World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.310.326
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: World of Tanks
cveletdi kaže... 

 Da li se isplati grindat 430 sada i ostaviti 430II u garazi? Malo mi fali do 430 nekih 70 80k exp

 

Pa mislim da se isplati, jer ako je suditi po dosadasnjim iskustvima obj. 430 će postati reward tier 10 tenk. Jer sadašnja linija ide obj. 416 - 430 II - 430, a nova će ići ovako, tako da teoretski riječ je o totalno novoj liniji. Pošto obj. 430 ostaje u igri kao tier 9 vjerojatno će sadašnja desetka dobiti neki naziv "Obj. 430 blabla" i postati reward tenk, a ako ga imaš u garaži kada dođe updejt trebao bi, opet teoretski na temelju dosadasnje prakse, dobiti i novi tier 10 potpuno besplatno, tako da rekao bih da se isplati. Moguće da budu iznimno velikodušni, pa oni koji imaju obj. 430 dobe i "Obj. 430y" i ovaj još uvijek neimenovani tenk koji će biti nakon obj.430 II.

+ pošto je već 11.1., a updejt bi kao trebao biti u veljači, a oni još nisu niti objavili dvije nove desetke, kamoli testirali, mislim da će se updejt malo pomaknuti, tako da imaš vremena za izgrindati 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.1.2018 18:21 (ficosime).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ficosime kaže...

+ pošto je već 11.1., a updejt bi kao trebao biti u veljači, a oni još nisu niti objavili dvije nove desetke, kamoli testirali, mislim da će se updejt malo pomaknuti, tako da imaš vremena za izgrindati 

 pff, a ja mislio grindat tu liniju i kupit obj.430 nakon šta sakupim bondove ovaj mjesec, nekako imam osjećaj da opet neću stić kao ni kad su mausa prebacivali

BTW: na A-43 trenutno imam i trebam otključat A-44...

13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
ficosime kaže...


+ pošto je već 11.1., a updejt bi kao trebao biti u veljači, a oni još nisu niti objavili dvije nove desetke, kamoli testirali, mislim da će se updejt malo pomaknuti, tako da imaš vremena za izgrindati 

 Te dvije Tier X ne dolaze u 9.22...

 
 

9 godina
offline
World of Tanks

Changes to the technical characteristics of the following vehicles

Changes to the U.S.S.R. vehicles:

The following vehicles were added:

  • IS-M
  • Object 430У (replaces the Object 430 at Tier X)
  • Object 268 Version 4 (replaces Object 263 at Tier X)
  • Object 257 (Tier IX)
  • Object 263 (Tier IX)
  • Object 430 (Tier IX)
  • Object 705 (Tier IX)
  • Object 705A (Tier X)

Removed vehicles:

  • Object 263 (Tier X)
  • Object 430 (Tier Х)
  • SU-122-54 (Tier IX)
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
TheMrCro123 kaže...
ficosime kaže...


+ pošto je već 11.1., a updejt bi kao trebao biti u veljači, a oni još nisu niti objavili dvije nove desetke, kamoli testirali, mislim da će se updejt malo pomaknuti, tako da imaš vremena za izgrindati 

 Te dvije Tier X ne dolaze u 9.22...

 

 Sad naletim na fejsari

Kod tog wargaminga se ništa ne zna

 

EDIT: al nije big deal, neće obj.430 bit premium desetka (kao neki britanci), već će ga bacit u niži tier i zamijenit sa obj.430U, tak da ništa od premium/nagradne desetke

 

Službeni INFO

 

EDIT2: bar se nećem imam veselit, kad već obj.430 nebum stigal istražit

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.1.2018 6:48 (1BIT).
15 godina
offline
World of Tanks

Ajde savjet vezan za Obj430U.

 

Posto izgleda da ce biti poprilicno dobar tenk ovako na prvu (dobar oklop i high alpha na mediumu) gotovo sigurno cu ga izgrindat.

Od prethodnih grindova vec imam elitan T-44, pa bi to trebao biti stvarno lagan grind (otkljucati T9 i izgrindati kroz T9).

Problem je jedino posada jer nemam rezervnu Rusku MT posadu, pa imam dvije opcije:

 

1. staviti 4 zenske iz bozicnog eventa u T-44 i grindati dalje prema Obj430U. Groz grind ce se skupiti vec XP-a, a u garazi imam Rudy, T34-85M i T-29, pa bi se samo igranjem 2x za prvu pobjedu u tim tenkovima posada mogla vec dobro utrenirati

 

2. pretrenirati T54lt posadu za T-44, a ove zenske iz Bozicnog eventa staviti u T54lt. U T54lt imam posadu sa 5 skillova (originalna Rudy posada sto znaci po XP to je 4. skill i brze se trenira nego "normalni" 5. skill) sto znaci da je vec odlicno utrenirana. Nju sam utrenirao jos u vremena kada je T54lt bio T8 tenk i tenk koji se jako koristio u SH/CW. Od kada je prebacen u T9 uopce ga ne igram (odigrao max 5-10 partija za probu), a nemam niti planova u skorije vrijeme ici prema T-100LT jer imam druge planove za trositi kredite i vrijeme za grind. A i nisam neki preveliki ljubitelj light tenkova, pa bi mi T-100LT vecinu vremena provodio u garazi ionako. A zaista je steta da tako dobro utrenirana posada cuci u garazi i ne koristi se.

 

Ajde savjeti koja je opcija bolja...

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Stavi bolju posadu u tenk koji ces vise igrati. Iako je za LT posada kljucna

13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Mauro kaže...

 

Ajde savjeti koja je opcija bolja...

 Mali hint: T100 gubi jednog clana posade (mislim da loadera), moj mjesecima sjedi u vojarni, nisam mu nigdje mogao nac mjesto (imam sve USSR tier X tenkove osim TD-ova koje ne mislim grindat, sad ce ici na IS pa nakon patcha prema 705A)

14 godina
offline
World of Tanks

ja sam sad sve zenske postavljao za commandere

otkad su povezali bia i sos da rade skupa, po meni ™ (tj. moje misljenje ©®) ne isplati se stavljat ih sve u tenk

kao commander odma imas 6th, a dok posada uzme repair ili camo i dodje do drugog skila, to se pretrenira na bia i imas bazu za dobru posadu

prije se nije moglo samo tako uzet bia za sve clanove kao prvi skill jer je 6th na comanderu uvijek bio vazniji i bia bi dolazila kao drugi-treci skil

sad se moze odma uzet kao prvi i nema vise potrebe za pretreniravanjem posade na trecem skilu

jedini nedostatak je da je npr. meni ostalo hrpa comandera muskih sa 1-2-3 skila za koje jos neznam sta cu, jer dat 500 golda da se svaki prekvalificira je puno

prije nego su uopce stavili zene za evente, mislil sam si od ruskih radio operatera kaj se muvaju po garazi slozit jednu dobru posadu

sad sa opcijom comandera sa 2 skila a expi se pune za treci skil brzinom drugog skila (najveca prednost zenski, taj "besplatni" prvi skil) mogu dugorocno ustedit jako puno grajnda ak ih se misli stavit u tenk koji se puno igra, vec na drugom i trecem skilu je ogromna razlika, a da ne pricam o petom i sestom

 

ak nemas druge opcije, prebaci posadu u tenk koji ces igrat, nema veze kaj idu sa light u medium

uz wg koji dijeli sakom i kapom premiume, lako se to nadoknadi (izgubljena razlika ak ih se prebaci za credse u drugu klasu)

a posle ih mos i u neki hevi bacit ak bas oces (ja sam u type 59 utreniral 3 medium posade, 2 hevi i 2 light, ciljano, prvo da comander dobije 6th, pa dizat gunera, pa tak redom)

ok je u naciji za koju imas prem tenk stancat posade i prebacivat izmedju klasa, bolje nego kupovat nove prem tenkove

 

nakon hrpe ulupanog vremena u wot znam da je ono najvrednije na acc - POSADE, jer ih se nemoze ponovno kupit kao tenkove, u svaki tenk se moze ulozit lova, a u posade VRIJEME

iskoristi ulozeno vrijeme i ulazi i dalje, da ti se vrati kao gust dok igras

ED63 out

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Jedna dobra bitka sa obj.140, napravio am najviše dmg u oba tima, decapao sam svoju bazu i izcapao njihovu

 
 
 

REPLAY

 

BTW: jedva čekam ponedjeljak

(počinje škola, bit će manje klinaca u wot-u, ovi pl/cz klinci su takvi noob-ovi da nemožeš vjerovat da tako nešto postoji, oni ko da uživaju kad ih netko ubije, odma na početku bitke se žure poginut, kad se nađu dva takva, dobiš dojam da se utrkuju ko će prije izginut...ovo je živo kino sa njima igrat...)

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.1.2018 11:43 (1BIT).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
World of Tanks

Danas jedna od naj bitaka sa haubicom. Vodimo 9:2. Nakon toga napravim oko 3000 HP i skoro 8000 ošamućenja. Uništim 2 tenka i izgubimo 15:11. Hahhaaa...Ali takve su bitke baš zabavne. I da...ipak sam završio i onaj zadnji dio Božića koji mi je baš išao na jetru ...

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks

Iskreno, nakon sto su nerfali SPG-ove ih sve manje igram. Sad igram samo TD-ove, nekad odigram teske.

 

Makar imam skoro sve SPG-ove, i oba premiuma, LeFHEFHEFHEFHE-a i Sexa 1.

 

http://wiki.wargaming.net/en/Tank:F28_105_leFH18B2

http://wiki.wargaming.net/en/Tank:GB78_Sexton_I

 

Ta dva SPG-a jedini jos imaju sve tri vrste granata (AP, HE i HEAT).

 

Ne rade stun, ali zato su i dalje precizni i imaju dobru penetraciju.

 

Fale dobra stara vremena SPG-a. Sad su smijesni - 1:1 ne mozes nista.

Imam negdje pohranjeno par Replaya sa LeFH-om, 1:5, gdje sa AP-om

guzim zadnja dva TD-a koji su krenuli na mene, i sa zadnjom granatom ga skidam.

6 godina
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

Iskreno, nakon sto su nerfali SPG-ove ih sve manje igram. Sad igram samo TD-ove, nekad odigram teske.

 

Makar imam skoro sve SPG-ove, i oba premiuma, LeFHEFHEFHEFHE-a i Sexa 1.

 

http://wiki.wargaming.net/en/Tank:F28_105_leFH18B2

http://wiki.wargaming.net/en/Tank:GB78_Sexton_I

 

Ta dva SPG-a jedini jos imaju sve tri vrste granata (AP, HE i HEAT).

 

Ne rade stun, ali zato su i dalje precizni i imaju dobru penetraciju.

 

Fale dobra stara vremena SPG-a. Sad su smijesni - 1:1 ne mozes nista.

Imam negdje pohranjeno par Replaya sa LeFH-om, 1:5, gdje sa AP-om

guzim zadnja dva TD-a koji su krenuli na mene, i sa zadnjom granatom ga skidam.

 Da...taj leFH sam jednom prilikom želio kupiti..pa dok sam razmišljao prošla ponuda ...mislim da ga skoro nisam vidio u ponudi. Meni je najdraži mali Grile ...

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks

I meni je bio najdrazi tenk godinama. S njim sam pucao samo goldice HEAT,

i uvjek sam bio u plusu - HEAT mora pogoditi, a tada je Grille bio precizan.

 

Jos jebio veci bog od tenka dok je bio Tir 4.

14 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Jedna dobra bitka sa obj.140, napravio am najviše dmg u oba tima,

ovo je živo kino sa njima igrat...)

 da da kino, prava rijec za ono neopisivo, posebno za nas kaj smo igrali wot unazad hrpu buffova/nerfova i sjecamo se kak je bilo

P.S. vidim da si posto ozbiljan investitor, kupujes OBVEZNICE ko "voren bafet" ™

dawor kaže...
Da...taj leFH sam jednom prilikom želio kupiti..pa dok sam razmišljao prošla ponuda ...mislim da ga skoro nisam vidio u ponudi. Meni je najdraži mali Grile ...

 leffea jos zna biti u obliku bonus koda u maketama, ili za nekih 20-30 ojra kad dodje u supermarket u paketu

ajme a grile kad se sjetim, dok je bil tir 4 grilalo se po njubarama ... (ne, to nije bilo umlacivanje tuljanja, to je bilo target praktiss

Čitatelj kaže...
 a tada je Grille bio precizan. Jos je bio veci bog od tenka dok je bio Tir 4.

bas sam se na griletu posteno naucil ciljat, sjecam se ko danas gejma, murovanka (ne neznam naziv mape iz glave, moral sam pogledat ) , ciljam u nekog i nikak da pogodim posto je iso po brdascu gore dole

i onda naciljam zemlju tocno IZA NJEGA (da se nisan ne pomice) i pras....oneshot 

grejt 5ki11

tada je grilet na tiru 4 sa 150 topom bio deathstar(sturmpanzer i vespa su bili t3, a humel t5, arti je isla samo do tira 8, i da, u pravu ste, tad su lightovi isli do tira 5 , dobro ste procitali, pet, a kraj linija je bio u obliku chaffeeja, t-50-2 (crtica) i vk2801 sa 105 derpom, gold se nije pucal u randomu jer se kupoval za golde, a ko je imal consumables hranu ili benzin je trosil golde iz cw-a da bude OP u randomu, pravac prvi bugh i mapa svjetli ko wg-ova bozicna rasprodaja

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
15 godina
offline
World of Tanks

Cek imam istrazen i kupljen is7 sto tocno dobivam ?

jel bi bilo dobra da kupim i t10 ili ipak ne ?

 

prvi putam sam u ovoj shemi da se mozda dobi "tank gratis" pa me zanima kaj je najbolje napraviti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...

Cek imam istrazen i kupljen is7 sto tocno dobivam ?

jel bi bilo dobra da kupim i t10 ili ipak ne ?

 

prvi putam sam u ovoj shemi da se mozda dobi "tank gratis" pa me zanima kaj je najbolje napraviti.

 Ako sam dobro shvatio, onaj tko ima T10 u garaži će dobiti i taj novi tier IX. Dakle ako kupiš T10 na popustu od 15% kad dobiješ taj drugi tenk, prodaš oba za negdje 1.8 miljona što ispadne da će zarada biti oko pola milijona kredita. E sad nek me netko ispravi ako sam zeznuo.

15 godina
offline
World of Tanks

ma okey za taj t9 koji ionako ide na is7 me bas briga.

 

Nego me zanima ovaj novi tank koji iz t10 ide na TX.

Sad bi takoder bio red i kupit ponov tier 7 is kako bih isao na novu heavy rusku liniju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...

ma okey za taj t9 koji ionako ide na is7 me bas briga.

 

Nego me zanima ovaj novi tank koji iz t10 ide na TX.

Sad bi takoder bio red i kupit ponov tier 7 is kako bih isao na novu heavy rusku liniju.

 Ja sam neki dan ponovno kupio IS i izgrindao 80.000 kredita kako bi odmah mogao otključati novi 8. tier. Naravno da imam i T10 u garaži.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
13 godina
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...

ma okey za taj t9 koji ionako ide na is7 me bas briga.

 

Nego me zanima ovaj novi tank koji iz t10 ide na TX.

Sad bi takoder bio red i kupit ponov tier 7 is kako bih isao na novu heavy rusku liniju.

 

Oni su ovako rekli:

 

- Ako u trenutku updejta imaš kupljen T-10, a IS-7 nije istražen, dobivaš novi tier 9, a sav XP prelazi na novi tenk. Zadržavaš i T-10 na novoj liniji, ali s 0 xpa. Ako nemas otkljucan zadnji top na T-10 kada dode updejt neces dobiti niti novi tenk sa zadnjim topom.

 

- Ako u trenutku updejta imaš kupljen T-10, a IS-7 je istražen, dobivaš novi tier 9, a sav XP ostaje na T-10. (znaci teoretski ako ga sada kupis i maknes ubrzani trening posade i nagrindas 200 000 xp, kada dode updejt odmah ces otkljucati novu desetku).

 

- Ako imaš otključan T-10, ali ne kupljen, onda ne dobivaš nista. Bit će ti otključan i novi tenk i T-10, ali neces niti jedan imati u garaži.

 

Nova desetka neće biti automatski otključana ako imaš IS-7 kupljen, morat će se opet grindati s T-10.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.1.2018 19:30 (ficosime).
15 godina
offline
World of Tanks

Danas sam napokon dobio medalju koju sam oduvijek zelio.

Dosta je pomoglo sto sam igrao Turan III Prototipus koji ima malo municije, a low alpha.

Taman klikera koji je bjezao zadnjom APCR granatom stresem i dobijem medalju.

Nije da sam ju bas grindao jer je dosta teska za grindat (treba ti se hrpa toga posloziti), ali evo sad sam zbog nje bas sretan 

Cijeli vikend su me pratili tuga, cemer i jad timovi, ali ovo je sve popravilo

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.1.2018 21:13 (Mauro).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...
 da da kino, prava rijec za ono neopisivo, posebno za nas kaj smo igrali wot unazad hrpu buffova/nerfova i sjecamo se kak je bilo

P.S. vidim da si posto ozbiljan investitor, kupujes OBVEZNICE ko "voren bafet" ™

 Meni je žao što nisam počeo igrati kad je igra bila u beti, na samom početku, kad je bila puna bug-ova, propadanja u tlo, vjerujem da je bilo zabavnije nego sada

Kad si mogao psovati protivničkom arty-u u chat-u ajooj

koliko su samo mapa uklonili, ja sam na svima igrao osim na dragon ridge, ona je uklonjena prije nego sam ja počeo igrati

evo mali flash back:

 
 
 
 
 
 
 

 

haha u obveznicama je spas, to ti je ko onaj bitcoin, pun si love, a nemožeš ništa sa tim kupit

Nego još malo pa krećem u šoping, već sam očistio garažu, obišao osiguravajuće kuće, da provjerim di mi se isplati osigurati tenka, sakupio tri ženska člana posade i u potrazi sam za četvrtom da ih mogu upotpunit za novog tenka

 

Još 566 bondova mi fali, a imam 17 dana, trebam minimalno 34 bonda po danu osvojit

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.1.2018 21:46 (1BIT).
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

sakupio tri ženska člana posade i u potrazi sam za četvrtom da ih mogu upotpunit za novog tenka

 

 Obj. 907 je specijalno vozilo, pa na njemu mozes koristit svoju posadu sa obj. 140 bez penala...

 

9 godina
offline
World of Tanks

Par novosti. https://thearmoredpatrol.com/2018/01/14/wot-insider-info-14-01-2018/

 

Spominje se i wt e100 vezano za personalne misije. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
 sakupio tri ženska člana posade i u potrazi sam za četvrtom da ih mogu upotpunit za novog tenka

Ja sam danas regrutirao 4 zenske iz bozicnog eventa za T-44.

Iz njega ce se istrazivati ovaj novi Obj430U, a cini mi se da bi tenk mogao biti odlican.

 

Odigrao i jednu partiju s njima u Rudy-u i T34-85M da ih zapamte, pa kad utreniram T57 Heavy posadu onda cu i ovim premiumima i zenske dodatno otrenirati.

A i kroz T8 i T9 ce jos XP skupiti, pa kad dodju u Tier10 to ce biti jedna odlicna posada.

 

T-44 cu kupiti i onda krenuti u ovaj grind kada istrazim i kupim T57 Heavy (sad sam na onom T71 light tenku).

Sva sreca da imam T-44 vec elitan iz grinda prema Obj140/T62A, pa bi trebalo biti OK.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.1.2018 23:09 (Mauro).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
TheMrCro123 kaže...

 Obj. 907 je specijalno vozilo, pa na njemu mozes koristit svoju posadu sa obj. 140 bez penala...

 

 Mogu, al kad imaš klanske bitke di se tenkovi zaključavaju i di ako fali igrača, ulaziš u bitku sa minimalnim brojem igrača i dezertiraš da klan nebi dobio penale, uvijek fali tenkova, pa mi iz tog razloga treba posada i na jednom i na drugom tenku istovremeno

Mauro kaže...

Ja sam danas regrutirao 4 zenske iz bozicnog eventa za T-44.

Iz njega ce se istrazivati ovaj novi Obj430U, a cini mi se da bi tenk mogao biti odlican.

 

 Meni iz nekog neobjašnjivog razloga fali u vojarni jedan član posade za BC-25t (a dobio sam ih od eventa nekog, ono divljanje valjda kad je bilo) i ja napravim glupost, regrutirao sam jednog ženskog člana iz ovog božičnog eventa za m4a1 revalorisé jer nemam trenutno BC-25t, pa tako da kasnije sa revaloriséa mogu pretrenirati na BC-a, tako da sad imam samo tri ženska člana iz božičnog eventa

shit happens...

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.1.2018 6:41 (1BIT).
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

I meni je bio najdrazi tenk godinama. S njim sam pucao samo goldice HEAT,

i uvjek sam bio u plusu - HEAT mora pogoditi, a tada je Grille bio precizan.

 

Jos jebio veci bog od tenka dok je bio Tir 4.

 

 

Nekad, u počecima WoTa bila je arty koju su svi preskakali a bila je brutala. T57 američka arty tier2 (kasnije zamjenjena s T1HMC).

Odigrao sam 433 bitke s njom, 33 top guna, 61,3% pobjeda, WN8 3407...Stat padder tenk samo takav.

 

6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

par pitanja pa ako nema ima volje za objasniti:

 

-kod ce se globalna mapa 'odmrznuti' jer nigdje ne mogu naci, pise da je gambit do 21.12. + 2 tjedna jos dodatno

- u kojim bitkama klan moze sudjelovati, da pojanim, mi igramo skirmise tier 6 i povremeno tier 8. I sad kad bi globalna mapa radila da li mozemo aplicirati za globalnu u tier 8 bitkama (i da li je onda isti broj ljudi kao i skirmisu tier8). Znam da advance mogu samo tier x

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Već par dana igram s Tigerom 2 i nemogu vjerovat ili je do tenka ili je loša sreća jednostavno svaki šut ispod 300 rola 276 290 i tako nemogu vjerovat haha inaće tenk nije toliko loš ako se ne igra pre agresivno.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber kaže...

par pitanja pa ako nema ima volje za objasniti:

 

-kod ce se globalna mapa 'odmrznuti' jer nigdje ne mogu naci, pise da je gambit do 21.12. + 2 tjedna jos dodatno

- u kojim bitkama klan moze sudjelovati, da pojanim, mi igramo skirmise tier 6 i povremeno tier 8. I sad kad bi globalna mapa radila da li mozemo aplicirati za globalnu u tier 8 bitkama (i da li je onda isti broj ljudi kao i skirmisu tier8). Znam da advance mogu samo tier x

 Pa ćuj, s obzirom da još ljudi (poput mene) skupljaju bondove iz kampanje za tenka, neće se mapa odmrznut još bar do 2.2, ja da bi odabrao tenka, moram stisnut na globalnu mapu i ne prikaže mi se globalna mapa, već taj izbornik premium desetki, a tako i ostali igrači koji sakupljaju bondove...

 

 

U tier-u 8 teško da možete išta osvojit ako ne igrate sa premium tenkovima, najbolji combo kojeg svi bolji klanovi koriste je 8 defendera i dva njemačka buldoga, sa tom kombinacijom i dobrom taktikom sve pobjeđuješ, moji u klanu rađe tier X igraju, nego tier VIII jer je manje p2w, tj manje je op premium tenkova...

Iz istog razloga je ova zadnja kampanja drugačija od prethodnih, pa se nisu opće igrali tier VI i tier VIII jer su i ovi iz wargaminga skužili da bi to bilo previše p2w, pa se igralo samo sa desetkama koje su ravnopravnije...

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.1.2018 18:43 (1BIT).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice