World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.311.763
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Mauro kaže...

Nego pitanjce - sta ste uz pomoc ovih Bozicnih boostera i popusta istrazili/kupili?

 

Ja sam istrazio i kupio 113 i WZ-111 5A. Fino si skupio 48% booster iz bozicnog eventa, iskoristio popuste na T7, T8 i T9, a za T10 sam 30% iskoristio na 113.

Tako da sam si sasvim dobro iskoristio ove boostere/popuste da izgrindam oba kineska T10 HT.

 

Jos sam iz PM iskoristio 4 zenske za 113, a posadu koju sam utrenirao kroz grind sam stavio u 5A tako da imam za oba i dobre posade.

Fino je treniranju pomogao i 112, a jos cu ga i iskoristiti da obe posade dodatno utreniram jer je tenk unatoc jako derpavom topu zahvaljujuci PMM jako ugodan za igrati.

 

Jedino sto sad imam jos 5 zenskih (4 iz eventa i 1 iz PM) za koje moram smisliti gdje da ih uhljebim...

 Jesi kupio koje dekoracije ili sve osvojeno? Trenutno sam na 36% i event je na lvl X-u, da li sad dalje samo igram za random dekoracije i nadam se da ću ispuniti kolekciju za taj postotak ili? Nisam baš čitao u detalje ovaj event, a i kasno se opet uključio u igru. Koje su mi opcije nakon lvl 10 dekoracija? Da razbijam sve u kristale i craftam nešto posebno ili?

9 godina
offline
World of Tanks

Jeli itko još skupio neku od ove 4 kamuflaže, a da nije kupovao kutije? Bilo bi dobro dobiti barem 1 trajnu kamuflažu za neki tenk i tako uštedit koju stotinu golda. Nikako nemam sreće sa craftanjem tako da nisam optimističan, ne znam kakvi ste vi drugi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.1.2018 7:31 (AirLive).
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks

Ma nema sanse. Svaki dan osvojim 15ak kutija, uvjek duplici. Pretvorim u sirovinu,

odaberem LVL3 kuglice za klasicni i opet duplici. I pet puta zaredom uvjek isto.

 

Nema sanse da skupim, jer je ocito tombola. Neki su skupili u prva tri dana, do LVL X bor i sve u albumu,

a neki jos nisu ni 60% popunili.

15 godina
offline
Re: World of Tanks
Unimatrix 007 kaže...
Mauro kaže...

Nego pitanjce - sta ste uz pomoc ovih Bozicnih boostera i popusta istrazili/kupili?

 

Ja sam istrazio i kupio 113 i WZ-111 5A. Fino si skupio 48% booster iz bozicnog eventa, iskoristio popuste na T7, T8 i T9, a za T10 sam 30% iskoristio na 113.

Tako da sam si sasvim dobro iskoristio ove boostere/popuste da izgrindam oba kineska T10 HT.

 

Jos sam iz PM iskoristio 4 zenske za 113, a posadu koju sam utrenirao kroz grind sam stavio u 5A tako da imam za oba i dobre posade.

Fino je treniranju pomogao i 112, a jos cu ga i iskoristiti da obe posade dodatno utreniram jer je tenk unatoc jako derpavom topu zahvaljujuci PMM jako ugodan za igrati.

 

Jedino sto sad imam jos 5 zenskih (4 iz eventa i 1 iz PM) za koje moram smisliti gdje da ih uhljebim...

 Jesi kupio koje dekoracije ili sve osvojeno? Trenutno sam na 36% i event je na lvl X-u, da li sad dalje samo igram za random dekoracije i nadam se da ću ispuniti kolekciju za taj postotak ili? Nisam baš čitao u detalje ovaj event, a i kasno se opet uključio u igru. Koje su mi opcije nakon lvl 10 dekoracija? Da razbijam sve u kristale i craftam nešto posebno ili?

Sve je osvojeno, nisam nista kupovao.

Event mi je na Tier10 i to sam uspio skupiti vec u prvom tjednu mislim. Imam 48% na kineskim i tradicionalnim i 36% na sovjetskim i modernim tenkovima.

Nesto sto mi je falilo sam craftao iz shardova i to je pretezno bilo za kineske dekoracije jer sam grindao kineske T10 HT, pa sam se fokusirao na njih.

 

Nisam uspio jos niti jednu kamuflazu osvojiti, a najblize sam sa kinezima. Za njih mi fali jos 6 level5 dekoracija. Imam negdje 7000 shardova skupljenih, ali odlucio sam da ih jos necu koristiti.

Cekat cu zadnji tjedan eventa i kada pokupim sve boxove iz njega i vidim sta ce mi onda faliti pokusat cu napraviti dekoracije koje mi nedostaju.

Uz malo srece vjerujem da bi mogao popuniti kinesku kolekciju i dobiti kamuflazu, a za ostale sumnjam jer mi ipak previse dekoracija nedostaje.

A sumnjam da cu bas biti tolike srece da ih dobijem iz boxova jer mi pretezno nedostaju level5 dekoracije, a one su dosta rijetke iz mission boxova.

 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
10 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Skupio sam za modern camo mogao sam i vise, ali prvo sam na random craft bezveze potrosio hrpu $, onda sam krenuo za 1440 lvl5 skupljat jedan po jedan koji fali i skupio prosli put, fali mi sad jos 4 za traditional, al sumnjam da cu imat dovoljno do kraja eventa. S obzirom da me stalno banaju na 24h :D

 

edit: Sve lvl5 dekoracije samo treba za 1440 craftat, da nisam prvih dana za 900 random isao i bezveze potrosio hrpu dekoracija, imao bi sad sigurno 2 ako ne i 3, ovako samo jednu jer sam tek prosli put krenuo za 1440 craftat tocno sto fali.

 

Iz boxova nema teorije skupit, samo craftanjem onog sto fali. Jedino ako se kupuju, a nema sanse da im platim lipe za box.

The quieter you become, the more you are able to hear
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.1.2018 10:28 (Trippy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

pa sta nije ovo zadnji tjedan eventa? meni fale 2 L4 ukrasa za kamuflazu na modernom il tradicionalnom neznam sad ,nisam nis kupovo,ni nebum

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Jeli itko još skupio neku od ove 4 kamuflaže, a da nije kupovao kutije? Bilo bi dobro dobiti barem 1 trajnu kamuflažu za neki tenk i tako uštedit koju stotinu golda. Nikako nemam sreće sa craftanjem tako da nisam optimističan, ne znam kakvi ste vi drugi.

 Ja sam prošao sve zadatke . Najbliže sa, tradicionalnim kamuflažama. Fale mi samo 2. Čak sam i kupio dvije male kutije i dobio sve duple. Kada sam ih pretvarao opet duple. Tako da mislim da nema šanse. A više nema teorije da trošim novce zbog kamuflaža. Jedino što se donekle isplatilo sa tim kupnjama je da sam dobio T28 sa onim jakim topom i 15 ili  20 dana premiuma.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
10 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ma moze se relativno lagano doci do bar 1 kamuflaze samo preko misija i kraftanjem tih shardsa. Iako vidio sam samo jedan tenk u igri sa tom camo, kineski, izgleda ruzno ajme, doslovno izgleda kao ukraseno crveno bozicno drvce.

 

A sad pitanje jedno, vidim odgovor je vec tu jedan, za T-10, nisam 3-4 g. igrao ruske osim za misije, imam 5 skillova/perkova na IS6, al nisam kupovao T-10 nikad jer na IS7 je drugacija ekipa, a ne trosi mi se na re-training, pa me zanima ako kupim T-10 i stavim tu ekipu iz IS6 koji je postao valjda najgori prem tank, bio je strasan prije, sad je uzas zadnjih godinu dana, hoce ekipa i T10 ostat nakon tog updejta??? kao sto je slucaj sa FV215 bio. A drugo pitanje manje vise isto negdje sam vidio i TD da mjenjaju SU-122-54 isto sa nekim novim, hoce on isto ostat u garazi kao i T10??? Imam taman da kupim ta dva otkljucana pa me zanima da trosim ili ne.

The quieter you become, the more you are able to hear
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Kupio 25 kutija na početku, dobio lorraine, sentinel, 9k zlata i ostali shit (natpisi na kineskom, uahahaha).

Kineski album skupio cijeli pa dobio camo koji lijepo izgleda (bar meni, inače, može se staviti samo na tierX ili prem tierVIII te nacije)

Još dvije pasmine su na 48% ali sumnjam da se može skupit shardova za drugi camo.

Frend je isto uzeo 25 kutija i dobio type59, t28, sentinel, isto zlata otprilike.

A treći kompadre je dobio samo t28 i zlato, hm...

Objektivno, isplatile se kutije...

Eh, četvrti je kupio 3 kutije i dobio lorraine

dr.zharre
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks
Trippy kaže...

Ma moze se relativno lagano doci do bar 1 kamuflaze samo preko misija i kraftanjem tih shardsa. Iako vidio sam samo jedan tenk u igri sa tom camo, kineski, izgleda ruzno ajme, doslovno izgleda kao ukraseno crveno bozicno drvce.

 

 

 Kako misliš  relativno lagano ??? Ako sam ja odigrao sve misije i još kupio 2 paketa i sve živo ispretvarao i opet duplikati ! Ti si stvarno imao sreće.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.1.2018 14:42 (dawor).
9 godina
offline
World of Tanks

I meni je čudno da je tako lagano. Kad sam još dizao atmosferu imao sam 2 level 5 ukrasa od 13 mogućih. Vrh bora i još nešto, a da i dobiješ npr. identične kuglice opet ih možeš staviti jer ima više slotova i tako i za još neke ukrase. Znači vjerojatnost da ću dobiti je bila prilično velika da ću dobiti nešto iskoristivo pa da je i dupla. I krenem ja rollat random level 5 ukras da bar u početku iskoristim tu veliku vjerojatnost i malo uštedim onih gluposti za craftanje.

1. roll vrh bora kojeg već imam - ma nemoj me j.... da toliko nemam sreće, 2. roll opet vrh bora - ma mrš u .

I sad zamisli da imaš 3/4 kuglice level 5, a za svaki roll ti treba 1440 i kad te krene trollat...

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.1.2018 16:08 (AirLive).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Mauro kaže...
Jedino sto sad imam jos 5 zenskih (4 iz eventa i 1 iz PM) za koje moram smisliti gdje da ih uhljebim...

 ja gledam da sve zenske postavljam kao commandere, skupljat ce expe kao i posada i uvijek bit jedan skill ispred njih, kao 6th sense zabadava,a ostalim clanovima reskilam na bia pa dalje kaj vec ide

neprocjenjivo je imat novi tenk i odma 6th na njemu

jedino kaj ce  mi ostat pun kufer komandera, mislim da cu njima svima mjenjat kvalifikacije i slagat ih skupa kao nove posade, nek sluze po zenama koje dobiju posao prek veze jer su visoko-kvalificirane

Trippy kaže...

 Upravo tako mi se mulac uparkirao sa Chi-Ri i eto bana meni do sutra u 16:38h, 2 partije u 2 dana, prije kod takvim "slucajnih" uvijek 1h ban, sad u 2 dana po 24h svaki.

 mislim da je prvi ban na 1h, pa onda na mislim 7h ili 12h, nisam siguran, pa 24h, pa 7 dana

tak nekak ide, gledaju kolko brzo ponavljas team dmg i ubrzano micu trolove

sigurno je neki program kaj to radi automatski, nema drugog objasnjenja

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
10 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Neznam jesam lud, vjerovatno da, pa skupish lvl5 par komada prosle godine josh, i ono sto ostane tih 2-3-4, pretvoris za 1440 kuglica u koji ti treba, ne kontam problem, bar za jedan camo nije nikakav.  Istina problem sva 4 skupit, al 1-2 nikako, ja da se nisam zeznuo u pocetku i isao stalno na random kuglice po 900 i nest, imao bi sigurno 2 ako ne 3. Al nisam razmisljao jbg pa eto jedan al bit ce mislim i 2.

 

A sto se bana tice, 2x po 24h je bilo, eto isteklo prije 2h taj drugi, iako neki dan jesam dobio na 1h isto pa je mozda povezano, al opet, slucajno 2x po 24h, bez namjere, wtf :/

The quieter you become, the more you are able to hear
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.1.2018 18:53 (Trippy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks
Trippy kaže...

Neznam jesam lud, vjerovatno da, pa skupish lvl5 par komada prosle godine josh, i ono sto ostane tih 2-3-4, pretvoris za 1440 kuglica u koji ti treba, ne kontam problem, bar za jedan camo nije nikakav.  Istina problem sva 4 skupit, al 1-2 nikako, ja da se nisam zeznuo u pocetku i isao stalno na random kuglice po 900 i nest, imao bi sigurno 2 ako ne 3. Al nisam razmisljao jbg pa eto jedan al bit ce mislim i 2.

 

A sto se bana tice, 2x po 24h je bilo, eto isteklo prije 2h taj drugi, iako neki dan jesam dobio na 1h isto pa je mozda povezano, al opet, slucajno 2x po 24h, bez namjere, wtf :/

 I ja sam još prošle godine skupio gotovo sve .....ali sve BAŠ SVE kasnije duplo i duplo i duplo....jednostavno njasre. Što je najjača fora level 5 sam skupio na brzinu, ali mi ostao jedan 3. i jedan 4. Dva tjedna se yhebem sa njima i stalno duple, ali baš stalno.... hahhahahaaa... pa nije da mi je to nešto bitno u životu , niti za igru, ali stvarno ovi iz WOT-a lagano dižu tlak narodu.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
6 godina
offline
World of Tanks

Sada sam se baš bio napalio. Prodao sam skoro sve ukrase i skupio skoro 4.000 bodova za kamuflažu. Pao mi rejting sa 48 % na nekakvih 28. Nema veze, rekoh, i tako to prolazi a kamuflaža ostaje za stalno. I tako...krenem pretvarati svo to bogatstvo za jednu yebenu ukrasnu trakicu na 3. levelu. Slovima - TREĆEM !!! Nekakvih 15 puta duplikat i tek pri kraju dobijem tu famoznu lentu za bor. I sada što ? Stavim kamuflažu na japanca  i sada konačno izgleda kao kompletna budala..hahahahaha.....

 

 

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...

Sada sam se baš bio napalio. Prodao sam skoro sve ukrase i skupio skoro 4.000 bodova za kamuflažu. Pao mi rejting sa 48 % na nekakvih 28. Nema veze, rekoh, i tako to prolazi a kamuflaža ostaje za stalno. I tako...krenem pretvarati svo to bogatstvo za jednu yebenu ukrasnu trakicu na 3. levelu. Slovima - TREĆEM !!! Nekakvih 15 puta duplikat i tek pri kraju dobijem tu famoznu lentu za bor. I sada što ? Stavim kamuflažu na japanca  i sada konačno izgleda kao kompletna budala..hahahahaha.....

 

 

 haha vidim falilo je bodova, pa se skidali sa bora ukrasi

sad ti je bonus na kredite manji, a to nije loša stvar kad je u fullu, bonus je 36%, ja kako samo sa desetkama igram, ako ne pucam golde, skoro stalno sam u plusu, a ako sam u minusu, to je zanemarivo malo (-2000-5000)...

6 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
dawor kaže...

Sada sam se baš bio napalio. Prodao sam skoro sve ukrase i skupio skoro 4.000 bodova za kamuflažu. Pao mi rejting sa 48 % na nekakvih 28. Nema veze, rekoh, i tako to prolazi a kamuflaža ostaje za stalno. I tako...krenem pretvarati svo to bogatstvo za jednu yebenu ukrasnu trakicu na 3. levelu. Slovima - TREĆEM !!! Nekakvih 15 puta duplikat i tek pri kraju dobijem tu famoznu lentu za bor. I sada što ? Stavim kamuflažu na japanca  i sada konačno izgleda kao kompletna budala..hahahahaha.....

 

 

 haha vidim falilo je bodova, pa se skidali sa bora ukrasi

sad ti je bonus na kredite manji, a to nije loša stvar kad je u fullu, bonus je 36%, ja kako samo sa desetkama igram, ako ne pucam golde, skoro stalno sam u plusu, a ako sam u minusu, to je zanemarivo malo (-2000-5000)...

 36 %  ? Meni je bonus na desetkama bio 48 %.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
14 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...
 36 %  ? Meni je bonus na desetkama bio 48 %.

 Kako, meni je 36% na sve tenkove?

 
 

15 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
dawor kaže...
 36 %  ? Meni je bonus na desetkama bio 48 %.

 Kako, meni je 36% na sve tenkove?

  

Nema veze sa Tierom tenka nego nacijom, tierom eventa i koeficijentom.

Imas:

 

- Tradicionalne -> Svabe, Francuzi, Cesi, Poljaci

- Sovjetske

- Moderne -> USA, UK, Japan, Svedska

- Kineske

 

Svaka od te 4 kategorije ima svoj koeficijent. Koeficijent se mnozi sa tierom kompletnog eventa.

Koeficijent:

 

- 0% -> 0 - 7 dekoracija

- 1% -> 8 - 18 dekoracija

- 2% -> 19 - 36 dekoracija

- 3% -> 37 - 54 dekoracija

- 4% -> 55 - dekoracija

 

Ukoliko je cijeli event na Tier10 onda se koeficijent mnozi sa 12.

 

Moj prijmer sa eventa na Tier 10:

 

Moderni - imam 51 dekoraciju sto je 3% koeficijent. 3% * 12 (Tier10) = 36% i to je bonus na XP, Crew XP i kredite koji dobijam ako igram USA, UK, Japanske ili Svedske tenkove.

Kineski - imam 56 dekoracija sto je 4% koeficijent. 4% * 12 = 48% i to je bonus na XP, Crew XP i kredite koji dobijam ako igram kineske tenkove.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.1.2018 8:06 (Mauro).
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Ja sam isto dofurao sva 4 "Božića" na 48%... Level 10 + min.55 ukrasa za svaki.

13 godina
online
World of Tanks

igram jučer s kolegom i veli, osvojio sam onaj obj 260, odigrao par partija i prodao ga 

 

šta reć...

 

mene dijeli još samo 8000dmg s TD-om...

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

imam i ja takvog teletabisa. ima 30k borbi i 10 tenkova..ako i toliko. sve zivo je rasprodao za kredite. onda uzme onaj pack za 700kn sa 12mil silvera i nesto golda i kupi 2 desetke sa kojima uopce ne igra a golde sve potrosi na sranja.. 

 

wg najbolja musterija

xfact
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Moram malo frustracije izbacit..... Igrao opet radi kredita nekih 10tak partija i pitanje jer sam ja lud ili su stvarno unistili taj tenk, cisto da znam dali psihijatrija ili ne. Inace to je jedini premium koji sam ikad kupio prije par godina, imao je strasan armor, solidan top, ali sad je rupa za napucavanje. Kupujem T-10 samo da se ohladim malo i dodjem k sebi od frustracija s tim tenkom, ako nista imat cu skoro odmah 5 skillova dok ne dodjem na 100%, pare nedam. Danas sam se malo igrao i sa O-Ho, ne sa derpom, obicnim, 4x bounce na WT auf Pz. pa jos 2x na RU 251, ne znam sta se dogadja, bit ce da sam pukao i haluciniram. Ajd bar ti xmas camo idu lijepo, ali igra je otisla u 3pm.

 

EDIT: najzanimljive najbolje igram sa JAP, CHI, CZ, SWE, a prosjek 35-40%, a koji mi "leze" njemci, rusi, ameri, tu i tamo neki englez igra uzas unazad 2-3 godine a prosjek 50-60%,  i za kraj francuzi, sve 8-10 tier, dobar, al ekipe boze sacuvaj uvijek, tako da sam "naj" sa BCovima oko 30-35% hhahahha.

The quieter you become, the more you are able to hear
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.1.2018 22:04 (Trippy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ekipa pomoć, da iskoristim popust ne znam što uzeti na Tier 9

AMX 50 120, E50, Leopard ili WZ-120? Nekako se najviše dvoumim između AMX (jer mi leže heavy) i WZ (mislim da je dobar med.), hajde pomoć ako neko ima ove tenkove...

Džedaj
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
marsovac kaže...

Ekipa pomoć, da iskoristim popust ne znam što uzeti na Tier 9

AMX 50 120, E50, Leopard ili WZ-120? Nekako se najviše dvoumim između AMX (jer mi leže heavy) i WZ (mislim da je dobar med.), hajde pomoć ako neko ima ove tenkove...

 Ako uživaš u zabijanju, E50 je odličan, 

Leopard je muka jer svaki povjetarac ti ošteti granate, često ostaneš bez kupole, njega najbolje uzet i grindat uz nekoliko promila u krvi, periferiju kupi po 50kn set da prođeš jeftinije ako si živac... 

Ali da, izbor ti je dobar, nemam nijednog od preostala dva, no svakako ih više preporučam! 

 

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
6 godina
offline
Re: World of Tanks
marsovac kaže...

Ekipa pomoć, da iskoristim popust ne znam što uzeti na Tier 9

AMX 50 120, E50, Leopard ili WZ-120? Nekako se najviše dvoumim između AMX (jer mi leže heavy) i WZ (mislim da je dobar med.), hajde pomoć ako neko ima ove tenkove...

 Ja sam AMX 50 120 prodao nakon 100 borbi...dobar ako peglaš iz zasjede, ali meni baš tak nikako ne ide, ali koliko vidim po forumima neki sa njime razvaljuju . E50 je meni super...jedan od rijetkih tenkova sa kojima se ne živciram.  Baš je dobar.Vrlo precizan top...dobra depresija.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Shaka111 kaže...

osvojio sam onaj obj 260, odigrao par partija i prodao ga 

 šta reć...

 kad ti treba slot, ono, znas da sila ne pita

ili te zeka, mislim da se moze vratit s onom opcijom recovery with credits

ja sam tak prodal par premiuma kad mi je hitno trebala lova i vratil ih posle (one male, t2 i 3)

=xfact= kaže...

 uzme onaj pack za 700kn sa 12mil silvera i nesto golda i kupi 2 desetke sa kojima uopce ne igra a golde sve potrosi na sranja.. 

 siguran sam da ako je ajn$tajn reko da je ljudska glupost nemjerljiva, a nije napiso jednandzbu za to, covjek jednostavno nije to mogo dokucit

a ko smo onda mi da to uopce preispitujemo...

mozda bi jos jedino dedaa i informaticar starog kova, da sjednu za stol u birtiji, uspjeli to skupa dokucit, a mi nebi to razumjeli, cak i da nam pokusaju objasnit, kad smo glupi

pitanje je samo jel taj tip uzme tih 700 kn na jos gluplji i brzi nacin nego kaj ih ustvari potrosi

onda svi mi JESMO glupi (mozda je advokat il sudac)

marsovac kaže...

AMX 50 120, E50, Leopard ili WZ-120?

Nekako se najviše dvoumim između AMX (jer mi leže heavy) i WZ (mislim da je dobar med.),

 E-50 i tocka.

jer ti leze heviji.

i dobro mislis da je dobar med

on je hevimed

leopard je sir s rupama, a wz nema depresiju

i znaj, AMX je u stvari medium, a leopard je light, pa ti izvoli

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
World of Tanks

kikiriki, koštice, bondovi, bondovi

 
 
 

REPLAY

 

Jedna zanimljiva kamuflaža

 

EDIT: INFO za cammo

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.1.2018 23:09 (1BIT).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

Evo najnoviji screenshot sovjeta sa supertest servera - još se ne znaju dvije nove desetke, ali su riješili obj. 430 tech tree

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
ficosime kaže...

Evo najnoviji screenshot sovjeta sa supertest servera - još se ne znaju dvije nove desetke, ali su riješili obj. 430 tech tree

 

 Da li se isplati grindat 430 sada i ostaviti 430II u garazi? Malo mi fali do 430 nekih 70 80k exp

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice