World of Warships izdvojena tema

poruka: 2.882
|
čitano: 523.093
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
World of Warships

Kad će ova Jean Bart, ima li išta da je procurilo?

Imam free XP-a za jedan t9 premium, ali ruse ne igram pa neću Kronera, a Musashi se može kupiti ugljenom, pa mi glupo trošiti XP na njega.

Alaska koliko sam vidio će biti dosadna/bezvezna, pa mi nije zanimljiva da je čekam.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
World of Warships

19 superkontejnera-

14 sa zastavicama i kamuflažama,3-4 sa 25x hydra bzvz

2 x 50000 xp

1x scharnhorst

1x7 dana premium

1000 dabluna

moglo je to puno puno bolje 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.9.2018 11:41 (rodjo1608).
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Warships

Ne razumijem ekipu koja dobije tVII premijum brod i još se žale da nije dobro... .
Otvorio sam bar 20 SC-a i jedini brod koji sam dobio je Marble nešto (T5 USN).

Meni osobno je i ugljen dobar, a vidim da se ekipa i na to žali...

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
rodjo1608 kaže...

2 x 50000 xp i scharnhorst,ostalo zastavice i camo za početak...kažu da ima i coala u kutijama,to bi bilo dobro

 

 

Mrzim te :)  

12 godina
offline
World of Warships

ja otvorio 6 od vrjednog spomena je 1000 golda i 50k freeXP ostalo su kamuflaža onda žuto-zelena predivna kojih milijardu već imam i zastavice tipa +0.5% fire ch i takve koje dobiš svaku partiju ..

 

Ali svaka čast ekipi na ništa vrijedno a besplatno dobe T6/7/8 premium mj dana prem, 100k freeXP-a itd ...  ja ovu igru mrzim ali i ovih 1000 dublona i 50k freeXP je lijep poklon za ništa a kamoli da dobim Scharnija ili Kutuzova ili Belfasta ili bilo kaj od tih premium brodova - znači dobili ste više nego kaj ste vjerojatno ukupno potrošili ukupno novaca u ovoj igri ali moglo je to i bolje   i onda ja plačem i dosadan sam  

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Dvaput dobio 15k coala i jednom dobio 7 dana premiuma, i ironije li dobio tirpitza u conteineru, al vec ga imam pa dooblunse dali, ostalo nista vrijedno spomena...a i 7 dana premiuma mi je nista kad imam odavno vec premium..tako da ono...nadao sam se mozda kutozovu ili belfastu, al nemam ja te srece, ili makar neki T7 premium a da ga nemam...

Origin ID: ReaLazio
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Dvaput dobio 15k coala i jednom dobio 7 dana premiuma, i ironije li dobio tirpitza u conteineru, al vec ga imam pa dooblunse dali, ostalo nista vrijedno spomena...a i 7 dana premiuma mi je nista kad imam odavno vec premium..tako da ono...nadao sam se mozda kutozovu ili belfastu, al nemam ja te srece, ili makar neki T7 premium a da ga nemam...

 Pa ti kupuj Tirpitza...
Nisam ni Alabamu dobio, a imam je ;).

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Tirpiza sam kupio ionako prije 2 god, cak i vise, tako da prakticki novac mi je vracen :D

Origin ID: ReaLazio
7 godina
neaktivan
offline
World of Warships

šta ću  se radovati Scharnhorstu kad ga ionako neću igrati?

za zarađivanje love odnedavno imam Musashija koji to jako dobro radi tako da će i Tirpitz i Asashio bit na parkingu plus šta mi se brodovi ispod tiera 8 uopće ne igraju

viši tierovi-manje idiota a čuvati živce je jako važno radi sebe samog a i nastavka igranja

mislim da je čisti mazohizam igrat partiju di u ekipi imaš pink Omahu bez kamuflaže i lik ulazi u cap bez pardona i pogine u 50-oj sekundi partije...pogledam stats i vidim da ima oko 11000 partija i winrate 38%...pa ti vozi Scharnija jbg

 

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: World of Warships

Frajer dobije tier 7 prem i žali se kako je moglo bolje... o jebem te živote 

 

Pa čak i da ima već šarnija, to je, kaj, nekih 7k doubloona.

 

 

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Sharn je super brod, upocetku i ja sam probao ga kad mi je dosao kao na trial 7 dana, i nije mi se svidio, odnosno nisam ga igrao kako spada. Poslje sam ga uzeo na nekom discountu, prilagodio igru njemu, i mogu rec, jedan od najboljih brodova.

 

Ne igra se kao punokrvni BB, BB si, al imas topove super i taman za kruzere, nema puno overpena i ako pogodis kako treba citadeli padaju bez problema. To je ustvari kruzer/destroyer killer, al prvenstveno kruzer, jos ako si na vrhu MM-a..jao si ga protivnickoj ekipi.

 

Probaj, al igraj kako sam naveo gore, BB-e napadaj ako moras i ako je takva situacija, ako pokazuju broadside, AP, ako ne HE na njih, sa reload od 20 sec nije nikakav problem :)

Origin ID: ReaLazio
16 godina
offline
World of Warships

A di se i kako se dobivaju ti kontejneri ??

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
World of Warships

Kako speccati francuskog BB kapetana?

Planiram ga koristiti kao kapetana za Richelieu/Jean Bart (ako bude za free XP), ne planiram ići dalje na Alsace/Rep.

Od t4 skillova imam samo CE, da li da uzmem Fire Prevention ili možda AFT ako se isplati boostati AA i secondaries? AR ću nakon toga.

Trenutno imam ovo:

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
quickr kaže...

Frajer dobije tier 7 prem i žali se kako je moglo bolje... o jebem te živote 

 

Pa čak i da ima već šarnija, to je, kaj, nekih 7k doubloona.

 

 

 

 

 

 

A ovaj drugi dobije Tirpitza kojeg već ima tak da znaci cca 12-13.000 dublona  i kaže kaj će mi   ..

 

Scharni je najbolji T7 BB, a ti ne želiš igrati T7 jer je tamo sve puno idiota pa igraš T10     o krušnu ti mrvu   

 

T10 bitke su epicentar idiotizma u ovoj igri, u T5-6-7 igrač možda ne zna igrati ali t6-7-8 brodovi ne nehebu od jedne greške i bitke traju 3x duže i 3x su zanimljivije, sad kad počne ovaj event sa Britancima di će opet bit povezano sa T10 najviše bodova pa to će biti festival idiotizma u T10, ja T10 igram jer mi ekipa u klanu to igra večinom, jer imam perma camo na Hindiju i Republique pa tamo okrecem najvecu lovu ( imao sam 135 milja sad sam na 95 jer sam trošio na gluposti ) i elite xp za kapetana i klanske, lovio legendary module i tak -- a sad kak sam odigrao par nižih tier-ova mislim da bum se malo otišao odmoriti na niske tier-ove do tier-a 7 ...

 

Uglavnom sretno ti na T10 ;)

12 godina
offline
Re: World of Warships
DrNasty kaže...

Kako speccati francuskog BB kapetana?

Planiram ga koristiti kao kapetana za Richelieu/Jean Bart (ako bude za free XP), ne planiram ići dalje na Alsace/Rep.

Od t4 skillova imam samo CE, da li da uzmem Fire Prevention ili možda AFT ako se isplati boostati AA i secondaries? AR ću nakon toga.

Trenutno imam ovo:

 

 

 

ak ne misliš ić na Repku i Alsaze onda ti nejde sekundarci ali bez sekundaraca nema ni dobrog AA a dolaze novi nosaci tak da ..

 

Uglavnom ja bi rekao za Barta da će ti bolje biti imate Consilment i Fire-prev ( Fire prev ti je must have u bilo kojem build-u )  u trecem si možeš uzeti da 15% manje goriš jer ćim te bilo koji HE spammer vidi gorit ćeš u roku par sec 

 

e da i Adrenalin rush to je must have naravno pogotovo na tom specijalnom Francuskom kapetanu !!  to si mogao i jedino uzeti na 2

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.9.2018 1:32 (VooDooZg).
12 godina
offline
Re: World of Warships
Dr. Vicko kaže...

A di se i kako se dobivaju ti kontejneri ??

 Odigraš jednu bitku sa T10 brodom i za svaki T10 dobiš SC  naravno samo jedan put

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Vec smo pricali, na francuzima se ne isplati secondary build, Francuzi nemaju armor za brawlat, tako da jedino ako se speca full manual je za "odvratit" DDe da ti neide bas blizu, osim toga nema bas neke koristi. Francuski high tier BB-i nemaju armor kao njemci recimo. Kurfurst protiv Republiqua full manual secondary zna se pobjednik. I ona glupost od massuchusetsa da je secondary orijentiran mu je đabe kad nema taj brod armor za brawlat, dobio je brzi repair ja mislim i brze damage control, al to je prakticki NC/Alabama klon sa dignutim manual secondary na razinu bismarcka/tirpitza, al s jednom bitnom boljkom, ove je tesko jako citadelat, njega nek pokaze stranu cijelu ako smije.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
World of Warships

Nije problem samo armor na francuskim BBima, nego i secondary imaju 1/6 kalibarski penetration, dok njemacki imaju poboljsani 1/4.

Ja se igrao sa secondary spec (concealment, fire prevention, manual secondaries), s Alsace imao drive by s Izumom.

On sa samo 400 hpa prodje, ja racunam rijest ce ga secondary, trebam topove za Hippera i Atlantu (bio 1v3).

100 secondary hits kasnije, za 0 stete, morao okrenut zadnji top za zavrsit Izuma. Cak razmisljao probati IFHE.

Ali igrati standardni tank / survival build mi je dosadno, a i imam Montya i Yamata za to.

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.9.2018 12:30 (Andor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warships

Odlučio sam se gurati jednu liniju BB do tiera 10. Imam osmice  amagija, NC i devetku fridricha. Po vašem mišljenju koji je najzabavniji za igrati. Sa bismarckom sam super zadovoljan dok mi frudrich nije legao. Ubi me njegova disperzija i slab pen. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Zavisi sta i kako zelis igrat, odnosno koji ultimativni BB cilj bi htio. Montana je snajper, kurfurst je tank/brawler, yamato je snajper/tank ako bow in ides. Republiq je isto snajper. Conqueror je HE snajper sa AP za kruzere ili AP za blizinu. Fredricka igras kao Bismarck, kalibar topa je kakav je, al disperzij amuci fredricka kao i vecinu njemaca.

 

T8+ njemce igram sa seconday build, naci secondary/brawl buildom, za ostale stvari imam druge BB-e.

 

Montana je dobra za kruzere, mozes ih one shootat, radi preciznosti i dobrih shelova. Republik spasava reload jedino, al nema armor prakticki za ic protiv nikog head to head, to je boljka francuza. Yamato ima super pen, dobar armor kad se bow in ili anglas(al pazis na citadel ispod prve kupole) al to je vise poziciski brod, nije bas za previse kretnje on je vise za stajat u pozadini i pucat.

 

 

 

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Vec smo pricali, na francuzima se ne isplati secondary build, Francuzi nemaju armor za brawlat, tako da jedino ako se speca full manual je za "odvratit" DDe da ti neide bas blizu, osim toga nema bas neke koristi. Francuski high tier BB-i nemaju armor kao njemci recimo. Kurfurst protiv Republiqua full manual secondary zna se pobjednik. I ona glupost od massuchusetsa da je secondary orijentiran mu je đabe kad nema taj brod armor za brawlat, dobio je brzi repair ja mislim i brze damage control, al to je prakticki NC/Alabama klon sa dignutim manual secondary na razinu bismarcka/tirpitza, al s jednom bitnom boljkom, ove je tesko jako citadelat, njega nek pokaze stranu cijelu ako smije.

 

 

ti si probao full sec GK protiv Republique ??  baš me zanima ko je po tebi pobjednik :)

 

"na francuzima se ne isplati secondary build"  

 

to kaj se neko ne zna brawlat to je druga prica - trebaš znat kad možeš uletiti i kad ne možeš, Repka je abnormalna sa 2nd buildom da ne pricam da dobiš preko 600 AA - samo ga trebaš znat složiti i znati kad se uleti i postaviti, Repka ima problem samo protiv Yamato/Mush. ali to je i na 20km i na 15 i na 8kom..

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 9:24 (VooDooZg).
12 godina
offline
Re: World of Warships
Andor kaže...

Nije problem samo armor na francuskim BBima, nego i secondary imaju 1/6 kalibarski penetration, dok njemacki imaju poboljsani 1/4.

Ja se igrao sa secondary spec (concealment, fire prevention, manual secondaries), s Alsace imao drive by s Izumom.

On sa samo 400 hpa prodje, ja racunam rijest ce ga secondary, trebam topove za Hippera i Atlantu (bio 1v3).

100 secondary hits kasnije, za 0 stete, morao okrenut zadnji top za zavrsit Izuma. Cak razmisljao probati IFHE.

Ali igrati standardni tank / survival build mi je dosadno, a i imam Montya i Yamata za to.

 

 

Alazae ima 100mm topove i impotentni 2nd  i reload slab dok je Repka sva napravljena savršeno za to - 127mm sa 9%  fire ch i 3.x sec reload  i 152mm 12% fire ch sa tipa 7 sec ( moram pogledat tocno doma na koliko su mi poslje kapetana itd )  i to sve na 12km..  uglavnom zapalim više vatri sa Repkom nego sa Conquerorom kad ima close combat bitke a ne ispalim jedan HE shell :)  brod jedini koji problem ima je da mu nisu dali hydro

13 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...
Andor kaže...

Nije problem samo armor na francuskim BBima, nego i secondary imaju 1/6 kalibarski penetration, dok njemacki imaju poboljsani 1/4.

Ja se igrao sa secondary spec (concealment, fire prevention, manual secondaries), s Alsace imao drive by s Izumom.

On sa samo 400 hpa prodje, ja racunam rijest ce ga secondary, trebam topove za Hippera i Atlantu (bio 1v3).

100 secondary hits kasnije, za 0 stete, morao okrenut zadnji top za zavrsit Izuma. Cak razmisljao probati IFHE.

Ali igrati standardni tank / survival build mi je dosadno, a i imam Montya i Yamata za to.

 

 

Alazae ima 100mm topove i impotentni 2nd  i reload slab dok je Repka sva napravljena savršeno za to - 127mm sa 9%  fire ch i 3.x sec reload  i 152mm 12% fire ch sa tipa 7 sec ( moram pogledat tocno doma na koliko su mi poslje kapetana itd )  i to sve na 12km..  uglavnom zapalim više vatri sa Repkom nego sa Conquerorom kad ima close combat bitke a ne ispalim jedan HE shell :)  brod jedini koji problem ima je da mu nisu dali hydro

Malo me koji brod toliko razocarao kao Alsace.

Repka je imala prvih 5 partija sranje, onda naravno jedna kad roknes 250k i vidis da brod ima potencijala.

Build koji koristim je krizanac - module od 500k je za 20% secondary range (umjesto -7% dispersion main gun), ali igram bez AFT i s CE. Tako imam 13,5km concealment i 10km secondaries. Jedino GK moze bez concealmenta.

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
11 godina
offline
Re: World of Warships
quickr kaže...

 Ljudi su dobivali belfaste i kutuzove, ovaj gore je dobio Scharnhorsta, andor degrassea... Uostalom, kako možeš reći govno ili ka*ina na džabe coal, steel, prem dane, zastavice i camo..... ja kažem, daj šta daš..... 

 

Može to puno bolje, nerfali su SC algoritam IMO, uz blago silovanje novih resursa. GoFno jer je Meh, lijepo da je dzaba, ali i dalje meh :) Srecom nisam dobivao 50xpremium repair/DefAA/Hydro; wow milion silvera, just wow :D

PS Sjeti se vremena od prije godinu i nesto kad su ljudi po batchu SCova dobivali 2-3-4 premiuma.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
12 godina
offline
Re: World of Warships
Andor kaže...
VooDooZg kaže...
Andor kaže...

Nije problem samo armor na francuskim BBima, nego i secondary imaju 1/6 kalibarski penetration, dok njemacki imaju poboljsani 1/4.

Ja se igrao sa secondary spec (concealment, fire prevention, manual secondaries), s Alsace imao drive by s Izumom.

On sa samo 400 hpa prodje, ja racunam rijest ce ga secondary, trebam topove za Hippera i Atlantu (bio 1v3).

100 secondary hits kasnije, za 0 stete, morao okrenut zadnji top za zavrsit Izuma. Cak razmisljao probati IFHE.

Ali igrati standardni tank / survival build mi je dosadno, a i imam Montya i Yamata za to.

 

 

Alazae ima 100mm topove i impotentni 2nd  i reload slab dok je Repka sva napravljena savršeno za to - 127mm sa 9%  fire ch i 3.x sec reload  i 152mm 12% fire ch sa tipa 7 sec ( moram pogledat tocno doma na koliko su mi poslje kapetana itd )  i to sve na 12km..  uglavnom zapalim više vatri sa Repkom nego sa Conquerorom kad ima close combat bitke a ne ispalim jedan HE shell :)  brod jedini koji problem ima je da mu nisu dali hydro

Malo me koji brod toliko razocarao kao Alsace.

Repka je imala prvih 5 partija sranje, onda naravno jedna kad roknes 250k i vidis da brod ima potencijala.

Build koji koristim je krizanac - module od 500k je za 20% secondary range (umjesto -7% dispersion main gun), ali igram bez AFT i s CE. Tako imam 13,5km concealment i 10km secondaries. Jedino GK moze bez concealmenta.

 

Ja Repku igram bez CE sa AFT 500k 2nd modulom  i sa onm za manju disperziju 2nd i sa onim na 3skill za 10% brži reload i 20% AA i sa zastavicama za dulji 2nd, brži reload itd..  još imam Fire prev jer to je najveci problem Repke ..

 

Ja ju igram agresivnije pa mi CE ne igra nikakvu ulogu, ja svakih 21 sec puknem kako god tak da mi CE nema smisla, šteta da su 2nd nerfali dodatno sa range-om inaće bi bio savršen :(

 

Meni je Alsace bio vrh ali ja sam ga igrao prije nerfa ..

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Probao sam, i dalje stojim iza recenog da se ne isplati. Sa republiqom mozes da brawlat protiv kruzera i eventualno DD, al sta se desi kad naletis na kurfursta

 pa drive by napravis pored njega pa kad ti okine 30k+ u jednom salvu jer si pokazao broadside? Kurfurst moze pokazivat cijeli dan full broadside nece dobit toliko stete kao republiq. Igram godinama vec kurfurst full manual secondary build i nista ne dolazi blizu tome, znaci to je ultimativni brod za brawlat, naravno velik je, sporo se okrece i sve boljke velikog BB-a...al nitko nemoze primit udarce i stetu kao kurfurst, ni yamato, jedino ako je bow in. Stavi kurfursta i republiqa na 8 km jedan nasuprot drugom full broadside sa full manualima pa vidi kakav je ishod.

 

 

U brawlu ti treba brod koji ako pokaze cijeloi broadside nece bit oneshootan tako rec, i u brawlu jedino te spasava ako je situacija takva da se mozes bar englat, al recimo ako igras agresivno i ulazis u cap ili ides protiv 2-3 protivnika, kako ces se ti englat kad ti je svaki sa jedne strane? englas se onda onom koji ti potencijalno moze donijet najvise stete. Druga stvar, republiq nema hydro, znaci rushat s njim i agresivno igrat je jos veci rizik. Đabe fire chance na republiqu ako on nesmije se otvorit ili mora drzat visok kut engla, da on ima armor kao kurfurst sa tim fire chanceom bio bi on najbolji, ovako, nah.

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Probao sam, i dalje stojim iza recenog da se ne isplati. Sa republiqom mozes da brawlat protiv kruzera i eventualno DD, al sta se desi kad naletis na kurfursta

 pa drive by napravis pored njega pa kad ti okine 30k+ u jednom salvu jer si pokazao broadside? Kurfurst moze pokazivat cijeli dan full broadside nece dobit toliko stete kao republiq. Igram godinama vec kurfurst full manual secondary build i nista ne dolazi blizu tome, znaci to je ultimativni brod za brawlat, naravno velik je, sporo se okrece i sve boljke velikog BB-a...al nitko nemoze primit udarce i stetu kao kurfurst, ni yamato, jedino ako je bow in. Stavi kurfursta i republiqa na 8 km jedan nasuprot drugom full broadside sa full manualima pa vidi kakav je ishod.

 

 

U brawlu ti treba brod koji ako pokaze cijeloi broadside nece bit oneshootan tako rec, i u brawlu jedino te spasava ako je situacija takva da se mozes bar englat, al recimo ako igras agresivno i ulazis u cap ili ides protiv 2-3 protivnika, kako ces se ti englat kad ti je svaki sa jedne strane? englas se onda onom koji ti potencijalno moze donijet najvise stete. Druga stvar, republiq nema hydro, znaci rushat s njim i agresivno igrat je jos veci rizik. Đabe fire chance na republiqu ako on nesmije se otvorit ili mora drzat visok kut engla, da on ima armor kao kurfurst sa tim fire chanceom bio bi on najbolji, ovako, nah.

 

Republique pojede GK i to da mu ostane 40k hp imaš po yt videa - pogledaj, Kurfurs ti nemre ništ napraviti u bliskom prolasku ak se znaš angle-at kak spada, prekjučer sam uletio na Yamato, Montanu i Izumo i rezime je bio preko 200hitova 2nd  7 vatri, i potopljena sva 3 a mene je Izumo zapalio sa zadnjim hitom 2nd-a i ubio, 199k dam 4 kill-a a taj fajt u brawl-u je trajao možda 3 min ....

 

GK se cjeli mora bs okrenuti da roka sa svim topovima Repka može ostati savršeno angle-ana, 407mm joj ne mogu ništa skoro od GK a 420 imaju urnebesno dug reload - Repka ima preko 50% brži reload u odnosu na GK  ..

 

Čak bi rekao da je GK trenunto apsolutno najgori T10 BB u igri i to bez premca, Repka gađa dobro na 24km jer su joj brzi shellovi kaj je super za početak i nakon kojih 5-6 min kad se malo razvije situacija uletiš i napraviš dernek a GK na daleko je impotentan ( osim ako nemaš 43% win-rate pa te igra mazi sa disperzijom )  i ima 20km range kaj je premalo za kruzere sa spotterom koji će te spalit 50 puta dok buš ih lovio jer si spor i ogroman i neokretan...

 

Moraš se još bolje naviknut na njega - treba partija dok ti ne uđe di je jak i trebaš ga igrati kao i Scharnija - kao Battle cruiser a ne kao BB jer takav reload ima i u globalu je dosta okretan - naravno svakako mu moraš staviti za brži rudder okret to je apsolutno najbitnije..

 

da ne pričam da ćeš angle-anog kruzera s GK probit nikad dok ga Repka probije kroz nos za dobar dan, koliko puta sam jadnog full angleanog Hindija koji me juri torpat kroz nos probio za 22k 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 11:59 (VooDooZg).
10 godina
offline
World of Warships

Ekipa imam 4k dublona. Dali se isplati uzeti koji primium brod sad kad su popusti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Mislim da je sa 4k plafon T7 DD, ovo ostalo sve je skuplje ja mislim, al pogledaj u ingame shopu

Origin ID: ReaLazio
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Podmornice stvarno dolaze, vise nije prvi april ili neka druga sala...u 2019

Origin ID: ReaLazio
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice