World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.307.207
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: World of Tanks
michael kaže...

Danas sam upalio igru i instalirao mi se neki mini patch i nakon toga mise ne zeli pokrenut igra, tj pokene se launcer i kad stisnem na play krene se pokretat igra i samo stane i zatvori se. Nikakav error, nista samo se cresha i zatvori. Je imao mozda netko slican ili isti problem?

 Probaj otić: Postavke-Podrška-Provjeri integritet igre

Meni zna pomoć

 

14 godina
offline
Re: World of Tanks

Nazalost nije pomoglo, ali hvala na odgovoru jer nisam do sad ni znao da postoji ta opcija

011000110010.
12 godina
offline
World of Tanks
Koja je grana njemačkih lovaca bolja? Ova koja vodi prema Grille 15 ili E100 ?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

Ovisi kakav td volis igrat, ako si malo za vise od iza i skrivanje po grmovima onda Grille. Ukoliko voliz da mozes primit koji hitac ili cak odbit onda E100

 

 

Imam jos uvijek problem da ne mogu pokrenut igru, isto kao u ovom slucaju. Reinstalirao igru, nemam druge graficke, a i ne mogu si bas prisutit da sad reinstaliram windowse ili tako nesto. Moze netko pomoc, molim lijepo 

011000110010.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.6.2017 21:40 (michael).
15 godina
offline
World of Tanks

Ja imam JPE100, žao mi je što nisam išao na drugu granu.

 

Inače... sram me priznati, ali obožavam kako su novi artiji riješeni. Uživam igrati kao arti (prije sam ga vrlo rijetko igrao), a ne frustrira me toliko kad me arti pogodi u sred čela. Puno bolje.

Rvat katolik!
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
tnakir kaže...

Ja imam JPE100, žao mi je što nisam išao na drugu granu.

 Zašto ti je žao?

15 godina
offline
Re: World of Tanks

Prvo jer kad te ekipa vidi, loada gold i ajmo. Zakurac ti onda armor. Bez obzira što ga zbilja moš bušit di oćeš (commander hatch ili fbp). Ali ne, gold it is. 

 

Drugo jer je top neprecizan (dogodilo mi se N puta di sam falio sure hit ili di sam trackao lighta)

 

Trece jer je spor i dok dodjes od tocke A, di ste ocistili protivnicke tenkove, do tocke B di je nova akcija, na tocki B je akcija gotova.

 

Arti te voli, to ne moram ni govorit, velik si ko kuća, imaš ogroman HP pool, divota.

 

Motor ti ode nek te malo grublje pogledaju...

 

Tenk je jedino ok kad te odere sa 1200HP iz jednog šuta. Sve ostalo je nja nja...

Rvat katolik!
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

prvi put da je netko od poznatijih unicuma samnom u timu .. tek na kraju game a skuzio.. 

xfact
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
=xfact= kaže...

prvi put da je netko od poznatijih unicuma samnom u timu .. tek na kraju game a skuzio.. 

 Slika ti je mutna ko bejbi kašica, al ak dobro vidim, to je onaj streamer Ozranel?

 

BTW: zašto si sortiraš po dmg, bitniji ti je exp

12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

kaj ja znam tako mi stoji oduvjek..  da orzanel. bas pogledao.. lik ima 4400 recent wn8 ...lol (a sliku je sfusao bug ocito)  .. al dobro vidi se kolko tolko

xfact
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.6.2017 8:48 (=xfact=).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

U zadnje vrijeme se sve više borim ko David protiv Golijata

 
 
 

REPLAY

 

(nije ace, al sam spasil bitku, stvarno je dobra bitka bila)

 

BTW:

Ne smiješ ni pjevat više, odma ti pišu da zašutiš

 
 

Blind is mine? no thx

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

ima li netko inv code za nove igrace?nak mi posalje pm. bio bi mu zahvalan.. 

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

 9DNCNY29M5

probaj ovaj invite, T-25 premium, nešto golda 500 mislim i 3 dana premium...

radio je prošli mjesec sada nisam siguran više 

Noob na profilu... opasnost...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

pozz tenkisti !

 

igra li netko preko "Tele2 pokućnog interneta" ? možda bi ga uzeo, pa me zanima kako funkcionira wot, iskustva i to. navodno ne bi trebalo bit problema, al info iz prve ruke je nešto neprocjenjivo :-)

 

pregoRI@ Armored Warfare
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

hm, ne znam za pokućni, ja sam par puta igrao sa netom od smartphona, tj imam 3Gb prometa i uključim wi-fi hot spot i spojim komp sa mobom, brzina ok, oko 10Mbps, al ping se vrti ko brojevi na automatu u kasinu, sa 40 skoči na 200, pa padne na 60, pa skoči na 128, pa padne na 100, pa skoči na 250, pa padne na 50 i tako stalno, čak i ne lag-a toliko, al je nekako igra usporena i hoće kasnit imput, npr držim tipku w za vozit tenka ravno i stisnem d za skretanje, tenk meni poćne skretat nakon pune 3 sekunde i pustim tipku d za skretanje, tenk meni još dodatne 3 sekunde skreće, uglavnom dosta frustruirajuće, al da se može igrat, može se...(sa dva normabela u želucu)

 

Uglavnom kaj nije to slićna stvar, taj pokućni koristi sim karticu kao i mobiteli, tj koristi satelit za internet, kao i mobitel, pa si mislim da su slićne stvari...

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
online
Re: World of Tanks
grgaRi kaže...

pozz tenkisti !

 

igra li netko preko "Tele2 pokućnog interneta" ? možda bi ga uzeo, pa me zanima kako funkcionira wot, iskustva i to. navodno ne bi trebalo bit problema, al info iz prve ruke je nešto neprocjenjivo :-)

 

 Sve ovisi gdje se nalaziš i koliko je korisnika trenutno na baznoj stanici.  Meni je ping između 30 i 70 uglavnom oko 50 je prosjek. Kao da si na žici nema razlike. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.6.2017 17:42 (zagi55).
9 godina
offline
World of Tanks

Da se igrat na 3g, zna biti ping 70-80 čak i stabilan koliko toliko, ali opet kad te je*e, onda te baš je*e.   Ako ima dosta turista tamo gdje živiš, jedino se po noći može nešto...

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Tanks

Jedan friški, a ništa posebno, easy peasy reklo bi se, a kad se ubim od posla, spasim svoj tenk, flenkam dva i tri uništim, imam najviše dmg u timu, figa samo 1 klasa

Uglavnom:

T25 Pilot 1

Ace, Najbolji tenkist, veliki kalibar, 3761dmg i 7 killova, da noobsi nisu capali i da mi moj challanger nije ubio KV-2 imao bi preko 4k dmg i 8 killova, vjerojatno i radlya, al šta ću, gotova škola, poćeli praznici, navalili stronk PL/CZ klinci...

 
 
 

REPLAY

 

BTW: posada na pilotmenu mi je na 98% trećeg skilla, taman je x2 za posadu ovaj vikend...Let the grind begin

Ajme sve ga više volim, kad na comanderu stavim zadnji skill za cammo (trenutno je braća, lampica i recon) koja će to beštija od tenka biti

 

EDIT:

Nikad nisam imao 10 milja, ovo mi prvi put 712 bitka odigranih

 
 

Ovog lehvaslaiho mi je najlakše sa Pilotom dobit, stalno sam u tieru IX i tieru X

 

 

EDIT2:

hah, kakvu sam bitku sad imao, vodimo 11:10, pa gubimo 8:9, tu se mauschen iz mog tima prevrne sa 80% hp-a i viće sos, gađaju ga dva mediuma, ja gledam te mediume, pucam po njima i guram mauschena, nekako vratim mauschena na gusjenice i nastavimo bitku, na kraju završnimo 2:3 za njih, taj mauschen i ja ostanemo živi iz njihovog tima T25/2 izleti direkt na cijev mauschen i uništi ga, ostanemo 2:2 WZ 111 1-4 na šutu i Wz 132A isto na šutu, Wz 111 1-4 nam dođe iza leđa, pogodi mauschena, ja sa nekih 700hpa izljećem na njega i killam ga, zatim mi puca veza sa serverom, u međuvremenu moj mauschen ode u neprijateljsku bazu i cap-a, ja se vratim, ne znam šta ću, ne znam ni di je ovaj wz 134A, odem do capa do mauschena na brzinu, al mislim si nek on capa, ja ću probat spotat wz 132A i spota ga mauschen na sredini, ja se zaletim na sredinu, al sa boka, dole di su kuće srušene i flenkam ga, bio je na šutu i pobjedimo, al kako čudna bitka, da nisam uskočio i vratio mauschena na gusjenice, nebi pobjedili, kolko se stvri poklopi, baš zanimljivo

 
 
 

Da btw i oshinkova medalja se osvojila, nanizao sam ih sa pilotmenom

E sad šteta, kako mi je veza sa serverom pukla u sred bitke, imam 3 replay-a, al mislim da ni jedan ne radi, šteta, a baš se timski igralo

Replay1

Replay2

Replay3

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.7.2017 1:39 (1BIT).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

S-51 bi trebala bit malo bolja?

2 S-51
1 SU-14-1
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

Jeste primjetili da arty konstanto sipa po mediumima?

Mislim ima mi smisla da nakon 9.18 traze slabije oklopljene mete ali vec dugo ne igram prave heavy tenkove vec grindam emila i ostalo mediumi i svaku bitku arty soli po meni kao da sam ljubicica pa sam prioritet i to me iznenadjuje jer prije nisu bili toliko pametni da gadjaju tenkove poput emila koji heavy ali tko zna znat ce da je, osim od naprijed, papir i nisam uopce ocekivao da ce to znati skoro svi.

Zanima me kakva su vasa iskustva nakon 9.18 jer trenutacno arty me nikad ne masi (valjda zbog enormnog splasha) i jako rijetko me gadja ka sam u IS4,e4 ali zato pogadja kad sam u pattonu, batu, pilotu itd. u punoj brzini i unisti sve sto moze.

Cak sam razmisljao zapoceti arty koju nikad nisam igrao iz principa ali sad sve pogadja i toliko stvari zezne da je bolesno utjecajna na rundu.

Ipak nikad clicker pa ni sad. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Meni su li la, ima bitke di su tri neprijateljska artya i ni jedan me ne gađa, a ima bitke di me jedan uzme za zub i samo sipa po meni, ne znam, po meni to ovisi kolko sreće imaš, od 15 igrača, arty će si izabrat jednu metu, ako si prvi spotan, veće su šanse da će te uzet za metu, ako si spotan nakon 1min od početka igre, manje su šanse da će te gađat, tj netko od tvojih će biti prije tebe spotan i postat će meta, tak da sve ovisi

 

Nego evo razloga zašto sam još budan i družim se sa kokotima

4 skill kompletiran na Pilotmenu, nemrem opisat kak sam sretan, ko da mi je plača sjela

 
 
Ako+netko+hoće+usporedit+sa+svojim+pilotom,+evo+statsi+;+) Ako+netko+hoće+usporedit+sa+svojim+pilotom,+evo+statsi+;+)
 

 

EDIT:

Zaboravio sam napisati, nadao sam se da će view range biti veći, no nije, znači vent+braća+recon+situation awareness daju pilotu view range od 431m (bez optike i teleskopa), ako stavim colu, onda ide na 451m, al skupa ta cola, pa ju koristim samo u rijetkim sitluacijama...

Evo statsi sa colom

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.7.2017 2:23 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Ovog lehvaslaiho mi je najlakše sa Pilotom dobit, stalno sam u tieru IX i tieru X

 Čitao sam da je sad mm u 8-icama skroz sje*an. A baš me sad čeka grindanje t-44 ovaj mjesec. Barem ću moći iskoristiti bonuse za veći free xp koje čuvam. Kad budem stalno u devetkama i desetkama, imat ću veći xp po bitci.

15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

 baš me sad čeka grindanje t-44 ovaj mjesec.

Grindaj nesto drugo u medjuvremenu jer ce uskoro WG make rasha tanks great (stronk) again

https://thedailybounce.net/2017/06/30/supertest-9-20-russian-tank-changes/

 

p.s. sorry for bad english

14 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...
1BIT kaže...

Ovog lehvaslaiho mi je najlakše sa Pilotom dobit, stalno sam u tieru IX i tieru X

 Čitao sam da je sad mm u 8-icama skroz sje*an. A baš me sad čeka grindanje t-44 ovaj mjesec. Barem ću moći iskoristiti bonuse za veći free xp koje čuvam. Kad budem stalno u devetkama i desetkama, imat ću veći xp po bitci.

 hm nisam previše igrao ostale tenkove, samo Pilota, njega u 10 bitaka možda 3 puta baci top tier, ostalih 7 bitaka sam ili u tieru IX ili tieru X, al ja sam se nekako već priviknuo, ima dobru mobilnost, pa ako mapa i položaj protivnika dopušta, nastojim flenkat neprijatelja ili iznenadit, tj pojavit se tamo di me ne očekuju

Voltron kaže...
AirLive kaže...

 baš me sad čeka grindanje t-44 ovaj mjesec.

Grindaj nesto drugo u medjuvremenu jer ce uskoro WG make rasha tanks great (stronk) again

https://thedailybounce.net/2017/06/30/supertest-9-20-russian-tank-changes/

 

p.s. sorry for bad english

 Hm još imam T54 skoro pa stock (nemam zadnji top,kupolu,gusjenice), nisam ga grindao, al ak će ga buffat, mogao bi opet poćet malo

 

Nego imaju planove i za kineze, il će zamjenit 113cu il će dodat još jednu granu, uglavnom opet je u igri WZ 111-5A

INFO

9 godina
offline
Re: World of Tanks
Voltron kaže...

Grindaj nesto drugo u medjuvremenu jer ce uskoro WG make rasha tanks great (stronk) again

https://thedailybounce.net/2017/06/30/supertest-9-20-russian-tank-changes/

 

p.s. sorry for bad english

 Vidio sam buffove što misle napraviti. Ali ovako imam 30% popusta i za t-44 i za t-54 kojeg planiram istražiti i kupiti do kraja mjeseca pa neka stoji u garaži dok ne skupim dovoljno free xpa za top normalni.

A što se tiče t-44 kako vidim, on je praktički isti kao i t-44-100 koji se dobijao za maraton, jedina razlika što premium više zarađuje. Mnogi spominju da je t-44 jako loš, ali se meni ovaj premium kojeg imam ne čini toliko loš uopće...

15 godina
offline
World of Tanks

Mene bas zanima sta ce napraviti sa IS-7. Znajuc WG vjerovatno ce ga overbuffat kao i Type5 i Mausa.

Po meni IS-7 treba bolji gun handling (mozda eventualno i nest bolji reload) i mozda nekih 250 dodatnih hit pointa.

Najveci problem sa IS-7 je zapravo sto su Type5 i Maus pretjerano overbuffani, a ne da je on los.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Mauro kaže...

Mene bas zanima sta ce napraviti sa IS-7. Znajuc WG vjerovatno ce ga overbuffat kao i Type5 i Mausa.

Po meni IS-7 treba bolji gun handling (mozda eventualno i nest bolji reload) i mozda nekih 250 dodatnih hit pointa.

Najveci problem sa IS-7 je zapravo sto su Type5 i Maus pretjerano overbuffani, a ne da je on los.

 

Ja igram trenutno na test serveru, i novi kinez wz desetka je ono sto je IS-7 oduvijek trebao biti... mobilan, reload ide do ispod 9 sekundi sa svime, gun handling super (koliko to moze biti za hevija), osjecaj je kao da se vozi obj. 260...
A IS-7 sa svime sto se na njega stavi i dalje ima reload oko 11 sekundi, i gun handling mu ne obogucava da te suteve i dostavi...

 

+ WZ ima premium HEAT, a IS-7 APCR

Tako da vjerojatno ce IS-7 dobiti HEAT premium, jer APCR ku*ca vrijedi s toliko mausa i type 5 okolo, barem se nadam da ce to... reload ce mu sigurno srezati, volio bih da ide do oko 10 sekundi, jer nije normalno da dva 130mm topa imaju razliku od 2 sekunde... Gun handling bi trebao biti malo bolji isto

Iiii iskreno se nadam da ce popraviti ammo rack box, neka ostave ovaj lower plate weak spot, treba ga imati, oklop apsolutno ne treba dirati, al neka malo "ogranice" ammo rack boxeve, jer u 5 bitaka barem mi se u 1 desi da letim u zrakon nakon 1-2 suta 

15 godina
offline
World of Tanks

Kako gađat heavy5 od naprid? Mausa još i moš u bottom front plate ili u onaj njok što viri na vrhu kupole, al heavy5 ne bužam nigdi. Ni donja ploča, ni commander hatch... Ono... kad ga vidiš, biži.

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Prilagodiš se... tj. stisneš gumb broj 2 čak i kad mu pucaš u stranicu

dr.zharre
14 godina
online
World of Tanks

ma jebali ih nepostojeći super tenkovi, osobito japanski, koji su "poznati" po robusnosti svojih oružnih sustava...

 

ali mene muči druga stvar....

 

već par dana primijetim da mi ponekad počna bitka, a nedostaje popis timova (roster), i moj i protivnički, samo na tom mjestu je niz ikonica malih s oznakama tiera...

dakle ne pomaže ni Tab, ni Ctrl+Tab... nema ničega..

 

i najbolji fičr... odjednom se sruši WoT, pokaže se desktop - nema WoT ikone u taskbaru - i automatski se starta opet....

 

je li još netko primijetio takvo ponašanje?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice