World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.294.520
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Kodove za 7 dana premijuma dobili najbrži:

 

marionezi82, cveletdi, gelon

 
2 0 hvala 2
12 godina
offline
World of Tanks
1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
offline
World of Tanks

Kako se dodjeljuje ovo iskustvo u bitki?

Danas sam odigrao valjda 20-ak bitaka i ni jednom nemogu bit prvi po iskustvu, a stalno sam među prvih 5, a nije mi jasno, likovi koji imaju manje dmg, spot dmg, blok dmg imaju više iskustva od mene...

Evo primjer:

 

Sa IS-3 imam najviše dmg od svih u svom timu imam i nešto blokiranog dmg i spotanog dmg, a ovaj KV-2 ima samo taj dmg, nema ništa blokirano ni spotano, a ima barem tri puta manje dmg od mene i on je prvi po iskustvu, samo je kilove krao...

 

Imao sam tako jednu bitku jučer sa T-10 sa oko 5000dmg, prva klasa, al nisam prvi u timu, a nitko nije tolko imao, lik koji je bio prvi jeimao oko 2000dmg...

Inaće fali mi još nekih 4k iskustva za ovog japanskog tenka, al već pizdim lagano, pa da od jutra stojim na istoj brojici, tj da ni jednom danas nemogu bit prvi, to nije normalno...

BTW: od kad je poćeo ovaj maraton, wn8 mi je skočio za nekih 20, ubijam se ko dabar na brani od posla, a nigdje rezultata...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Kako se dodjeljuje ovo iskustvo u bitki?

Danas sam odigrao valjda 20-ak bitaka i ni jednom nemogu bit prvi po iskustvu, a stalno sam među prvih 5, a nije mi jasno,

Sa IS-3 imam najviše dmg od svih u svom timu imam i nešto blokiranog dmg i spotanog dmg, a ovaj KV-2 ima samo taj dmg, nema ništa blokirano ni spotano, a ima barem tri puta manje dmg od mene i on je prvi po iskustvu, samo je kilove krao...

 sam si odgovorio na pitanje:

u kalkulaciju expa ulazi i razlika u tierovima

posto je bio tir 8 i 6, znaci borba je t8

i ti kao top tir si radio dmg tiru jednakom svom ili manjem

a ka-ve-dva ™ je radio dmg svom tiru, tiru vise i dva tira vise i taj njegov manji dmg se vise boduje jer u matematiku ulazi da je rokal po +2 tira vecim protivnicima

isto tako se uzima u obzir i spot dmg,, zato je nekad skaut u starom +3 MM-u mogo bez dmga i kao bottom tier nakupit najvise expa jer je skupljal sa spotanjem za dmg pola od toga sto bi inace dobio da je sam uradio taj dmg, ali naravno tirevima koji su do +3 veci od njega

zato osmice najvise dobe u tX borbama ak nesto naprave

i posebno se to gleda za "EJS BEĐ" ™ jel si rokal po svom tiru, po manjima ili po vecima od sebe

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
 Inaće fali mi još nekih 4k iskustva za ovog japanskog tenka, al već pizdim lagano, pa da od jutra stojim na istoj brojici, tj da ni jednom danas nemogu bit prvi, to nije normalno...

BTW: od kad je poćeo ovaj maraton, wn8 mi je skočio za nekih 20, ubijam se ko dabar na brani od posla, a nigdje rezultata...

 probaj igrat sa peticama i sesticama, ak jos imas i rezerve ukljucene, vrlo lako se nakupi

cak i cetvorka za x2 ili x3 moze posluziti

sto veci tir uzmes, vise ti igra ulogu " ar-en-đi" ™ (RNG za one koji ne citaju satrovacki) nego ski11, svi lupaju samo golde i veci je faktor idijotizma u igri, svak na svoju stranu i "snajpaj" TM !!!

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

 Edo baš mi te drago vidjet, nema te duže vrijeme, već sam se zabrinuo da si na odvikavanju od wot-a

(nedaj Bože većeg nerfa)

 

Ma zakomplicirali su to ovi iz wg-a, za tu zadnju misiju treba sa min tier VII tenkom (pa na dalje VIII/IX/X) biti prvi po iskustvu u svom timu da bi se zbrojilo za misiju, hvala na brzom odgovoru, znači sa 7cama bi to trebao lakše riješit nego sa ovim većim tier-om, ja cijeli dan lupam sa T-10 zbog odličnog topa, brdo dmg, a iskustva nigdje

Trenuto imam 16 tenkova sa kojima mogu riješit tu misiju, al nije lako sa svima bit prvi po iskustvu

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
salecar87 kaže...

Kodove za 7 dana premijuma dobili najbrži:

 

marionezi82, cveletdi, gelon

 Hvala puno

9 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

znači sa 7cama bi to trebao lakše riješit nego sa ovim većim tier-om, ja cijeli dan lupam sa T-10 zbog odličnog topa, brdo dmg, a iskustva nigdje

 Kod sedmica su za ovu misiju najbolji lightovi sa većim fokusom na dmg. Tj ne igrat pasivno u grmu, nego aktivnije. Naravno ne izlaziti na devetke kao narodni heroj, ali kad vidiš da tvoji napadaju, uletiš i trackaš nekog sa puno hp ko bi mogao biti gađan od tvog tima. Kod osmica vjerojatno najbolje pale dobri tenkovi kao is3, možda neki TD koji dobro udara tipa jpanther 2, isu 152, amx 50 100 bi mogo biti dobar ako uspiješ istresti clip u neku desetku...

11 godina
offline
Re: World of Tanks
salecar87 kaže...

Kodove za 7 dana premijuma dobili najbrži:

 

marionezi82, cveletdi, gelon

 Hvala....  

14 godina
offline
World of Tanks

ne kužim kako se ne pogleda prije koje tenkove koristiti za ovu japanac misiju...

osobno kod mene bilo LT nekih 50%, arty 20%, MT 20%, TD 10%, HT- ma nikako nije išlo bilo pa 0 %.

tierovi- 7- LT i arty većina oko 70%

      8- MT i arty i TD nekih 20%

      9- arty ostatak

      10- ma ništa da se poklopi 0 bodova

prema vremenu igre najbolje bilo između 11h i 13h RNG služio, te popodne 18h- 20h.

trebalo mi 11 dana za tu 4-tu misiju.

niz od loše sreće bio trajao 3 dana, 23 puta bio drugi prvi nikako pa nikako, a WN8 u par partija bio i preko 11000  .

nakon što se lovio do 23k expa šepavo, jedan dan krenulo i odradio 24k samo tako.

najlošija partija u kojoj sam bio prvi bila sa amx 13 75 WN8 jadnih 1024 samo ali RNG nagradio muke i bio prvi u porazu ( mislim 186x2 expa dobio ).

najjača bila sa 18600 WN8 i to jedva prvi bio ( 4470 expa ukupno bilo   ).

savjet: "Ne jebe lijep nego uporan" pa se tako i držite i sretno ekipa  sve lakše ide uz poneko pivce 

 

Noob na profilu... opasnost...
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

ja sam misiju za japanca riješio isključivo sa dva tenka: Tigar P i Scorpion G, bez puno muke. s ostalima nije baš išlo, osim možda par bitaka sa T71 i jedno par njih sa Revalorise-om. ima dana kad jednostavno ne ide. u par navrata mi se isto desilo da sam prvi po dmg-u, a drugi ili treći po exp-u. no onda za dan ili dva sakupim brdo expa, ne misleći na misiju i uživajući u igri ...

 

pregoRI@ Armored Warfare
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Jel tko vidio gdje kakav info za sutrašnji x5 i discounts gamerscom week (na forumu il negdje,osim ovog ne pratim nikakve)? Na službenoj stranici nema ništa a inače daju dan prije neke informacije.

 

Zanima me dal ce mozda dat popuste na tier 10 tenkove,pa da prodam vecinu sto mi netreba. Znam da su tako znali davat,tipa 15% na t10,nisu dugo pa si mislim da bi sada mogli...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...

Jel tko vidio gdje kakav info za sutrašnji x5 i discounts gamerscom week (na forumu il negdje,osim ovog ne pratim nikakve)? Na službenoj stranici nema ništa a inače daju dan prije neke informacije.

 

Zanima me dal ce mozda dat popuste na tier 10 tenkove,pa da prodam vecinu sto mi netreba. Znam da su tako znali davat,tipa 15% na t10,nisu dugo pa si mislim da bi sada mogli...

 

Po ovome bi sutra trebao početi special: https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/sneak-peek-august2017/

Izgleda da su malo zaspali s obavijesti...

 

 

A ovo je prošlogodišnji special s Gamescona: https://worldoftanks.eu/en/news/special-offers/special-gamescom-2016/

14 godina
offline
World of Tanks

Da se pohvalim, malo kasnim, al bolje ikad nego nikad

 

Pobjeda!
Bitka: Siegfriedova Linija
Vozila: Tiger (P)
Dobijeno iskustva: 2.516 (x2 za prvu pobjedu svakog dana)
Dobijeno kredita: 34.064
Dostignuća u borbi: Podrška, Značka majstorstva: "As tenkist"
Zadatak izvršen! Nagrada:
Dodano vozila: Heavy Tank No. VI (posada 100%)
Dodano slotova: 1

 
 
 

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
wizard0207 kaže...

 

Po ovome bi sutra trebao početi special: https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/sneak-peek-august2017/

Izgleda da su malo zaspali s obavijesti...

 

 

A ovo je prošlogodišnji special s Gamescona: https://worldoftanks.eu/en/news/special-offers/special-gamescom-2016/

 Jel moguće da će sutra dati popuste,a da predhodno ne najave? 

12 godina
offline
Re: World of Tanks

Upravo pogledao i izgleda da još ništa od popusta, ali ima neka misija...

 

 

14 godina
offline
World of Tanks

Mislim da ce popusti i x5 trajat na kraju samo dva dana (petak-subota il subota-nedjelja). Dok bi premium shop popuste mogli dat na dulje,logicno po WG logici...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Izgleda da su neki popusti počeli...

 

Vide se ingame (Store > Special)

 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
World of Tanks

Nikako da daju popuste na pretreniranje posade...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Nemoguce,pa pregledavao sam jutros i meni je u toj sekciji bio samo top of the tree popusti!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks

I ja to čekam ko ozebli sunce :) (mislim na re-train posade).

 

Eto, ja sam gledao onda kada sam stavio post i bili su popusti.

 

Izgleda da EU staff malo spava...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 10:31 (wizard0207).
14 godina
offline
World of Tanks

Evo gledao prije 15 min i na webu nista nije bilo nego su uprav sada stavili obavijest

 

https://worldoftanks.eu/en/news/special-offers/gamescom2017/

 

Tako i u storeu,oko 8 nista nije bilo,kasnije mi frend kaze da je popust.

 

EDIT: Pisu kako im je BErlin stuff na gamerscomu. Vidi se,nis ne rade,sve kasni...dobro pa sam jucer prodao sve sto sam mislio

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 10:50 (izvone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

WGGCWOT17

 

5x personal reserve, crew

 

valjda

Moj PC  
11 0 hvala 18
14 godina
offline
Re: World of Tanks
bivsi branitelj kaže...

WGGCWOT17

 

5x personal reserve, crew

 

valjda

 meni prihvatio, čekam dok dođem doma da vidim što mi je upalo

 

EDIT: Zaboravio reći i stisnuti - HVALA !

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.8.2017 9:06 (Stric_Jura).
12 godina
offline
Re: World of Tanks
bivsi branitelj kaže...

WGGCWOT17

 

5x personal reserve, crew

 

valjda

  I meni prihvatilo. Hvala

11 godina
offline
World of Tanks

hvala Rubinjo ! meni je prihvatilo kod isto ... hvala !

pregoRI@ Armored Warfare
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

18/48

što reći..

 

ps: isprika, odnos odigranih i pobjeda

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.8.2017 20:27 (bivsi branitelj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Šta 18/48?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
bivsi branitelj kaže...

18/48

što reći..

 

ps: isprika, odnos odigranih i pobjeda

 sto reci:

 

Mamicu im rusku boljsevicku!

...
10 godina
offline
World of Tanks

nisam neki igrač to stoji, ali gledam stream (uz pivce) npr. mouzAkrobat, the_rarest_pago.., sve dobri igrači ali ne rade niti 30% uobičajenog..

u pitanju je lemming train, tem damage, blokiranje...

u četiri bitke sam uzeo goodie bag ali popodnevno igranje je bilo nepodnošljivo

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice