World of Warships izdvojena tema

poruka: 2.882
|
čitano: 525.152
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

brzo bi mogao i conqueror bit nerfan...HE od njega radi kaos..dobit ga jedino mozes ako se potrefi izmedju dva cooldowna za heal, ako se uspije heal nagrabusis , jos ako je precizan igrac...izgoris ziv...doduse probao sam sa tirpitzom protiv njega...negdje pola pola je u duelima s tim da idem agresivno ako se vec nadjem protiv njega i takva je situacija, jer sta cu..sekundarne sam dignuo na 11.4 km pa good luck svima koji se nađu u tom rangeu...danas dvaput komicna situacija...sa secondaryjem napravio devastating strike dvojci DD-a na 11 km :D...prilazi mi prvi DD pun helth stavim na njega sekundarne jer mi sa druge strane bismarck, kad vidis bum destroyed gledam kad, kako kad prije :D..kasnije druga borba, DD na pola heltha nisam ni stavio tako rec sekundarne na njega, druga ili treca ispaljena, bum opet devastating strike :D

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

brzo bi mogao i conqueror bit nerfan...HE od njega radi kaos..dobit ga jedino mozes ako se potrefi izmedju dva cooldowna za heal, ako se uspije heal nagrabusis , jos ako je precizan igrac...izgoris ziv...doduse probao sam sa tirpitzom protiv njega...negdje pola pola je u duelima s tim da idem agresivno ako se vec nadjem protiv njega i takva je situacija, jer sta cu..sekundarne sam dignuo na 11.4 km pa good luck svima koji se nađu u tom rangeu...danas dvaput komicna situacija...sa secondaryjem napravio devastating strike dvojci DD-a na 11 km :D...prilazi mi prvi DD pun helth stavim na njega sekundarne jer mi sa druge strane bismarck, kad vidis bum destroyed gledam kad, kako kad prije :D..kasnije druga borba, DD na pola heltha nisam ni stavio tako rec sekundarne na njega, druga ili treca ispaljena, bum opet devastating strike :D

 

 

Znam gledao sam, main problem je jer ima previše "fičura" ima superheal koji je abnormalan i njega moraju maknuti, ima consil. cca 11km kaj većina kruzera nema, pa je tu ta vatra a i precizan je abnormalno - znaći superheal će morat maknuti i staviti normalan i povećati consil. na bar 13km i tad bu bio jak ali bude bio ok jer ruku na srce i Kurfurst sa second. buildom i sa igračem koji ga igra kak spada je bolestan isto..

13 godina
offline
Re: World of Warships

 

 

 

Uopće nije OP, neznam o čemu pričate 

12 godina
offline
Re: World of Warships
quickr kaže...

 

 

 

Uopće nije OP, neznam o čemu pričate 

 

 

Dobro uzmi u obzir da su prvi do broda došli streemeri koji su vrhunski igrači manje više i igrači koji imaju 15 t10 brodova i brdo free xp opet zato kaj su dugo u igri i 80% ih je odličnih igrača a ovo je brod je koji je tek došao - treba pol godine, godinu da se normalizira stanje i prica o normalnim statistikama..

 

Ali s druge strane brod je OP i nekaj od tih turbo "fičura" moraju maknuti svakako

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

htio sam uzet Hooda, al kad sam poslje pogledao koliko je to zapravo los brod sta se tice armora, to nije ni punokrvni BB nego heavy cruiser, odnosno battlecruiser...tako da zaobisao sam ga, a i sjecam se svaki put kad sam naletio na njega bušio sam ga sa tirpitzom bez problema, kao da je kakav kruzer a ne BB( jer se tako klasificira u wowsu) . Gledao sam i Nelsona, al ma kakvi..uopce mi ne odgovara playstyle...tako da drzat cu se njemaca i svog tirpitza zasad, njegov playstyle mi najvise odgovara. Ona alabama...koliko put asam naletio na nju, topi se bez problema, pokaze stranu, cilja se razina vode i idu citovi bez problema...

 

Najveci problem su mi njemci, moram ciljat superstructure ili guzicu, skuzio sam da njemcima ako pogodis guzicu iza zna dosta oduzet.

 

Protiv iowe NC-a bez problema idem jedan na jedan i redovno ih topim, jos sa secondary na 11.3 cim vide da lete prema njima secondary odma bjeze :D

 

Desilo mi se danas da sam doslovno oneshotao DD-a sa secondary armamentom, devastating strike, znaci ne detonacija ili tako nesto..ni sam neznam kako uspije to, vjerovatno RNG sreca :D, to je ja mislim 4ti DD da mi se desilo.

 

Al lijepo i komicno je kad vidis da 80% brodova bjezi od tebe cim vide da mi je brod poceo ispaljivat sec armament :D Nije mi zao ni jedne kune ulozene u tirpitza jer ponata i je igre da se zabavim prvenstveno a onda tek uspjeh napravim u njoj, a sa tirpitzom nikad zanimljivije.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships

A što ga trkeljaš... Bušio si t7 battle cruiser sa t8 BB-om? Pa normalno, šta si očekivao?  Hood i nelson imaju svojih prednosti, definitivno, ali i mana, kao i svaki brod. Nije sve u armouru. 

 

 

 

 

Ipak su njemački BB_ovi najviše user friendly: opraštaju najviše grešaka i zahtjevaju najmanje skilla, nije ni čudo što preferiraš torpitza   

 

Malo se rugam, ali kad pogledam, od svih brodova koje sam igrao, scharnhorst mi je vjerojatno najviše gušt igrat. 

 

12 godina
offline
Re: World of Warships
quickr kaže...

Ipak su njemački BB_ovi najviše user friendly: opraštaju najviše grešaka i zahtjevaju najmanje skilla, nije ni čudo što preferiraš torpitza   

 

Malo se rugam, ali kad pogledam, od svih brodova koje sam igrao, scharnhorst mi je vjerojatno najviše gušt igrat. 

 

Pa i ne bih se baš složio da Njemci zahtjevaju najmanje skilla,barem po mome dojmu.

Bayern je po meni jedan od losijih battleshipa u igri.Dosta je neprecizan i ima loš AA def.Doduse,pun kuhac moze primiti štete,ali me je taj brod poprilicno zivcirao i jedva sam cekao da otkljucam Gneisenau.

Igrajuci Gneisenauom shvatio sam ustvari koliko je Bayern bio dobar naspram njega.Gneisenau radi jako malu stetu i opet je neprecizan,AA kao da i nema,ali mislim cak da je slabiji sa oklopom naspram Bayerna(naravno da nije,ali ekipa tier 1 ili 2+ me buši kao kroz papir.

No opet kada igram protiv Gneisenaua,zivcira me jer je brz i tanak za pogoditi...uglavnom meni osobno najomraženiji brod u igri!

Sa Tripizom je koliko vidim,lagano igrati i tu se slazem sa tobom.

 

Nisam dugo igrao WOW i danas vidim da sam dobio Iron duke.

Jel se to samo meni cini ili Duke je zapaljiv kao papir?Isto tako,uzasno spor u okretanju turreta?

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
13 godina
offline
Re: World of Warships
Milka30 kaže...

Pa i ne bih se baš složio da Njemci zahtjevaju najmanje skilla,barem po mome dojmu.

Bayern je po meni jedan od losijih battleshipa u igri.Dosta je neprecizan i ima loš AA def.Doduse,pun kuhac moze primiti štete,ali me je taj brod poprilicno zivcirao i jedva sam cekao da otkljucam Gneisenau.

Igrajuci Gneisenauom shvatio sam ustvari koliko je Bayern bio dobar naspram njega.Gneisenau radi jako malu stetu i opet je neprecizan,AA kao da i nema,ali mislim cak da je slabiji sa oklopom naspram Bayerna(naravno da nije,ali ekipa tier 1 ili 2+ me buši kao kroz papir.

No opet kada igram protiv Gneisenaua,zivcira me jer je brz i tanak za pogoditi...uglavnom meni osobno najomraženiji brod u igri!

Sa Tripizom je koliko vidim,lagano igrati i tu se slazem sa tobom.

 

Nisam dugo igrao WOW i danas vidim da sam dobio Iron duke.

Jel se to samo meni cini ili Duke je zapaljiv kao papir?Isto tako,uzasno spor u okretanju turreta?

 Ne moraš se složit, svatko ima svoj subjektivni dojam kako se određena linija ponaša. Neki su je skužili kako se igra neki nisu. Meni recimo ne leži USN linija, ni CL/CA ni BB. Neznam ih igrati. Ali mi zato odlično leži IJN CA linija i KM BB linija. Opet, dosta toga ovisi o MM, situacijama u kojima se nađeš, kako čitaš mapu, itd.... 

 

 

Nije duke toliko zapaljiv koliko igraš protiv low tier RN BB_ova koji imaju oko 45% chance of fire. Turreti su u rangu warspite-a, znači jako spori traverse. 

 

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Nije sa njemcima nista lakse igrat nego sa drugima nego s eprilagodis brodu i taj playstyle ti nakraju paše, igrao sam sa amerima bb linijom...spore precizne krame, al dok ti dodjes do akcije, jos ako se krivo postavis, pola runde izgubis pokusavajuci doc do "borbe".

 

Kod njemaca full manual build je jedino..jer nreprecizni su na daljinu, i kad viidm T8 njemacke BB-ove sa kao "concealment" buildom neznam dal da se smijem ili sta, jer sa nepreciznim brodom pokusavat snajpat sa 19-21 km nema bas neke logike, naravno pogodit ces, al pun potencijal broda ostaje neiskoristen, a to su sekundarni armamenti i close combat di su njemacki BB najbolji.

 

Dok se nisam naviknuo i ja sam radio greske, bi previse otisao napred sa tirpitzom, a onda te ne spasi nista, ili bi pak krivo usao u borbu na blizinu pa bi isto izgubio, tako da nije to bas kako ljudi govore premium OP brod, ima on svojih prednosti koje dobar igrac ce iskoristit, al isto tako i mane koje ce se desit ako igrac pretjera i misli da je "nepobjediv"...a to za busenje t7, opcenito sam rekao za britance, da su po meni losi, nevezano dal ja njega pucua sa t8 tirpitzom ili nekim drugim, jednostavno armor im je loš.

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
World of Warships

ja poslje 2500 bitaka i to najviše cruiser bitaka ( a s njima je bilo njateže igrati ), 3 t10 broda i gro t8 brodova i rank 1 mogu reći iz prve da su Njemački BB najuser frendly grana i da treba ti najmanje skilla jer ako ga igraš kak treba onda ti secondary rade preko pola posla, imaš trol armor koji može probušiti jedino koncentrirana grupa brodova i to da pali više njih i buši BB,  -

 

Bayern je najjači ili minimalno 2 najjači BB u igri - ako ti je loš znači da ne znaš igrati s njim ( kao i većina igrača, plove u jednom smjeru i gađaju na 16km ),

Gneinesau je predivan brod, je da te trola sa disperzijom ali ak znaš kaj radiš i ako se znaš pozicionirati itd onda ćeš imati brdo killova sa torpedima a ovi kaj igraju protiv tebe će doživjeti brdo frustrirajućih trenutaka, Scharnhorst je btw i meni najzabavniji brod u igri baš ga obožavam - ima one svoje mutave male topove ali je nenormalno troll brod,

Bismarck - kad imaš na njemu kapetana sa full secondary buildom onda je zlo i jedina ti je opasnost to kaj sam abr ja u svom slučaju igrao minimalno 80% u t10 fajtovima, ali opet secondary build i troll armor radi svoje - kaj je opet dokaz samo po sebi da za tu granu ne trebaš baš skill-a

FDG je čudan brod ali u principu malo veći Bismarck

Kurfurst je abnormalno čudovište 12 topova po 420mm, problem su kruzeri koji te pale ali mogu oni paliti ak znaš kaj radiš kad tad plate ceh obično od im se zadese zalutale 2 citadele od kojih 35-40k dam, Montana je smješna uz nega, Yamato je otočna bitnica koji obično stoji samo naprijed i sudjeluje u fajtu 0 bodova dok sa Kurfursom igraš kao narodni osloboditelj jer i ak ti je DD u blizini samo ga neko mora osvjetliti s radarom ili ti sa sonarom i onda secondary odrade svoje, jučer igram sa Hipperom i majstor u Kurfurstu me ubije sa secondarijem komplet sve, fulao me par puta kaj me gađao nanio mi sa salvom 1500dam a secondari deru 1500 svakih 5 sec, ja bejžim ali govno je em brzo em ima domet skoro 12km za secondary ..

 

Jedino kaj je sad slično tome su ovi Britanski koliko vidim, nisam još na višim tier-ovima ali npr Orion mi je u 20 fajtova imao av.dam 78.000 pa ne znam jel toliko imam sa Kurfurstom :)  sa Orionom ispod 10 požara nema fajta oko 15 je av., sad sa Iron duke-om nemam ni približno dobar score jer me u 15 od 16 fajtova stavilo protiv t7 makar jučer zadnja protiv t7 imao sam 100k dam sa Iron Dukeom protiv Colorada, Belfasta, Warspite, 2 Bayerna, Yorck i ostalih nemojih tierova..

 

Ako hoćeš vidjeti za kaj ti treba skill digni kruzera na t10 pa da te vidim ;)

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...

Bayern je najjači ili minimalno 2 najjači BB u igri - ako ti je loš znači da ne znaš igrati s njim ( kao i većina igrača, plove u jednom smjeru i gađaju na 16km ),

Ako hoćeš vidjeti za kaj ti treba skill digni kruzera na t10 pa da te vidim ;)  

Predpostavljam da je ovo bilo upuceno meni.

Nisam bas njubina sto se tice WoW-a,ovo je moj prvi post ovdje prije 2 godine,ali puuno prije sam igrao sa drugim acc...zato sa ponosom mogu reci da nisam jedan od onih koji idu samo ravno,tu i tamo,ponekada skrenem.

Ono je bilo moje zapazanje u svezi Njemaca,sto je samo moje misljenje,ne pravilo.

Nikada necu imati t 10 uopce(razlog sam obrazlozio prije),a pogotovo cruisere,jer ne volim igrati sa njima.Moja strast su destroyeri i na predzanjem acc sam imao Yuguma i Fletchera.

Svaka cast tebi na t10 cruiseru,ali treba imati muda i za t9 destroyera,bez premiuma.

Sa battleshipovima igram kada mi je dosadno i tu su mi vrh ameri.

Tek nedavno igram i sa CV-ovima i tu sam podjeljen oko Japanaca i Amera.

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2017 20:45 (Milka30).
16 godina
offline
World of Warships

Nisam neki talentovani igrac ali sam fakat dobro iskoristio onaj dan premiuma sto su dijelili neki dan i napokon jedna dobra partija sa Fusom.

Meni odlican brod ali ubise me sa pozarima, pa on gori kao da je premazan benzinom 

 

Je li svi Japanci ovako gore ili je Fuso izoliran slucaj ??

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2017 20:49 (Dr. Vicko).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
Dr. Vicko kaže...

Nisam neki talentovani igrac ali sam fakat dobro iskoristio onaj dan premiuma sto su dijelili neki dan i napokon jedna dobra partija sa Fusom.

Meni odlican brod ali ubise me sa pozarima, pa on gori kao da je premazan benzinom 

 

Je li svi Japanci ovako gore ili je Fuso izoliran slucaj ??

Sa obzirom na rezultat,premium i ucinjenu stetu,malo si dobio EXP.Ja sam nekidan dobio premium dan,premium 10-tak kamuflaza,4X zastavica sa 333%,200%,100% i ako se ne varam jedna od 700%),te dodatnih 200% za svaki brod....sve sam to narokao na Colorada,ubio 2 broda i napravio oko 70 000 stete(losija partija)...dobio preko 15 000 EXP.

 

Imam dojam da se Ameri najmanje pale,jer gorim kao šibica kada igram sa bilokojom drugom nacijom.?

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
12 godina
offline
World of Warships

Milka nije bilo upućeno tebi, to su neka moja zapažanja nakon dosta igranja i patnje a i guštanja ponekad ;)   a kruzere sam dosta igrao jer su stvarno daleko najteži ali zato i najizazovniji tak da imam Moskvu, Hippera, Mogamija kojeg sam prodao jer sam ga igrao u vrijeme kad si morao biti jaći sadist da ga igraš ( prije 3mj cca ) došao sam i do Pensacole ali ameri su katastrofa od poslje Clevelenda, kod brita sam došao skoro do Fiji-a ali kak sam u međuvremenu kupio Blefast onda sam s njim natuko 525.000xp :)

 

Nego da pitam jel ima koji aktivni klan naš u ovoj igri, sad je krenulo ovo sa bazama pa eto bilo bi super uzajamno si pomoć ;) 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
Dr. Vicko kaže...

 

Je li svi Japanci ovako gore ili je Fuso izoliran slucaj ??

 

Pa nisam primjetio da je fuso ili japanski BB općenito išta više podložniji vatri nego ostali brodovi. Može biti da si igrao protiv HE spamming RN brodova. Čim vidim ekipu u RN BB okrećem na drugu stranu. 

Igraj warspite pa da vidiš kaj je ploveća kutija šibica punjena slamom i polivena benzinom. 

 

 

 

 

VooDooZg kaže...

 

Nego da pitam jel ima koji aktivni klan naš u ovoj igri, sad je krenulo ovo sa bazama pa eto bilo bi super uzajamno si pomoć ;) 

 Ima nešto domaćih (balkanskih) klanova koliko vidim na forumu: JAG, OSC, SRW, A-SLO, 

 

 

11 godina
offline
Re: World of Warships
Jovanka kaže...

750k, LOL :D Mislim da sam u godinu i pol dana moooozda potrosio 100k Free XPa, sada imam 190k raspolozivo (jucer imao spending spree, potrosio 25k free xP); znaci tamo negdje do bozica 2022. izgrindam Mighty Moa!

 

Stig'o prošli tjedan!

Missy! &lt;3 Missy! <3
Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
13 godina
offline
Re: World of Warships
Jovanka kaže...
Jovanka kaže...

750k, LOL :D Mislim da sam u godinu i pol dana moooozda potrosio 100k Free XPa, sada imam 190k raspolozivo (jucer imao spending spree, potrosio 25k free xP); znaci tamo negdje do bozica 2022. izgrindam Mighty Moa!

 

Stig'o prošli tjedan!

 Opa, najs! Dojmovi? Vrijedi 750k free expa? 

 

Ja sam na nekih 300k free expa i gledam dal da uzmem nelsona ili da štedim dalje. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
Mighty Mo!
Drugu bitku s njom digao sam milju novaca.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 7:46 (MoF0).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
MoF0 kaže...
Mighty Mo!
Drugu bitku s njom digao sam milju novaca.

 

Kak bi majstor rekao Trumpwagon :)

11 godina
offline
Re: World of Warships
quickr kaže...

 Opa, najs! Dojmovi? Vrijedi 750k free expa? 

 

Ja sam na nekih 300k free expa i gledam dal da uzmem nelsona ili da štedim dalje. 

 

Odigrao jedno 7-8 partija... Ja sam ga prvenstveno uzeo zbog Premium multipliera; samim time generira abnormalne količine novaca. U bitkama gdje zavrshim sa #YOLO rush, opet ne padam ispod 75k-80k DMG koliko god loše odigram, jedini nacin da se zajebes je da ne pucaš Voli mekane CL/CA i grupirane citadele jer je disperzija bogovska. Šta god da se desi i kakvo god sranje da se desi, okreneš se samo prema njima i tučeš prednjim turretima, i onda se smijes dok ti raznorazne Montane rade 512 hp dmg svako deseto tane jer je sve ostalo bouncalo. Turreti fasuju s vremena na vrijeme, ali nije kraj svijeta.  DDovi dan danas zaboravljaju da je kad vide ovo čudno na sub 10 km bežanija jedina opcija #radar. 

 

Gledaj, post koji sam citirao sam napisao 06.12. prosle godine; od tih 9 mjeseci, 6 mjeseci sam igrao sa Premiumom i dalje je bio pain in the ass (bio sam jako striktan, u ovih 9 mjeseci mozda sam potrosio 10k freeXPa kad mi je falilo 1000-2000 za neki modul). Isto tako dobio sam 2x 50k FreeXPa u Super kontenjerima. Za Nelsona, ne znam da li cu imati zivaca ponoviti isto, ali OK, vidimo kako se stvar razvija; pare definitivno ne dam.

 

U dilemi Missouri VS Nelson, Missouri all the way. Jedini T9 Premium u igri koji stvarno generira ABNORMALNE kolicine novaca, sto Nelson moze rijetko do nikad stići (najgora pratija Missouri VS dosta dobra ili najbolja partija Nelson)

 

Na fotki druga partija ikad, DMG out of nowhere :D

 

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
13 godina
offline
Re: World of Warships

A ništa, stisnut zube onda i štedit/grindat free exp... dok mi ne pukne film i potrošim da skippam Hippera i roona  

 

 

11 godina
offline
Re: World of Warships

Hipper, malo pain in the ass, meni... Skipaj ako ti je bas tlaka. @Mrski nemoj me sad tuć!

 

Roon prašta "na špic" puno, na broadside malo, ja ne bih (i nisam!) skipao.

 

Kažu da je sva patnja vrijedna Hindija, jer to je jebeni tenk <3 (50k XP to go <3)

 

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
13 godina
offline
Re: World of Warships
Jovanka kaže...

Hipper, malo pain in the ass, meni... Skipaj ako ti je bas tlaka. @Mrski nemoj me sad tuć!

 

Roon prašta "na špic" puno, na broadside malo, ja ne bih (i nisam!) skipao.

 

Kažu da je sva patnja vrijedna Hindija, jer to je jebeni tenk <3 (50k XP to go <3)

 

 Sa hipperom sam na 50% expa potrebnih za roona i svaka partija mi je tlaka. Za roona sam pak čuo podjeljena mišljenja, tek trebam probat iz prve ruke. Plus, očajan placement turreta, 1 naprijed, dva iza.  Tako da sam i njega mislio skippati i odmah sjest u hindya za kojeg sam čuo samo dobre stvari 

12 godina
offline
Re: World of Warships
quickr kaže...
Jovanka kaže...

Hipper, malo pain in the ass, meni... Skipaj ako ti je bas tlaka. @Mrski nemoj me sad tuć!

 

Roon prašta "na špic" puno, na broadside malo, ja ne bih (i nisam!) skipao.

 

Kažu da je sva patnja vrijedna Hindija, jer to je jebeni tenk <3 (50k XP to go <3)

 

 Sa hipperom sam na 50% expa potrebnih za roona i svaka partija mi je tlaka. Za roona sam pak čuo podjeljena mišljenja, tek trebam probat iz prve ruke. Plus, očajan placement turreta, 1 naprijed, dva iza.  Tako da sam i njega mislio skippati i odmah sjest u hindya za kojeg sam čuo samo dobre stvari 

 

Pa to kaj ima iza 2x6 iza je vrhunska stvar jer buš i tak većinu vremena bježao od t10 BB u tom brodu ;)  tak da nemre bolje - samo s guzicom migaš :), ja sam prije neki dan otvorio Hippera, omdah ubo 1 hull i sad sam skupio za duži domet - meni je brod super jedini problem je naravno kaj si 80% u t10 fajtovima a nemaš heal ( to i je najveći zaheb t8 kruzera u ovoj igri jer su 80% u t0 fajtovima a nemaš heal da bi to mogao bar malo kontrirati )

ja imam Moskvu ali radije bi Hindenb. jer su mi kruzeri najdraži za igrati a Hindenb. je baš onako Švicarski nož kruzera

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 15:34 (VooDooZg).
12 godina
offline
World of Warships

Igrajuci sa Iron dukeom,skontao sam vise stete radim sa HE municijom.Igrajuci sa AP municijom tesko mi je bilo pogoditi citadele i uopce napraviti stetu.Zanimljivo je to sto se lipo vidi da Duke nema puno spreada,gotovo sva zrna lete u skupu i u trenutku kada treba pogoditi u metu,ona prebace brod?To se ne desava sa HE municijom.

Nisam njubina da ne znam ciljati,ali to mi se desava na Dukeovim AP-om.

Isto tako Duke u 90% slucajeva baca sa ekipom 7 tiera,sto je podosta frustrirajuce,ali da se nekako!

 

  Otkljucana Queen Elizabeth i tu se odmah u prvoj bitki vidi razlika naspram Dukea.HE uopce ne pali(radi dobru stetu),ali zato AP je strasan,u prvome naletu zdero sam Bismarka sa 16 000 stete bez citadele.

Cruiseri izgledaju poput barkica,jer ih "kraljica" buši kao od šale.AA def je vrlodobar,puuuno bolji nego u Dukea.

Prve 3 partije sa kraljicom,preko 80 000 štete,tri pobjede,odlična zarada....imam feeling da cu uzivati sa ovim brodom!

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships

Završio grind sa edinburgom... Bilo je teško i naporno kad igraš sa malo većim fiji-em protiv desetki. 

 

Ali zato stock neptune ima AA rating 100  Prva partija preko 300 main battery hitova, jedno 5-6 torpedo hitova, oko 20 skinutih aviona, preko 100k dmg-a...  Nadam se samo da će nastaviti tako ili biti još bolje kad ga upgrade-am 

13 godina
offline
Re: World of Warships
quickr kaže...

Završio grind sa edinburgom... Bilo je teško i naporno kad igraš sa malo većim fiji-em protiv desetki. 

 

Ali zato stock neptune ima AA rating 100  Prva partija preko 300 main battery hitova, jedno 5-6 torpedo hitova, oko 20 skinutih aviona, preko 100k dmg-a...  Nadam se samo da će nastaviti tako ili biti još bolje kad ga upgrade-am 

A tek kad saznas koliki ti je citadel...

Neptune je puno bolji od Edinburgha, bas imas osjecaj da si u mocnom brodu. Minotaur je Neptune s brzim reloadom i puno boljim concealmentom.

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
12 godina
offline
World of Warships

Ja sam prešao na Kinga Georga 5.Odličan armor,6 cjevčuga sprijeda+4 cjevčuge odozada,daje mogučnost frontalnoga igranja(nesta na sta jos nisam navikao)-sto je super stvar,puno sam teza meta za pogoditi.

Meci se dosta rasipaju i imam dojam da pravi manju štetu od Queen Elizabeth(u biti je rasipniji od nje).

Prva bitka za zaboraviti,druga bitka 140 K učinjene štete sa 20% creditsa ja u plusu 2 450 creditsa,Wargamming i njihova politika,bez premiuma nema smisla igrati.

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
World of Warships

dobar je kralj đorđe,čak vrlo dobar, ali je zato monarch teško smeće

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
rodjo1608 kaže...

dobar je kralj đorđe,čak vrlo dobar, ali je zato monarch teško smeće

 Na pola puta sam do monarha, nemam ga još ali pretpostavit ću da osjećaj da je loš dolazi od toga što sa KGV-om igraš uglavnom protiv tier 5/6/7 a sa monarhom (i ostalim tier8) protiv desetki. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice