World of Warships izdvojena tema

poruka: 2.882
|
čitano: 523.675
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

To i ja razmisljam, Romu uzet na popustu, sjecam se prosle godine na summeru je tirpitz bio umjesto 314 kn 214 kn...nebi bilo lose da i Romu tako spuste. Imam dosta premium brodova, al mi je zao sta nisam "upiknuo" belfasta i kutuzova, a bome ni mizuria, al nadam se da ce nekako doc na prodaju makar flash sale bio ili nesto

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
World of Warships

Pa dobro da li ste vi pri zdravoj pameti !??  T8 brodove kupovati ?  pa 90% game-ova ćete biti protiv T10 !!

 

Ako mislite trošiti već lovu onda si bolje uzimte perma camo za T10 brod koji voilte igrati ali s kojim baš volite igrati i s kojim ste sigurni da ćete odigrati bar kakvih 300-500 game-ova u godinu dana, nemojte pušit ove priče sa popustima jer to je naravno navlakuša, uzimte si radije onda papa-papa zastavice da free-xp skupljate za T9 premiume ..

 

Na kraju ako baš morate kupiti onda si ciljajte T7 jer on je jedini bar 70% ako ne i više top tier, t5 i t6 će stalno biti protiv T7 a T8 će 85% biti protiv T10 jer svi koji imaju t10 pogotovo sa perma camo će igrati T10 stalno, T5 prem brodove koje imam stalno sam protiv T7 i to onak 90% vremena, ajd da je protiv t6 ali t7 su već dosta jači brodovi ili su toliko jači da gube smisao ..

 

Eto ja ću vam to reć iz vlastitog iskustva jer sam gruno puno previše para na prem brodove i ostala sranja u igri, ne budite naivni to su puno preveliki novci - nije to nikakav popust jer AAA-naslovi koštaju isto ili manje nego jedan T8 bord tako da, ne budite glupi kak sam ja bio, t10 i onda perma camo na njega i to je max  ..

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.7.2018 7:47 (VooDooZg).
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

To i ja razmisljam, Romu uzet na popustu, sjecam se prosle godine na summeru je tirpitz bio umjesto 314 kn 214 kn...nebi bilo lose da i Romu tako spuste. Imam dosta premium brodova, al mi je zao sta nisam "upiknuo" belfasta i kutuzova, a bome ni mizuria, al nadam se da ce nekako doc na prodaju makar flash sale bio ili nesto

 

200-tinjak kuna za Romu je solidan deal. A i trebalo bi biti tu negdje ako će biti -30%. I ja sam propustio Kutuzova i Belfasta, ali mi se vratilo prije par mjeseci, otvorio sam Belfasta u super containeru.  

 

 

VooDooZg kaže...

Pa dobro da li ste vi pri zdravoj pameti !??  T8 brodove kupovati ?  pa 90% game-ova ćete biti protiv T10 !!

 

Ako mislite trošiti već lovu onda si bolje uzimte perma camo za T10 brod koji voilte igrati ali s kojim baš volite igrati i s kojim ste sigurni da ćete odigrati bar kakvih 300-500 game-ova u godinu dana, nemojte pušit ove priče sa popustima jer to je naravno navlakuša, uzimte si radije onda papa-papa zastavice da free-xp skupljate za T9 premiume ..

 

Na kraju ako baš morate kupiti onda si ciljajte T7 jer on je jedini bar 70% ako ne i više top tier, t5 i t6 će stalno biti protiv T7 a T8 će 85% biti protiv T10 jer svi koji imaju t10 pogotovo sa perma camo će igrati T10 stalno, T5 prem brodove koje imam stalno sam protiv T7 i to onak 90% vremena, ajd da je protiv t6 ali t7 su već dosta jači brodovi ili su toliko jači da gube smisao ..

 

Eto ja ću vam to reć iz vlastitog iskustva jer sam gruno puno previše para na prem brodove i ostala sranja u igri, ne budite naivni to su puno preveliki novci - nije to nikakav popust jer AAA-naslovi koštaju isto ili manje nego jedan T8 bord tako da, ne budite glupi kak sam ja bio, t10 i onda perma camo na njega i to je max  ..

 

Kakve to veze ima sa bilo čime? Kupujem brodove jer:

a) tako podržavam daljnji development free2play igre

b) želim ih igrati, želim probati neki brod koji nije lako dostupan svima

 

I definitivno ima tier 8 brodova koji se mogu nositi sa tier 10.

 

Imam missourija koji je kralj kad je u pitanju credit grinding, po toj logici više ni jedan premium brod mi ne treba. Kad god mi zafali kredita, odigram 3-4 partije sa mighty MO i miran sam. Pa svejedno i dalje kupujem prem. brodove. Da li je pametno? Naravno da nije. Da li sam te pare mogao negdje drugdje potrošiti? Naravno da sam mogao. Jebote pa koliko sam para ostavio na CS GO skinove, povraća mi se. Koliko sam para ostavio na uređenje auta pa ga prodao, mogao sam biznis neki pokrenut. Ali nije sve u lovi. Da tako sjedim na parama i ne trošim ubio bi se od dosade. 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Imam montanu, kurfursta i republiqa sa perma camom, imam bismarcka sa perma camom, sve brodove koje znam da cu igrat redovno imam perma cam. Tirpitz, alabama, hood, sharnhorst, loyang, asasio, prinz eugen, atago, atlanta, giulio cesare, isizuchi, warspite neznam ima ih jos nemogu se sjetit svih

 

Atlanta do kraja danasnjeg dana je 116 kn

Origin ID: ReaLazio
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.7.2018 9:25 (TheDarkSide).
12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Imam montanu, kurfursta i republiqa sa perma camom, imam bismarcka sa perma camom, sve brodove koje znam da cu igrat redovno imam perma cam. Tirpitz, alabama, hood, sharnhorst, loyang, asasio, prinz eugen, atago, atlanta, giulio cesare, isizuchi, warspite neznam ima ih jos nemogu se sjetit svih

 

Atlanta do kraja danasnjeg dana je 116 kn

 

Eventualno ako mi Scharnija ponude za 116kn onda ću teško odoliti ali bum se mrzio nakon toga :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Sharn je prosle godine bio na summer saleu 30% off, pa si izracunaj. 

Origin ID: ReaLazio
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Danas Ashitaka na 50% off za 119 kn, T7 amagi class prakticki nerfan da bi "stao" u T7.Neznam kome ovo moze trebat? 410 topovi, precizni al opet slab AP pen iako su veliki kalibar, 31 sec reload, i belt je slabiji od vecine T7, prakticki amagi stock hull. I dalje cekam nesto pametno da dodje na summer sale, zasad ili imam, ili nije nista sta me zanima. Roma, Belfast, Kutuzov se cekaju. Roma bi vjv trebala bit, za ovo drugo dvoje, tesko al nada postoji :D

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Danas Ashitaka na 50% off za 119 kn, T7 amagi class prakticki nerfan da bi "stao" u T7.Neznam kome ovo moze trebat? 410 topovi, precizni al opet slab AP pen iako su veliki kalibar, 31 sec reload, i belt je slabiji od vecine T7, prakticki amagi stock hull. I dalje cekam nesto pametno da dodje na summer sale, zasad ili imam, ili nije nista sta me zanima. Roma, Belfast, Kutuzov se cekaju. Roma bi vjv trebala bit, za ovo drugo dvoje, tesko al nada postoji :D

 

Belfasta i Kutuzova možeš odmah zaboraviti - to ak se nekim čudom pojavi biti će u bundale paketima sa 5-6 brodova ili sa nekim glupostima ali ne ispod 100€ ili još vjerojatnije biti će u kontenjerima za 1,3,5,10 € sa šansom od 1% za dobit ga, tu su majstori za uzet pare :) 

 

--  nisu ih slučajno izbacili poslje smoke nerfa ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.7.2018 12:29 (VooDooZg).
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Eto Sharn za 122 kune

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Eto Sharn za 122 kune

 

WG proklet bio na petak 2018 - pa zašto, neeeeeeeeee :)

13 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...
TheDarkSide kaže...

Eto Sharn za 122 kune

 

WG proklet bio na petak 2018 - pa zašto, neeeeeeeeee :)

 Voodoo, poruka 

12 godina
offline
World of Warships

Ako netko zna koliko kredita zaradi Scharny u jednoj prosječnoj partiji za nonpremium usera? Bio bi mu zahvalan 

Hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
MRSKI kaže...

Ako netko zna koliko kredita zaradi Scharny u jednoj prosječnoj partiji za nonpremium usera? Bio bi mu zahvalan 

Hvala 

 

Bum ti rekao za 4-5 sati 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.7.2018 13:08 (VooDooZg).
12 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...
MRSKI kaže...

Ako netko zna koliko kredita zaradi Scharny u jednoj prosječnoj partiji za nonpremium usera? Bio bi mu zahvalan 

Hvala 

 

Bum ti rekao za 4-5 sati 

 Ne moraš. Kupljeno 

Hvala u svakom slučaju

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Brod je jedan od najboljih, ima armor bolji od gneisenau, topovi su dobri, jer su taman za probijat kruzere, nema puno overpena, znaci broadside kruzer bilo koja udaljenost, mozes ga deletad bez problema, brz je, torpeda ima, dobar secondary ako oces speccat, al nema potrebe, prakticki ispadas nekakav super heavy kruzer/battlekruzer ajmo rec, reload 20 sec, vecinom je protiv T6-T7 tako da uvijek si pri vrhu, ako naletis na BB-ove koje nemozes probit sa AP zbog kalibra od 280, prebacis na HE i udri. Upocetku nije mi isao, govorio sam i mislio i sam da je brod los, kad sam shvatio da s njim prvenstveno treba ciljat kruzere onda shvatis koliko je dobar, i dobar tank brod, englan naravno, nije bow on kao tirpitz sta moze radi pramca

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships
MRSKI kaže...

Ako netko zna koliko kredita zaradi Scharny u jednoj prosječnoj partiji za nonpremium usera? Bio bi mu zahvalan 

Hvala 

 Definiraj prosječno  Računaj od 100k na solidnoj partiji do 500k na odličnoj partiji. Zavisi da li imaš zastavice, jednu ili više njih. 

 

Evo ti moja zadnja partija, čisto da vidiš od prilike... Uzmi u obzir da nisam imao nikakve credit zastavice, samo prem. camo i bio je poraz. Da je bila pobjeda vjerojatno bih dobio više. 

 

 

12 godina
offline
World of Warships

Uspio baciti dvije partije i oba puta završio prvi u timu sa oko 115k damage. Super zabavan za igrati. Mislim da će uz Hindija biti omiljeni brod za napucavanje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warships

ma ništa od mene više neće dobiti para jedog dana a to će biti nikad kad uvedu normalan MM onda ću im uplatiti i 100€ ako treba do tad nek im plaćaju ovi retardi koji su danas navečer u timovima, toliko loših igrača koji odu na T10 to je strava i užas, ova igra ima definitivno najglupli playerbase od svih igara online koje sam igrao - nisam igrao cs go i te pucačine možda su tamo gluplji ne znam ali tu baš kida živce na najstrašnije ova igra kad retardi sjednu i to uredno oko 17-18 pobjeđujemo kao da protiv bot-ova igram i onda sad navečer okrene i ajmo izjednačiti sad ti botove dobiješ,,, nije mi jasno zašto uvijek ali uvijek jedna ekipa ima minimalno 60% retardrda a druga nema ni jednog ili max 1-2 ,, desi se jedna u 10 ili 15 partija da bude knap do kraja - ne vidim ni jedan objektivan razlog da MM nebi podjelio retarde po timovima pa da bude svima zanimljivo !???

 

I nemojte mi sad pocinjati sa rng MM i te fore jer ko igra igru tipa bar 5-10 partija dnevno već bar godinu dana je skužio pattern koji igra ima ..  Ne vidim ni jedan objektivan razlog da to tak mora biti, pa kaj je stvarno moguće da ta formula tak pare donosi, da baš to stvara ovisnost !????

 

 

jebote imaju tim od valjda 200 ljudi i onda imamo brodove tipa Conqueror koji je baš super jer to kaj on ima je baš kak treba - 28 brodova su buffali i nerfali ali Conquror je ok, ajmo dalje Ashashio brod koji po konceptu igre ima smisla ko treći testis - ajmo napraviti DD koji će kupiti xy botova da može torpati cjeli game sa 48 km i ni slucaju ne prici cap-u jer ovo nije cap igra ovo je igra ko ce biti veći retard,

 

- njihov sistem buff-a i nerfa je  ajmo vidjet koji brod se igra puno e prva 2-3 ćemo nerfat a ovi kaj se igraju najmanje e njih 5 ćemo buffat - veze s mozgom nikakve, razlog nikakav, imaju bar 3 stream-era koji su im rekli milion puta nemojte to radite trebate ove i ne oni izbace novu glupost, izbace novi balance idiotizma i ajmo -- a najviše živcira kaj bi ovo mogal biti tako savršena igra, ovu igru se u 2tj rješi ma i manje da bude top-topova igara ovog žanra ali NE..

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.7.2018 0:33 (VooDooZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships

P. Eugen -30%

 

Još 3 dana, 3 broda... valjda bude roma ili duca 

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Racunaj da ce bit sigurno tirpitz, i vjerovatno ce bit alabama, znaci ostaje prakticki jedna sansa za Romu :D

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Racunaj da ce bit sigurno tirpitz, i vjerovatno ce bit alabama, znaci ostaje prakticki jedna sansa za Romu :D

 Nekako se nadam da će Roma zamjeniti Tirpitza kao "special" sale 

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Nijedan sale, a pogotovo ne summer sale ne prodje bez tirpitza koji im je kao nekakav premium flagship, i ujedno najprodavaniji premium brod od svih koje imaju.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships

Updateali su Ring stranicu: https://worldofwarships.eu/en/content/ring/

 

Dvanaest CC-ova se bori za svog lika u igri. Nažalost neki nisu upali ( Mejash, Yuzral)....

 

 

13 godina
offline
Re: World of Warships

Alabama -30%

 

Stvarno su u ku*cu, mislim razumijem ih, daješ na sale brodove koji dobro idu da povećaš zaradu, ali brate mili imali smo 5 BB-ova, a samo jedan DD i 3 CA 

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Sta sam rekao :D :D Sad je pitanje dal je tirpitz sutra ili prekosutra :D

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships

 

Napokon izbacuju mutave module iz Super Con. - nakon kaj sam ih 3 dobio u zadnja 4 SC-a i još dobim ono da duže gasi vatru i takve pametne module ...

13 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Sta sam rekao :D :D Sad je pitanje dal je tirpitz sutra ili prekosutra :D

 Eto ti i tirpitza na sale-u  

 

Jebali ih BB-ovi više

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Iskreno, mislim da sam fulao samo dva broda, summer sale izgleda, da kako ide kraj dolaze na red naprodavaniji brodovi jedina iznimka je bio prinz, al ima nekakva sablona da su zakraj isprepeleteni ameri i njemci. Tirpitz je bio moj prvi premium brods, kojim ujedno imam i najvise bitaka, zbog njega sam i zavolio full manual secondary buildove :D

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
World of Warships

I ajde mi sad recite kak će igra ići naprijed ??

 

Prva i najjača kritika je da je igra postala World of BBs i kaj WG radi, štanca i prodaje na sale-ovima najviše BBa ( ne najviše nego skoro pa samo BB ) kaj znači još bar 1000-2000 novih retarda koji nisu t3 apsolvirali ali će sada imati novi prekrasni veliki T8 BB  sa kapetanom od 3 skill-a i brodom koji će izgubiti u prvih 2 min ili će imati av.dam od 15.000 u narednih 500 bitaka

 

Druga kiritika je da je igra na višim tier-ovim postala world of radar kaj DD-ima ne da otežava nego ju radi nemogućom za igrati - za ono kaj je smisao igre ( cap )  --- i koji je rezultat toga = ljudi više ne igraju sa DD-ima što povlači da će više ljudi igrati s BB-ima jer im nema prirodnog neprijatelja i na kraju nema ko cap-ati nego se bitke prelamaju i završavajau u max 10min i to na način da još ostane živo 40% brodova iz slabije ekipe ili ostane 2-3 broda protiv 10-11 i imaš gangbang..

 

Sve je to ok da je igra free to play i da oni moraju zaraditi - ali jedno je zaraditi a drugo uzimati 50-100 € za brod ( jer da nebi vjerovali ali ima retarda koji će rokunt 30.000 dublona za T9 freeXP brod ), a oni baš ništa ne rade da bi to kompenzirali / razvodnili da ima manje utjecaja nego samo pogoršavaju stvari --- najavili su prije mjesec dva nove modove u random bitkama ( da nije samo CAP i BASE sistem kojeg skoro ni nema a po meni bi morao zbog dd/radar biti bar 80% t10 bitaka jer igra s cap-ovima je ne znam sarkazam u ovakvom okruženju t10 ) - znači najavili su nešto kao pubg sa shrinkanjem zone, nešto kao branjenjem baze pa te napadaju u valovima i još 2 - 3 nova moda --- to je po meni hitno vrlo vrlo neophodno da se igra vrati na pravi kolosjek,, za početak bi trebali staviti bar opciju da biraš da li želiš cap ili base sistem bitke ( da odabereš prije starta ) i nosače bi trebali skroz ukinuti dok ih ne redizajniraju ili kaj već rade s njima jer ovo trenutno stanje je smješno i frustrirajuce - skoro pa uvijek stavi unicom cv igrača koji je još i u div sa DM/Minotaur/Wocherster/AA spec DD  protiv nekog random retarda ili osrednjeg igraca i onda to bude masakr jer ovi jaki klanovi tak pumpaju win-rate jbg..

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice