako nazvati. il znaš il neznaš...

 

 Imaju treci, oni koji misle da su td-ovi, najgori koji postoje

011000110010.
9 godina
offline
World of Tanks

Sad bi kao t21 trebao biti bolji od t37? Jer jednog ću kupiti sad kad su na popustu.

 

PS. Jedna od jučer. U jednom trenutku smo gubili 2-9, ali smo se izvukli nekako.

http://wotreplays.com/site/3626602#stats

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Isplati li se prodati Bulldoga i kupiti T71?

 

Bulldog više nije toliko dobar kao prije, trenutno je T49 igriviji. O T71 ne treba puno pisati, ima gotovo isti gun kao Bulldog, ali manje vremena puni.

 

0 Prodati Bulldoga i kupiti T71
0 Ostaviti Bulldoga i ne kupiti
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

Pricamo nakon 9.18 o dva totalno razlicita tenka tako da ovisi o tebi

Bulldog - sad tier 8, ne igraj ga s auto-loaderom, s obicnim single-fire topom je trenutno jako dobar light tier 8

T71- ako ti fali ludovanje i klip na bulldogu, uzmi njega

Makar, ocekuj u sljedecem patchu, ili kroz koji patch, da ce ga nerfati... T71 je trenutno OP, puni skoro isto kao i francuz tier 7, a ima dvije granate vise u klipu, i skoro isti dmg s jednim sutom, bolju depresiju i overall puno bolji tenk, tako da srezat ce ga sigurno... mislim vidio si video od quickija, tenk sabija tier 5 i 6, a 210 heat pena na gold municiji je cisto dosta za probijanje tiereva 7, a osmice moze flankat.. ako volis stil igre kao bullgod dok je jos bio tier 7, kupi T71, mala zvijer je trenutno 

14 godina
offline
World of Tanks

Jel se to meni čini, il svaki tjedan izlazi novi premium tenk

 

Ruski tier VIII heavymedium premiumac:

 
 
 
 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.6.2017 22:46 (1BIT).
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Taj bu sigurno jači od Krajslera. I tako dok papci koji igraju tech tree tenkove ne odustanu.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
To je medium tenk, a ne heavy.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Kupio sam prije valjda 4 mjeseca ovog T-54, al ga slabo igram, jer je stock, posada 78% bez skillova, ljen sam ga grindat...

Danas ga malo probam i skoro 4000dmg natučem sa prvim topom od T54-ltwta, istina da sam bio top tier, al 175mm pena u tieru 9 nije neko veselje

 
 
 

REPLAY

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.6.2017 15:52 (1BIT).
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Da li je ikako moguce prebaciti golde sa vise na jedan acc da se napravi clan, ili je jedina opcija kupiti 2500golda

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
OBLAKprasine kaže...

jedina opcija kupiti 2500golda

 ili, u slučaju mog klana kad su pravili "akademiju", na jednoga se prebacilo iz klanske blagajne i onda je taj napravio novi klan. 

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
9 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks

Treba naci klan koji ce to napraviti haha naravno i uzrositi vrijeme da se to barem donekle vrati klanu kroz borbe

 

Steta sto nema nacina

Jel se u klanskim bitkama dobivaju samo goldi ili je sistem uz iz golde kao i standardna bitka

7 godina
offline
Re: World of Tanks

Zlato se kroz klanske zarađuje posredno, morate zauzeti provinciju na globalnoj mapi i onda ta provincija daje određenu količinu zlata svaki dan. Isto tako postoje misije (npr uništi određeni broj tenkova) u klanskim bitkama za koje se može dobiti zlato. A klanska bitka se inače osim toga ne razlikuje od standardnih bitaka, znači nagrada su krediti i iskustvo.

9 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks

aha

da li su bitke 'dogovorene' ili mozes napasti bilo koga? da li mozes znati kakve tenkove ima protivnicki klan? tipa da se ne dogodi da te tier 10 lupa a ti max t8

13 godina
offline
Re: World of Tanks

ukratko:

mozes se boriti na globalnoj mapi tier 10 i tier 8

za pocetak najbolje da igrate tier 8... 10 vs 10 tenkova, SVI tier 8 (u tvom i u protivnickom timu, tako da ne moze se desiti ono sta si pitao)... ne znas koje tenkove ima neprijatelj dok ih ne spotas... sam prijavljujes provinciju koju zelis napast, protivnike ne biras ti... prijavis zemlju koju zelis napasti i dalje ti je kao liga prvaka knock-out faza... tipa neka je 64 tima prijavljeno, bore se, prolazi 32 dalje (osim ak je nerijeseno onda niti jedan), pa od 32 dalje prolazi 16 itd. itd. dok ne ostane samo jedan tim koji je pobijedio

I onda ako ta provincija vec nema vlasnika osvojis je... ako ima vlasnika onda se moras boriti protiv vlasnika, ako izgubis protiv vlasnika dabe ti sve pobjede, nisi osvojio provinciju...
Ako osvojis provinciju moras je braniti svaki put kad je netko napadne, uglavnom ti je to svaki dan... Vrijeme bitke ovisi o broju prijavljenih - tipa osvojis provinciju u zoni 21h, al se prijavi za napad na tebe 64 tima, i moze se desiti da ti je bitka za obranu tek oko ponoci, tako da se treba paziti na te stvari... ako se ne pojavite naravno gubite provinciju

 

Posto vidim da ste ocito novi, desetke ti najbolje prekriziti jer su tamo ipak "veliki decki", u osmicama bi mogli jos nesto postici, a i od nekud se mora poceti
Svaka zemlja donosi razlicito golda, na tieru 8 uglavnom donose oko 100 golda na dan zemlje

 

 

Dobar prihod zlata su misije - tipa dobis "Uništi 100 neprijateljskih vozila tijekom bitaka na globalnoj mapi" i kad to napravis dobis, karikiram, 2500 golda... itd. imas jos misija


Sav gold sjeda isti tren u blagajnu klana... od tamo nadalje zapovjednik rasporeduje kome ce iz klana dati koliko golda itd.

 

 

Ako imas jos nekih pitanja slobodno pitaj, sretno s novim klanom i nemojte ocekivati previse na pocetku... treba puno strongholda prvo igrati s ekipom da isprobate razne taktike, da skuzite kako tko dise, na koga racunati, tko kako igra, itd.
U bitkama na globalnoj mapi ti je taktika najvaznija, ja sam u klanu koji je po wn8 plav, i mogu ti reci da smo znali na desetkama razbiti i ljubicice, ali smo bome znali i izgubiti od zutih igraca, tako da samo puno igranja i ne ocekuj previse prvih par mjeseci 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.6.2017 0:56 (ficosime).
9 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks

E tnx za detaljno objasnjenje

9 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Koja je sad razika sa strongholdom? To ono gdje pravis bazu, skupljas resurse, isto se boris?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
OBLAKprasine kaže...

Koja je sad razika sa strongholdom? To ono gdje pravis bazu, skupljas resurse, isto se boris?

 Nemoj bit lijen, odi na wot/ovu stranicu i pprocitaj. Sve je jako lijepo objasnjeno 

011000110010.
14 godina
offline
World of Tanks

hoce T26E5  ici ponovno u prodaju?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.6.2017 11:55 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
bivsi branitelj kaže...

 Odeš na profil i provjeriš dal je u ovoj temi ostavio koji replay... 

30 sekundi traženja, da to je on 

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
13 godina
offline
Re: World of Tanks
bivsi branitelj kaže...

 Da, to sam ja. Pošto imam dobru upload brzinu, znam tu i tamo streamati.

WoT IG: RavenHR_
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.6.2017 21:19 (Intel&ATI).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice