World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.294.781
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Imate li vi problema s loadingom nakon ovog novog velikog updatea? Meni se prilično dugo učitava sve i u game uđem već kad je igra počela svaki put, nisam ni jednom još vidio odbrojavanje.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks

Meni se događa barem u 30-40 % slučajeva. Tako je to kada imamo super brza računala i brži smo od yebenog odbrojavanja...

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
14 godina
offline
World of Tanks

Evo info o dva ruska tenka (medium i heavy) koji bi trebali doć, heavy(obj.277) nakon T-10 i medium(K-91) nakon obj.430II ->INFO

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks
JozoBozo121 kaže...

Imate li vi problema s loadingom nakon ovog novog velikog updatea? Meni se prilično dugo učitava sve i u game uđem već kad je igra počela svaki put, nisam ni jednom još vidio odbrojavanje.

 

dawor kaže...

Meni se događa barem u 30-40 % slučajeva. Tako je to kada imamo super brza računala i brži smo od yebenog odbrojavanja...

 

imaju problem s igrom koja je instalirana na HDD. Meni je to pojelo zivce jer u igru uvijek kasnim,garaza se dugo ucitava,itd. Reinstalirao sam igru na SSD  sada u igru udem prije odbrojavanja,a garaza se istog trena ucita...

6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

kakav sam ja idiot. danas uzeo premium acc a najradije bi obrisao igru. pa jel moguce da dva dana stalno samo gubim, da mi se ne potrefi da jedan dan barem ide glatko. kolicina morona i debila u igri je abnormalna. da se zna sam ja crven ali bi najradije da nesto uvedu jer se ne moze vise igrati normalno. da mi grile tier x gine u prvih 20 sekundi partije ali doslovno nije prva minuta prosa i to na malinovci. katasrofa za igrati

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Pozdrav ljudi,

 

provodim istraživanje o videoigrama i trenutno skupljam sudionike. Zamolio  bih Vas da izdvojite par minuta i riješite ovu anketu i tako mi pomognete u istraživanju. Više o istraživanju u anketi. Hvala unaprijed

 

Anketni Upitnik

 

https://goo.gl/forms/WtfxvZNHvsHephGw2

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

anketa ce ti pokazat da se nikom neda rjesavat anketu

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.4.2018 23:03 (Žiga82).
Moj PC  
6 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks
JozoBozo121 kaže...

Meni se prilično dugo učitava sve i u game uđem već kad je igra počela svaki put, nisam ni jednom još vidio odbrojavanje.

 moze ti biti problem neta

meni se ucita i onda 10 sec cekam odbrojavanje

dodje mi da pisem u chat game lost  wooden PC-s everywhere

SeaCucumber kaže...

kakav sam ja idiot. danas uzeo premium acc a najradije bi obrisao igru. pa jel moguce da dva dana stalno samo gubim

(game lost)

 igraj u platunu i to je najbolje za zivce, ozbiljno

vise moze 3 koordinirana igraca napravit nego cijeli vlak PLeminga ™©®

ovo je za instant meme, PLemink by Ed63

Beroo kaže...
provodim istraživanje o videoigrama i trenutno skupljam sudionike. Zamolio  bih Vas da izdvojite par minuta i riješite ovu anketu...

 nedami se, ljen sam cim vidim 37% ankette fill chance, ...

ANKETTE LOST !!!

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
15 godina
offline
World of Tanks

jedna od mene.

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Moj PC  
1 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

ovo je nemoguce postalo, ne produ ni 3 min vec gubim po 4-5:0. daj mi recite jesam ja noob ili su poceli igrati samo debili. debili vikendom, debili tokom tjedna debili svaki hebeni dan

i cak mi vise ni do statistike, ni da ne budem vise tomato, da ne budem noob nego jednostavno ne mozes 'normalno' izgrindati tenk

svaki dan debelo u minusu win/lose rate. sto da radim ima ko kakav savjet jer realno kad mi istekne premium (nez sta mi je uopce bili da ga uzmem, brisem igru), da kempam u bazu pa skuplajm dmg, da se fajtam a redovito ginem. evo bogami vise nezzz

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber kaže...

ovo je nemoguce postalo, ne produ ni 3 min vec gubim po 4-5:0. daj mi recite jesam ja noob ili su poceli igrati samo debili. debili vikendom, debili tokom tjedna debili svaki hebeni dan

i cak mi vise ni do statistike, ni da ne budem vise tomato, da ne budem noob nego jednostavno ne mozes 'normalno' izgrindati tenk

svaki dan debelo u minusu win/lose rate. sto da radim ima ko kakav savjet jer realno kad mi istekne premium (nez sta mi je uopce bili da ga uzmem, brisem igru), da kempam u bazu pa skuplajm dmg, da se fajtam a redovito ginem. evo bogami vise nezzz

Matchmaking je random, znaci ima od bota do jako dobrih igraca, tako da 3-15 i 15-3 borbe su za ocekivati.

Dal ima vise ili manje takvih borbi sad, ne znam. Vjerojatno vise jer puno ljudi se vratilo nazad igranju s 1.0 patchom, pa ocekuj lose igrace s visokim tierovima.

Ako igraš spore heavye, jednostavno biraš flank na kojem ima najviše tvojih tenkova, nikad sam.

A s mediumima i lightovima pratiš mapu i ak flank pada povuci se prije nego i tebe ubiju.

S bilo kojim tenkom probaj preživjeti cim duze mozes i vidjet ces da ce ti i winrate biti bolji.

 

WoT IG: RavenHR_
11 godina
offline
World of Tanks

ubiti ti oce rec da moras igrat ko supak,ak vidis da je nekom treba pomoc nemoj neg bjezi

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

ubiti ti oce rec da moras igrat ko supak,ak vidis da je nekom treba pomoc nemoj neg bjezi

 

 

Jbg, ali je tako, nije to 3v3 ili 5v5, nego 15v15, u svakoj borbi ima jako losih igraca koji umiru prvu minutu-dvije, nemas sta tu pomagati.

Treba znati procijeniti dal se isplati nekome "pomagati" ili cete oboje poginuti ko kreteni, ako tvoj teammate ima 1v1 na nekom dijelu mape naravno da se onda isplati pomoci jer cete najvjerojatnije dobiti i oba prezivjeti.

Ak teammate gine sam protiv 2/3/4+ neprijatelja nema smisla da se i ti ubijes s njim..

WoT IG: RavenHR_
13 godina
offline
World of Tanks

MIslim da dosta utijece gold municija na ishod bitke,potovo one di je rezultat 15-2...

Faith is a belief based on absence of data, allowed to the weak by the powerful.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Samo manjak mozga utječe na ishod bitke.
ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Intel&ATI kaže...

Ak teammate gine sam protiv 2/3/4+ neprijatelja nema smisla da se i ti ubijes s njim..

Vecina ih tako gine.

Takticki genij yoloa sam na 3-4 neprijatelja, ugine i onda ide "noob team", "idiot team", "retard team" i slicno.

I u 99% slucajeva je to neki <48% WR Guderian...

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
14 godina
offline
World of Tanks

Neka akcija dan tigra je trenutno, kao x2 svakom pobjedom, nigdje ne piše, al ja sam stalno top tier sa tigar p, malo mi je čudan taj mm, al neću se žalit, super mi se poklopi da izgrindam exp-a do vk100.01p

od valjda 8 bitaka, 7 sam bio top tier, jedna u tier-u 8 ak se dobro sjećam, nisam ziher

 
 

 

Naletio sam na ruskog shermana

 
 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.4.2018 18:38 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Neka akcija dan tigra je trenutno, kao x2 svakom pobjedom, nigdje ne piše, al ja sam stalno top tier sa tigar p, malo mi je čudan taj mm, al neću se žalit, super mi se poklopi da izgrindam exp-a do vk100.01p

od valjda 8 bitaka, 7 sam bio top tier, jedna u tier-u 8 ak se dobro sjećam, nisam ziher

Jebem te sretnog !!!

Ja isto kupio Tiger P da izgrindam VK100.01 i VK45.02 sada kada je taj special.

Od 10 partija mozda 2 top tier, 3/4 -1 mm i ostalo -2 mm bottom tier :(

 

Jedva cekam da ova 2 izgrindam, pa da ga se rijesim...

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Mauro kaže...
Jebem te sretnog !!!

Ja isto kupio Tiger P da izgrindam VK100.01 i VK45.02 sada kada je taj special.

Od 10 partija mozda 2 top tier, 3/4 -1 mm i ostalo -2 mm bottom tier :(

 

Jedva cekam da ova 2 izgrindam, pa da ga se rijesim...

 Negdje oko 18 sati i mene okrenulo, isto počeo gubit i +1,+2mm, bilo je dobro dok je trajalo

 

EDIT:

Osvojio sam 106 golda danas od ratnih igri, igrao oko 10-ak bitaka strongholda sa PVS-X, pola njihov klan, pola legionari

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.4.2018 23:26 (1BIT).
15 godina
offline
World of Tanks
Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Stižu talijani ovu srijedu (02.05) ->INFO

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

jel se zna do kad vrijedi popust za progetta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Do 03.05. u 2ipo ujutro.

14 godina
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber kaže...

ovo je nemoguce .....gubim po 4-5:0. ...jesam ja noob ili su poceli igrati samo debili. debili vikendom, debili tokom tjedna debili svaki hebeni dan

...jednostavno ne mozes 'normalno' izgrindati tenk...svaki dan debelo u minusu win/lose rate.

sto da radim ima ko kakav savjet

 to nam je sveta duznost svima ovdje, pomoci kolegi  u nevolji

da si procito par stranica unazad ili da si redoviti onda bi znao

posto ne citas, nacrtacu ti

ak ne pomaze ovaj ak ne pomaze ovaj
onda ovaj jaci onda ovaj jaci
utroje je najljepse utroje je najljepse
Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
15 godina
offline
World of Tanks

Jucer mi se prvi puta desilo (barem koliko se sjecam) da sam nekog stresao na odbijanac.

Gadjam Lowe, granata se odbije i pogodi (i probije) O-I koji je bio 10-20 metara iza njega 

 

 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.5.2018 19:07 (Mauro).
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

hahahah ma citao sam temu i igram vec godinu i nesto. inace nebi ovaj prijasnji post ni napisao ali tako su mi zivci bili dignuti da ni sve tri vrste tableta nebi pomogle. sad da ne bi bilo da dodem samo plakati ovdje, kasnije tog dana sam imao 10 pobjeda za redom lol

ma najvise me zivcira sto jedan dan ili vecinom gubis ili vecinom dobivas. ako tabo treba biti onda mi to smiksaj u jednom danu i sve 5:D

kao sto je nerealno da imam 10 pobjeda za redom tako mi je nerealno da imam 10 poraza za redom, ali dobro to je wargaming pa ono idemo dalje

 

 

sad me najvise zivcira obj 268 4, a tako je vjerovatno svima koji ga nemaju ahahah

11 godina
offline
World of Tanks

stizu digići i novi set bugova snjima

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Meni nestali svi srebrnjaci, čista 0

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Gogs kaže...

Meni nestali svi srebrnjaci, čista 0

 Restartaj i bit će sve OK.

IT 101

14 godina
offline
Re: World of Tanks
Gogs kaže...

Meni nestali svi srebrnjaci, čista 0

 Pa ti kupi tigra

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice