World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.294.194
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
online
Re: World of Tanks
DamageHigh kaže...

Računaj mjesec dana do heavyja..;)

Nije toliko, ja sam za 10 dana :D

Još i tier 3 artiljerija.

14 godina
offline
World of Tanks

meni sada exp prosjek 277 ( nemam premium ) , al se time ne zamaram {#}

kako sam prije rekao exp ovisi više koga se ošteti nego koliko, lijepo je napraviti kill al bonusi za štetu na višem tieru su mi draži.

sve mi se čini da velika većina nije pročitala  PRIRUČNIK  za WoT, ima vrlo korisnih stvarčica tamo...

spotanje koje muči veliku većinu od zadnjega patcha se malo popravilo, recimo ja sam sav sretan kada u protivničkoj ekipi ima hrpa KV-a.

njih spotam na 500m ako se kreću i 300m ako stoje.

da bi se određene funkcije momčadi i vozila aktivirale treba neko sitno vrijeme.

npr. kamuflažna mreža na vozilu se aktivira ako stoji na mjestu dulje od 6s, isto vrijedi za binokulare ( pogled +20% ako se miruje ).

TD ranga SU85- 100 sa kamo mrežom i posadom 100% bez dodataka dodatnih treninga za skrivanje vidljiv je na čistini tek na 200m dok miruje i ne puca.

vozilo koje puca isto prekida bonus skrivanja na tih 6s, a daljina spotanja ovisi koji top na vozilu je u pitanju.

vozila izviđači imaju isto kamo bonus koji je aktivan i dok se kreću pa ih je teže spotati, njima kamo mreža nema skoro nikakve funkcije i bacanje je para.

 

sve se mijenja, samo mi je google konstanta...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
DrNasty kaže...
DamageHigh kaže...

Računaj mjesec dana do heavyja..;)

Nije toliko, ja sam za 10 dana :D

Još i tier 3 artiljerija.

Haha...znao sam da ćeš se ti javiti..;)

Zaboravio sam napisati normalnog igranja...{#}

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

kak ja mogu igrat sa prijateljem na istom "serveru" ???

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

Tako da netko od vas kupi Premium account i da osnujete platoon.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Evo kupio sam medium tenka ;) aaaaa

 

T2 medium...ide  40km/h...precizan je ...pogodim lika s 300m i oduzmem mu 50% ;) zakon ... ;)

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
mlinka93 kaže...

još nekih 35000 i kupujem ovo čudo

 

 

napokon skupio prvi dojam  nije loš samo kad igram protiv jačih unište me iz prvog pogotka

14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

kupio t-46....jednostavno rečeno shit......u jednoj partiji me stavi u borbu sa 3 KV-a, a u drugoj sa 3 Mardera (TD).....toliko o "perfektnom balansu" koji ljudi toliko hvale {#}

 

ajd barem sam sa BT-2 fino zaradio, a i nikad bolje odigrana partija {#}

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am B-)
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2011 16:24 (Krešo91).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

reko sam ti  {#}

Postoje samo 10 vrste ljudi - oni koji razumiju binarni sustav i oni koji ne razumiju binarni sustav.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

di mogu stavit na Hrvatski jezik ... ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Jughead kaže...

di mogu stavit na Hrvatski jezik ... ?

piše ti u launcheru

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am B-)
14 godina
offline
World of Tanks

Ako igru ne pokrećen u launcheru nego izravno oće mi javit update?

http://about.me/antesirkovic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Joj kako se svi plačete za balans, a ustvari nije balans kriv nego poslje tiera 2 se treba malo promišljati što se i kako se igra. Do sad su u igri bili samo mali tenkići, pa ste jedni drugima sa jednim hicem uzeli pola energije, a sad dolazi malo ozbiljnije igranje gdje treba malo promisliti o potezima u igri. Poslje tiera 2 treba izvesti određenu strategiju kako bi se pobjedilo, naravno da nečete sa light tenkovima stajat i gađat KV jer light tenku to nije svrha, on je samo za izviđanje i napad na artiljeriju. Na njemu nije toliko bitan top kolko brzina,radio i sl.

Oni tutoriali koje sam već prije postao vrijede tek od tiera 2 jer svi oni tenkovi prije su obični traktori ne tenkovi. Pa evo tko nije vidio nek sad pogleda.

Light tenkovi:

Medium tenkovi:

Heavy tenkovi:

Tank destroyeri:

SPG ili artiljerija:

Moj PC  
8 0 hvala 4
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Jack Sparrow kaže...

Joj kako se svi plačete za balans, a ustvari nije balans kriv nego poslje tiera 2 se treba malo promišljati što se i kako se igra. Do sad su u igri bili samo mali tenkići, pa ste jedni drugima sa jednim hicem uzeli pola energije, a sad dolazi malo ozbiljnije igranje gdje treba malo promisliti o potezima u igri. Poslje tiera 2 treba izvesti određenu strategiju kako bi se pobjedilo, naravno da nečete sa light tenkovima stajat i gađat KV jer light tenku to nije svrha, on je samo za izviđanje i napad na artiljeriju. Na njemu nije toliko bitan top kolko brzina,radio i sl.

Oni tutoriali koje sam već prije postao vrijede tek od tiera 2 jer svi oni tenkovi prije su obični traktori ne tenkovi. Pa evo tko nije vidio nek sad pogleda.

Upravo tako...meni se ne da više ponavljat..:P

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Al stvarno nije pošteno sa tim ruskim tenkovima. Igrao sam sa njima u beti i rasturao sam sa KV-om KV-3, IS i ekipom. A sad kad sam u T1 heavy bojim se KV-a {#} Mislim, nije KV jako superioroniji nad tenkovima istog tiera ali da je dosta bolji to je istina. I to nije zabavno.. osim ako ne voziš KV naravno.

13 godina
offline
Re: World of Tanks

Kupio sam T-28.

 

Jednom rijecu da ga opisem: limenka.{#}

 

Ocekivao sam da ce barem bit okretan ili imat jak top,a kad tamo svi me razguze.Top je neprecizan,svaki put kada me netko pogodi skine mi 20-30%.Na kraju bi bilo super kada bih mogao iskoristit strojnice koje su na njemu.

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
15 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Kupio bizona...reko da vidim artiljeriju na djelu...i jako mi se sviđa, al je problem kaj nitko ne igra timski, i nitko me ne pokriva, nitko ne spota po mapi ni ništa. Svi izrushaju u prvoj minuti i ostane nas par komada samo.

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Koji je po vašem mišljenju i zašto najbolje uzeti medium tenk? Isprika ako je več bilo pitanje.

Star Trek, Dr.Who, EVE Online, Win7, 5800XM
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
tomek.75 kaže...

Koji je po vašem mišljenju i zašto najbolje uzeti medium tenk? Isprika ako je več bilo pitanje.

 Svaki tenk je dobar na svoj nacin.Uzmi koji ti najvise pase,to vidis vecinom u igri.Volis li brze tenkove,spore sa vecim topom(jacim),htio bis razbijat tenkove ili suportat izdaleka sa artyem.

 

 

Danas je jedan igrac rekao ovako "When you see that arty is scouting,and light tank is driving in base you know that this battle is lost." I tako je nazalost bilo.

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Sad si me razocarao kad si rekao da je T28 smece...a to je moj sljedeci tenk...a jbg sta je tu je ... moram ga kupit da mogu dalje researchat....

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | bfbc2: rebels1e
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Zašto mi LShift ne radi za special aim?

A lijepo je namješten u kontrolama.

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Meni pak u igri ne radi CTRL.

Namjesten je u kontrolama...

 

EDIT: Ne CTRL nego LShift

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | bfbc2: rebels1e
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2011 20:47 (rebelsy).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

Joj vec mi ova igra ide nazivce !!!

 

Vec treci put zredo kresem po liku 15 puta skinem mu 40% on jedan jedini hitac ispali u mene i skine mi max zdravlja svih 135

 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Koliko vam otprilike treba municije za jednu borbu ? meni oko 25 kom .

http://soksa.3dhr.net/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Ovisi sa cime igram....ako igram sa AT-1 onda nekad i samo 5 kom, prosjek oko 10. Ako igram sa BT-2 onda zna i po 20 biti ovisno o partiji...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
rebelsy kaže...

Sad si me razocarao kad si rekao da je T28 smece...a to je moj sljedeci tenk...a jbg sta je tu je ... moram ga kupit da mogu dalje researchat....

 A nije bas totalno govno.Max brzina mu je 45 Km/h,a sa obicnim motorom to dostignes bez problema,jako sporo se okrece i svaki drugi seljak sa vecim topom me ubije.Ja na njemu imam 76mm top koji KV skine 5-7% i to u kada ga pogodim.

 

EDIT:Malo fotke od T-28 i usporedba sa drugim tenkom.

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2011 19:47 (ivanoile).
15 godina
neaktivan
offline
World of Tanks
Koji SPG uzet za pocetak? I koji TD?
http://androoolog.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Šef kaže...
Koji SPG uzet za pocetak? I koji TD?

T57

košta 16200 

14 godina
offline
World of Tanks

I ja sam zaglavio na t-28. Nije baš govno, al nije ni super. Imam 76mm f-32 gore, neću bacat xp-ove na onaj 85mm f-30, nadam se da ću do sutra skupit xp-ove za KVa. To je stvarno steel wall. :D

Čak mi se T1 Heavy čini lošiji od KVa, a puno je teže doći do T1, onaj M3 Lee je stvarno sranje. 

Preporuka da protiv većih tiera koristiš HE ukoliko je moguće. Uglavnom će biti veće koristi od njih nego APa. 

Ni meni se ne sviđa kad me baci protiv većih tierova(90% slučajeva), ali jbg, snalazim se. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: World of Tanks
mystik kaže...

I ja sam zaglavio na t-28. Nije baš govno, al nije ni super. Imam 76mm f-32 gore, neću bacat xp-ove na onaj 85mm f-30, nadam se da ću do sutra skupit xp-ove za KVa. To je stvarno steel wall. :D

Taj 85mm je jedino što valja na t28. Pametno odigraš i napredovaćeš jako brzo sa njim do KV-a. Oni 57mm su puno bolji od tih 76mm, malo su slabiji ali puno brže pune i precizniji su.

Evo ja sam kupio 122mm na KV i preporodio sam se. Koristi samo HE koja je skupa (257 kredita po komadu), sporo reloada i neprecizan je, ali kad udari, udari (do tiera 6, veliki momci su ipak prejaki). Do 107mm zisa će izdržati.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2011 20:14 (DrNasty).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice