World of Warships izdvojena tema

poruka: 2.882
|
čitano: 525.818
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Radari su postali ko arty u tenkovima...bolje bi bilo bez njih, al sta je tu je. BB-ovi se najvise rade i prodaju jer predtsavljaju "moc, sigurnost" i igrac se osjeca "bolje, mocnije, jace" u jednom tirpitzu nego nekom talijanskom premium kruzeru di ga deletaju u prvih pola minute borbe jer okrene cijeli broadside i onda kuka po forumu da oce pare nazad i kakav je to brod..

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships

Igra će ići naprijed kao i do sada. Otpast će stara garda, a doći će novi jazavci koji će davati pare dok im ne dođe iz guzice u glavu. Pa će oni odustati a njih će zamjeniti neki novi tuljani.... I ciklus će se nastaviti. Zna WG kaj radi, nisu od jučer. 

 

Da, ovaj sale je bio epic fail, barem meni osobno. Htio sam si piknuti neki prem cruiser, ali jbga kaj je tu je. Čuvam pare za neki drugi put. 

 

Ovo sa radarima, a u jednu ruku razumijem. 30 - 40 sekundi radara je definitivno previše. Ali opet, od kad je došao američki CA/CL split naučio sam igrati puno opreznije i ne zaletavat se k'o sivonja u cap. Naučio sam baitati radar, gledati mapu više, tražiti exit rute, itd. Mislim da sam zapravo poboljšao svoju DD igru od kad je 4-5 radara na svakoj strani. 

 

WOWS može biti bolji, a izmjene koje su najavili se čekaju jaaaakooo dugo, predugo. Ali svejedno me drži i igra mi se. Najviše zbog klanskih i ranked, random sve manje i manje shvaćam ozbiljno i sve manje se uzrujavam kad zaredam sa porazima ili kad vidim jazavce u svojoj ekipi. Tako da, dok god ne pizdim i tiltam nastavit ću igrat. Jednom kad počnem pisati postove kao Voodoo onda ću ugasiti  

12 godina
offline
Re: World of Warships
quickr kaže...

Igra će ići naprijed kao i do sada. Otpast će stara garda, a doći će novi jazavci koji će davati pare dok im ne dođe iz guzice u glavu. Pa će oni odustati a njih će zamjeniti neki novi tuljani.... I ciklus će se nastaviti. Zna WG kaj radi, nisu od jučer. 

 

Da, ovaj sale je bio epic fail, barem meni osobno. Htio sam si piknuti neki prem cruiser, ali jbga kaj je tu je. Čuvam pare za neki drugi put. 

 

Ovo sa radarima, a u jednu ruku razumijem. 30 - 40 sekundi radara je definitivno previše. Ali opet, od kad je došao američki CA/CL split naučio sam igrati puno opreznije i ne zaletavat se k'o sivonja u cap. Naučio sam baitati radar, gledati mapu više, tražiti exit rute, itd. Mislim da sam zapravo poboljšao svoju DD igru od kad je 4-5 radara na svakoj strani. 

 

WOWS može biti bolji, a izmjene koje su najavili se čekaju jaaaakooo dugo, predugo. Ali svejedno me drži i igra mi se. Najviše zbog klanskih i ranked, random sve manje i manje shvaćam ozbiljno i sve manje se uzrujavam kad zaredam sa porazima ili kad vidim jazavce u svojoj ekipi. Tako da, dok god ne pizdim i tiltam nastavit ću igrat. Jednom kad počnem pisati postove kao Voodoo onda ću ugasiti  

 

 

Ma nečeš ugasiti jer to je droga, kad ispi*dim prestat cu igrat na bar pol godine - možda do onda stave te nove opcije za random battle,, znam ja da nisu oni blesavi i da to firma koja abnormalno zarađuje baš zbog tog frustriranja i da je njima super ovaj dio " Otpast će stara garda, a doći će novi jazavci koji će davati pare dok im ne dođe iz guzice u glavu. Pa će oni odustati a njih će zamjeniti neki novi tuljani.... I ciklus će se nastaviti."  - to je izjava koja će jedan dan stajati u wikipediji i koja će savršeno opsati WG igre nekom u budučnosti kome neće biti jasno kak su uspjeli toliko para ubrati 

 

Nego ja čak ni nemam ništa protiv toga samo kažem da bi igra trebala ponuditi nešto više za kompetitivne igrače tipa kak su klanske ali one su samo određene dane u određeno vrijeme i sve nekako su tu ali kao da i nisu koliko su ograničeni -- ja bi čak i volio da naprave kompetitivni dio i da ga čak naplaćuju po nekoj mjesečnoj bazi za kao to PRO ajmo nazavat - ALI da to onda bude kak spada, da MM bude skill base - da rasporedi jednako dobrih i jednako loših u svaki tim a ne ovako šatro RNG a namješteno do najmanje sitnice, da klanske mogu biti svakodnevno ili tipa opcija 5vs5 / 7vs7 / 12vs12 itd..itd..  na taj način bi zadržali staru gradu od koje bi uzimali tu mjesečnu premiju ( jer npr na kaj ja i meni slični više imam trošiti novce pa čak i premium time uzimati - koji će mi k.., imam 80-90 milja a ne mislim grindat više ništa ) a imali bi uredno i ove nove jazavce koji bi mogli biti bolji među sobom i bilo bi im zanimljivije igrati ( nebi ih svaku partiju vređali u chatu onako extra toxic, nebi ih one-shoot-ali sa 24km svaku drugu trecu partiju, opcenito bili bi u svom okruženju i bilo bi bolje i nama i njima i WG jer bi svi skupa više para trošili )

13 godina
offline
Re: World of Warships

Pretpostavljam da će mi se desiti isto kao i sa WOT-om. Igrao sam ga 5-6 godina i onda jednog dana jednostavno nisam osjetio potrebu da zaigram, pobrisao ga i od tada više nisam igrao. A isto sam utukao para i para u WOT. Jbg_a, kaj je tu je. 

 

Mislim da je player base premali za gurati wows u neku kompetetivnu scenu, plus RNG koji ti donekle poništava skill. Wows nikad neće biti e-sport. A klanske, dobro da se doziraju, jer da su svaki dan, cijeli dan, vjerujem da bi mi jako brzo dosadilo. Ovako, rokaš klanske mjesec dana pa si u iščekivanju dva mjeseca kad će nova sezona. Opet, nije WG lud, zna kako stvari funkcioniraju, kako dozirati ovisnost. 

13 godina
offline
World of Warships

I finalni sale, kaj drugo nego..... BB. Ovo je već trollanje 

 

Kii -30% 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
quickr kaže...

I finalni sale, kaj drugo nego..... BB. Ovo je već trollanje 

 

Kii -30% 

 Uh, dobro da nije neki CA, pao bi u napast... Ovako, boli me...

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Kii je totalna glupost od broda, ima ko fol torpeda, nesto kao trpitz al za sta kad nema taj brod armor da bi ti mogao doc blizu i brawlat ili ic u priliku koristit torpeda, to jedino ako te netko iznenadi van ocekivanja, al ukratko torpeda neupotrebljiva radi loseg armora broda

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Kii je totalna glupost od broda, ima ko fol torpeda, nesto kao trpitz al za sta kad nema taj brod armor da bi ti mogao doc blizu i brawlat ili ic u priliku koristit torpeda, to jedino ako te netko iznenadi van ocekivanja, al ukratko torpeda neupotrebljiva radi loseg armora broda

 WG je općenito generalno zasrao japanske premium brodove, uglavnom su A-hull verzije tech tree brodova... osim ishizuchia, on je zakon 

12 godina
offline
World of Warships

A sad pitanje svih pitanja pošto mi još malo fali do 750k freeXP  Kronshtadt  ili čekati Alasku ?????

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Warships

Ja juce poceo nakon 5 godina WOT-a (postao je dosadan odjednom). Ajde koje su linije dobre , poceo sam sa aamerickim battleshipom tier 3 trenutno i planiram japanski destroer. Malo mi je monotono za sad, vidit cemo sto ce bit kasnije. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
gladni kaže...

Ja juce poceo nakon 5 godina WOT-a (postao je dosadan odjednom). Ajde koje su linije dobre , poceo sam sa aamerickim battleshipom tier 3 trenutno i planiram japanski destroer. Malo mi je monotono za sad, vidit cemo sto ce bit kasnije. 

 I ja sam sa wot-a prešao na brodove i preporodio se. U godinu dana igranja, imam skoro 20 premium brodova a možda sam ih 4-5 kupio, sve ostalo osvojio u kontenjerima ili preko nekih misija. Ne treba ti miljon godina da skupiš kredite da kupiš brod ili da skupiš xp da otključaš brod, sve ide puno puno brže. Grind je puno manji nego u wot-u. Non stop dobivaš neke free stvari koje ti boostaju xp, kredite, free xp, premium dane..... Jedino kaj je gameplay punooo sporiji i treba vremena da se navikneš. Sa tenkom u sekundi staneš ili kreneš, kod brodova svaka akcija je puno sporija i moraš dobro unaprijed razmišljati. 

 

destroyeri su ti ekvivalent lakim tenkovima - scout, spoting, kepanje baze, itd.... brzi okretni... dobre linije, meni, su njemačka i američka

kruzeri su ti ekvivalent medium tenkovima - mogu sve po malo, uglavnom si support sa njima .... dobre linije, opet, meni, su sve osim američke, ameri mi nisu legli uopće, svi ostali su gušt za igrat

battleships ekvivalent očito, heavy tenkovima - dmg soaker, odličan alpha dmg, ali spori i tromi ..... dobre linije su mi britanska, njemačka i francuska kad govorimo o kompletnoj liniji ali najbolje tier X imaju japanci i ameri

nosači su je*eni sky cancer, klikeri, isto kao i arty u wot-u ali prije nerfa, znači jednim klikom ti dropa 90% HP, za njih imam samo sol 

 

 

 

12 godina
offline
World of Warships

ali dobro sva sreća bar nema hack-ova u wows-u ak ništ drugo

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships

Samo 50k dmg? Bolji score napravim bez hacka 

12 godina
offline
Re: World of Warships
quickr kaže...

Samo 50k dmg? Bolji score napravim bez hacka 

  po njegovom gameplaju vidiš da je debos - takav ima av-dam 15.000 i od hacka ima korist 20%  - ali daj taj hack ozbiljnom igracu pa da vidiš u kompetitivnim sitacijama kad im svaki shell lenda na brod a oni ko da maju 14 čulo kad pucaš na njih,, nažalost u klanskima je masu situacija postalo krajnje čudno -- kaj je najgore nije da ja kenjam o tome nego ovi najjaci igrači kod mene koji igru ne da kuže nego im je apsolutno jasno kaj je moguce a kaj nemoguce da se dešava i ponavlja tokom cjele partije ..

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Uzeo Boisea nije los...brualan firefpower :D zanimljiv heal, al naravno brod od papira, al zanimljivo svejedno :)

Origin ID: ReaLazio
14 godina
neaktivan
offline
World of Warships

W0W54TG4M35C0M

 

camo, misije

 
5 0 hvala 4
12 godina
offline
World of Warships

Kupio/freeXpo  Kronshtadt - koje razočaranje u pm :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...

Kupio/freeXpo  Kronshtadt - koje razočaranje u pm :(

Zasto? Kronstadt mi se cini puno zabavniji od Moskve, mobilniji, bolji stealth, bolji citadel armor sa strane.

AA je sranje, srecom CVjeva nema previse.

Disperzija zna sjebati dobre suteve, istina, ali brod moze pozivjeti dovoljno dugo da nadoknadis promasaje.

 

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
11 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...

Kupio/freeXpo  Kronshtadt - koje razočaranje u pm :(

 Tak je meni bilo sa Nelsonom, sad mi je sve bolji i bolji

12 godina
offline
Re: World of Warships
Andor kaže...
VooDooZg kaže...

Kupio/freeXpo  Kronshtadt - koje razočaranje u pm :(

Zasto? Kronstadt mi se cini puno zabavniji od Moskve, mobilniji, bolji stealth, bolji citadel armor sa strane.

AA je sranje, srecom CVjeva nema previse.

Disperzija zna sjebati dobre suteve, istina, ali brod moze pozivjeti dovoljno dugo da nadoknadis promasaje.

 

 

To je sv kaj može - preživjeti dugo ..

 

kad te napadne čak i bilo koji kruzer koji se iole zna angle-ati pozdravi se sa životom i prepusti agoniji da odradi svoje, a i kad bude perfect BS onda se moli svim Bogovima RNG-a jer ako si blizu disperzija će te uzeti zrende da se može smijati poslje ..

 

Gle ja čak i imam nekakavih 90k av dam u tih privh 15ak partija i daleko od toga da nije bilo dobrih partija s njim ali uzmi u obzir da bez obzira kaj je on t9 brod 95% je protiv t10 kaj je i za očekivati tak da ga jedino možeš usporediti sa T10 brodovima a usporedit ga s Moskvom je u krajnju ruku smješno jer Moskva ima skoro isto hp, ima jači bow armor a slabiji bočni znači ak se znaš postaviti isto ste jaki ( s tim da Kron gori kao da je od mapalma napravljen i gori 60 sec a ne 30 sec kao svi kruzeri to mi nikako nije jasno zašto, ali da stalno gori ) i sad ide najbolje - Moskva ima najpreciznije topove i najbrže shellove i kruzer disperziju, znači na 19.5 km ti na njoj možeš uredno staviti relaod module i onda imaš 9.1 sec relaod dok Kron ima range 18km kaj je nedovoljno za T10 bitke tak da ako staviš reload da imaš 16,5 sec onda si kastriran za bar 30% partije pucanja a ako taviš range onda imaš finih 21 km ali ti je reload 18.5  kaj graniči s ludilom jer Repka ima 20 na 431mm topovima koji ne hebu angle kruzera ( osim bow Moskve ), da ne pričam da je Repka BB i da ima najjaci 2nd build koji onda daje i brutalan AA ( ono kaj Kron nema ništa )..

 

Radar je smjeh jer je 20 sec znači možeš puknut jednom pogodit ćeš ne jer će t disperzija na blizu strolat ko budalu, dođe do te mjere da će te DD ak ste 1 na 1 ić otvoreno gađat s topovima jer će te spalit prije nego ti njemu rokne full hp - samo da napomenem imam na Kronu onog specijalnog kapetana full specanog skoro ( nažalost morat ću mjenjati na fire prev nakon klanskih kad bude reset jer ovo je hebena tragedija koliko smee gori a gori ko BB, da gori 30 sec onda još ajde ) , HE mu je sješan isto jer ima mali fire ch a imaš 16.5/18.5 reload i disperziju BB-a na max 9 shell-ova ...

 

Najviše kaj me probija je kaj ako se kruzer iole angle-a pa evo imao sam slučaj sa Ibukijem ( da Ibukijem zvanim Citabuki ) da mu 5-6 salvi nisam mogao napraviti preko 900-2500 dam do je on mene sa HE trošio od 4-7.000 po salvi plus vatra stalno - jednostavno sam drastično više očekivao od 305mm i ispada da možeš samo loviti brodove u kojima su apsolutni jazavci koji stoje full BS onak par minuta pa čak i onda se moraš pomoliti Bogu RNG-a,,,nekak si mislim da će Alaska koja će naravno imati Američanski AP biti drastično bolja jer će jednostavno kod nje masa this shellova nalaziti put citadeli daleko lakše ..

 

E da i btw nije da nemaš citadela po game-u - imaš ih dosta ali je cit 9000 i obično daš jednu max 2 zbog disperzije, sad računaj da to u npr Hindiju napraviš u dve slave HE kak god da je okrenut brod a sa Legendarnim modulom ti goriš tipa 11 sec i to ako mu i na brodu ne staviš -15% onda goriš 6sec i naravno imaš i torpeda ( makar mutava od 6km ali su bar tu ) i imaš najjaći Hydro u igri koji traje sa specijalinim modulom  216 sec i lovi 5.9km i za razliku od radara lovi torpeda i to na 5.25km sa Vigilance pa ti meni reci kaj je bolje ;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...

Kupio/freeXpo  Kronshtadt - koje razočaranje u pm :(

 Brod je OP, doslovno se posereš po svemu tier 9 i dolje.

12 godina
offline
Re: World of Warships
dedaa kaže...
VooDooZg kaže...

Kupio/freeXpo  Kronshtadt - koje razočaranje u pm :(

 Brod je OP, doslovno se posereš po svemu tier 9 i dolje.

 

Brod je smeće, doslovno svaku partiju igraš t10 tak da je nebitno jel t9 ili t10, 80% T10 brodova je 30% bolje od njgea neki su i duplo neki i više od toga

12 godina
offline
World of Warships

Ono kad sve nije dosta, ni Kraken ni Hi cal, ni confederate, ni double kill Yamata pa Montane pa 28k u jednoj salvi na Conqueroru dok Yamato 3km od njega napravi 6800 u 2 salve i tako...

 

Stanje igre odnosno playrbase-a - vrh mentalne isntitucije koja okuplja ljude sa IQ nižim od 30,,, vejrujem i stavio bi ruku u vatru da je dosta primata pametnije od bar 20% igrača koji obitavaju na T10 i tako, ovih ostalih 60% su jedva malo pametniji ..

 

Nije ovo jedna igra u ne znam koliko ovo je svaki dan bar jedamput 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Warships

Jbg, nekad nije problem u brodu..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
dedaa kaže...

Jbg, nekad nije problem u brodu..

  koliko ti imas av dam u njemu ?

14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...
dedaa kaže...

Jbg, nekad nije problem u brodu..

  koliko ti imas av dam u njemu ?

 91k u 25 borbi. Ali zasto ti je avg dmg bitan? Jedino sto je bitno je winrate, pa sa americkim cruiserima < tier 10 imam ispod 60k dmg a dosta dobar win rate.

12 godina
offline
Re: World of Warships
dedaa kaže...
VooDooZg kaže...
dedaa kaže...

Jbg, nekad nije problem u brodu..

  koliko ti imas av dam u njemu ?

 91k u 25 borbi. Ali zasto ti je avg dmg bitan? Jedino sto je bitno je winrate, pa sa americkim cruiserima < tier 10 imam ispod 60k dmg a dosta dobar win rate.

 

Da win rate je stvarno dobar pokazatelj u zadnjih 6mj - kao što sam i gore stavio, win rate je samo pokazatelj koliko si puta bio u timu koji je dobio 6-7-8 retarda koji nisu u stanju preko 300xp-a napraviti..

 

Ako gledaš brod kak radi ili onda ti av-dam bar odprilike može pokazati, 90k je dobro za njega i ja imam toliko ali ne znam - nema šanse da ja vidim da bi s tim brodom 200-240k dam napravio i dobio partiju jer sam ušao na sve ili ništa, brod onak ima utjecaj jako slab - kak npr DM ima jak Hindi isto ima odličan utjecaj a ovaj je onak ko ne znam Hendri, ajd iznenadi te koju partiju - rokneš 11-16 citadela kojih 140-150k dam ali sve u svemu "di si bio nigdje, šta si radio ništa" jer radar od 20 sec je smjeh pogotovo kaj ti možeš nikakv dam naoraviti jer imaš samo jednu salvu sa BB disperzijom i bez BB brutalnog probijanja od 10k jedan shell, hydro nemaš tak da ne možeš sigurno uletavati da te ne storpaju ko majmuna, nikad ne znaš kaj je iza ugla - ma 100 stvari, ak već tak moram biti u mraku i bacati 1d12 kocku svaku partiju onda je Republique drastično bolji izbor i to u svemu a ak ću sa kruzerom igrat onda Hindi pogotovo sa legendarnim modulom i Vigilance i produženim Hydrom i spotter plane je 10x bolji i zabavniji i konkretniji brod..

 

 

Tak mi i treba kad sam bio škrt dat 110kn za Scharnija s kojim bi bio sretan i imao 750k spremno za neki brod koji bi mi bio bar donekle zanimljiv ovak sam ostao bez svega i dobio ništa :(  jbg sad bar više cjenim Repku koju obožavam i Hindija 

 

evo to winrate kad im je dan a svaki dan im je dan

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.8.2018 23:37 (VooDooZg).
13 godina
offline
World of Warships

https://forum.worldofwarships.com/topic/166839-valkyrs-ship-guides-kronshtadt/?tab=comments

 

Evo nekakav vodicic za Kronstadt.

Sto se tice kolege VooDooZga, bacio sam oko na statse, mislim da imas jos prostora za napredak. Nemoj suditi brodove na temelju nekoliko partija.

Skoro svaki brod ima carry potential ako ga se odigra pametno.

Ne volim stalno komentiranje da su ostali igraci retardi. Isto kao i MM.

Igras T8, dodjes u T10, joj meni, buhuhu. Igras T8, dodjes u T6, tisina.

Kad su retardi u tvom timu, jao meni, ne mozemo ovako dobiti, sranje.

Retardi kod protivnika, svaka krstarica plovi broadside, opalis dev strike i 10 citadela, tisina.

Ako mislis pobjedjivati svaku partiju, ili budi spreman pobiti svih 12 protivnickih brodova kako god znas, ili nadji kompanjone s kojima mozes dobro suradjivati (smoke, spotting, focus target etc).

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
Andor kaže...

https://forum.worldofwarships.com/topic/166839-valkyrs-ship-guides-kronshtadt/?tab=comments

 

Evo nekakav vodicic za Kronstadt.

Sto se tice kolege VooDooZga, bacio sam oko na statse, mislim da imas jos prostora za napredak. Nemoj suditi brodove na temelju nekoliko partija.

Skoro svaki brod ima carry potential ako ga se odigra pametno.

Ne volim stalno komentiranje da su ostali igraci retardi. Isto kao i MM.

Igras T8, dodjes u T10, joj meni, buhuhu. Igras T8, dodjes u T6, tisina.

Kad su retardi u tvom timu, jao meni, ne mozemo ovako dobiti, sranje.

Retardi kod protivnika, svaka krstarica plovi broadside, opalis dev strike i 10 citadela, tisina.

Ako mislis pobjedjivati svaku partiju, ili budi spreman pobiti svih 12 protivnickih brodova kako god znas, ili nadji kompanjone s kojima mozes dobro suradjivati (smoke, spotting, focus target etc).

 

ajd u kratko- bar 70% igrača u wows-u su apsolutni retardi, retard = igrač koji igra tek toliko da igra jer mu je lijepo vidjet brod kak plovi i puca, nema blageveze od angle-anju, lead-anju kod pucanja, kaj je od kojeg broda forte a kaj mu je mana itd..itd..  Obično zginu a da nemaju preko 200-300.000 pot dam i to u svim klasama, u DD ga vidiš da juriša u sredinu capa bez ikakvog supporta..

 

bmk jel pobjedim sa 10 brodova razlike u 7-8-9 min ili izgubim = to nije igra, to nije nadmetanje, to je gaženje i nema veze s nicim dobrim u ovoj igri - apsolutno 0% užitka igranja, daj mi napete bitke i nek imam 30% win rate i biti ću 10x sretniji nego sa ovakvim win-ovima i 70% win-rate

 

Kron - mrzim ga iz dna duše, mogao bi elborirati i zašto ali već jesam pa ako nije dovoljno mislim da dalje ni ne treba, brod je impotentan protiv igrača koji ima IQ viši od 50 i zna kaj je angle u ovoj igri - ja jesam loš u njemu ali brod osim toga kaj može tenkat nema apsolutno ništa za ponuditi ..

 

 

i btw kod mene sa statsima možeš gledati samo T10 jer maltene sve ostalo nisam ja igrao, ja sam počeo igrati od 01.01.2018 na ovom accountu prije toga mi je igrao buraz - da preduhitrim komentare tipa laži me itd..

 

 

btw Andor koji je tvoj acc name u wows-u ?

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2018 9:53 (VooDooZg).
13 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...

 

ajd u kratko- bar 70% igrača u wows-u su apsolutni retardi, retard = igrač koji igra tek toliko da igra jer mu je lijepo vidjet brod kak plovi i puca, nema blageveze od angle-anju, lead-anju kod pucanja, kaj je od kojeg broda forte a kaj mu je mana itd..itd..  Obično zginu a da nemaju preko 200-300.000 pot dam i to u svim klasama, u DD ga vidiš da juriša u sredinu capa bez ikakvog supporta..

 

bmk jel pobjedim sa 10 brodova razlike u 7-8-9 min ili izgubim = to nije igra, to nije nadmetanje, to je gaženje i nema veze s nicim dobrim u ovoj igri - apsolutno 0% užitka igranja, daj mi napete bitke i nek imam 30% win rate i biti ću 10x sretniji nego sa ovakvim win-ovima i 70% win-rate

 

Kron - mrzim ga iz dna duše, mogao bi elborirati i zašto ali već jesam pa ako nije dovoljno mislim da dalje ni ne treba, brod je impotentan protiv igrača koji ima IQ viši od 50 i zna kaj je angle u ovoj igri - ja jesam loš u njemu ali brod osim toga kaj može tenkat nema apsolutno ništa za ponuditi ..

 

 

i btw kod mene sa statsima možeš gledati samo T10 jer maltene sve ostalo nisam ja igrao, ja sam počeo igrati od 01.01.2018 na ovom accountu prije toga mi je igrao buraz - da preduhitrim komentare tipa laži me itd..

 

 

btw Andor koji je tvoj acc name u wows-u ?

Odigrao sam preko 5 i pol tisuca random partija, i ne slazem se da su 70% igraca retardi, debili itd.

Ima ljudi koji ne znaju, ima igraca koji grijese, ima ih koji prvi poginu, ali ne toliko.

Primijetio sam kod tebe na ovom forumu, a npr. i kod nekoliko (uglavnom do 20 godina) clanova klana, da se cesto za poraz krivi suigrace, CV, DDove, BBove i sta ja znam.

Valjda ce doci s godinama preuzimanje odgovornosti i shvacanje da su drugi prolazni, a ti moras napraviti svoj dio posla sto bolje. Ako ne ide, ne ide, nauci iz poraza i drugi put ti odigraj bolje ili uzmi brod koji moze napraviti razliku pa ga odigraj kako treba.

 

Napete bitke su i meni drage, ali mora se dosta toga poklopiti da bude napeto - od pozicije, ravnomjernog rasporeda vjestine igraca, da ne bude gazenje jedne strane i tako.

Imao sam i ja partija koje su prebrzo otisle na pobjedu ili poraz - ne stignes napraviti 30 tisuca stete u T10 a gotovo. Nema veze, idemo dalje. Ponekad je bolje otici igrati nize tiereve.

Opet kazem, igraj u diviziji s ljudima koji razmisljaju slicno, bit ce ti puno lakse i bolje.

 

Kronstadt - nijedan brod se ne gleda 1 na 1. Ako je Kronstadt kao T9 cruiser los, sto reci za Ibuki? Kronstadt je jaci od svih krstarica svog tiera i nizeg, moze otjerati DDove zahvaljujuci radaru, dugo ce pozivjeti radi puno HP.

Recimo ja sam misljenja da je Kron bolji od Moskve, meni ga je draze igrati. Moji statsi s Moskvom su katastrofa, skuplja prasinu u luci. Ali necu komentirati da je losa, nije brod los nego ne odgovara mom stilu igre.

 

Acc name: MMASK na EU, jedino tamo igram.

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice