World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.310.465
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Mauro kaže...

Najavili su da ce Super Conqueror zamjeniti FV215B, a oni koji imaju FV215B ce ga zadrzati kao specijalno vozilo. Nesto kao T10 tenkovi iz CW: https://thedailybounce.net/2017/08/11/supertest-super-conqueror-tier-x-british-heavy-tank/

Vec duze vreena sam planirao izgrindat Britanske HT, ali nikako se nisam mogao natjerati. Ovo me sad potaklo da napokon krene tom linijom.

 

Uglavnom, sada sam na Black Prince i nisu bas nesto najzabavniji tenkovi za igrati. Vuku se kao puzevi.

Zavrsiti s njim, nekako progurati Caernarvon, a kad dodje Conqueror sa najboljim topom onda ce biti lakse 

 Ja ću isto krenuti na njihove HT.

Koliko sati igranja mi treba do t8 otprilike?

Može li se sve u jednom danu izgrindati?

 

Sve svoje HT sam prodao (imam tek 6 tisuca matcheva) i ostavio sam si samo is7 i OI japanski.

st1 i is3 sam prodao da bih kupio is7.. (kupit cu ih kasnije natrag jer trenutno nisam nista s njima igrao)

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.8.2017 8:50 (toxic).
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Mauro kaže...

Najavili su da ce Super Conqueror zamjeniti FV215B, a oni koji imaju FV215B ce ga zadrzati kao specijalno vozilo. Nesto kao T10 tenkovi iz CW: https://thedailybounce.net/2017/08/11/supertest-super-conqueror-tier-x-british-heavy-tank/

Vec duze vreena sam planirao izgrindat Britanske HT, ali nikako se nisam mogao natjerati. Ovo me sad potaklo da napokon krene tom linijom.

 

Uglavnom, sada sam na Black Prince i nisu bas nesto najzabavniji tenkovi za igrati. Vuku se kao puzevi.

Zavrsiti s njim, nekako progurati Caernarvon, a kad dodje Conqueror sa najboljim topom onda ce biti lakse 

 Od ovoga sta ovdje pise najavljeno je samo ubacivanje Super Conquerora, a nacin na koji ce to napravit jos je uvijek nepoznat. Tj. neznamo oce li zamjeniti FV-a, ubaciti ga kao drugog britanskog heavya ili ce biti reward tenk (kroz cw kampanju ili za novi set personal misija). Jos davnih dana su najavljivali zamjenu za FV-a jer su igraci bili nezadovoljni njime, a price o tome su stale kad se u WGL-u pocelo igrat desetkama gdje se FV dosta koristio. Zamjenio ga je 113 kad je buffan. Nista ne tvrdim, ali sve je jos u stanju supertesta. Pricekaj informacije da se nebi razocarao, koliko sam te razumio sad bi krenuo na britance zbog FV-a, a jos ne znamo sta ce bit s njime...

16 godina
offline
Re: World of Tanks
TheMrCro123 kaže...
Mauro kaže...

Najavili su da ce Super Conqueror zamjeniti FV215B, a oni koji imaju FV215B ce ga zadrzati kao specijalno vozilo. Nesto kao T10 tenkovi iz CW: https://thedailybounce.net/2017/08/11/supertest-super-conqueror-tier-x-british-heavy-tank/

Vec duze vreena sam planirao izgrindat Britanske HT, ali nikako se nisam mogao natjerati. Ovo me sad potaklo da napokon krene tom linijom.

 

Uglavnom, sada sam na Black Prince i nisu bas nesto najzabavniji tenkovi za igrati. Vuku se kao puzevi.

Zavrsiti s njim, nekako progurati Caernarvon, a kad dodje Conqueror sa najboljim topom onda ce biti lakse 

 Od ovoga sta ovdje pise najavljeno je samo ubacivanje Super Conquerora, a nacin na koji ce to napravit jos je uvijek nepoznat. Tj. neznamo oce li zamjeniti FV-a, ubaciti ga kao drugog britanskog heavya ili ce biti reward tenk (kroz cw kampanju ili za novi set personal misija). Jos davnih dana su najavljivali zamjenu za FV-a jer su igraci bili nezadovoljni njime, a price o tome su stale kad se u WGL-u pocelo igrat desetkama gdje se FV dosta koristio. Zamjenio ga je 113 kad je buffan. Nista ne tvrdim, ali sve je jos u stanju supertesta. Pricekaj informacije da se nebi razocarao, koliko sam te razumio sad bi krenuo na britance zbog FV-a, a jos ne znamo sta ce bit s njime...

Rekli su u WG-u da će ubuduće svi tier X koje će zamjeniti ostati u igri kao posebno vozilo, isto kao što sad rade sa Foch 155, osim onih toksičnih. A za FV-a se u svakom slučaju isplati grindat, bilo da ga zamjene ili ne, opet ti neće bit žao, jedino što treba progurat preko Caernarvona i to prije nego će ga buffat i promjenit mu top...

11 godina
offline
Re: World of Tanks

... danas sam "otvorio" onaj koji ide prema objectu i je bome bolji je top za bliski fajt ...

pregoRI@ Armored Warfare
15 godina
offline
World of Tanks

Frustriran sam u 3pm..

Dakle trenutno forsam igru s tier 6 tdovima primarno su 100 i fakat igram solidno prema jako dobrom ali svaki puta kada ja neki racku napravim moj tim izgine u 2 minute...

 

Ne razumijem kako nitko ne gleda nikome leda nego svatko sebe, znam  da je publi itd.. no ja se tako ne ponasam... ma mrs u 3pm i idiotime i svemu.

Pa rijeci ne bih rekao kada bi igraci bili lose rangirani ali kada vidim kako lik s 6k ratingom igrao kao najveci noob onda dobim slom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Samo polako kolega, cilj je igrati timski, ali jbg nekad vidiš da nemaš tima i onda pokušaš napraviti što možeš i ideš dalje. Ti srednji tierovi znaju bit puni krompirića koji su izgubljeni po mapi. Na višim tierovima je malo bolje u prosjeku jer trebaš odigrati par tisuća bitaka do desetke tako da se nešto dotad uspije i naučiti.

Ali ima svakakvih i tamo, ko ovaj naš e75 king of the hill. Ispalo je na kraju da je protivnik imao više takvih ko e75 pa smo dobili 15-6.

 
 Nego da se i ja malo pohvalim sa 1. tenkom sa 3 markice - špicom. 

 

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...

Frustriran sam u 3pm..

Dakle trenutno forsam igru s tier 6 tdovima primarno su 100 i fakat igram solidno prema jako dobrom ali svaki puta kada ja neki racku napravim moj tim izgine u 2 minute...

 

Ne razumijem kako nitko ne gleda nikome leda nego svatko sebe, znam  da je publi itd.. no ja se tako ne ponasam... ma mrs u 3pm i idiotime i svemu.

Pa rijeci ne bih rekao kada bi igraci bili lose rangirani ali kada vidim kako lik s 6k ratingom igrao kao najveci noob onda dobim slom.

 U zadnje vrijeme mi se dogadja da se "ne timski" vise ponasaju igraci sa boljim statsima! Jer, najbitnije im je da oni odigraju dobro zbog statistike, a dali ce s time pomoci timu ili ne, to ih boli kiblan. 

HAKOSUKA
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Bacelj kaže...

 U zadnje vrijeme mi se dogadja da se "ne timski" vise ponasaju igraci sa boljim statsima! Jer, najbitnije im je da oni odigraju dobro zbog statistike, a dali ce s time pomoci timu ili ne, to ih boli kiblan. 

 Pa tako je skoro od početka igre:) U ovoj igri je najveći problem što je ovo timska igra, a tako se randomi ne igraju

14 godina
offline
World of Tanks

japanac HT VI garažiran napokon :-)

pomoglo uvelike oni bonusi za exp od 100% koje bio čuvao do sada.

jedino sa HT nisam uspio doletit na prvo mjesto, a u 3 dana bio 23 puta drugi nikako prvi RNG me ubio do bola bio.

sve dok je ova ludnica meni paše stil igre svako za sebe, one man army stil nekako leži kada nisi igrač kalibra za klanove...

većina YOLO ti im malo pokrivaš leđa, hrpiš štetu prvu polovinu igre zatim dovršavaš osakaćene ili klipaš ovisi što voziš.

čudo kako ljubičice vole izigravat planinske koze zadnje dane, valjda da si želju ispune jer kažu još malo pa nema više pentranja.

 

Noob na profilu... opasnost...
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

Od do sada otkrivenih tenkova u mojoj garazi, definitivno je udes 3 najzabavniji, cak ni ne kampujem, po prosjeku imam oko 1-1,5k ass dmg, fenomenalan tenkic.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Taman ga nekidan kupio. Trebat će mi vremena dok ne istražim top... bit će mokrenja krvi, već vidim :(

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
tnakir kaže...

Taman ga nekidan kupio. Trebat će mi vremena dok ne istražim top... bit će mokrenja krvi, već vidim :(

 

 

Nije ni taj top los, samo 250-260 max dmg, sa 6sec reloada + gusjenice prvo. 

15 godina
offline
Re: World of Tanks
marionezi82 kaže...
tnakir kaže...

Taman ga nekidan kupio. Trebat će mi vremena dok ne istražim top... bit će mokrenja krvi, već vidim :(

Nije ni taj top los, samo 250-260 max dmg, sa 6sec reloada + gusjenice prvo. 

Kako da krenem istraživati module? Gusjenice pa onda...?

Rvat katolik!
11 godina
offline
Re: World of Tanks
tnakir kaže...
Kako da krenem istraživati module? Gusjenice pa onda...?

 

Da, prvo njih pa tek onda top, jer je pretezak za stock gusjenice.

11 godina
offline
World of Tanks

... evo i kod mene je japanac uparkiran ...

pregoRI@ Armored Warfare
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
tnakir kaže...

Kako da krenem istraživati module? Gusjenice pa onda...?

 Po meni je isplativije kupiti ojačane gusjenice za 200k (equipment), nego trošiti 18.5k free xp. Lakše je skupiti tih 200k kredita nego free xp. Staviš rammer i binos, a kasnije kad istražiš gusjenice zamijeniš te "montažne" sa vent ili cammo net.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.8.2017 22:51 (AirLive).
14 godina
offline
World of Tanks

Evo jedan friški Ace sa IS-3 u tier X bitki

 
 
 

REPLAY

EDIT:

Evo još jedan ace

(dobar stari pilotman)

 
 
 

REPLAY

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2017 12:13 (1BIT).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Pilot je meni jedan od boljih tenkova koje smo "dobili". Nego, jel pazario neko onaj Sabaton? Počistio sam ih par danas sa 252U :D Ali svakako izgleda zabavan, naročito u svom i nižem tier-u.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks

Njesra, ko i FV4202P preskupe grenate a samim time i slabija zarada.

Posao oslobađa.
13 godina
offline
Re: World of Tanks
salecar87 kaže...

Pilot je meni jedan od boljih tenkova koje smo "dobili". Nego, jel pazario neko onaj Sabaton? Počistio sam ih par danas sa 252U :D Ali svakako izgleda zabavan, naročito u svom i nižem tier-u.

 

Ma iskreno - ne kupuj! Taj Strv 81 ili Primo Victoria je identican tenk Centurionu I koji dolazi s 9.20. Na test serveru je Centurionu buffan turret armor, buffan je shell velocity, tako da je jedina razlika koja postoji (ili koja će biti od 9.20.) izmedu Strv/P.Vic. i Centuriona je da svedanin ima 1hp/t vise od Centuriona i ne moras platiti 600-ak golda za kamuflazu ako uzmes Primo Victoriu jer dobis vec (za Strv 81 moras)... 

Jedino što bi moglo privući ljude tom tenku je ako su kolekcionari tenkova ili fanovi Sabatona jer uz tenk dolazi posada s članovima benda i umjesto BiA ima skill "Band of Brothers"... ali opet, platiti 300kn radi toga, za tenk koji je 95% kopija tenka koji postoji u igri (a koji k tome nije bas dobar)... + ne vrijedi niti za crew trening jer sta ce ti pet medium clanova posade ako ionako imas na tieru 8/9/10 heavy tenkove kod svedana s 3 ili 4 clana posade, tako da crew trening otpada i ostaje jedino zarada koja opet nije nesto ekstra, puno bolje uzeti Scorpiona/Patriota ili tako nesto kada opet dode u prodaju, poznavajuci WG vjerojatno u sljedeća dva tjedna, nego uzeti Victoriu

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2017 17:21 (ficosime).
10 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ma nisam ja to ni mislio kupovati, nego pitam za utiske iz prve ruke ;) Inače sam razmontirao svaki koji sam vidio danas. Pratio sam kakvi ih igrači igraju, viđao sam dosta sa 8000+ PR koji su poprilično loše prolazili u partijama. E, sad, jesu li ih svi mlatili jer je novi tenk u pitanju ili je jednostavno loš, ko zna. Vjerojatno oba :) Meni su obj 252u i M4A1 najbolje investicije u igri koje sam napravio. Ovaj Sabaton ću svakako zaobići.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Evo i ja sam sinoć dobio novu igračku u garaži.

 

Naletio sam i na celebritya :D

 

Inače, top na ovom japanskom tigru mi je zasada jako nepouzdan, na blizu bounca bok tenka skoro do kraja skupljen nišan, a u drugoj situaciji pogodi nešto što ne očekujem. Baš gledam na tanks.gg lošiji mu je gun handling kad okreće turret nego cijeli tenk.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Jel se moze sta dobit za acc neigram vec preko godinu, pogledajte pod mejt1987 ?

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." *
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Ste primjetili Poljske članove posade u vojarni, stižu poljski tenkovi izgleda uskoro

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Pa pudel je vec u igri zar nije?

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Ste primjetili Poljske članove posade u vojarni, stižu poljski tenkovi izgleda uskoro

 Pa ubacili su pudela, ali to je to, neće poljski tenkovi nikada doći u wot, jednostavno nemaju materijala... puno ovih poljaka probalo sloziti tech tree kako bi izgledao, ali jednostavno ne mozes, nemaju tenkova (nesto do tiera 3-4 bi se i naslo jer su do 39 imali tenkove koji su cak mogli parirati panzerima I i II), ali sve od tiera 5 na dalje bi bila samo kopija njemackih i ruskih tenkova, pogledaj sliku dolje znaci 

 

14 godina
offline
World of Tanks

Aha, nisam imao pojma da je pudel tenk sa poljskom posadom, općenito ako se tenk neda osvojit/istražit i kupit u igri, ne pridodajem mu nekakvu pažnju

Pa koja je svrha tog pudela, nit možeš išta trenirati, niti ima neku zaradu kad je tier VI, stvarno ili neke ljude žuljaju novci ili su budale kad ih kupuju jer ima stvarno par premium tenkova koji se isplate kupit i većina uzaludnih...

 

EDIT: zaboravio prokomentirati sliku, da ovo je bezveze, do tier-a IV su novi tenkovi, ostalo copy-paste ruskih i britanskih tenkova, čak su i premiumi isti, nepotrebno...

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.8.2017 17:39 (1BIT).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Imam viška kod za 7 dana premijuma, pa ko prvi baci PM, dobija ;)

 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
salecar87 kaže...

Imam viška kod za 7 dana premijuma, pa ko prvi baci PM, dobija ;)

 To preko one aplikacije loot? 
Ako da, jel se isplati instalirati to, nagrade dolaze na nekoj redovnoj bazi ili je to ono "one time deal"?

10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Ja nisam ni instalirao aplikaciju, preko kompa sam sve otvarao. Nije potrebna registracija, samo se ulogiras sa google ili facebook accountom i imaš tipa 2 packa za otvoriti. Ono, tu i tamo da po nešto. Meni je ostao još jedan kod za premijum, sve ostalo sam podijelio ekipi iz klana. Jedan se samo kod može aktivirati. Probaj, pa javi jesi uzeo šta ;) Za one koji ne znaju, idite na sajt lootboy.de, registrirajte se i otvarajte packove. Možete dobiti neke premijum dane za WOT, te i glavnu nagradu Panther 8.8. Sretno u svakom slučaju ;)

 

Inače, kod i dalje nije otišao, valjda nikome ne treba premijum :D

 

 

Edit 2: Evo par invite kodova, za nove igrače. Pa ko nekome treba, neka uzme. Samo neka napiše ako je neki iskoristio.

 

World of Tanks: PZ. Kpfw. T 15 + 50% +Crew Level
World of Warships: Ship Emden + Port / Garage Slot
7 Days Premium
500 Doubloons
exclusive Lootboy Flag

2FTV-6U72V-KPEUX

2FT3-S25Z9-HG5U3

2FTX-5ZB4A-MUR8A

2FTP-445UD-FKY5W

2FT2-KHS9G-64CK5

2FTE-33DZ3-TTMKG

2FT9-U6KX3-KM7BC

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.8.2017 22:20 (salecar87).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice