World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.309.794
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
World of Tanks

Jbt, postaju kod, c/p iste sekunde i već used. A đubrad još šalju bez razmaka.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks

Ma fućkaš kodove...uživaj u finalu...;)

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
15 godina
offline
World of Tanks

Mislim da je meni to što nema razmaka baš pomoglo...

Označio sam dio u sredini teksta koji je jedan od moderatora postao, zatim sam na brzinu izdvojio jedan od kodova "uhvatilo" mi je...

Treba jednostavno imati sreće.

 

Najviše će mi pomoći dan premiuma jer moram dovršiti grind od oko 40k exp za Obj 261.

Tko visoko leti, štedi gorivo.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.6.2013 23:52 (Shamrock).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Kakve partije....kakav nogomet ljudi moji, ovo treba gledat...Smijeh

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: World of Tanks
DamageHigh kaže...

Ma fućkaš kodove...uživaj u finalu...;)

Ja nemam uopće pojma šta oni rade tamo :D

12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

 

sta jos treba da uradim da pobijedimo!   {#}

{#}

Anthony
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2013 15:07 (Anthony17).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Anthony17 kaže...

 

sta jos treba da uradim da pobijedimo!  {#}

{#}

Cropat sliku za pocetak {#}

14 godina
offline
World of Tanks

LOL evo odgovora zbog čega je banan stari radi nickname-a Hebeno vrištim

 

 

 

dear Tank commander,

Thank you for contacting us about your nickname related issue.

According to our rules, your nickname is not allowed to be used in the game including in the chat.

You can find the rules here:
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/forum-98/announcement-26-world-of-tanks-game-rules/
Please pay attention especially to the rule number 3.

As you can see the 'Fergazer' is very close to the 'Vergaser ' (Holocaust) nomination which is prohibited in the game. Because your nickname violates our rules, we will change it for free.

As soon as you provide us with a new nickname which will not break the rules and will not be already used by another player, we will proceed to the change and you'll find yourself able to chat again.

You can check the availability here: http://worldoftanks.eu/community/accounts/

We will be looking forward to your reply. :)
Kind regards,


Laure Tristan

EU Customer Service Team
https://support.worldoftanks.eu

Chance of winning a battle is inversely proportional with the amount of polish players on team.
 
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
0verlord kaže...

LOL evo odgovora zbog čega je banan stari radi nickname-a Hebeno vrištim

 

 

 

dear Tank commander,

Thank you for contacting us about your nickname related issue.

According to our rules, your nickname is not allowed to be used in the game including in the chat.

You can find the rules here:
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/forum-98/announcement-26-world-of-tanks-game-rules/
Please pay attention especially to the rule number 3.

As you can see the 'Fergazer' is very close to the 'Vergaser ' (Holocaust) nomination which is prohibited in the game. Because your nickname violates our rules, we will change it for free.

As soon as you provide us with a new nickname which will not break the rules and will not be already used by another player, we will proceed to the change and you'll find yourself able to chat again.

You can check the availability here: http://worldoftanks.eu/community/accounts/

We will be looking forward to your reply. :)
Kind regards,


Laure Tristan

EU Customer Service Team
https://support.worldoftanks.eu

 Fergazer is very close to the Vergaser(Holocaust),omg sad ce ispast da je lik Nazi,{#}{#}

16 godina
offline
World of Tanks

8.6 bi mogao sutra stici {#}

 

http://wot-news.com

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

neka promjeni nick i bok, ne vidim u čemu je problem {#}

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
13 godina
offline
World of Tanks

frgić po balkanski i bok {#}

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

Pozdrav,cijenjeni tenkisti forumaši!

 

Pošto sam u prošlom postu vezanom za rekrutiranje u klanu dobio 3 palca gore a niti jednu jedinu poruku,bio sam duboko razočaran {#}.Zato postavljam ponovno u slučaju da je netko moj post promašio ili je bio prelijen poslat poruku {#}

 

Ovako...Klan Geronimo kratice [_GRO_] rekrutira nove članove.

 

Zašto Geronimo?Pa,Geronimo je bio neki tamo indijanac poglavica i veliki ratnik,te mi kao članovi klana preko našeg duhovnog vođe(commandera) zvanog zutigad svakodnevno dobivamo dozu poticaja,adrenalina,ohrabrenja i žestine te samim time postajemo veliki ratnici poput Geronima.Ako i vi želite osjetiti to isto,javite mi i već danas možete postati član perspektivnog,relativno mladog ali obećavajućeg klana Geronimo!

 

Dobro,istina je da sam gore napisao tonu s*anja.Ali istina je i da imamo prespektivu.Upravo smo obavili veliku čistku u klanu i počeli s ozbiljnijim radom.Vršimo rekrutaciju igrača koji su željni dobre zabave i kvalitetnog igranja,nevažno bili to platooni s kolegama iz klana,satnije koje igramo gotovo svake večeri ili klanske bitke.

 

U klanu vlada odlična atmosfera,svakog novog člana sa zadovoljstvom primimo u zajednicu.Imamo i Facebook stranicu u kojoj svakodnevno raspravljamo ili se hvalimo/kukamo screenshotovima.

 

Zaintrigirao sam vas svojim odličnim hvalevrijednim postom i želite se oprobati u našem klanu,ali ne znate zahtjeve?Ne brinite!

 

Zahtjev No.1 : min. 1 tier 6 tenk kojim bi igrali satnije.Naravno da bi bilo super da imate tenkove većeg tiera za potrebe klanskih,ali smo voljni pomoći svakom članu našeg klana da se što brže razvije stjecanjem iskustva u platoonima i satnijama.

 

Zahtjev No.2 : Mogućnost instaliranja software-a zvanog RaidCall,koji služi za lakše komuniciranje igrajući s kolegama iz klana.Ukoliko niste trenutno u mogućnosti instalirati RC,javite mi pa ćemo nešto smisliti,možda vas i prošvercati {#}

 

Zahtjev No.3 : Ovo je zahtjev kojeg se nitko ne mora striktno držati,a tiče se aktivnosti.Bilo bi dobro kad bi svaki član bio aktivan poslije 19h ili 20h,pogotovo kad su klanske bitke ili satnije.Nije obavezno jer shvaćamo da se nekad ne može,tu su feštice,ispiti,ljetovanja,posao i tisuću drugih razloga.Imamo razumijevanja.

 

To nije sve!Jako bitno : U klan su dobrodošli svi igrači s ex-yu prostora,tako da imamo igrače iz RH,BiH,RS i CG.Svi smo u klanu složni i ne trpimo vrijeđanje na osnovu nacionalnosti!

 

Ako želite ući u klan,pošaljite mi privatnu poruku ovdje na Bug-u!

 

Ćao Ćao,ugodan dan{#}

Moj PC  
4 5 hvala 0
12 godina
protjeran
online
Re: World of Tanks
Ćoby kaže...

Pozdrav,cijenjeni tenkisti forumaši!

 

Posto ti nitko ne odgovara ja cu...Mislis da nema boljih hrvatskih klanova od vas??? Mislis da ce ljudi samo tako doci kod vas??? Vjeruj nije to samo tako...Kakvi su vam igraci kao sto su komandir,deputy komander iili terenski zapovjednici??? Koliko vas je sad u klanu???  Dalje...cilj rekrutacije nije samo zabava nego da se nauci igrat prije svega,da se nauci sto znaci rijec satnija,sto znaci rijec cw,sto znaci rijec strategija,sto znaci rijec slusat,poslije ide sve ovo ostalo sto si nabrojao...{#}

 

Zahtjev drugi....Imate toliko los program preko kojeg ide pricanje,dogovor i ostalo da ja prvi samo zbog zahtjeva 2 ne bi usao u klan,program je ako ga koristite malo duze,smece i puno je losiji od ts-a ako se pita i mene a i ostale bolje klanove u sto ce te se i vi uvjeriti kasnije...Na dalje bez vaseg raid calla ili ti ga tsa nema smisla igrat niti cw niti satnije a nekad ni platoon stoga ja prvi ne vidim neku profesionalnost ili ozbiljnost vaseg klana...{#}

 

No ako vec regrutirate neznam cemu stalna reklamacija klana??? ocito niste jos toliko dobri da bi ljudi dosli odmah prvi pozivom u klan...Treba jos igre strpljenja i iskustva da bi ljudi poceli odmah dolaziti...Valjda si svjestan toga da nasih klanova ima previse i da je stvaranje novih klanova cista za.ebancija i da se s tim nece postici nista,a igraci ce postajat losiji umjesto bolji...{#}

TL-za zahvalu klikni hvala
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2013 20:21 (Tomo53nja).
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Koja je poanta klanova? Igras s hrpom nepoznatih ljudi, glumis da ste si dobri, a kladim se da bi mu prvom prilikom je*ao mater kad bi zeznuo nesto.

WoT: GuntherPrien
Moj PC  
4 6 hvala 0
12 godina
protjeran
online
Re: World of Tanks
dedaa kaže...

Koja je poanta klanova? Igras s hrpom nepoznatih ljudi, glumis da ste si dobri, a kladim se da bi mu prvom prilikom je*ao mater kad bi zeznuo nesto.

Zavisi,moj klan ima iz moga mjesta od 5 k ljudi cak  preko 30 clanova koji se medusobno poznaju, zive mozda 1ili 2 km najdalje jedni od rugih, a i ostali clanovi su otisli bar jednom ili 2 puta na pice,cugu i ostalo i nije bas dolazilo do nekih sukoba ili jacih razdora medu clanovima,do ljutnje je ali to se sve ohladi za jednu noc ili odmah sutradan ujutro piju prvu kavu skupa...{#} Osim toga uvijek postoje neke stvari oko cega se pojedini clanovi ne slazu i da moze doci do konflikta, a da se recimo radi o necem drugom,izricito necim iz rl,vjerujem da bi oba clana nasla dovoljno dobro rijesenje za obe strane ili bi jednostavno rekli "ajmo mi na pivu je.es ovo"...{#}

TL-za zahvalu klikni hvala
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2013 20:23 (Tomo53nja).
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Tomo53nja kaže...
Ćoby kaže...

Pozdrav,cijenjeni tenkisti forumaši!

 

Posto ti nitko ne odgovara ja cu...Mislis da nema boljih hrvatskih klanova od vas??? Mislis da ce ljudi samo tako doci kod vas??? Vjeruj nije to samo tako...Kakvi su vam igraci kao sto su komandir,deputy komander iili terenski zapovjednici??? Koliko vas je sad u klanu???  Dalje...cilj rekrutacije nije samo zabava nego da se nauci igrat prije svega,da se nacui sto znaci rijec satnija,sto znaci rijec cw,sto znaci rijec strategija,sto znaci rijec slusat,poslije ide sve ovo ostalo sto si nabrojao...{#}

 

Zahtjev drugi....Imate toliko los program preko kojeg ide pricanje,dogovor i ostalo da ja prvi samo zbog zahtjeva 2 ne bi usao u klan,program je ako ga koristite malo duze,smece i puno je losiji od ts-a ako se pita i mene a i ostale bolje klanove u sto ce te se i vi uvjeriti kasnije...Na dalje bez vaseg raid calla ili ti ga tsa nema smisla igrat niti cw niti satnije a nekad ni platoon stoga ja prvi ne vidim neku profesionalnost ili ozbiljnost vaseg klana...{#}

 

No ako vec regrutirate neznam cemu stalna reklamacija klana??? ocito niste jos toliko dobri da bi ljudi dosli odmah prvi pozivom u klan...Treba jos igre strpljenja i iskustva da bi ljudi poceli odmah dolaziti...Valjda si svjestan toga da nasih klanova ima previse i da je stvaranje novih klanova cista za.ebancija i da se s tim nece postici nista,a igraci ce postajat losiji umjesto bolji...{#}

Gdje sam ja napisao da nema boljih klanova?Ja reklamiram klan da se ljudi jave ako hoće ući,a ne da ih ja hvatam po wotu,ja sam samo recruiter i želim pomoći klanu...a ovo sto znace rijeci satnija,cw...pa ne moram valjda to objašnjavat,ne primamo igrače s 200 bitaka...a zabava je po meni bitna,ako ti je zabavno igrat s kolegama iz klana onda ćeš bit aktivan i trudit se...a ne mislim zabavu tipa smišljanje viceva i nasmijavanje...zabava kad s kolegama pometeš pola protivničkog tima i kad ti protivnici rageaju po chatu...zajebancija dolazi tek kasnije

 

raid call nisam ja postavio,nego osnivač,Distruptor...ja s tim nemam ništa,samo ga koristim...to su prenijeli iz xqbtc-a/exqte-a jer je tamo bio obavezan

 

istina,nismo toliko dobri...zato igrači s preko 15k bitaka vjerojatno niti ne pomišljaju na nas.Mi rastemo polako,relativno smo mlad klan i ne očekujemo neke uspjehe preko noći...strpljenja imamo.

13 godina
offline
Re: World of Tanks
dedaa kaže...

Koja je poanta klanova? Igras s hrpom nepoznatih ljudi, glumis da ste si dobri, a kladim se da bi mu prvom prilikom je*ao mater kad bi zeznuo nesto.

Kakvo je to glupo pitanje {#}

CW prvenstveno

TC, ljudi za platoon

http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Intel&ATI kaže...
dedaa kaže...

Koja je poanta klanova? Igras s hrpom nepoznatih ljudi, glumis da ste si dobri, a kladim se da bi mu prvom prilikom je*ao mater kad bi zeznuo nesto.

Kakvo je to glupo pitanje {#}

CW prvenstveno

TC, ljudi za platoon

I koliko ljudi znas u klanu? CW mi apsolutno nista ne znaci, to je ko da igras nogomet na turniru a u ekipi ne znas nikoga.

TC, ista stvar.

WoT: GuntherPrien
13 godina
offline
Re: World of Tanks
dedaa kaže...
Intel&ATI kaže...
dedaa kaže...

Koja je poanta klanova? Igras s hrpom nepoznatih ljudi, glumis da ste si dobri, a kladim se da bi mu prvom prilikom je*ao mater kad bi zeznuo nesto.

Kakvo je to glupo pitanje {#}

CW prvenstveno

TC, ljudi za platoon

I koliko ljudi znas u klanu? CW mi apsolutno nista ne znaci, to je ko da igras nogomet na turniru a u ekipi ne znas nikoga.

TC, ista stvar.

Cekaj malo zasto bi trebao poznavati osobno nekoga?? Pa zato je tu teamspeak, treninzi za CW tako da ti usporedba ne valja...

I da ima ljudi kojima CW znaci puno 

http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Intel&ATI kaže...

Cekaj malo zasto bi trebao poznavati osobno nekoga?? Pa zato je tu teamspeak, treninzi za CW tako da ti usporedba ne valja...

I da ima ljudi kojima CW znaci puno 

Pa dobro, ako ti nije poanta poznavati nekoga u klanu zasto si onda u klanu? Zasto nisi solo? U randomu isto tako nikoga ne poznajes.

 

Teamspeak lol, pricas s nekim majmunom iz velike britanije koji ti na gikovskom govori sto da radis. Debilana samo takva. {#}

 

Treninzi? {#}

 

Pretpostavljam da bi CW mnogo znacio onome koji ne uspijeva u stvarnom zivotu, ili?

WoT: GuntherPrien
14 godina
offline
Re: World of Tanks
dedaa kaže...
Intel&ATI kaže...

Cekaj malo zasto bi trebao poznavati osobno nekoga?? Pa zato je tu teamspeak, treninzi za CW tako da ti usporedba ne valja...

I da ima ljudi kojima CW znaci puno 

Pa dobro, ako ti nije poanta poznavati nekoga u klanu zasto si onda u klanu? Zasto nisi solo? U randomu isto tako nikoga ne poznajes.

 

Teamspeak lol, pricas s nekim majmunom iz velike britanije koji ti na gikovskom govori sto da radis. Debilana samo takva. {#}

 

Treninzi? {#}

 

Pretpostavljam da bi CW mnogo znacio onome koji ne uspijeva u stvarnom zivotu, ili?

Dobro koji je tvoj problem?

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
15 godina
offline
Re: World of Tanks
dedaa kaže...
Intel&ATI kaže...

Cekaj malo zasto bi trebao poznavati osobno nekoga?? Pa zato je tu teamspeak, treninzi za CW tako da ti usporedba ne valja...

I da ima ljudi kojima CW znaci puno 

Pa dobro, ako ti nije poanta poznavati nekoga u klanu zasto si onda u klanu? Zasto nisi solo? U randomu isto tako nikoga ne poznajes.

 

Teamspeak lol, pricas s nekim majmunom iz velike britanije koji ti na gikovskom govori sto da radis. Debilana samo takva. {#}

 

Treninzi? {#}

 

Pretpostavljam da bi CW mnogo znacio onome koji ne uspijeva u stvarnom zivotu, ili?

Koja si ti noobina...sta sad  u klanu od 60 ljudi svi se moraju poznavati licno da bi klan funkcionisao...pa ja sam u klanu u kojem znam 4 igraca licno...ostalima samo pozz i to je to a opet taktikom razvaljujemo u klanskim....bit je zezancija i uzivancija..a ako ces bit ljeksa i neznat komunicirat ljudima to je drugo...

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." * Friend: &amp
13 godina
offline
Re: World of Tanks
dedaa kaže...
Intel&ATI kaže...

Cekaj malo zasto bi trebao poznavati osobno nekoga?? Pa zato je tu teamspeak, treninzi za CW tako da ti usporedba ne valja...

I da ima ljudi kojima CW znaci puno 

Pa dobro, ako ti nije poanta poznavati nekoga u klanu zasto si onda u klanu? Zasto nisi solo? U randomu isto tako nikoga ne poznajes.

 

Teamspeak lol, pricas s nekim majmunom iz velike britanije koji ti na gikovskom govori sto da radis. Debilana samo takva. {#}

 

Treninzi? {#}

 

Pretpostavljam da bi CW mnogo znacio onome koji ne uspijeva u stvarnom zivotu, ili?

Ti imas problema to smo vec shvatili prije, ali eto sad si jos i potvrdio...

Mislim da tu nema rasprave vise, deda je stavio zakjlucnu...{#}

http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Hehe, opet sam uzburkao duhove

WoT: GuntherPrien
Moj PC  
5 8 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks

Bravo. Daj si plus.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
14 godina
offline
World of Tanks

@ dedaa

congratulations, you recieved special achievement MASTER TROLLER

 

eo mog stava

nisam u klanu jer mi se neda slusat da mi neko kaze TS je OBAVEZAN-iz 2 klana sam izaso zbog toga

prvo, kupio sam laptop za 500€ da imam  na cemu igrat

svaki mjesec 10-20€ za bon 1gb prometa prek mobilne mreze

a di je tu jos lova za golde, lova za digitalne predmete mracne zelje-nove prem tenkove, a kamoli jos kad bi konverto expe

imam stalnih par frendova za platun, jer se protezem od tira 5 do 10 i mogu vecinu pratit a da MM ne poludi

 

i onda mi neko uleti : ajd u klan!

kaj je to regrutacija?

stalno pratim specijale, grajndam tenk po tenk, kupujem na popustima,uzmem 1 dan prem kad grajndam credse pa pilim t34-type do iznemoglosti

mislim da sa svoja 52 tenka bi skrsio i 100 milja u 5 minuta u laganom shopingu opreme

dejli win za sve vise ni ne pomisljam, grajndam i levelam po prioritetu, sve nacije tir 7-8, osim arty tir 6

kad pomislim kolko ce kostat samo prelazak td-a sa tir 7 na 8, pocnem se nervirat

a igram za razonodu, pa sve grajndam penzionerski-neko ce rec kak sa 16k borbi imam samo 1 tir 10? u biti nemam, jer sam ga dobio kao zamjenu za tir 9-realno imam 3 tir 9(is-8, m103; 1 je posto 10, is-4), i 8 koji je iso na 9-loren

to je cijena paralelnog grajnda svih grana i nacija,inace prodam 3-4 tenka, sa free expima otkljucam tir x i onda kaj-da stoji u garazi? ili da se prodruzim klanu i financiram tir x borbe? neda mi se.

pitam klan jel imaju teritorije, jel dijele golde,najcesce kazu ne. a "regrutiraju" sa ajd!

i kad vidim da komander ima 5k borbi, odma na ignore.

meni je ovo skup sport da volontiram u klanu i da me neko pili sa ts-om

zato lagani grajnd sedmica prema osmicama, te moje zvijezde:

vk3001H, t20, u zadnje vrijeme zapostavljen zbog m4, kv-1Sport

mozda i cromwella si ostavim, pokazao se jako zabavnim, a ja volim testirat neke svoje teorije o gejmpleju sa brzim tenkovima

tetrach, naravno,a i mozda se vratim m5a1 stuartu made in china,a jos moram vidit kak se wz-i ponasaju u light varijanti

i indijanac me odusevio topom, a najvise negativnom elevacijom topa, mislim i da ce mi on postati keeper

 

a ovaj forum mi je postao navika, prije svake wot seanse idem tu da se nasmijem i saznam nesto novo

pa wot news, pa eu2

a moja realnost da mi ping ovisi o broju turista u roamingu, lag o vremenskim prilikama,a signal mreze ne prodire u sobu pa sam postavio gaming stand na balkonu,to samo ja dubinski shvacam,kao internetski meteopat

i onda mi neko veli ajd u klan!{#}

ajd u ***** {#}{#}

 

roll out{#}

WoT ign EdgeBoy, u borbi skilla i mastercarda, skill uvijek pobjedjuje Siemka kto PL? Witam, moin, s.a.-a.s., pozz,bla bla bla
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2013 22:21 (ED63).
Moj PC  
5 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Najbolje mi je pitanje u partiji: "Oces u klan?" Ili kad sam s frendom: "Ocete u klan?". I to samo zato sto vozimo tiere 8/9/10 u partiji {#}

 

U pocetku sam jos pristojno odbijao, al sad vec lagano posaljem u pm i njega i njegov usrani klan pun djecurlije.

WoT: GuntherPrien
Moj PC  
1 4 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks

 

Oko cega se vi raspravljate {#}

Tko voli solo igranje normalno da nece ulaziti u klan, dok opet vecina ljudi udje prvenstveno da bi imala s kim kvalitetno platunat pa tek onda CW i Company {#}

 

Ja sam upocetku izbjegavao ali onda sam usao u jedan klan, tu sam upoznao dosta raje sa kojima sam se bas sjaranio, sa par likova ono bas dobro - idemo jedni drugima sada i druzimo se. Kasnije smo mi izasli i osnovali svoj klan i sada  nam je super, zezamo se, ucestvujemo i na turnirima i doguramo dobro za nasu kvalitetu. 

Zato nemojte suditi o nekom klanu jer ne znate ni kakva je atmosfera ni uigranost tamo. Ali isto tako ne vrijedi postati milion puta regrutaciju jer vecina nas redovno prati ovu temu i da je netko bio zainteresovan javio bi se {#}


Ajmo sad svi pivce za zivce {#}

 
6 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: World of Tanks

Ima i ovakvih:

Bilo je i siemki da se jave u chat, ne znaju e od engleskog.

 

Witam

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.6.2013 22:47 (DrNasty).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice