World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.306.192
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
World of Tanks

Nema ništa draže od ovakih obavjesti

Uglavnom 15ta misija za srednjeg tenka za T28HTC-a gotova, trebao bi se primit td-ca sada...

 
 
 
 

EDIT: za gotrovo stock T54 nije loše, nemam još zadnju kupolu i zadnji top, niti posadu još nemam u fullu...

Posada na 95% Posada na 95%
 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2017 14:26 (1BIT).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks

Što ne treba napraviti i secondary condition ako ne misliš igrati arty?

14 godina
offline
World of Tanks

Da vidiš, to sam zaboravio, mislim da treba ako se ne igra arty, tj mislim da će mi falit onih pohvalnica

a planiram ženske članove posade za Emila I, a tek sam na strv-u 74, uskoro bi trebao otključati Lea, u ovoj igri svašta nešto treba, a sve sporo ide

 

EDIT: a ma rezveselilo me šta sam random igrao i riješio tu zadnju misiju opće ne razmišljajući o njoj, e sad u današnje vrijeme je teško izvuć pobjedu, a kamoli preživit tu muku u igri, ja se divim ljudima koji poginu unutar jedne minute od početka bitke, meni to nikada nije uspilo, pola minute mi treba samo do pola mape

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2017 19:01 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Da,bitno je sve ostale zadnje riješit časno (s dodatnim uvjetom) pa onda jednu granu uopće netreba riješavat...tako sam ja za stuga. Dok za htca se mučim sa zadnjim misijama :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Meni fale još 3 za t55a. HT15, i dvije sa lajtom. LT15 i neznam točno koja je po broju gdje moram spotat 3 artija i napravit im damage/critical. Ta je najgora. Ili nema artija uopće ili ih moji porokaju čim ih otkrijem. Hebem se već sa tim 3 mjeseca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Samo nerazmisljati o misijama i docice same od sebe ja sam sve do OBJ260 uzeo bez artya jos samo njega da parkiram :)
Budi ponosan!
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Mene isto čeka ta zadnja MT misija za t28 htc, sad je čak i najbolje vrijeme za to jer je švedski TD top of the tree, a i mnogi grindaju focha 155 sad tako da ima tih tenkova u mm-u.

 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

EDIT: za gotrovo stock T54 nije loše, nemam još zadnju kupolu i zadnji top, niti posadu još nemam u fullu...

 

A gdje ti je posada s kojom si dosao do njega? Nisi ju valjda ostavio u T-44?

Jer ako mislis ici do Tier10 znas da iz T54 istrazujes dva T10 tenka, pa za njih isto tako trebas dobre posade.

Ja kada sam isao tu liniju posada koja se razvijala kroz liniju zavrsila je u T62A, a za Obj140 sam utrenirao novu posadu.

Tako da nista nisam ostavio za nize tierove jer uvijek za Tier10 guram sto bolju posadu.

 

Vjerovatno si dobio T34-85M u onom nazovi maratonu, pa ubaci u njega posadu(e) i rokaj.

Ja dok sam trenirao posade za ruske mediume jedini premium je bio Matilda IV. Uzeo je na nekom popustu od 75% (mislim da je bio popust za Valentinovo).

E, u tom tenku je muka trenirati bilo sta. Bolno je spor i kada naidjes na bilo kakvu uzbrdicu mozes upaliti onaj cruise control i otici zapaliti cigaretu...

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Ja sam danas probao kao buffanog IS-7 u public testu.
Očaj živi,ako ne buffaju penetration nisu ništa napravili.
T-10 ima veći penetration od IS-7 trenutno
robimarko@gmail.com
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Mauro kaže...

A gdje ti je posada s kojom si dosao do njega? Nisi ju valjda ostavio u T-44?

Jer ako mislis ici do Tier10 znas da iz T54 istrazujes dva T10 tenka, pa za njih isto tako trebas dobre posade.

Ja kada sam isao tu liniju posada koja se razvijala kroz liniju zavrsila je u T62A, a za Obj140 sam utrenirao novu posadu.

Tako da nista nisam ostavio za nize tierove jer uvijek za Tier10 guram sto bolju posadu.

 

Vjerovatno si dobio T34-85M u onom nazovi maratonu, pa ubaci u njega posadu(e) i rokaj.

Ja dok sam trenirao posade za ruske mediume jedini premium je bio Matilda IV. Uzeo je na nekom popustu od 75% (mislim da je bio popust za Valentinovo).

E, u tom tenku je muka trenirati bilo sta. Bolno je spor i kada naidjes na bilo kakvu uzbrdicu mozes upaliti onaj cruise control i otici zapaliti cigaretu...

 Ma ja sam ti lijen, otključao sam T54 sa T54ltwt-om prije nego su premješali tu liniju i do danas evo imam samo 51 bitku sa T54, onda sam novu posadu stavljao, na 75%, a takva posada i stock tenk sa lošim timom i jednostavno izgubim volju grindati ga...

Inaće kako u wotu povremeno idu one posebne igre, ono na marsu, pixel tenkići, bio je steel hunt di je svatko dobio T62.A dok je trajao taj event, kad je završio, tenk je oduzet, ali posada prebačena u vojarnu, tako da ću ostavit trenutnu posadu na T54, za T62.A imam već posadu na 100% a za obj.140 ću morat smislit nešto, obj.140 ima 4 člana, a T34-85m ima 5 članova posade, mogao bi prebacit pa trenirat u T34-85m, al bit će male razlike...

 

Ja ti trenutno imam 52 tenka, na otprilike 40 tenkova imam posadu u fullu sa najmanje jednim skillom, najčešće su sa dva skilla, ostalih 12 tenkova su tier I, II, III, IV (uglavnom oni mali premiumci koji su se dobivali, njih ne igram baš) i možda 2 do 3 tenka koje sam zadnje kupio, a ne da mi se igrati tako stock (to su T54, T29, Str.74 i m4 sa kojim sam otključao Jumba, te ne igram više m4-ku, najradije bi je prodao, al opet si mislim, shermana E8cu bi mogao otključat, pa ću ga onda prodat)

 

Inaće imam kompletnu rusku heavy liniju i svaki tenk ima svoju posadu

Od KV-1S do IS-7ce, svi imaju najmanje dva skilla, tu sam najviše vremena potrošio

A ne znam, nekako mi je žao tako prebacivati posadu sa prethodnog tenka na novi, jer onda ubiti imam jednog tenka sa vrhunskom posadom, a mogao bi imati 3 ili 4 tenka, imam i BDR G1 B sa posadom na drugom skillu, zatim Arl 44 sa posadom na 99% prvog skilla, zatim M4 45 sa posadom na 65% prvog skilla, zatim AMX 50 100 sa posadom 52% drugog skilla, i idem dalje, M4 45 nisam već pola godine igrao i tenk je onako meh, al sam si ga svejedno ostavio, tako da imam dosta tenkova koje baš i ne igram, ali je posada u njima spremna, dobro dođu za iskoristit x2 za neke misije poput ovog maratona za japanskog hevija...

15 godina
offline
Re: World of Tanks
robimarko kaže...
Ja sam danas probao kao buffanog IS-7 u public testu.
Očaj živi,ako ne buffaju penetration nisu ništa napravili.
T-10 ima veći penetration od IS-7 trenutno

 a sto su uopce buffali?

ispad da je is4 puno bolji?

13 godina
offline
Re: World of Tanks
Malo aiming time i dispersion u pokretu,engine power i HP na 2400.
Penetration je i dalje očajan kao i dispersion te DPM
robimarko@gmail.com
15 godina
offline
Re: World of Tanks
robimarko kaže...
Malo aiming time i dispersion u pokretu,engine power i HP na 2400.
Penetration je i dalje očajan kao i dispersion te DPM

 to na testu sve?

13 godina
offline
Re: World of Tanks
Da
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
World of Tanks

Nakon dugih 5 godina odlučio sam prestati igrat jer mi igra postaje sve gora i mislim da je njen vrhunac bio u vrijeme 7.0 patcha...trenutno prodajem acc na player up, ima li koja druga stranica gdje isto mogu oglasiti acc?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

pozz tenkisti, kako vama ide skupljanje xp-a za japanskog "tigra" ??

pregoRI@ Armored Warfare
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
grgaRi kaže...

pozz tenkisti, kako vama ide skupljanje xp-a za japanskog "tigra" ??

 Ja sam na predzadnjem još, nemam baš vremena u zadnje vrijeme, a i to šta odigram se naživciram samo, al ide nekako

 

U mom klanu je kolega još jučer osvojio tenka

(pogledaj prošlu stranicu)

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.8.2017 19:20 (1BIT).
11 godina
offline
Re: World of Tanks

je, je pročitao sam za kolegu, bome svaka čast. ja sam na GO pa sam uspio dogurat do sredine zadnje, najteže etape ... sebe sam iznenadio 

pregoRI@ Armored Warfare
15 godina
offline
Re: World of Tanks
grgaRi kaže...

pozz tenkisti, kako vama ide skupljanje xp-a za japanskog "tigra" ??

Nikako jer sam na GO, pa nista od tenkica :)

Odigrao samo partiju da dobijem onaj emblem, mjesta u barakama i jedno u garazi prosli vikend.

Igrao na laptopu (6 godina star gaming laptop) i na mobilnom internetu. Igrao na touchpadu :)

Kako su to sve samo ne ugodni uvjeti za igranje razmisljao koji tenk zahtjeva najmanje od performansi kompa i interneta i odlucio - JPZE100.

Reload je 22 sekunde, pa imam vremena aimat, a i ne trazi bas da gadjas weak spot, a i nije bas najpokretniji tenk. I tako pobjedio, pobrao nagrade, ali od tog japanskog tigra nista jer ne mogu gejmat trenutno :)

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
14 godina
offline
World of Tanks

Ima li ko kakav info sto ce biti za onaj big surprise vikend? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Neće ti biti otključan.
11 godina
offline
World of Tanks

Kratki video  tj jedan moj biser od neki dan , ne znam kako nisam slomio taj inače dosta nježni tenkić ...

pregoRI@ Armored Warfare
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Izgleda da će sve tenkove koje igram donekle buffat :)

 

T44, idem sada na t54 tj otkljucan je vec samo treba prikupiti kredita

is7 nije nešto ali covjeka veseli

isu 152 (trenutno sam na t6) 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

t 54 je i ovako zvijer od tenka, ima brzinu, okretnost, gun (onaj prema 62-jci), kupola tvrda ... ne znam šta će još poboljšavat na njemu !?

pregoRI@ Armored Warfare
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
grgaRi kaže...

t 54 je i ovako zvijer od tenka, ima brzinu, okretnost, gun (onaj prema 62-jci), kupola tvrda ... ne znam šta će još poboljšavat na njemu !?

 Ovdje pogledaj: 

od 13:00

13 godina
offline
Re: World of Tanks
grgaRi kaže...

t 54 je i ovako zvijer od tenka, ima brzinu, okretnost, gun (onaj prema 62-jci), kupola tvrda ... ne znam šta će još poboljšavat na njemu !?

 Mislis onaj prema obj.140? Ne sjecam se kad sam zadnji put vidio u borbi T-54 s topom koji vodi na T-62, čak i kad sam grindao prema T-62 ostavio sam top koji vodi na obj. jer je gun handling masivno bolji

Ali koliko vidim po statsima sada ce gun od T-62 biti puno bolji po gun handlingu (bolji aim time itd.), ali DPM katastrofa, samo 2355 na mediumu tier IX ... Mislim da je i dalje top od obj. bolji izbor, cisto zbog tog dpma, a i gun handling nije toliko bitan na T-54 koliko DPM, jer ipak ima armor i vise je close fighting medium nego sniping medium.

14 godina
offline
World of Tanks

Upravo odigrah legendarnu s T-34-85M - omiljeni tenk, 60% pobjead s njime..

 

dakle, igramo "Vladara/Overlord", igram dobro, napravim 2x štetu od prosjeka i ko kreten se spićkam niz liticu, kad sam probao se na brzinu spustiti...

 

gubimo,  jedan lik s AMX 13/75 nas drži na -3, pa skine dvojicu ali ne uspije Steyr WT -a, nego ga spusti na 225, a on pogine...

 

ostaje naš SU-8 i Steyr... i naravno svi ga pljuju jer nije AMXu pomogao, ali jednostavno nije imao hitac dobar.. čekamo kraj i poraz, i dobije SU jedan pogodak, i u panici se preko  NP krša M4 tenak prevrne na bok...

 

Nalijeće Steyr da ga dokrajči i preko istog krša se prevrne na krov... i eto pobjede, nenadane i slatke...slika krajnje radosti na kraju

 

 

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.8.2017 12:53 (Stric_Jura).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Poznatih li likova danas ujutro

 
 
 
 

Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Tanks

I shot the sheriff

IS-2 Ace, Veliki kalibar, Spratanac, 5kilova, 5003dmg

(njušim japanskog tigra negdje iza ugla, sve mi je bliže)

REPLAY

 
 
 
 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Najavili su da ce Super Conqueror zamjeniti FV215B, a oni koji imaju FV215B ce ga zadrzati kao specijalno vozilo. Nesto kao T10 tenkovi iz CW: https://thedailybounce.net/2017/08/11/supertest-super-conqueror-tier-x-british-heavy-tank/

Vec duze vreena sam planirao izgrindat Britanske HT, ali nikako se nisam mogao natjerati. Ovo me sad potaklo da napokon krene tom linijom.

 

Uglavnom, sada sam na Black Prince i nisu bas nesto najzabavniji tenkovi za igrati. Vuku se kao puzevi.

Zavrsiti s njim, nekako progurati Caernarvon, a kad dodje Conqueror sa najboljim topom onda ce biti lakse 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice