World of Warcraft problemi

poruka: 23
|
čitano: 4.931
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft problemi

Ovako,jutros sam upalio wow i pisalo mi je da mi je krivi accont name ili password.Account name je sigurno točan pa sam Blizzardu poslao mail da mi posalju novi password.Nakon pola sata su mi poslali novi password ali sam bio suspendiran 3 sata.Nakon ta 3 sata sam upalio wow i sve je dobro radilo.Kad sam ušo u lika sve mi je bilo prodano i nisam imao niti para niti stvari.Je li moguće da mi je neko hackiro i sazno password ili je moguće da mi je blizzard nešto zeznuo.Molim vas mi recite ako mogu nešto napraviti.

 

 

Hvala.

Proud to be adicted to WoW
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: World of Warcraft problemi
vidikovac kaže...

Ovako,jutros sam upalio wow i pisalo mi je da mi je krivi accont name ili password.Account name je sigurno točan pa sam Blizzardu poslao mail da mi posalju novi password.Nakon pola sata su mi poslali novi password ali sam bio suspendiran 3 sata.Nakon ta 3 sata sam upalio wow i sve je dobro radilo.Kad sam ušo u lika sve mi je bilo prodano i nisam imao niti para niti stvari.Je li moguće da mi je neko hackiro i sazno password ili je moguće da mi je blizzard nešto zeznuo.Molim vas mi recite ako mogu nešto napraviti.

 

 

Hvala.

Vjerovatno keyloger, negdi si ga pokupio. Očisti računalo od gamadi jer ako to ne napraviš opet će ti se isto desit, nemoj se logirat na acc dok nesrediš računalo. Što se tiče golda i opreme, moš upitat blizz da ti sve vrati na lika prije su to radili bez problema sad neznam kakvu politiku provode.

 

Pozdrav

Za dom - vjera, ljubav i domovina
15 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft problemi
Vakaka kaže...
vidikovac kaže...

Ovako,jutros sam upalio wow i pisalo mi je da mi je krivi accont name ili password.Account name je sigurno točan pa sam Blizzardu poslao mail da mi posalju novi password.Nakon pola sata su mi poslali novi password ali sam bio suspendiran 3 sata.Nakon ta 3 sata sam upalio wow i sve je dobro radilo.Kad sam ušo u lika sve mi je bilo prodano i nisam imao niti para niti stvari.Je li moguće da mi je neko hackiro i sazno password ili je moguće da mi je blizzard nešto zeznuo.Molim vas mi recite ako mogu nešto napraviti.

 

 

Hvala.

Vjerovatno keyloger, negdi si ga pokupio. Očisti računalo od gamadi jer ako to ne napraviš opet će ti se isto desit, nemoj se logirat na acc dok nesrediš računalo. Što se tiče golda i opreme, moš upitat blizz da ti sve vrati na lika prije su to radili bez problema sad neznam kakvu politiku provode.

 

Pozdrav

ce mi naci to sranje Superanti Spyware ili Nod 32 ili Ad aware taj virsu?

 

znas neki bolji anti?

Proud to be adicted to WoW
15 godina
offline
RE: World of Warcraft problemi
vidikovac kaže...
ce mi naci to sranje Superanti Spyware ili Nod 32 ili Ad aware taj virsu?

 

znas neki bolji anti?

Nod je dobar, što se tiče spywarea možeš više njih iskušat.

PS. Samo nemoj slučajno više antivirusa instalirat od jednoga (znaju se "poklat" a i nema nikakve potrebe), Nod je odličan i dostatan... bar meni.

Za dom - vjera, ljubav i domovina
15 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft problemi

Dobio sam mail od Blizzarda da sam zloupotrijebio account za prodaju goldova za prave pare i banirali su mi ga! A ja jadan bio hakiran nisam igrao cijeli dan jucer i sve su mi prodali sa svih likova i poslali sve pare sebi! Sta da radim? Zalio sam se Blizzardu ali nista jos ne odgovaraju!

 

evo sta su poslali

 

Greetings,

We are writing to inform you that we have, unfortunately, had to cancel your World of Warcraft account
Account Name:  -------------
Type of Violation: Involvement in online trading activities
Investigation Concluded: 25/06/2009
Consequences for Account: Account Cancellation

 

 

Jel ima neki broj telefona koji mogu nazvati Blizzard? Trebaju mi sto prije vratiti u igru account! Sta da radim? Hoce li mi uopce vratit?

Proud to be adicted to WoW
15 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft problemi

Mislim da ti nece vratit sve, samo jedan tip opreme pvp ili pve , a pare ce ti mozda vratit ako imas srece, isti slucaj kod jednog lika.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft problemi

da.,ma to cak i nema veze! Ali hoce li mi vratit account?

Proud to be adicted to WoW
15 godina
offline
World of Warcraft problemi

Neznam da su nekom vratili acc nakon te poruke ali pošalji im e-mail, naravno ako govoriš istinu. Ako ne govoriš istinu onda ću ti odmah reć nema šanse da dobiješ acc nazad. Nemoj ovo svatit kao napadanje samo navodim šta se desi u oba slučaja.

Za dom - vjera, ljubav i domovina
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft problemi
Vakaka kaže...

Neznam da su nekom vratili acc nakon te poruke ali pošalji im e-mail, naravno ako govoriš istinu. Ako ne govoriš istinu onda ću ti odmah reć nema šanse da dobiješ acc nazad. Nemoj ovo svatit kao napadanje samo navodim šta se desi u oba slučaja.

Da shvacam. Govorim istinu!!! Nebi riskirao nikad 2 lvl-a 80 i cijelo ljeto igranja!! Na koje mailove da im sve posaljem primjedbe. jos mi nisu odgovorili nista na ovo sta sam im poslao

Proud to be adicted to WoW
15 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft problemi

Obradi se GM on ce ti pomoc meni bilo hakiralo nekako pa su mi oni sve srdili.

KIša je padala cijeli dan tri dana
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft problemi
ravnalo kaže...

Obradi se GM on ce ti pomoc meni bilo hakiralo nekako pa su mi oni sve srdili.

Kako da kontaktiram GM kad nemogu uci u igru?

Proud to be adicted to WoW
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.6.2009 8:03 (vidikovac).
16 godina
offline
RE: World of Warcraft problemi
vidikovac kaže...
ravnalo kaže...

Obradi se GM on ce ti pomoc meni bilo hakiralo nekako pa su mi oni sve srdili.

Kako da kontaktiram GM kad nemogu uci u igru?

Samo s drugim ACC.Mozes kreirati probni acc od 10 dana ako se ne varam,spojis se na svoj server gdje ti bio liq i otvoris ticket.

Zivim u Starigradu,selu sa 1150 stanovnika.
15 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft problemi
ukay1000 kaže...
vidikovac kaže...
ravnalo kaže...

Obradi se GM on ce ti pomoc meni bilo hakiralo nekako pa su mi oni sve srdili.

Kako da kontaktiram GM kad nemogu uci u igru?

Samo s drugim ACC.Mozes kreirati probni acc od 10 dana ako se ne varam,spojis se na svoj server gdje ti bio liq i otvoris ticket.

da znam za to ok. kako se ono otvara ticket? idem quest helper pa pd GM? tako nesto?

Proud to be adicted to WoW
16 godina
offline
World of Warcraft problemi

Ne quest helper :S Ides dolje kraj action bara ti je meni bar....vidjet ces upitnik.Tamo klikni i imas opcije dalje.

Zivim u Starigradu,selu sa 1150 stanovnika.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft problemi

ok. thnx :D

Proud to be adicted to WoW
16 godina
offline
World of Warcraft problemi

Možeš se obratiti i službi za korisnike preko njihovih web stranica.

Mom susjedu su prošli mjesec 'ukrali' account pa se sve s njima dogovoril preko weba, nema potrebe logirat se u igru da rješavaš te probleme.

Jednom kad ti dodjele novi username i password onda se ulogiraš i promjeniš si podatke za ulazak u igru na neke nove vrijednosti (nova šifra, account name i sl.).

Ako su ti likovi opljačkani i ostavljeni goli negdje u pustinji (ozbiljno - može se dogoditi), Blizzard-ovci će ti opremu i iteme nadoknaditi, a vjerojatno i dio golda koji si imao.

 

Sretno sa rješavanjem problema, javi kako je prošlo.

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft problemi

e brate moj da je to barem tako lako. Pazi ovo: ukrali su mi acc,prodali sve stvari i goldove te je mene Blizzard optuzio da sam to napravio te mi bannirao account! Kuzis? Ne mogu nista raidt,niti uci u account managment! Naravno ja to nisam napravio i odmah sam im poslao mail da se to rijesi ako je moguce da mi vrate account.

 

Da da sve je to istina,svi likovi su mi bili goli =)!

Proud to be adicted to WoW
15 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft problemi

Kad su meni hackirali acc. slao sam im mailove ali je to bilo presporo(cuo sam da vrate likove po 2 tjedna kasnije).

Jednostavno sam kreirao novog lika postao GM-a i vratili su mi sutra dan sve likove.

A sto se tice da su tebe optuzili da si to napravio mi je cudno Neodlučan, mene nisu pitali nista samo mi je rekao da ce i vratit "tomorow".

 

BTW: hoce te Blizzard fakat izbaciti na 1 tjedan ako te neko prijavi?

(ljudi se u WOW-u fakat lako uvrijede)

15 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft problemi

ej poludit cu. poslao sam ticket i 3 maila tehnickoj podrsci blizzardu i jos nista ne odgovaraju! nemogu uopce igrat! sta da radim!?

Proud to be adicted to WoW
14 godina
protjeran
offline
World of Warcraft problemi

Pozz evo ovak mene su već hakirali no problem još traje sada nemogu ući u WoW NIŠTA NEMOGU ČAK NI U sVOJ RAČUN OD bETANET.aCC neznam koji se vrag događa slao sam Blizzardu al ništa ja još lijepo kažem da mi pošalju onaj link da ponovno stvorim novu lozinku ali ništa ako neko zna šta treba napravit osim da pravim novi račun nek rekne i još nešt kako kupiti   onu stvarčicu što ti da digitalni kopd ja nemogu kupit jer traži moj račun a ja nemogu uć u njega

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: World of Warcraft problemi
sipa117 kaže...

Pozz evo ovak mene su već hakirali no problem još traje sada nemogu ući u WoW NIŠTA NEMOGU ČAK NI U sVOJ RAČUN OD bETANET.aCC neznam koji se vrag događa slao sam Blizzardu al ništa ja još lijepo kažem da mi pošalju onaj link da ponovno stvorim novu lozinku ali ništa ako neko zna šta treba napravit osim da pravim novi račun nek rekne i još nešt kako kupiti   onu stvarčicu što ti da digitalni kopd ja nemogu kupit jer traži moj račun a ja nemogu uć u njega

 

Probaj recover password na battle.netu meni je to upalilo.

 

Cini se da je pocela sezona lova na wow accove.. I meni su danas iz blizzarda javili da mi je acc suspendiran jer sumnjaju da su mi hakirali battle.net acc, što se i dogodilo.. Srecom nisam imao aktivnu pretplatu pa je valjda gear ostao na mjestu...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.9.2010 0:46 (AlterEgo).
14 godina
protjeran
offline
World of Warcraft problemi

Sve sam riješio sve radi kak treba ( sve sam promjenio od A DO Ž)

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft problemi

Kada sam instalirao wow nakon dva dana mi je kompjuter poludio, restartao sam ga i pojavili su se neki zeleni kvadratići i nije mi se otvorio do kraja, nije se prikazao  desktop nego se ponovo ugasio. zašto, jer se mogu pokupit virusi zbog wowa?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice