World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.841
|
čitano: 1.365.329
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
World of Warcraft

Sa goldima se vise ne zamaram previse. Ako ih i nemam dovoljno za pretplatu, uvijek je OK cijena na www.cdkeys.com.

60 Day Pre-paid Game Card oko 160kn KLIK

Legia je oko 200kn.

Xbox: Muskarcina
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: World of Warcraft

To su brutalne cijene naspram battle.net budem si uzeo sve sa navedene stranice. To me i zanimalo, hvala :D Cujemo se kada uzmem :P

13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
JusticeKnife kaže...

Moze biti. Onda cu da raidam kao u stara dobra vremena 😁

 

Sta cu kad volim video igre. Dota 2, Wow, Wot Cs.....  

 

Imam dosta vremena. Bas mnogo. I hocu da ga ulozim u ono sto volim. I da preispitam taj mit. Da li je moguce uzeti 200-300 evra mesecno. Pa cak i visee kako kazu mnogi....

 

100 k golda ti je 6$ s tim da zelis bit na recimo nekom high pop serveru,ako zelis te golde relativno brzo prodati. Primjer na kazzaku se ne isplati farmat nista od raw matsa pa cak ni sa letecim mountom. Farmas za 6-10 golda po komadu pa si racunaj kolko je to do 100 k da bi dobil 6$.

Shuflanjem mozes zaradit dosta golda ,ali trebaju ti min 3 profesije da izvlacis max gold iz toga.

 

200-300 € je mozda bilo moguce na pocetku ekspanzije ,ali sad zaboravi.Moral bi dusu i tjelo ostavit u wowu.

 

 

 

fak
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
PlaYBoYcro kaže...

To su brutalne cijene naspram battle.net budem si uzeo sve sa navedene stranice. To me i zanimalo, hvala :D Cujemo se kada uzmem :P

S tim da je ta stranica super pouzdana te su cesto i akcije u igri.

Godinama tamo kupujem bez ikakvog problema.

Isti tren dobijes na mail obavijest/key.

Xbox: Muskarcina
7 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Albino toilet boys je ok guild, sad sam vec neko vrijeme u njemu, ima nas od svuda al je ok ekipa, opustena raid atmosfera :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
JusticeKnife kaže...

Nisi dobro razumio.

 

Ja hocu samo golde da farmam. I poneki dungeon igrati. Hocu golde da farmam i prodajem. I onako igram dotu po 10 gejmova dnevno. Smorila me. Ne mogu da predjem 4.5 k mmr. Mislio sam da prodajem acc na doti. Ali nemam skilla. Pa vec godinama slusam das na wowu moze da se uzme dobrtog kesa. Sad mene zanima da li je to mit. Ili stvarno moze !?

 

Npr. Sta timislis o tome. Je li mit ili nije ? A te archivmende sto spominjes. Lvl 110. Pa brate sve cu ja da to isfarmam za 20 dana..... 

 Moze se zaraditi, ali treba znati kako i uloziti puno truda, istrazivanja i vremena. Najbolji nacin je, naravno, TradeSkillMaster i poznavanje ekonomije i igranje na puno servera. Sto vise crafting profesija imas na likovima, vise ti je trzista otvoreno. Osnovna ideja je kupi jeftino, prodaj skupo, a moze se iskoristiti za svako trziste. Osobno sam flipao transmogove i zaradio ukupno oko 2 milje na tome u nekoliko mjeseci igranja, to je bilo dovoljno za moje potrebe jer mi se nije dalo provoditi cijele dane na AH, ovako sam jednom dnevno stavljao stvari i kupovao dobre dealove (dosao bi mi mail/ sms kad je neka dobra ponuda), npr Jade Legplates kupis za 100g a prodas za 50k :) 

 

Naravno na sto vise trzista (leather, mining, herb, ench, glyphovi, itd itd) sudjelujes i radis slicnu stvar, vise ces zaraditi, ali ces i trositi vise vremena. Pa postoji i opcija flipanja battle petova posto ih vecina ima razlicite cijene na razlicitim serverima... ali za to treba poznavati ekonomije vise servera i imati dosta golda na svakom od njih...

 

Ima ekipe koja zaraduje DNEVNO vise od 200k sto je cijena tokena... ali nije jednostavno doci do tog :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

Nemoj da se vrjeđamo!

Smeca i govnara ima svuda bez obzira radi li se o domacoj guildi ili stranjskoj!

 

 

Za one koji vole da se druze i sklapaju RL prijateljstva preporuka domacica!

12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft
World of Warcraft

I N F I N I T Y - Kazzak

 

Balkanski guild sa stabilnim vodstvom i dobrom atmosferom!

Horda

 

http://www.wowprogress.com/guild/eu/kazzak/I+N+F+I+N+I+T+Y

 

Tražimo aktivne igrače željne dobre zabave, druženja i i progresa. Dosadašnji progres 4/7 M, 3/3 HC, 3/10 M

 

Recruiting:

priest (dd)

lock

 

 

Potražite nas ingame....

Arleena (BattleTag Arleena#21957),

Svetica (BattleTag Svetica #21859, dostupan -  online svaki dan od 22-00)...o/

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

Mozes li mi reci koji server da krenem ? Ja bih server sa sto vise igraca. A sa sto manje Srba, Hrvata i ostale balkanske gamadi. Svaka cast izuzecima. Radio sam na mnogim mestima. Od 25 ljudi sa balkana jedan valja.....haos

 

Za 15 dana pocinjem igrati. A ovo vreme zelim da iskoristim da sto vise saznam.

 

Na kojem serveru ti igras ?

 

 

Najbolji ursa na 4.5 k mmr eu
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
JusticeKnife kaže...

Mozes li mi reci koji server da krenem ? Ja bih server sa sto vise igraca. A sa sto manje Srba, Hrvata i ostale balkanske gamadi. Svaka cast izuzecima. Radio sam na mnogim mestima. Od 25 ljudi sa balkana jedan valja.....haos

 

Za 15 dana pocinjem igrati. A ovo vreme zelim da iskoristim da sto vise saznam.

 

Na kojem serveru ti igras ?

 

 

 Ako meni govoris, ne igram vise WoW, igrao sam samo prva 2 mjeseca Legion. Kao i vecinu drugih ekspanzija :)

 

Server je Kazzak i zadovoljan sam njime, dobra populacija, ok ekonomija, English-speaking odnosno nema neke nacije koja pretjerano spama na svom jeziku... Ima nesto balkanaca al ne previse, par malih guildova.

10 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Drugari.

 

Pocinjem sledece sedmice igrati.

 

Koji server da pocnem ?

 

Koja klasa i rasa je najbolja za herbalizam i mining ?

 

Koliko kosta wow legion sve ukupno ?

 

Da li ima neki guld ili tim koji samo farma gold ? Tako sto radi runove po istancama ubijajuco kripove ?

 

Ako ima javite se poceo bih s vama.

 

Ako nista idem na kazzak.... Pozdrav 

 

 

 

Najbolji ursa na 4.5 k mmr eu
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Cireez

 

Najgora smo mraka. Najgori smo jer se mrzimo medjusobno. Dok se ostali narodi drze skupa koliko toliko.

 

Ko ide vani. Moj mu je savet da izbegava sve srbe hrvate i bosance. Sklapaj prijateljstva sa strancima. Koliko god mozes

Najbolji ursa na 4.5 k mmr eu
Moj PC  
2 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
JusticeKnife kaže...

Cireez

 

Najgora smo mraka. Najgori smo jer se mrzimo medjusobno. Dok se ostali narodi drze skupa koliko toliko.

 

Ko ide vani. Moj mu je savet da izbegava sve srbe hrvate i bosance. Sklapaj prijateljstva sa strancima. Koliko god mozes

 Ovo toliko nije istina da sam dobio osip od tvog posta.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Ti toliko u zivotu nisi radio da nemas pojma o zivotu !

Nadam se da ces ubrzo 

Najbolji ursa na 4.5 k mmr eu
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.5.2017 3:26 (JusticeKnife).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft

ma izbjegavaj, nemoj ni davat hintove da si lokalni, dobar dio ljudi s kojima igras radi istu stvar. U igri, inace nemam pojma o cemu pricate.

 

 

Linux, Arch Linux.
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.5.2017 3:43 (Ante).
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
JusticeKnife kaže...

Ti toliko u zivotu nisi radio da nemas pojma o zivotu !

Nadam se da ces ubrzo 

 Kakav lik. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Slusaj me. Hajde ti meni objasni gde da pocnem igrati. Nemoj biti takav toxic player.

 

Druze nisi radjo nikad u zivotu. Da jesi ne bi tako pricao. Ne znam samo sto komentarises nesto sto te ne zanima.

 

Malta rusija. 90 posto ili je narkoman, klosar, alkos, neozenjen, ili isteran iz kuce. Znaci sta ti tj nije jasno jbte!

 

Spusti taj ego malo i dozovi se sebi kad nemas kome !

 

Molim da mi odgovorite na pitanja. Plsss :-)

Najbolji ursa na 4.5 k mmr eu
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
WoW Armory

Koristi li ko android apalikaciju WoW Armory?

Konstantno mi javlja gresku "unable to establish connection to server".

Naravno, mreža radi, kao i sve ostalo na mobitelu (Galaxy S7).

Reinstalacija aplikacije ne pomaže. Vidim da masu ljudi ima isti problem, ali rjesenje nisam nasao.

Xbox: Muskarcina
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: WoW Armory
Virty kaže...

Koristi li ko android apalikaciju WoW Armory?

Konstantno mi javlja gresku "unable to establish connection to server".

Naravno, mreža radi, kao i sve ostalo na mobitelu (Galaxy S7).

Reinstalacija aplikacije ne pomaže. Vidim da masu ljudi ima isti problem, ali rjesenje nisam nasao.

 Nema ga, na rijesenje mislim. Jednostavno ne radi. Hebes mi sve ako mi je punih tjedan dana radila kad sam igro.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
7 godina
offline
Re: WoW Armory
Virty kaže...

Koristi li ko android apalikaciju WoW Armory?

Konstantno mi javlja gresku "unable to establish connection to server".

Naravno, mreža radi, kao i sve ostalo na mobitelu (Galaxy S7).

Reinstalacija aplikacije ne pomaže. Vidim da masu ljudi ima isti problem, ali rjesenje nisam nasao.

radi go beba nikad problema. i na iOS-u prije i na S7 sada

 

cak i gchat radi besprijekorno

 

15 godina
offline
Re: WoW Armory
Virty kaže...

Koristi li ko android apalikaciju WoW Armory?

Konstantno mi javlja gresku "unable to establish connection to server".

Naravno, mreža radi, kao i sve ostalo na mobitelu (Galaxy S7).

Reinstalacija aplikacije ne pomaže. Vidim da masu ljudi ima isti problem, ali rjesenje nisam nasao.

Koristim svakodnevno i wow armory i onu drugu wow aplikaciju za followere i misije na galaxy s6 i nikad nikakvih problema. Zadnji put sam ih jutros koristio i sve je radilo.

Jesi probao brisati cache umjesto deinstalacije ili obrisi cache, deinstaliraj pa ponovo instaliraj. Ja sam imao sličan problem s KODI-jem pa sam ga na ovaj način riješio.

16 godina
offline
Re: WoW Armory
JackIsBack kaže...
Virty kaže...

Koristi li ko android apalikaciju WoW Armory?

Konstantno mi javlja gresku "unable to establish connection to server".

Naravno, mreža radi, kao i sve ostalo na mobitelu (Galaxy S7).

Reinstalacija aplikacije ne pomaže. Vidim da masu ljudi ima isti problem, ali rjesenje nisam nasao.

Koristim svakodnevno i wow armory i onu drugu wow aplikaciju za followere i misije na galaxy s6 i nikad nikakvih problema. Zadnji put sam ih jutros koristio i sve je radilo.

Jesi probao brisati cache umjesto deinstalacije ili obrisi cache, deinstaliraj pa ponovo instaliraj. Ja sam imao sličan problem s KODI-jem pa sam ga na ovaj način riješio.

Sve sam probao ali zbilja ne radi dobro. Uspijem stavit 2-3 itema na aukciju i "veza pukne".

I na sluzbenom forumu ima dosta prijava glede ovog problema, ocigledno aplikacija ima bugova, barem na androidu.

Kasno sinoc mi je cak radilo uredno 5 minuta, dovoljno da obavim aukciju.

Mozda dolaze bolje dani :)

 

Inace, druga njihova aplikacija WoW Legion Companion uredno radi.

Xbox: Muskarcina
7 godina
offline
Re: WoW Armory
Virty kaže...

Sve sam probao ali zbilja ne radi dobro. Uspijem stavit 2-3 itema na aukciju i "veza pukne".

I na sluzbenom forumu ima dosta prijava glede ovog problema, ocigledno aplikacija ima bugova, barem na androidu.

Kasno sinoc mi je cak radilo uredno 5 minuta, dovoljno da obavim aukciju.

Mozda dolaze bolje dani :)

 

Inace, druga njihova aplikacija WoW Legion Companion uredno radi.

 probaj je koristiti neko vrijeme bez koristenja acution housa, pa ako ti se ne rusi, znaci da je do synca sa AH i tu dolazi do rusenja

15 godina
offline
Re: WoW Armory

Imao sam problema i ja stim u proslosti ali trenutno mi sve radi. Pretpostavljam da ti authenticator app instaliran i radi normalno.

Probao testirati rad u wifi pa onda u mobile data modu? Nekad mi je znalo raditi samo u jednom modu.

Za ostalo, samo strpljenje i update checking. Eventualno ingame ticket,, nisam probao

16 godina
offline
Re: WoW Armory
drag kaže...

Imao sam problema i ja stim u proslosti ali trenutno mi sve radi. Pretpostavljam da ti authenticator app instaliran i radi normalno.

Probao testirati rad u wifi pa onda u mobile data modu? Nekad mi je znalo raditi samo u jednom modu.

Za ostalo, samo strpljenje i update checking. Eventualno ingame ticket,, nisam probao

Authenticator app mi radi uredno.

Danas mi da kucnem u drvo aplikacija radi uredno ali sam na mobile data prometu.

Probam ponovo popodne/veceras na WiFi kad budem doma.

Ako radi samo na mobile data prometu, opet dobro, bitno da mogu na brzake obavit AH bez da ulazim u igru.

To mogu i preko sluzbene web stranice, ali mi je brze i lakse preko mobitela :)

Xbox: Muskarcina
15 godina
offline
Re: WoW Armory

Da, app radi u mobile data modu, cak i kad ti smanje brzinu kad potrosis paket mjesečni tako da bas malo bandwitha treba.

Laksi je za koristenje za postavljanje aukcija, ustedis na Addonima ingame. Slicno mi se cini i sa Legion app-om za slanje follo, pardon championa.

10 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Uzeo sam wow da igram besplatno prvih 20 lvl-a. 

 

Kako sad da uzmem najeftinije celu ekspanziju sa legionom ?

 

Je li uzmem za 15 evra sve ekspanzije do legiona ? A posle uzmem legion sam za 45 evra standar edition, ili ili 60 evra digital deluxe edition ? I koja je razlika izmedju njih nigde ne pise....

Najbolji ursa na 4.5 k mmr eu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Ekipa imam jedno pitanje. Na privatnom serveru true wow nude opciju transfera ako imamo lika 90+ level na orginalu. Treabao bih poslati dvije slike koje bi trebale izgledati ovako,pa me zanima da li bi netko moga poslati takve slike,  da mogu dobiti boost. Zanimaju me priest,shaman,druid. Pa ako netko moze bio bih zahvalan.

 
 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

pozdrav ekipa...ako nekoga zanima TBC...... novi server otvoren u 3. mjesecu 2017. bivsi Hellground.pl server

jako dobar TBC server bio...sad je napravljen remake...i odlicno je...

 

pa ako nekoga zanima: https://wargate-project.org/

 

Alliance: guild: Cro Army.....trazi igrace :) mozete mi se pridruziti

http://forum.wargate-project.org/index.php?/topic/1944-cro-army-recruiting-alliance/

 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Igrali li neko Silvermoon alijansa ? Da ga dodam. I je li zna neko neki gild za mene ? :)

 

Najbolji ursa na 4.5 k mmr eu
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice